Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Ivana Barbara Halding

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 24, 2016 4:35 pm
Ugrás egy másik oldalra

Ivana Barbara Halding

28 év
Léa Seydoux
New Orleans
Vérfarkas

csak fecseg a felszín, hallgat a mély...
Mindig is igyekeztem kilépni abból az átkozott skatulyából, ami alapján megpróbáltak rangsorolni. Ahová beléptem, elkönyveltek szőke cicababának, aki még a tollat sem tudja rendesen megfogni. Ilyen világot éltünk, és úgy tűnt, nagyjából ennyit ért el a feminizmus. Elkönyveltek a hajszíned, a magasságod, a ruháid miatt. Ez akkor a legnehezebb, mikor a ranglétra közepéig jutsz, és tényleg előtted a feladat, hogy bizonyíts... csak nem engedik, nem adnak olyan feladatot, amellyel kiteljesedhetnék, és bebizonyíthatnám, hogy mi mindenre vagyok még képes. Arról már nem is beszélve, hogy néhány kéz mindig szeretett elvándorolni bizonyos testrészeken, a szexuális zaklatás még a legigazságosabb szerveknél is beszivárgott, de nem voltam D kategóriás kis cukibaba, aki szó nélkül hagyta az ilyesmit. Ráadásul a temperamentumom sem volt annyira egyszerű, mindig előbb járt a szám, minthogy végiggondoltam volna, mit is beszélek. Voltak feszült napok, amelyek magukkal rángattak a lejtőn, de akadnak igencsak pozitív eredmények is, amikor éppen nem kattogott a fejemben az a bizonyos óra.
A megfelelési kényszert még a szüleim ültették belém, azóta minden egyes feladatot úgy hajtottam végre, hogy tudtam, a legkevesebb, amit kihozhatok magamból, az a száz százalék, sosem kevesebb. A dicséretek aztán megritkultak, a középiskola után teljesen elfogytak, mára már nagyjából az jelenti az elismerést, hogy megkapom a fizetésemet. De megtanultam a hierarchia közepén tengődni, csak a lehetőséget várom, hogy kikászálódhassak ebből a langyos vízből.
A külsőmet illetően nagyjából már sejtheted, hogy milyen vagyok. A hajam nagyjából már minden színt kipróbált, de legutóbb már megmaradtam a szőkénél. Az anyám nem rajong érte, de mindenki szerint passzol az arcomhoz és a kék szememhez. A magasságom közepes, de a testi adottságaimat általában nem tudom kihangsúlyozni a pasztell ing, és fekete vászonnadrág alatt. Ez a kötelező munkaruha, csak kevés alkalmakkor tudok szabadulni tőle. Ehhez hozzájár a fegyver, az igazolvány, na meg a napszemüveg... érdekes család. A bátyámból orvos lett, belőlem ügynök.    

Becenév
ide jön a név
User neve
Csak a szokásos
Titulus
A titokzatos testvér
Foglalkozás
Ügynök
Születési hely
New Orleans, Louisiana
Születési idő
1988. december 11.
Család
Elég szigorú neveltetésben részesültem a bátyámmal együtt. A mai napig elő van írva a vasárnapi közös vacsora, ahol előszeretettel kerül elő az a téma, hogy anyánknak és apánknak a mi korunkban már megvolt a maga családi élete, mi pedig még sehol sem tartunk a bátyámmal. Én inkább a karrierépítést tartottam szem előtt, Dane is a legjobbat igyekezett kihozni magából, és ehhez a jelenlegi világhelyzetben nem volt hozzápasszintható a házasság és a gyerek. A legtöbb szülő megelégszik azzal, hogy a gyerekei boldogulnak, de ők a telhetetlen fajtából származnak.

nincs olyan történet, mit ne lenne érdemes meghallgatni...
Elmúlt este tizenegy óra, már csak az automatából tudtam beszerezni a negyedik kávémat. Rengeteg papír hevert az asztalomon, mind arra várt, hogy végre megfelelően eltároljam őket, de az utóbbi időben egyetlen ügyre helyeztem a hangsúlyt... bár beletelt egy időbe, mire a főnököm beleegyezett, hogy hozzám kerüljön a dosszié, benne a legújabb ügyemmel. Lánykereskedés. Akadt már dolgom ilyesmivel, de ilyen mélységekig még egy sem jutott el. Itt már egy teljesen komplett szervezet állt velem szemben, egybeolvadva más és más szervekkel. Minden annyira összetetté vált, a lányok már nem voltak elegendőek, mindig más nyomot kellett keresni emellé... nem véletlenül választottam ezt a szakmát, ez volt a szakterületem. Néhány lány sosem került elő...
Felsóhajtottam, és leültem az asztal mögé. Újra és újra átnéztem a dokumentációt, a melléjük csatolt fényképeket. Az egyik lány csak tizenöt éves. A másik pár hónappal idősebb. És ez még nem az összes eset, hány olyan lehet, akiről nem is jelentették, hogy eltűnt? A lányok zömét mind egy fekete autóba rángatták, és ez volt az utolsó, hogy látták őket. Ezeket is általánosságban a térfigyelő kamerák rögzítették. A rendszám olvashatatlan, vagy egyes esetekben nem is kapott helyet a furgonon. Minden apró részletet megfigyeltem a felvételeken, mégsem tudtam rájönni, hogy vajon hová vihetik őket, és egyáltalán van-e mód arra, hogy épségben előkerüljenek. Ha elő is kerülnek... sosem lesz már teljes az életük. Mindig annyira átéreztem a helyzetet, pedig velem sosem történt hasonló. Talán ezért nem szerettek nőket a terepre engedni, elvakítanak minket az érzéseink.
- Ivana, hoztam neked valamit. - Felkaptam a fejem, mikor Hernandez besétált az irodába. Csak akkor vettem észre, hogy úgy markolom a hajam, mintha éppen kopasztani készülnék saját magamat.
Megropogtatva a fáradt végtagokat kerestem meg a tekintetét, de ő már le is ült a szemközti székre. - Mondd - kezdtem, ismét belekortyolva a kávéba, majd összecsuktam az előttem helyet kapó aktákat.
Jól is tettem, mert Hernandez elém dobott egy újabb köteget, szerencsére csak pár papírból állt. - Fejlemény. A lányok eltűnése hátterében valószínűleg egy drogkereskedő áll. Ez a legújabb biznisz, már nem éri meg csak az egyiket csinálni. Elég busás összeget kapnak egy-egy eladott lányért - hajolt előre, hogy lapozgasson a mappában. Mindig meglepett, hogy hogyan tudják ennyire tárgyilagosan kezelni az ilyet, de inkább arra jöttem rá, hogy én engedtem magam túl közel. Inkább a lányokhoz, nem a bűnözőkhöz, mert ha a közelükbe kerültem, hát nem sokat gondolkodtam. - És? Ennyi? - kérdeztem.
- Nem egészen. Van egy ügynökünk, aki hónapok óta beolvadt a kartellbe. Úgy volt, hogy rövid ügy lesz, de... hát tudod, hogy megy ez. Elhúzódik, a nem várt események jönnek közbe.
- Oké, azt mondd, hogy ez hol vág közbe az én ügyemmel - türelmetlenkedtem, mire felsóhajtott. - Daniels parancsot kapott arra, hogy beszervezzen téged a lányok miatt, mivel ez a te... szakterületed. - Nem nagyon tetszett a hangsúly, amivel ezt megjegyezte, de most nem is ez érdekelt. - Az ügy részletei ott vannak, a paranccsal együtt. Holnap este mész - tette hozzá, majd kisétált.
Egy ideig nem tudtam megszólalni. Eddig mindig ismertem azt, akivel dolgoznom kellett. De a férfiról olvasva az adatokat... még csak köze sem volt soha ehhez az osztályhoz.
Felsóhajtva dobtam le a papírköteget, és nagy levegőt vettem, főleg mikor észrevettem, hogy holnap estére vacsorát beszéltem le Dane-nel. - Ó, bátyus... ne haragudj - bukott ki belőlem lekonyuló szájjal.


Vissza az elejére Go down

Vérfarkas
Faye Charpentier
Ivana Barbara Halding  Tumblr_p00wt8wq9i1wwbdveo1_250
Tartózkodási hely :
new orleans is my home ★ ☆
Hobbi & foglalkozás :
fighting for equality ★ ☆



A poszt írója Faye Charpentier
Elküldésének ideje Vas. Május 29, 2016 8:37 pm
Ugrás egy másik oldalra


Gratulálunk, elfogadva!
üdvözlünk a diaries frpg oldalán

Ivana, drágaságom, a bátyád engem küldött, hogy elfogadjalak, de csakis azért, mert múltkor nem jelentél meg a vacsorán... Razz
Nehéz dolgod lehet, én teljes mértékben együttérzek veled. Nőként helyt állni, fejlődni akarni, előre lépni az olyasfajta szakmákbam, mint a tiéd, nagyon nehéz. Állandóan bizonyítani kell, jobban teperni, mint a többiek felettébb kimerítő,  arról nem is beszélve, hogy a te esetedben még a halállal is szembe kell nézned, minden sarkon veszély leselkedik rád. Tényleg a szívrohamig akarod kergetni a bátyádat? Ha azt akarod, hogy túlélje, ne mondd meg neki, hogy mire készülsz... Wink
Meg sem lepődöm már azon, hogy lebilincselsz a stílusoddal és azzal, hogy mindig tudsz valami újat mutatni, egyszerűen csodás vagy. 40 Csak annyit mondok, hogy vigyázz magadra, rúgd szét a rosszfiúk fenekét és a tűzharcból győztesen gyere ki! Jó játékot! 40

Vissza az elejére Go down
 

Ivana Barbara Halding

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Barbara ----
» Josh Halding
» Barbara Streinfeld
» Dane Halding

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Vérfarkasok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •