Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Okt. 20, 2015 3:56 pm
Ugrás egy másik oldalra
markos ---

KOR » 988 év
FAJ » ősi vámpír
PLAY BY » nicholas hoult
STÁTUSZ » szabad
FOGLALKOZÁS » -
VÁRJA » én-én-én! 31
KAPCSOLATUNK » // A név alkuképes, a play by-t szeretném, ha maradna, de nem vagyok meggyőzhetetlen másról sem. Smile

1048. Szófiában találkoztunk, a bolgár fővárosban. Már fél éve voltál vámpír, egy voltál azok közül, akik elég korán megfertőződtek ezzel az átokkal. S nem voltál rest tovább folytatni a sort, elég gyorsan bevezettél engem is a vámpírok világába. Először csak kicsinyes flörtnek hittem... hiszen szerettem a lányomat, a férfit, akivel ideje korán összekötöttem az életemet. Ennek ellenére belementem a gyermeteg játékba, csak a vámpírrá válásom után jöttem rá, hogy végig az igézeted alatt álltam. Nem féltél tréfát űzni belőlem, alattomos célokra kihasználni, majd miután a vérszívók táborát erősítettem, egyszerűen köddé váltál. Semmit nem tudtam rólad, olyan voltál, mint valami kámfor.
Nem tudtam rólad semmit... már akkoriban sem meséltél a gyerekkorodról, arról, hogy kinek köszönhetően váltál eme világ részesévé. De éreztem azt, hogy valahonnan tanulnod kellett ezt a kegyetlenséget, amely minden tettedben megmutatkozik azóta is.
A karakter jellemét tekintve: ne tévesszen meg a gyermeteg külső; egyáltalán nem egy nyálas figura. Ő egy kemény, határozott jellem, olyan, amilyennek lennie kell annak, aki átváltoztatta Erint. Kíméletlen, nem kegyelmez senkinek és semminek. Talán neked is van egy oldalad, amely képes érzéseket produkálni, de soha nem voltam ennek szem- és fültanúja. Arra azonban nem számítok, hogy készülsz felbukkanni az életemben, és tönkretenni mindent...  

// A karakterrel jó pár izgalmas szálat terveztem nemcsak én, de több karakter is, köztük Erin egykori szerelme (Christopher), aki elől Markos "ellopta" Erint, de mivel a Petrova család nagy, és Erin is ennek a családnak a sarja, hát talán még a drága jó szüleimnek is lesz hozzád pár keresetlen szava. tongue
Vissza az elejére Go down
 

Markos ---

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Markos - The universe

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •