Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jan. 29, 2016 8:43 pm
Ugrás egy másik oldalra
isaac archer


személyes információk

becenév » Is, de az utóbbi időben az üzleti életem miatt kevesen becézgetnek
születési idő » 1986. január 12.
születési hely » New York
kor » 30 éc
play by » Chord Overstreet
foglalkozás » Apa halála óta én vezetem a vállalatát

faj » Vérfarkas
család » A szüleim nyolc évvel ezelőtt haltak meg, magamra hagyva az öcsémmel, Blaine-nel. Nem volt semmi baj a sráccal... egy ideig. Elég nagy sorscsapásnak éltem meg, mikor kiderült, hogy nem számíthatok egy szép nőre a részéről a családban, hiszen a szüleink halála után, miután minden papír, örökség, vagyon a helyére került, meglehetősen nagy távolságra kerültünk, és nem volt lehetőségem napi szinten betekintést nyerni az életébe. De még nem tanultam meg, hogyan kezeljem azt, hogy nem a nőkhöz vonzódik. Tulajdonképpen mikor a tudtomra jutott, összetörtem azt, ami éppen akkor a kezembe akadt.

a felszín alatt »
Nem tudnám pár mondatban elmondani, hogy milyen is vagyok én. Talán azért, mert engem kiismerni sem könnyű... Sokszor hideg vagyok, távolságtartó, de mondhatjuk úgy is, hogy ez inkább óvatosság, s nem ridegség. Bár kinek a pap, kinek pedig a paplan. Néha tudok lenni közvetlen, barátságos, de azt hiszem, ez is csak a látszat. A bizalom nem éppen fő erény nálam. Nehezen tartom be a szabályokat, mondhatni, nem a barátaim, és nehezen viselem, ha bárki elutasít, vagy megmondja, mit tegyek. Ez nem volt midnig így, hiszen emberként sokkalta közvetlenebb, és normálisabb voltam. A vérfarkasságom váltotta ki belőlem, hogy megpróbálok mindenkit eltaszítani, aki számomra fontos lenne, de nem akarom őket bántani. Így hát.. megbántom őket egyszer, hogy utána többé ne lehessen rá lehetőségem.  
Gyakran az ellenkezőjét tettem már fiastal koromban is, mint amit vártak tőlem. A legtöbb esetben komolytalan voltam, nemtörődöm, félvállról vettem mindent, míg be nem kerültem a jogi egyetemre. Elvégeztem, ezzel együtt tettem szert a határozottságra, dominanciára és komolyságra.
Gyakran csinálok viccet másokból szabadidőmben, ha nem a vállalat fő székében ülök, akár mások szenvedéséből, sőt néha magamból is. Ha viszont komolyan veszek valamit, akkor azt véresen komolyan veszem. Tudok nagyon udvarias lenni, és ha a nőkről van szó, a romantika sem áll távol tőlem, bár ez nagyon függ a hangulatomtól.
A külsőm? Szerintem egészen átlagos. Legalábbis ha a saját véleményemet kérdezed, amúgy gyakorta mondják, hogy cseppet sem vagyok hétköznapi. Nem is szeretek kitűnni a tömegből, mégis gyakorta sikerül. Elég jól értek az utcai küzdő sportokhoz, de azt sem csináltam soha versenyszerűen, kivéve ha szomszéd gyerekkel történő baráti meccseink nem számítanak annak. Adok az eleganciára, bár ez is inkább alkalomtól, és persze a helyzettől függ. A munkám megköveteli tőlem az elegáns öltözéket. A ruhatáram választéka a méregdrága elegáns holmiktól a sportosan lezserig terjed, bár ha nincs szükség a kiöltözésre, megelégszem egy trikóval meg egy farmerral. A hajamat általában rövidre vágatom.

user információk »

Név » user neve ide
Kor » user kora ide
Multik » multik az oldalon ide
életem lapjai »
Pár órával telihold előtt;;

- Jaj, hagyd már a hülyeségeidet, Tony! Senkit nem érdekel, hogy mit és hol hagytál el. Itt az áru, leszállítottad? Nem. Szóval nincs mivel kereskedni. Bevételtől esek el. Gondolkozz már, az ég áldjon meg, te kretén! - bukott ki belőlem ez a tőlem még visszafogott stílusú zsörtölődés, majd beletúrtam hajamba, s mélyet szívtam a levegőből. Felcseszett. Arra kifejezés sincsen a szótáramban, hogy mennyire, ráadásul tudhatná, hogy számomra ez kurvára fontos. - Van mág magyarázatod, vagy aláírhatom a felmondóleveledet? - vetettem még oda de csak háttal, mert már készültem is elhagyni a helyszínt. Hülye alak. Gondolkozna már néha, mielőtt másnak kárt okoz.
Bevágtam magam mögött az irodám vaskos üvegajtaját. Szinte tajtégzottam. Én felügyelek mindent, de ritkán kell ilyen szinten közbeavatkoznom, ez a majom pedig áthúzott minden számítást. Ütném, ahol érem, amiért kihozott a sodromból, de azzal megint hová jutnék? Rács mögé, hosszú időre, ha nem jutok a pénzemmel előrrébb, és magamat ismerve, nyolc napon túl gyógyulna. A kis kretén.
Belerúgtam az asztalba, rögtön fel is jajdultam, mert a lábujjaim bánták ezt az érzelmi kitörést. Voltam már börtönben, vagyis inkább... elzáráson még fiatal koromban, de az nem volt húzós ügy, könnyen kiderült, hogy nem én vagyok a sáros. Vagyis én voltam, de nekik arról nem kellett tudni. Apa elintézte, hogy ne legyen bajom belőle... akkor váltottam ki az átkomat. Gyilkosságot pedig nehéz elsikálni.
Beletúrtam a hajamba, ahogy leültem a székre, majd próbáltam nagy levegőket venni a legnyugvás érdekében, meglazítva pár gombot a nyakamnál. Nem állt jól a szénám... egyáltalán. Meredve magam elé, közelebbről szemügyre vettem a családi fotót, amin még teljes volt a családom. Apa, anya, Blaine és én. Milyen régen is volt. Pár másodpercre sikerült elmerülnöm abban a világban... majd felemelve a telefonkagylót, nagyot sóhajtottam.
- Natasha, mondja le a tárgyalásaimat a következő három hétre. Elutazom. - Ideje meglátogatnom az öcsémet. Még ha... nehezemre is esik belegondolni, milyen életet él.

Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Isaac Archer Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Hétf. Feb. 22, 2016 7:51 pm
Ugrás egy másik oldalra


Gratulálunk, elfogadva!


üdvözlünk a diaries frpg oldalán

Kedves Isaac!
Üdvözöllek az oldalon, érezd jól magad nálunk! Smile
Nem akarok itt ömlengeni, milyen csodálatos arcot választottál... bár az hozzátartozik az igazsághoz, hogy egykoron valamiért herótom volt ettől a fickótól. Nem tudom, mi érte el, hogy megváltozzon a véleményem, de szerencsére megtörtént; és valamiért ki is nézem belőled, hogy nehezen emészted meg az öcsédben végmenő változásokat... de majd megszokod. Wink
Tetszett a történeted, egyszerre keltettél laza hatást, mégis ott motoszkált a komolyság, határozottság, feszültség... mindez valószínűleg a vérfarkas génjeid miatt, amelyek sosem alszanak, megállás nélkül dolgozgatnak ott belül. És amit kihoztál a figurából, az szerintem... több, mint tökéletes. Smile
Nem akarlak tovább itt tartani, látogasd körbe a foglalókat, majd keresd fel a testvéredéket. Szerintem várnak már rád. Jó játékot! Smile

Vissza az elejére Go down
 

Isaac Archer

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Isaac Fergusson
» --- Archer
» l'Archer valley
» Blaine Archer

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Vérfarkasok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •