A sötétség vagy megszólít
vagy nem vesz rólad tudomást

Share | 

Vámpírboszorkány •• a világ egyik legfurcsább teremtménye vagyok, tele meglepetéssel
† Chatkép :

† Keresem :
I stopped being me such a long time ago, I can't even remember who that was... I guess the only thing that makes me feel like myself these days is when I'm not.

† Kedvenc dal :
who is in control?
† Tartózkodási hely :
₰ mystic falls
† Hobbi & foglalkozás :
₰ take a deep breath
† Humor :
₰ hard

Ebony Tate-Smith ÍRTA A POSZTOT
Szomb. Feb. 13, 2016 5:49 pm
Elkelt!
Vissza az elejére Go down

Vérfarkas •• a legragyogóbb éjszaka egyik gyermeke vagyok, óvakodj teliholdkor
† Chatkép :

† Tartózkodási hely :
♔ mystic falls & sometimes NO
† Hobbi & foglalkozás :
♔ if you're not so lucky, you know i'm not a good guy
† Humor :
♔ actually, i have

Kevin Godbert ÍRTA A POSZTOT
Szomb. Jan. 02, 2016 6:40 am
Berenice

KOR » választható
FAJ » vérfarkasboszorkány
PLAY BY » Alessandra Ambrosio
STÁTUSZ » szabad
FOGLALKOZÁS » a megbízóm  :mer:
VÁRJA » Faye és jómagam
KAPCSOLATUNK » Mivel NJK karakterről lenne szó, ezért nem kell hozzá et-lapot írni, illetve a hozzá tartozó pb-t is csak ideiglenesen lehet lefoglalni. Egyébként a pb csak egy tipp, hogy mi valahogy így tudjuk elképzelni ezt a nőszemélyt.
Te vagy a monacoi megbízóm, akire néhány játék erejéig mindenképp igényt tartanánk újdonsült feleségemmel. A személyiségéről. Nem mondom, hogy kapzsi, de ha hatalmában állna, a világ összes drágasága az ő birtokában lenne. Szerencsére ez nincs így, másképp nem lenne rám szüksége. Természetét tekintve elég kemény nő, céltudatos, határozott, körmönfont és tipikus megtestesítője a "megfagy körülötte a levegő" szófordulatnak. Nem csak azért, mert szép, hanem mert egy igazi dög. Arra még nem jöttem rá, hogy van-e bűntudata, de az tuti, hogy nem egyszerű eset. Példának okáért nem hajlandó elhinni, hogy megnősültem és nem bízza rám az üzletet, míg nem találkozhat a nejemmel.
A történetről a továbbiakban pm formájában lehet érdeklődni. Mindenképpen azt szeretnénk, hogy olyan felhasználó vigye el, aki már tag, és  tudja is kezelni a karaktert, viszont más kikötésünk nincs. Mindketten elég rugalmasak vagyunk, de a saját elképzelésünkhöz ragaszkodunk, ezen felül természetesen lehet még alakítani a karakteren. Jelentkezni nálam, vagy Faye-nél lehet.  31 Izgalmakban gazdag játékokkal várunk.  :mer:
Vissza az elejére Go down

Berenice

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal