Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Feb. 14, 2016 7:06 pm
Ugrás egy másik oldalra
raymond cedric lucas

[You must be registered and logged in to see this image.]

személyes információk

becenév » Ray - ez a leggyakoribb.
születési idő » 1988. október 23.
születési hely » Richmond, Virginia
kor » 27 év
play by » Chris Pratt
foglalkozás » Egy hölgyemény kocsmájában dolgozom. A bevételének fele abból származik, hogy a nők nem bírják ki, hogy ne kérjenek második kört.
[You must be registered and logged in to see this image.]

faj » Vérfarkas
család » A szüleim egy vámpírtámadásban veszítették életüket pár évvel ezelőtt. Testvérem nem született, a nagyszüleim pedig szintúgy nem élnek. Hát... igen.

a felszín alatt »
Amikor az ember először beszél velem, amikor gondol, az az, hogy ez egy nagyszájú barom. Valamerre igaza is van, de azért ennél összetettebb vagyok. Mélyebbre kell ásni ahhoz, hogy engem igazán megismerjen bárki is. Persze, az teljesen egyértelmű, hogy nagyobb a pofám, mint egy éppen ásító vízilóé. Ha kell, megmondom a véleményem, kerek perec, nem kertelek. Nem számít, hogy kinek a lelkét töröm össze, ami a szívemen, az a számon. Vannak, akik szerint ez jó tulajdonság, meg poénos. Amint rajtuk csattan a nyelvem, már nem találják olyan viccesnek. De a nagy szám mellett a szívem is nagy, már ha valaki a közelébe kerül. És itt nem arra gondolok, hogy szúrjatok szíven egy tőrrel, akkor bevadulok. Úgy értem, hogy ha megszeretek valakit, akkor azért bármire képes vagyok. Amúgy meg szarok a világra. Szeretem a művészeteket, a festészetet, szeretek olvasni. Nem néznéd ki egy ilyen tuskóból, igaz? Pedig valóban oda vagyok ezekért a dolgokért. De a szépség mellett van egy sötét oldalam is, aki rajong a fegyverekért és a verekedésért. Fiatal koromban egy-két bolti lopásban is részt vettem, pusztán az izgalom kedvéért. Visszagondolva rá, egyiket sem bántam meg. Jó buli volt, és nem bankokat raboltam ki, hogy akkora kárt okoztam volna vele.
187 cm magas vagyok, barna hajam van és izmos testem. Hát igen, aki ilyen szinten sportol, azon meglátszik. Nem vagyok valami divatb*zi, hogy az öltözködési magazinokat bújjam, a legújabb trendek után kutatva. Mert minek? Néha, ha rám jön a vásárolhatnék, bemegyek egy boltba, és megveszem, ami tetszik. Általában bőrdzsekit hordok, alatta pólóval, esetleg trikóval, párosítva hozzá egy egyszerű farmert cipővel. Ennyiben ki is merül a dolog, de hát én így is jól mutatok, szóval nem nagyon erőlködök. Van egy bőrkarkötőm, amit még a nagyapám ajándékozott velem, azt mindig hordom. Jól is néz ki, és emlékeztet is a papira, Isten nyugosztalja szegényt.

user információk »

Név » user neve ide
Kor » user kora ide
Multik » multik az oldalon ide
életem lapjai »
Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz.

Vissza az elejére Go down
 

Mr. Lucas

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Lucas Parker ;; the little parker warlock
» Lucas E. Osborne
» Lucas lakása
» Lucas Zeller
» Lucas E. Osborne lakása

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Archivált lapok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •