Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vérfarkas
Denise Oberlin
Denise Oberlin Tumblr_inline_nuq4cgs72k1tae3h3_500
Tartózkodási hely :
☆ new orleans
Hobbi & foglalkozás :
☆ nyomozó



A poszt írója Denise Oberlin
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 02, 2016 7:06 pm
Ugrás egy másik oldalra
Általánosságok

♦️ Név: Viktória, de zokogva könyörgöm, szólítsatok a kevésbé hivatalos formában, szimplán Vikinek.

♦️ Kor: 21 leszek tavasszal.

♦️ Foglalkozás (mit tanulsz/dolgozol?): OKJ-n tanulok idegenvezetőnek, bár az igazi nagy álmom a színjátszás, járok is színisuliba.


Érdeklődési kör

♦️ Milyen hobbijaid vannak? Főleg írás, olvasás, sorozatnézés. Lényegében csupa olyan dolog, amihez nem kell kimozdulni a komfortos territóriumomból (alias a szobámból). Very Happy Na jó, emellett színjátszás (musicalek főleg), bár ez nem hobbi, hanem életcél, de egyelőre még tanulási fázisban vagyok.

♦️ Mióta űzöd őket? Komolyabban is foglalkozol velük? Hű...hát amióta csak megtanultam olvasni, falom a könyveket, a sorozatnézés nálam függőség, és az írás ebből a két kedvenc elfoglaltságomból indult ki, mikor elkezdtem fanfictionöket gyártani.

♦️ Hogyan tudsz a legjobban kikapcsolódni? Azt hiszem, a már felsorolt hobbijaimmal. Azonban nekem nem egyszerű kikapcsolódni, a relaxálás nálam speciel szóba sem jöhet, pedig rám férne. De ha szunyókálok, olyankor totál lemegyek alfából bétába, a hallásom is kikapcs állapotba kerül. Ha mellettem ejtenek le egy vázát, még azt sem tuti, hogy meghallom.

♦️ Melyik a kedvenc filmed, filmes műfajod? Nem vagyok egy nagy filmnéző típus, ha olyan a kedvem, persze megnézek egyet-egyet, és többnyire színész alapján választok, vagy ha nagyon elvarázsol a sztori. Persze a kedvenc filmszínészeim projektjei közül mindet meg szoktam nézni, vagy legalábbis tervbe vannak véve. Kedvenc műfajom nincs, éppen mi köt le. Egyedül a horrorfilmeket rühellem, mert iszonyú negatív rezgéseket áraszt felém, amit az érzékeny lelkem nem tud hova elraktározni - megjegyzem, nem is akar -, minden mást szívesen nézek. Főleg romantikus filmeket, vígjátékokat, krimiket, életrajzi drámákat. És thriller is jöhet minden mennyiségben. Ezek a mindeneim. Ha így hirtelen kell válaszolnom a kedvenc filmmel kapcsolatban, ezek ugranak be: Szemfényvesztők, Bridget Jones naplója, Harry Potter (mindegyik, kiskorom óta fanatikus vagyok!!!), illetve örök favorit az Egy boltkóros naplója és a Ha igaz volna. Uramisten, ilyenkor sorra jutnak eszembe a filmek. Very Happy

♦️ Ki a kedvenc színészed/színésznőd? Na, ilyenkor vagyok bajban. Elmondhatatlanul sok színész küzdötte be magát a szívembe a tehetségükkel, és bizony baromi nehéz nem regényhosszúságúan sorolgatni őket. Így a teljesség igénye nélkül írok csak ide néhány nevet, és már most tudom, hogy amint úgy döntök, befejezem a felsorolást, már be fog ugrani plusz tizenöt név minimum... Rachel McAdams, Reese Witherspoon, Anne Hathaway, Sandra Bullock, Kristen Bell, Jim Carrey, Leonardo DiCaprio, Mark Ruffalo, Johnny Depp, Ralph Fiennes, Andrew Garfield, Hugh Dancy, Alan Rickman, Cillian Murphy, Heath Ledger...és ők "csak" a filmszínészek. Sorozatokból reggelig sorolhatnám, kik vettek meg maguknak teljesen, ráadásul vegyes műfajokból (telenovellákból is!). Pár nevet megemlítek, akik talán a legközelebb állnak a szívemhez: Candice Accola, Bethany Joy Lenz, Sophia Bush, Shantel VanSanten (igen, a pofim *-*), Tatiana Maslany, Laura Vandervoort, Laura Osnes (Broadway-színésznő), Silvia Navarro, Angelique Boyer, Ana Brenda, Paul Wesley, Matthew Gray Gubler, Gabriel Mann, Dylan O'Brien, Benedict Cumberbatch (a filmjeit is imádom, de a Sherlockban ismertem és szerettem meg), David Tennant, Jim Parsons, Matt Bomer, Grant Gustin, Joseph Morgan, Aaron Diaz, David Chocarro, Sebastian Rulli, Mariano Martinez...és azt hiszem, most állítom le magam, mert különben betartva ígéretem - nevezzük inkább fenyegetésnek - reggelig sorolni fogom őket. Főleg mivel a magyarokat meg sem említettem...

♦️ Ki a kedvenc íród? Különböző műfajban tevékenykedő számos írót imádok. De persze vannak szívcsücskeim. Nicholas Sparks, Margit Sandemo és Agatha Christie bármikor jöhet.

♦️ Milyen könyveket szeretsz? A könyvmániám nem ismer határokat. Jó, bevallom, néha hajlamos vagyok elhanyagolni az olvasást, mikor rám jön a sorozatozhatnék, de esténként szinte mindig könyveket bújok, most épp egy krimit olvasok. Amúgy bármilyen műfajból akadhatnak kötetek a kezem ügyébe. Jelenleg a Luxen-könyvsorozatot olvasom, amire egy barátnőm hívta fel a figyelmemet. Jennifer Armentrout írónő kitett magáért, azt kell mondanom. De hogy a három kedvenc írómat is megemlítsem, Nicholas Sparks összes kötete maga a csoda, a szívemhez legközelebb álló mégiscsak A leghosszabb út. Azt olvastam el pár éve először, akkor kezdődött a könnypotyogás. Agatha Christie detektívregényei folyton elhurcibálnak a maguk kis világába, jelenleg a Temetni veszélyes az abszolút favoritom. Margit Sandemo norvég-svéd írónő 47 kötetes könyvsorozata, a Jéghegyek Népe pedig egyedülálló alkotás, most olvasom újra harmadik alkalommal hat éven belül. Letehetetlen.

♦️ Melyik a kedvenc sorozatod? Éééés íme a téma, amiről órákig tudok beszélni anélkül, hogy megunnám vagy elkalandoznának a gondolataim. A sorozatok bámulása addiktívvé tett engem, de nem bánom, sőt. És szerintem, ha a sorozatnézés munka lenne, már milliókat kereshettem volna. Ebbe a témába igyekszem nem belelovalni magam, így felsorolás szintjén megemlítem azokat a szériákat, amik így hirtelen eszembe jutnak: Criminal Minds, Sherlock, The Big Bang Theory, Baby Daddy, The Vampire Diaries, The Originals, Arrow, The Flash, Agents of S.H.I.E.L.D., Chicago Fire/P.D./Med, és még sorolhatnám. Régebbiek közül pedig örökké kedvenc marad a Charmed, Beverly Hills 90210, Friends, Gossip Girl, The Mentalist, Hart of Dixie, The O.C., One Tree Hill...stb. A telenovellákba bele sem kezdek. <3 Very Happy

♦️ És sorozatszereplőd, párod, kapcsolatod? Kemény kérdés, hiszen romantikus kis lelkem minden sorozatban megtalálja a nyáladzásért felelő szerelmespárt, illetve szinte minden szériában van egy karakter, aki nagyon megragad. Jelenleg a Maricruz című telenovellát nézem kb. maratonban, melyben a főhősnő jelleme elképesztően megfogott, csodálom a kitartását és az erejét, ahogy azt is, honnan hova jutott, mennyi mindent elért. Természetesen Maricruz és Octavio szerelmi kapcsolata is nagy favorit lett. A telenovellák világából még nagy kedvencem az Esperanza Mia sorozatból Esperanza és Tomás szerelme. Sőt epedek értük meg a bőséges kémiájukért. Egyébként Caroline és Stefan a #1 páros számomra, szerintem a TVD 1. szezonja óta vártam és reménykedtem, hogy egy nap több lesz köztük, mint barátság. Karakterügyileg is ők még a nagy kedvenceim. De persze esélytelen mindenkit megírni, még néhány páros említésképpen: Kelly és Dylan (Beverly Hills 90210), Catherine és Vincent (Beauty and the Beast), Simmons és Fitz (AoS), Annie és Auggie (Covert Affairs), Joey és Pacey (Dawson's Creek), Adalind és Nick (Grimm), Amy és Ty (Heartland), Audrey és Nathan (Haven), most szépen lestoppolom magam, mert már így is sokat felsoroltam, ráadásul még arra is ki akartam térni, hogy olyan párosokat is imádok, akikre sajnos nem sok esélyt látok. A legjobb példa JJ és Reid a Criminal Minds sorozatból. Soha az életben nem lesznek együtt valószínűleg, én mégis az 1x02-es rész óta szurkolok nekik. Akikért pedig fáj a szívem, mert már remény sincs, hogy együtt végezzék, mivel véget értek a sorozatok: Blair és Dan (Gossip Girl, és ne öljetek meg, tudom, nincs más a világon, aki szeretné ezt a párost XDD), illetve Emily és Nolan a Revenge sorozatból. Imádtam a barátságukat, de többet akartam mindig is. Mindegy, kár ezen rágódni. A fanfictionjeimben együtt vannak... Razz

♦️ Kedvenc énekesed/zenekarod, zenei stílusod? Mindenevő vagyok a zenék terén. A heavy metálon kívül minden jöhet, ha jó az adott zene. A musicalek világa szippantott be leginkább, a színházi világban csodás művészek vannak, így az a jó néhány név mindenképp a kedvenc listámon van, de ők nem csupán énekesek, hanem színészek is. Csak a legek legjei: Vágó Zsuzsi (az énektanárom), Vágó Bernadett, Simon Panna, Jenes Kitti, Polyák Lilla, Peller Anna, Kerényi Miklós Máté, Szabó Dávid, Szemenyei János, Szabó P. Szilveszter, Posta Victor, Kocsis Dénes. Eszméletlen hangjuk van, a tehetségük páratlan. Rajtuk kívül muszáj megemlítenem néhány együttest és előadót: Little Mix, RBD, Teen Angels, Gavin DeGraw, Richard Marx, Ella Henderson, Bryan Adams, Nickelback, Adam Lambert, Patricio Borghetti, Backstreet Boys...

♦️ Szeretsz sportolni? Mit? Kézilabdáztam egy ideig, de a sport nem az én világom. Nézni viszont szeretem, főleg a jégkorcsolyázást, az bármikor le tud kötni.


Személyiség

♦️ Szerinted melyek a legjobb tulajdonságaid és miért ezek? Meghallgatom mások problémáit és mindig adok tanácsot, mert a bujkáló pszichológus énem olyankor felszínre tör, ha segíteni kell valakinek, akit szeretek. Gyorsan tanulok, aminek például szövegtanulás esetében nagy hasznát veszem. Kedves vagyok, barátkozó típus, és a humoromat is szokták szeretni a környezetemben.

♦️ A legrosszabbak? Türelmetlen vagyok bizonyos helyzetekben. Na meg persze a fránya lustaságom...remélem, valahogy le tudom vedleni, mert máskülönben nehéz dolgom lesz a jövőben. Lobbanékony vagyok, melynek szintén nem veszem hasznát az életemben, de dolgozom az ügyön.

♦️ Vannak különleges szokásaid, rigolyáid? Mindkét ajtómat be szoktam zárni, mert úgy nyugodtabb vagyok. Lehet, nevezhetjük paranoiának, de ígérem, nem vagyok zakkant XDD

♦️ Mi tudja a legnagyobb örömet szerezni neked és mi az, ami kihoz a sodrodból? Amikor valami jó hírt kapok vagy egy ismerősöm mesél valami frenetikus részletet az életéből, illetve ha színházba megyek, mindent pozitívan látok. A bunkóság, és bár szeretek meghallgatni másokat, de unom, hogy rám és az esetleges problémáimra vagy épp jó híreimre nem sokan kíváncsiak, és néhány barátnőm meg sem kérdezi, mi van velem. Na, ez kiakaszt. És még folytathatnám...

♦️ Mit változtatnál meg magadban legszívesebben? A lustaságomat szívesen felcserélném eltökéltségre. Az elhatározás megvan bennem egy csomó mindenre, de kell még lökdösni magam, hogy nekiálljak megvalósítani mindent. Anélkül nem fog menni. Na meg több türelemre lenne szükségem.

♦️ Milyen állat lennél? Nem tudom, de mindenképp valami "szabad" állat. ^^


Szerepjátékkal kapcsolatos kérdések

♦️ Mikor fedezted fel az FRPG világát, mióta játszol? Már hat éve, és azonnal elvarázsolt. Az írás világéletemben fontos volt számomra, itt pedig aztán bőven van rá lehetőségem. Kisebb-nagyobb kihagyásokkal folyamatosan szerepjátékozom azóta is.

♦️ Hogyan bukkantál rá a szerepjátékokra? Úristen, erre már nem emlékszem. Talán egy barátnőm hívta fel a figyelmem ezekre az oldalakra. Arra is emlékszem, hogy egy Twilight alapú oldalon voltam tag először, és Sienna Miller volt a play by-om.

♦️ Milyen oldalakon fordulsz meg szívesen (real-life, fantasy, stb.) Akármilyenen, a lényeg, hogy megfogjon benne valami.

♦️ Mit szeretsz a legjobban ebben a világban? Azt, hogy bárkinek "belebújhatok a bőrébe". Olyan ez, mint a színészet, mindössze írásban fejezzük ki az érzéseinket, itt kell mimikát használni (úgymond), gesztikulálni, megtalálni a karakter lelkét, beleadni picit a sajátunkat vagy éppen előhozni magunkból azt az énünket, ami a való életben egyébként nem bújna elő. Na és a társaságot is imádom, eddig minden FRPG oldalon leltem barátokat. ^^

♦️ Milyen játékokat van általában leginkább kedved kijátszani, mit szeretsz ezekben? Változó, a karaktereimtől is függ, épp mihez van kedvem, mi passzol hozzájuk. De persze az fontos, hogy érdekes legyen a plot, és a fejemben álljon össze jó néhány kérdés a játékkal kapcsolatban, esetleg olyan kérdések is, melyekre magam sem igazán tudok válaszolni, így a meglepetés erejével hathat rám az adott játék menete.


Jövőkép

♦️ Hogyan képzeled el a jövődet? Mit szeretnél csinálni, hol szeretnél élni, kikkel szeretnéd körülvenni magad? Boldogságban, egészségben, sikerekben, szerelemben. De hát nem mindenki erre vágyik?

♦️ Milyennek látod az 5/10/15 évvel későbbi önmagadat? Nem tudom. Komolyan, lövésem sincs. És nem azért, mert nincsenek vágyaim, céljaim, mindössze én az ilyen kérdésekbe ritkán megyek bele. Azt sem tudom, holnap milyennek látom magam, azt pláne nem, hogy akárhány év elmúltával milyen leszek. Remélhetőleg a fent említett rövid kis jövőképem szerint fogok élni. Másban nem is bízhatok. Smile <3

♦️ Mit tanácsolnál a kisgyermeknek, aki voltál? Hogy hallgasson többször az anyukájára, és hogy legyen erős és bátor, hogy könnyebben eméssze meg a bántó szavakat és tetteket, melyeket el kell szenvednie, és ne vegyen mindent a szívére.

♦️ És a mostani önmagadnak? Mi az a tanács, amit szívesen megfogadnál, de valamiért nem tudsz eleget tenni neki? Ne adjam fel az álmaimat, küzdjek értük, és a kitartásnak meglesz az eredménye.


Megjegyzés (bármi, amit el szeretnél mondani): Imádom az oldalt és titeket is. *-*
Vissza az elejére Go down
 

Denise Oberlin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Denise Oberlin
» Denise Oberlin
» Denise lakása
» Damon & Denise

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Egyéb :: User-ismertetök :: Kérdőív usereknek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •