Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Berenice Hill

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 15, 2016 11:33 pm
Ugrás egy másik oldalra
Berenice Hill
nomen est omen

kor 33

faj vérfarkasboszorkány

Szerepkör hárpia

play by alessandra ambrosio

foglalkozás üzletvezető

 
Mesélj nekem egy még ismeretlen történetet...   - Olyan szörnyű minden. - mély sóhaj hagyja el vérvörös ajkaimat, miközben nyugodtan ülök a fotelban. A pszichológusomhoz jöttem el, mint ahogy azt minden hétfő délutáni napon megteszem. Szükségem van megértésre és beszélgetésre, így valahogy önön magamat is sokkalta jobban képes vagyok megtalálni.
- Vitatkozom magammal, és ez abszurdum. Aki meglát, azt hinné, hogy ez a gyönyörű nő  milyen boldog. De én, és a boldogság... - kínból elnevetem magam, miközben kinyitom szempárom, és a plafont kezdem el bámulni meredten. - Egy óriási szakadék van köztünk. Amióta elveszítettem a kisbabám, nem tudok magamhoz térni. - Folyamatosan magyarázok, egyáltalán nincs eszemben, hogy szóhoz juttassam a hölgyet. Mindig önmagamra gondolok, és egyáltalán nem érdekel más, csak is én vagyok a középpontban. Régen mindig úgy éreztem már gyermekkoromban is, hogy teljesen el vagyok hanyagolva. Bármikor, amikor úgy éreztem, hogy szükségem van más törődésére, sosem kaptam meg. Mindenem meg volt, palota, ruhák, ékszerek, cipők, minden, amire egy nagyobbacska leány vágyik. De a szeretet... sohasem volt az enyém.
- Van egy férfi. - Hirtelen mosolyra duzzadnak ajkaim, amikor megemlítem őt. - Üzletet szeretne kötni, amibe én addig nem fogok belemenni, ameddig meg nem ismerem az állítólagos feleségét. Tegyük fel... - Mutatóujjam végét alsó ajkamhoz érintem, és mélyen elgondolkozom. - Nincs felesége, hazudott, nem kötök vele üzletet, márpedig nagyon szüksége van rá. Kényszeríteni fogom, hogy legyen az enyém...- Tovább gondolom a dolgokat, majd egy hirtelen mozdulattal ülök fel, szembefordulva a nő felé, aki engem hallgat, és iparkodva jegyzeteli minden szavam.
- Mindent megkaptam eddig, és őt is meg fogom szerezni! Hogy miért? Mert egy örök győztes vagyok! - Teljességgel igazolom magam, és semmi sem rendítene el a szavaim igazságától, teljesen biztos vagyok magammal.
- Ha pedig tényleg van felesége, nem gond. Volt már a világban, hogy tönkrement egy kapcsolat. - Ördögi mosoly kúszik arcomra, miközben észre sem veszem magamon, mennyire elkapott a hév. Mindent bevetek, hogy tönkretegyem a kapcsolatát, és megszerezzem őt magamnak. Üzletkötés kell neki? Állok elébe!

Vissza az elejére Go down

Vámpírboszorkány
Ebony Tate-Smith
Berenice Hill Tumblr_ol8bpmGda01sasfc6o1_250
Tartózkodási hely :
mystic falls, whitmore ✤ ✤
Hobbi & foglalkozás :
i'm trying to be okay ✤ ✤



A poszt írója Ebony Tate-Smith
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 15, 2016 11:45 pm
Ugrás egy másik oldalra
Gratulálunk, elfogadva!
üdvözlünk a diariesfrpg oldalán!


Drága Berenice! Smile
Azért én jöttem, mert Faye-t nem mertem a közeledbe engedni, ismerve a vérmérsékletét semmi szépet nem tudna mondani rólam, úgyhogy engedd meg, hogy én dicsérjelek: tökéletes kezekbe került a karakter, szerintem nagyon jól megragadtad a lényegét és van egy olyan érzésem, hogy fogsz te még meglepetésekkel teli, kellemetlen perceket okozni a drága ál-házaspárunknak. Wink Én személy szerint egy hozzád hasonló nőtől tuti elbujdokolnék, ilyen kisugárzással kevesen rendelkeznek, úgyhogy nem tudok mást mondani, minthogy a foglalók után vesd be magad és ne kímélj senkit. 40
Jó szórakozást! Smile

Vissza az elejére Go down
 

Berenice Hill

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Berenice
» Berenice
» Berenice Durand
» Anthony Hill
» Braylin Hill

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: WereWitch-ek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •