Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 15, 2015 2:48 pm
Ugrás egy másik oldalra
Quinn Heidi Walker

[You must be registered and logged in to see this image.]

személyes információk

becenév » Quinn, Heidi
születési idő » 1952. 07. 15.
születési hely » USA, California, Los Angeles
kor » 63 év
play by » Kate Hudson
foglalkozás » Profi táncos, tánctanár
[You must be registered and logged in to see this image.]

faj » Dhámpír
család » Apát soha nem ismerhettem meg, csupán anyám elbeszéléseiből hallottam róla. Mindig is volt valami fájó csillogás lélektükreiben, amikor a férfiről beszélt, sokáig nem értettem, miért. Aztán kiderült: anyám vakon, hűen, odaadóan, és végzetesen szerette a vámpírt, aki csupán játszadozott vele, az érzelmeivel, a szívével, a testével.
Anyám mindig is odafigyelt a neveltetésemre – néha azt gondolom, forgolódik a koporsójában, amiért olyanná lettem, amilyen vagyok... -, leányintézetbe küldött. Mikor ott végeztem, és jólszituált, fiatal nővé értem, addigra az is kiderült, hogy milyen tehetséges táncos vagyok, így ösztöndíjat ajánlottak az egyik Európai tánciskolába, egészen pontosan Párizsba. Az asszony, nehéz szívvel ugyan, de elengedett.
Sajnos, mire visszatértem Los Angelesbe, az a hír fogadott, hogy meghalt.
Ha jól sejtem, nem vagyok egyke, féltestvéreim biztosan vannak, de soha nem kerestem őket.

a felszín alatt »
Brutálisan őszinte vagyok, tipikusan, ami a szívemen, az a számon alkat. Gondolom, a közvetlen környezetében sok ilyen karakterű embert ismer. Ami engem talán megkülönböztet a nagy átlagtól, az az, hogy én mind e mellett még robbanékony is vagyok, karakán, továbbá undorítóan szarkasztikus, hirtelen haragú, lobbanékony, vehemens és vad. Mindent teljes szívvel teszek: ha szeretek, ha gyűlölök, ha rajongok, ha valamibe bele kezdek, ha dolgozok, ha táncolok. Főleg, ha táncolok. Képtelen vagyok fél szívvel élni, mindent odaadással teszek. Vagy igen, vagy nem. Vagy éjfekete, vagy hófehér. Nincs középút, csak azok a bizonyos szélsőségek.
Ami a hátrányomnak írható fel, az az előnyöm is. Nyilván mindketten tudjuk, hogy a kommunikációról beszélek. Annak ellenére, hogy módfelett nyers-, és odamondós a stílusom, sajnos – vagy nem – bárkivel szót értek.
Én vagyok a társaság ragyogó középpontja. Imádok emberi gócpont lenni, mindenről, és mindenkiről tudni egy kicsit, mindenkivel szóba elegyedni, ismertséget-, kapcsolatot kialakítani. Az ismerkedéssel soha sem volt problémám. Sokkal inkább azzal vannak gondjaim, hogy megtartsam magam körül az embereket, ugyanis nekem nem jó bárki, vagy akárki. Imádom, ha valaki különleges – beszéljük valódi talentumról, esetlegesen valamiféle tökéletességről, vagy apró hibáról. Ugyanis én szeretem a törött dolgokat, habár nem értek hozzájuk. Van a szomorú, elesett, elhagyatott, magányos, sanyarú sorsú emberekben valami sötét báj, aminek nem tudok ellenállni. Persze, nem kellenek ők sokáig, hiszen meglehetősen perfekcionista vagyok, csupán érdekel az, ami hibás. Mert a fényt vonzza a sötétség – és vica versa.
Az életem a tánc, mióta az eszemet tudom. Ezért élek, ha valami oknál fogva megfosztanának e lehetőségemtől, előbb nyírnám ki magam, semmint azt mondja: klasszikus balett. Korábban balettel foglalkoztam, francia és orosz társulatokkal dolgoztam, majd, amikor visszatértem az USA-ba, a modern táncokkal is megismerkedtem, és elsajátítottam a legtöbbet. Bármilyen meglepő is – vagy nem, ki tudja... – rúdtáncolni is tudok, sportszerűen, de nyilván nem ezzel keresem a megélhetést.
Imádom a férfiak üde, felemelő társaságát. Valósággal falom őket. Ahogyan az életet is. Élek a lehetőségeimmel, mindent kipróbálok, imádom a veszélyeket, az adrenalint, és szeretem kihívni magam ellen a sorsot. Hedonista vagyok.
Intelligens vagyok, tanult nő, és pofán váglak, ha szőke nős viccekkel próbálkozol. Imádok nyelveket tanulni, és mivel sokáig éltem Francia-, és Oroszországban, így ezeket a nyelveket folyékonyan beszélem az anyanyelvem mellett, de például olaszul is tudok. Továbbá szeretek is tanulni, így mindig valami újban próbálom ki magamat. Egyik kedvenc hobbim az olvasás, azon belül pedig mindenevő vagyok, valamint állítólag jó érzékem van a főzéshez, és a borokhoz.
Az alkatom is egy táncosé: izmos vagyok, formás, és egészséges, annak ellenére is, hogy nem vetem meg a minőségi szeszt, és a cigarettát sem. Szőke hajam, mely alabástrom arcomat keretezi, és tökéletes összhangot alkot opálkék íriszeimmel, meglehetősen bájossá tehetnek. Mindaddig, míg fény nem derül arra, hogy mennyire makacsul ragaszkodom saját igazamhoz, milyen fájóan őszinte vagyok, és grátiszba, olykor még káromkodok is. Kedvelem az erőteljes színeket, mint amilyen a fekete, a vörös, vagy a királykék, de jól mutatnak rajtam a világos, krém-, illetve pasztellszínek is.

user információk »

Név » Tequila
Kor » 19
Multik » Two can keep a secret if one of us is dead.
életem lapjai »
Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz.

Vissza az elejére Go down
 

Q. Heidi Walker

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Heidi ---
» Heidi ---
» Jameson "Whisky" Walker
» Heidi Blake
» Heidi Byron-Cavanagh

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Archivált lapok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •