Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Jan. 12, 2016 9:06 am
Ugrás egy másik oldalra
Emrys Iwan Rhydderch


személyes információk

becenév » Komolyan becézgetni akarsz? De hívhatsz bárminek ami szimpatikus, és nekem is tetszik.
születési idő » 1785. május 12.
születési hely » Wales
kor » 230
play by » Ryan Reynolds
foglalkozás » Bérgyilkolok

faj » Vámpírboszorkány
család » Szóval nekem is volt két szülőm, anyám egy évesen meghalt, apám még él, és még van két húgom is, akiket sosem láttam. Na, de lehet nekem is van egy-kettő-három gyerekem, csak éppen nem tudok róluk, és ez jobb is így.

a felszín alatt »
Tessék itt egy kisszék. Na így máris jobb látom a gyönyörű arcocskádat, és a szép szemed, ja hogy ez nem a szemed?! Na mindegy akkor szép a dekoltázsod, de legalább neked meg nem törik ki a nyakad miközben a 188 centis adoniszt nézegeted, vagyis engem. Vagy nem gondolod így? Rendben van, csak mert nem láttad még a csodálatosan kidolgozott felsőtestem, de bébi még nem érted el azt a szintet. Szóval izmos vagyok, egy deka felesleg nincs rajtam, a fenekemért pedig ölnének, a nők és férfiak egyaránt, mert tökéletes. A mosolyom pedig olvasztón hat a bögyösebbik nemre, bocs skacok erről nem tehetek, sőt arról sem, hogy a szemeimmel képes vagyok úgy nézni, mint egy kivert kutya.
Térjünk rá arra, hogy egy lángelme vagyok, talán az öregtől örököltem, de nem is érdekel.  Mindig feltalálom magam, és ha azt hiszed képtelen vagyok a komolyságra, akkor nagyon jól hiszed. A komoly emberek hamar meghalnak, ezzel szemben én? Ugyan kérlek, halhatatlan vagyok.  

user információk »

Név » Predator
Kor »20
Multik » Nem mondom meg..
életem lapjai »
+16
Az ürge székében ültem, és körbe-körbe forogtam, mint egy öt éves gyerek, de istenemre mondom, kikúrt jó érzés volt. Aztán megjelent a hapek is. Elszontyolodva állítottam meg magam.
- Uram, milyen jó, hogy itt van. Ön az a szerencsés kiválasztott, aki az én kezem által hal meg, hát nem csodálatos? – álltam  fel a székből, fegyvert most nem hoztam magammal, most nem volt kedvem vérfürdőhöz.
- Hívom a biztonságiakat.. Maga..maga megfizet ezért. -  hebegve-habogva nyúlt a falra szerelt videofonhoz.
- Jaj, ezeket a hapsikat keresed? – mutattam felfelé, és mint a filmekben pont akkor ugrottak le a mennyezetről, de nem önszántukból segített számukra egy-egy kenderkötél, pedig én figyelmeztettem őket a kender kártékony hatásáról, nos láthatjuk az eredményét. Függőségben haláloztak el, szomorú történet.
- Egy őrült, egy pszichopata..a börtönben fog megrohadni.. –
- Jaj szívecském, a végén még megkönnyezem ezeket a szép szavakat. De az első számú probléma, hogy az épületben senki nem fog neked segíteni, mert nem fognak téged hallani. A második probléma, hogy te sem jutsz ki innen élve. – mosolyodtam el kedvesen, mintha csak egy üveg jó minőségű lőre mellett beszélgetnénk. Ujjamat a szám elé tettem, jeleztem maradjon csendben, s gyorsan megölöm. Így is történt. Megfulladt a saját vérében, ez is nagyon szomorú dolog, amúgy is meghalt volna, gyengélkedett a szíve, én csak segítettem neki. A pénz meg mindig jól jött, és ez a szenátor szép summát hozott a számlámra. Amit elpiálhattam, és kurvákra költhettem. Azért ne gondold, hogy valami olcsó kis bigéket szedtem össze, ezek a nők művészet asszonyai voltak.
Pár nappal később egy cicabab mellől másztam ki, nem akartam szóban lekoptatni, inkább leléptem mielőtt felébredt volna. Egy estére tökéletes volt, de többre? Aztán meg elvehetem, nem? Ki van zárva, nem kell nekem oldalborda, se gyerek. Bőrdzsekimet magamra dobtam, majd felültem a vasjárgányomra. Azt hallottam apám New Orleansban nyitott valami bóvlikat áruló boltot. Az meg nincs is messze, csak két óra motorral, talán még valami munkát is kapok, na nem nála, még a végén valami könyvet adna a kezembe.

Vissza az elejére Go down

Dhámpír •• enyém az örök ifjúság és szépség
Chantele A. Roux
Emrys Rhydderch Original
Keresem :
Emrys Rhydderch Tumblr_nsd8l0hglD1s7ctgzo3_r1_250
● i found him
Emrys Rhydderch Tumblr_nob703BM0z1u6hkdwo3_250
Tartózkodási hely :
● always next to ebony
Hobbi & foglalkozás :
● i'm interested in science



A poszt írója Chantele A. Roux
Elküldésének ideje Kedd Jan. 12, 2016 6:39 pm
Ugrás egy másik oldalra


Gratulálunk, elfogadva!


üdvözlünk a diaries frpg oldalán

Kedves Emerys,
a Te neved leírását is gyakorolnom kell majd... 27 Mindenek előtt viszont ódákat kíváno k zengeni a tökéletes play by-odról... áááá! Ez kínzás! Ryan? Ehhez a karakterhez? Te tudod, mitől döglik a légy... meg Chantele usere... *csorog a nyála, de megpróbál úrinőként viselkedni, csak sosem ment neki*
Szóval... öhm... te bérgyilkos vagy. Ezzel el is veszítetted a szimpátiád Chantele szemében... de userében nem. 31 Szeretem az efféle karaktereket... mindig elkezdődnek valahol, de sose tudni, mi lesz a vége a történetüknek... annyi lehetőséget hagytál ebben a srácban még a jövőre nézve, hogy attól tartok, ha elkezdelek majd téged és a jó apádat olvasni, hát az felér majd egy igazi hullámvasúttal... talán még idejében be kell csatolnom magam. 31
Engem megnyertél, mind jellemileg, mind történetileg... még jó, hogy elmúltunk tizenhat évesek... Shocked Nem mintha bárkit is érdekelnének a korhatárok. Fütyül
Komolyságot erőltetve magamra, kérlek, suhanj végig a foglalókon. Már csak ennyi választ el attól, hogy betérj abba a bizonyos üzletbe... a viszontlátást első sorból fogom olvasni, jó szórakozást! :033:

Vissza az elejére Go down
 

Emrys Rhydderch

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Emrys Rhydderch
» Drystan Rhydderch

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Vámpírboszorkányok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •