Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Jún. 13, 2016 2:55 pm
Ugrás egy másik oldalra
- elkelt karakter -
Vissza az elejére Go down

Vérfarkas
Frank Cohen
Rita Sanders Tumblr_o7fm68atCZ1vti6y9o9_250
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
New Orleans
Hobbi & foglalkozás :
bar owner



A poszt írója Frank Cohen
Elküldésének ideje Pént. Jún. 10, 2016 10:14 pm
Ugrás egy másik oldalra
Rita Sanders

KOR » 33-37 év
FAJ » ember/vadász
PLAY BY » Charlize Theron
STÁTUSZ » szabad
FOGLALKOZÁS »bűnügyi nyomozó
VÁRJA » én
KAPCSOLATUNK » Ön volt a vezető nyomozó az ügyemben, ami után végül öt évet ültem börtönben. Nem hibáztathatom azért, amit tett, elvégre csak a munkáját végezte, ráadásul azt is tisztességes módon. Más kérdés, hogy pont ezért nem is volt esélyem arra, hogy megússzam a büntetést. Miután engem lecsuktak, hivatalosan is maga vette át a helyemet, hallottam persze a dologról, de nem különösebben érdekelt. Jó nyomozó, nem csak tanulta a szakmát, de érzéke is van hozzá, kiváló lövész is mellé, nem találni semmi rosszat a hivatalos papírokban önről. Kiváló eredmények az akadémián, amiből következett, hogy gyorsan fogja magát felküzdeni a ranglétrán. Nem beszéltünk a nyomozás óta, nem is lett volna miért, munkaviszony volt a mienk, mikor engem nagyító alá vettek, magát akkor hozták, feltehetőleg már akkor is azzal a szándékkal, hogy a helyemre ültetik. Nemrég keresett fel a báromban, hogy szüksége lenne a segítségemre. Miután börtönbe kerültem, a legtöbb ügyemet újravizsgálták, és a nem hivatalos eljárási mód miatt érvénytelenítették, így most az ön dolga az én mocskomat eltakarítani. Nálam jobban pedig senki nem ismeri azokat, akiket el akar kapni.
//A név és a pb is változtatható, mindkettőt csak ötletnek szántam Very Happy A karakter előéletét, családi hátterét már a megalkotóra bíznám, a fentieken kívül mindenben szabad kezet adok Smile //
Vissza az elejére Go down
 

Rita Sanders

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Alice Rita Sanders
» Elliot Sanders
» Rita Ora news
» Rita Wingrave
» Rita Wingrave

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •