Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 12, 2016 7:33 pm
Ugrás egy másik oldalra
warren norton

class="picikeeep">

személyes információk

becenév » Csak Warren
születési idő » 1979
születési hely » Chichago
kor » 37
play by »  Wentworth Miller
foglalkozás » Semmi ami törvényes
[You must be registered and logged in to see this image.]

faj » Warlock
család » Mi volna megnyugtatóbb? Ha úgy kezdeném, mint a Copperfield Dávid? Megszülettem, felcseperedtem... vagy kezdjem ott, ahol végérvényesen magához ölelt a sötétség világa? Mert azt hiszem, életem első napján kezdődött.
Kiváltságos gyerek voltam, a szó bármily értelmében. Hogy ez áldás volt, vagy átok, ma sem tudom. De életem első percében rám nyomta a bélyegét örökre, és letörölhetetlenül.
A kiváltság jó dolog. Mióta eszemet tudom, megvolt mindenem. Csak ki kellett ejtenem a számon a vágyaimat... mert a pénz sosem jelentett akadályt. Apám ahhoz túl jó működő "vállakozást" vezetett, persze ha a pénzmosást, lányok futtatását, és egyéb - a törvényességet hírből sem ismerő - üzletet ide lehet sorolni. Igen, a bűn mindig is jól jövedelmezett. Úgy növekedtem, mint egy kis gróf, egy egyre nagyobbá növő birodalom jövendő várományosa. Ebben a tekintetben kiváltságos voltam. A szülői szeretet tényét tekintve viszont nem. Mintha a sors egyik kezével vette volna el azt, amit másik kezével nyújtott. Nem ismertem meg a szeretet fogalmát, mert apám sem ismerte. Anyám mintha nem is létezett volna soha, egyszer sem láttam, sem őt magát, sem egy képet róla. Azt hiszem, az ő feladaat véget ért azzal, hogy a világra hozott engem. Talán ma nem is él már... apámat ismerve ezt sem tartom lehetetlennek. Sokáig azonban apámat sem ismerhettem. 16 éves voltam, mikor leterítette egy vetélytárs golyója, ahogy ez már a bűnözés világában minden napos volt.
A nemzőm által felépített birodalom megingott, majd összedőlt. Otthagytam hát Chichagot, hogy mentsem a puszta életem, de nem feledem apám tanítását. Nem feledem a bűn mámorát, és a pénz illatát. Olyan örökség ez, amely átragyog a halálon is.

a felszín alatt »
Az iroda sötétbe burkolózik, a lámpa nem világít, és az éjszaka is rászáll a városra odakinn. Csupán az utcalámpák fénye hatol be ebbe a mulató fölötti helységbe, amit második otthonomnak mondhatok. Mélyen beleszívok a cigarettába, füstje nekicsapódik az ablaknak, bársonyos szürkébe vonja az üveget, és ebben a szürkeségben, mintha csak tükörbe néznék úgy jelenek meg, mintha a kinti sötétségből önnön szellemem bámulna be saját magamra. Látom, ahogy szemeim szinte parázslanak a halvány fényben. Sötét szemek, mint amilyen sötét a lelkem. Szikrázik a pillantásomban minden, ami a lelkemben él. Határozottság, könyörtelenség, de az élet szeretete is ott ragyog. Csak éppen mélyen, a felszín alatt. Ez az, amit nem mutatok szinte soha senkinek. Még önmagamnak sem...
Közelebb hajlok az üveghez, és ujjammal, mint a gyermekek a rajzot, követem végig arcom vonalait. Szépen formált száj, határozott áll. Kísérteties, mennyire hordom apám vonásait... Talán mondhatom, hogy a sors kegyes volt hozzám külső tekintetében, de mindezt elfedi a pókerarc. Sosem fogom hagyni, hogy ne azt lássák a rám tekintők, amit én mutatni akarok. Egy angyal szépségében egy rohadt, mocskos lelket. Magam vagyok egy személyben a nagy kettősség. A jin és a jang.

user információk » Oszd meg velünk, ki vagy!
életem lapjai »
Az esti műsor már tart a bárban, mintha csak a sötétség leszálltát kezdenénk ünnepelni. A zsongás, a beszélgetések zaja, az összeütődő üvegek halk csendülése és a zene lüktetése, amire a lányok a színpadon táncolnak, egy hatalmas masszává állnak össze, így kígyóznak be az emeleti irodámba, láthatatlanul, mint a füst, mégis jól hallhatóan. Az életem hangjai, amik olyan természetesek már számomra, mint a szívverés.
A tequila kesernyés íze még ott van a számban, égeti torkomat, és jólesően zsibbasztja el érzékeimet. Kitölti azt a megmagyarázhatatlan űrt bennem, ami mostanában oly annyira a sajátom. Megvan mindenem, amit csak akarok, és valami mégis hiányzik. Bár néven tudnám nevezni az érzést, hogy mi is ez... Talán valami olyasmi, mint a szexuális kielégítetlenség, de ez, a testemmel ellentétben, a lelkem szállja meg és dúlja nap mint nap.
Halk hümmentéssel reagálok az ajtón felhangzó kopogásra, és belép Henry, leghűségesebb emberem. Úgy ismer már, mint még senki. Elég egy pillantás, hogy felmérje, nem a legjobb a hangulatom, így hát hang nélkül távozik is, csupán a mai újságot hagyja az asztalomon. Alig fér perc alatt eltűnik, nyilván azért, hogy kezében tartsa azt, amire nekem ma nincs kedvem.
Leteszem a poharat, és szórakozottan kinyitom az újságot. A szokásos hírek... háború, halál, szerencsétlenség. Számomra ez nem hír. Én így élem mindennapjaimat. Akár rólam is kiadhatnának egy sajtóterméket.
A tespedt dermedtségem csak a harmadik oldal láttán kezd oldódni. A pillantásom megakad egy cikken, amitől úgy ülök fel, mintha álomból ébrednék. Pedig csak egy fényképet látok magam előtt, és néhány szinte semmitmondó sort. Egy gyilkosság margójára. Egy gyilkosságéra, amit én magam követtem el.
Nem tudom, nem értem a miértjét, vagy hogyanját, de a cikk felkelti az érdeklődésemet. Nem amit elkövettem, hisz csak egy barom volt, aki volt olyan botor, hogy megpróbáljon átverni engem. CSak azt kapta, amit megérdemelt. Nem, a figyelmem a kép kelti fel. Egy fiatal nő... egy nyomozó. Aki - szavai szerint - feltett szándékának tekinti, hogy felderítse a bűntényt.
Szemrevaló teremtésnek tűnik. Hosszú a haja, noha színét a fekete-fehér lapban nem látom. Tekintetéből viszont süt felém az az elhivatottság, ami a sajátom is. Csak éppen a világ két ellentétes pólusát képviseljük.
Valami hirtelen ötlettől vezérelve kitépem a lapot az újságból, és az íróasztalom feletti falra szögelem. Eltávolodva nézem a látványt, majd egy újabb ital kíséretében nekitámaszkodom az irodám ablakának, és kinézek a táncos színpadi showra. Észre sem veszem, hogy egy apró mosoly ül a szám sarkában.
Talán megtaláltam a célt, ami kimozdít a jelen állapotomból. Talán lesz alkalmam, hogy megbizonyosodjam róla, találtam egy új elfoglalsásgot, ami nem untat halálra.
Egy új játékot. Életre-halálra.
A partnerem ezúttal Kelsey Miller nyomozónő.

Vissza az elejére Go down
 

Warren _ Norton

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Warren Norton
» Warren Norton
» Warren Norton
» Warren Norton
» Warren hálószobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Archivált lapok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •