Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Mirabelle von Drachel

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Nov. 02, 2015 8:01 pm
Ugrás egy másik oldalra
Mirabelle Elisabeth Elektra
von Drachel


személyes információk

becenév » Mira vagy Belle, apu hív Schmetterlingnek.
születési idő » 1999. december 25.
születési hely » Németország, Berlin
kor » 16
play by » Alois Trancy (Kuroshitsuji)
foglalkozás » diák és színésznő
faj » félvámpír
család » Apám Friedrich von Drachel. Bár sosem találkoztam vele mégis olyan mintha egész életemben ismertem volna, ugyanis anyám, Isabelle Trancy, mindig sokat beszélt róla. Ő volt a nagy szerelme, és bár voltak futó románcai helyes férfiakkal, soha egyikkel sem tartott sokáig és soha nem ment férjhez egyikükhöz sem. Anyai nagyszüleimet sem ismerem, mivel kitagadták édesanyámat, amikor a számára kijelölt út helyett a színpadot választotta.

a felszín alatt »
Jelenleg 165 cm körül vagyok, de anyu szerint még bőven fogok nyúlni. A sok táncolás miatt karcsú vagyok, szép feszes izmokkal és formás combokkal, amiket előszeretettel mutogatok. Igéző kék szemeimet anyámtól örököltem, a szép hosszú szőke hajamat pedig apámtól. Bár most elég rövidre lett vágva. Egy barátom kistestvére, aki nagy rajongóm, beteg lett és sajnos a kezelés miatt kihullott a haja, ezért levágattam fenekemig érő szőke zuhatagomat és parókát csináltattam belőle neki. Nagyon meghatódott tőle. Szerencsére sikeres lett a kezelése.
Jellememet tekintve egy örökké jókedvű energia bomba vagyok. Szeretek ismerkedni, segíteni másokon és boldoggá tenni őket, ezért tökéletes szakma számomra a színészkedés. Ám ha valaki egyszer magára haragít, az jobb, ha retteg…

user információk »

Név » user neve ide
Kor » user kora ide
Multik » multik az oldalon ide
életem lapjai »
Isabelle Trancy egy ifjú színésznő volt, aki még nem volt túl nagy név a szakmában. Próbált megélni miután kitagadták a szülei, mert ellent mondott nekik és a színészi pályát választotta. Az egyik fellépésén találkozott az egyre népszerűbb Friedrich-hel. Remekül dolgoztak együtt a színpadon, egyre többször válogatták be őket közös darabokba, egészen a közös főszerepekig vitték. Ők maguk pedig rájöttek, hogy nem csak a színpadon, de a színfalak mögött is kivételes párost tudnak alkotni. Nagyon közel kerültek egymáshoz, olyan közel, amennyire csak két szerelmes közel kerülhet. Isabelle végtelenül boldog volt, amiért a férfi megbízott benne, megosztotta vele a vágyait, félelmeit, titkait, terveit, de főleg amiért beengedte a szívébe. Ő is teljesen hitt a férfiben, mindent elmondhatott neki. Friedrich-nek adta a szívét és az ártatlanságát. Minden tökéletesnek tűnt…
Ám egy szép márciusi reggelen Isabelle nem találta maga mellett a kedvesét. Várta a színházban is, de nem jött el. Ahogy a következő napon sem. Az azutáni napon sem. Végigjárta az összes kedvenc helyüket. Friedrich elment egyetlen szó nélkül. Számtalan éjszakát sírt át miatta. Végül megpróbálta összeszedni magát. Újra belevetette magát a színpadi forgatagba.
Három héttel a szomorú reggel után Isabelle szörnyű rosszulléttel ébredt. Majd másnap is. Harmadnap is. Mikor megtudta, hogy terhes nagyon boldog volt, azonnal értesíteni akarta az egyetlen lehetséges apukát. Ám rá kellett döbbennie ismét, hogy már nem része az életének a legfontosabb férfi. Egyedül felnevelni egy gyermeket ijesztő gondolat volt a fiatal nőnek. De végül elhatározta, hogy mindenképpen megtartja a picit. Ez volt az én nagy szerencsém.
Szó szerint a színpadon nőttem fel. Édesanyám ameddig csak tehette dolgozott. A rendező akkoriban nagyon vicces és kreatív figura volt. Rögtön lecsapott anyám kerekedő pocakjára és olyan darabot keresett, amiben egy kismama is fontos szerepet kapott. Miután megszülettem és nagyobbacska lettem engem is bevont ebbe a varázslatos világba. Öt éves koromtól szerepeltem különböző gyermekdarabokban, vígjátékokban, musical-ekben. Balettot és modern táncokat tanultam hobbiból pedig rúdtáncot. Remek sport. Mindennek köszönhetően az önbizalmam már szinte a pimaszság határát súrolta egyesek szerint. Főleg a nagyszájú hódolóim szerint, akiket lepattintottam. Édesanyám tanácsára mindig megválogatom a lovagjaimat, és kikérem róluk a véleményét.
Talán az édesapámmal átéltek miatt félt ennyire a fiúktól…
Bár sokat mesélt róla, volt egy dolog, amit csak akkor mondott el, amikor kamaszodni kezdtem. Akkor kezdtek igazán megmutatkozni rajtam a jelek. Apám vámpír volt. pár évig még elbírtunk a szomjammal, de most már kell valaki, aki segít, aki tanácsokat adhat. Oly’ sokszor ellenállt a kísértésnek, hogy előkerítse apámat, de most megtette. Neki köszönhetően végre találkozhatok Vele, úton vagyok hozzá. Anyu viszont nem akart jönni. Úgy érezte túl fájdalmas lenne újra látnia. Vajon mit fog szólni hozzám?

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Nov. 03, 2015 1:15 am
Ugrás egy másik oldalra
Elkészültem a karakterlapommal Smile
Vissza az elejére Go down

Dhámpír •• enyém az örök ifjúság és szépség
Chantele A. Roux
Mirabelle von Drachel Original
Keresem :
Mirabelle von Drachel Tumblr_nsd8l0hglD1s7ctgzo3_r1_250
● i found him
Mirabelle von Drachel Tumblr_nob703BM0z1u6hkdwo3_250
Tartózkodási hely :
● always next to ebony
Hobbi & foglalkozás :
● i'm interested in science



A poszt írója Chantele A. Roux
Elküldésének ideje Kedd Nov. 03, 2015 6:51 am
Ugrás egy másik oldalra


Gratulálunk, elfogadva!


üdvözlünk a diaries frpg oldalán

Kedves Mira!
Üdvözöllek az oldalon! Smile Elsőre nem tudok mást mondani, csak hogy érezd jól magad közöttünk, és remélem, hogy tetszeni fog az az idő, amit itt töltesz majd. 40
De rátérve a lapodra... kellemes reggeli olvasmány volt abból a szempontból, hogy jól raktad össze a lapodat; nem találtam benne sem egy helyesírási hibát, sem olyat, ami zavarta volna az összhatást. Nekem nagyon tetszett. És maga a történet is. Elég gyakorta fordul elő, hogy magányosan nevelik fel az anyák a gyermekeiket... nem tudom, hogy ez miért fordul elő olyan gyakran, ám mivel nemrég olvastam az igazi édesapád lapját is, hát következtettem... de reméljük, hogy nincs veszve még minden, Miss Pimasz kisasszony. Wink
Kérlek, suhanj végig a foglalókon, majd a játéktér csak téged vár! Jó szórakozást! :033:

Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra
Vissza az elejére Go down
 

Mirabelle von Drachel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» von Drachel kert
» Von Drachel kúria
» gróf Friedrich von Drachel

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Dhámpírok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •