Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Serenity Rose Walsh

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Júl. 02, 2016 9:40 am
Ugrás egy másik oldalra

Serenity Rose Walsh

24
Sarah Hyland
Seattle
Ember

Becenév
Rennie
User neve
Ellin
Titulus
Life is only a path, full of efforts
Foglalkozás
Rendezvényszervező
Születési hely
Portland, Oregon
Születési idő
május 06, 1992
Család
Három éves voltam, mikor apa elhagyott minket. Nem, ne várj semmi csöpögős, ettől teljesen tönkrement az életem, nem volt gyerekkorom, és a mai napig mély depresszióban élek miatta helyzetet. Egyszerűen lelépett, és kész. Túl sokat nem fogtam fel belőle, furcsa volt, hogy este nem jött haza, hogy nem ő vitt oviba, nem olvasott nekem esti mesét, és nem kaptam tőle több jó éjt puszit, de anya sosem hagyta, hogy szomorkodjak.
Azután egy nap beállított egy nálam hatszor nagyobb, öltönyös pasival, és egy nálam két évvel idősebb szőkeséggel. Előbbit a mai napig hatalmas mosollyal az arcomon hívom apának, míg utóbbi máig a levakarhatatlan bátyus szerepét próbálkozik betölteni.

nincs olyan történet, mit ne lenne érdemes meghallgatni...
Mary Ann Walsh: Pontos, precíz, gyönyörű, cserfes. Talán ez az a pár szó, amivel a legjobban leírhatnám. Mikor annak idején rájöttem, hogy állapotos vagyok, nem titkolom, eszembe jutott, hogy elvetetem. Tizenhat évesen anyának lenni nem könnyű, akármennyire is állt mellettem a családom, rettegtem, hogy nem tudok majd mindent megadni neki. De, már akkor rájöttem mekkora hibát is követtem volna el az abortusszal, mikor a kezembe nyomták a pici testét. Rózsaszín volt, kissé ráncos bőrű, hatalmas szemekkel, amik feketébbek voltak a feje búbján virító hajacskánál.
Ashton Walsh: Egy igazi kis ribi, ha úgy tartja kedve. Meg ne tévesszenek azok a hatalmas csillogó szemek, és az az édes mosoly, ami mindig ott csüng az ajkain, történjen vele bármi, az mindig ott van, de valahogy sosem tűnik erőltetettnek. Mintha komolyan képes lenne a nap huszonnégy órájában tiszta szívéből mosolyogni.
Olyan pókerarccal áldotta meg az Isten, hogy a mellette töltött huszonegy év alatt sem sikerült megtanulnom, mégis mikor hazudik. Ő persze egyből kiszúrja, néha komolyan úgy érzem, hogy belelát a fejembe. Van hozzá tehetsége, annyi biztos.
Reese Jesdale: Mikor először találkoztunk, végig csak az járt a fejemben, hogy százötvenhét centivel mégis, hogy lehetnek ilyen lábai? Egy év alatt azonban sikerült rájönnöm, hogy egy mókus többet tesz azért, hogy formában legyen, mint Rennie. Ugyanis kirobbantani Őt a laptop mellől? Na nevettess. Vagy dolgozik, vagy szüntelenül cseverészik.
Pearl Holmberg: Egyike azoknak, akikkel imádok együtt dolgozni. Kedves, megbízható, mosolygós. Ezek mellett azonban határozott, precíz, és a legkisebb hibát sem viseli el, gyűlöli, ha nem tud mindent a kezében tartani. Komolyan veszi a munkáját, az emberek pedig imádják, már az első megbízása után kapkodtak érte, szinte biztos lehetsz benne, hogy bármit is akarsz, azt ő megszerzi, és egyetlen porszem sem lesz rossz helyen.


Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Júl. 02, 2016 4:30 pm
Ugrás egy másik oldalra


Gratulálunk, elfogadva!
üdvözlünk a diaries frpg oldalán

Kedves Serenity!
Először is, üdv közöttünk *méri végig pofátlanul és elégedetten bólint*
Had szabadjon megjegyeznem, hogy a kisasszony igazán csinos, és egyet kell értsek az egyik barátnőddel abban, hogy jók a lábaid Cool Gyakran elfelejtik azonban, hogy bár pici a bors de erős. Ezt érzem benned is a lapod elolvasása után. Nem kell ahhoz vámpírnak, vérfarkasnak, boszorkánynak és még ki tudja minek lenni, hogy valaki erős legyen. Egy ember, a maga talpán igenis nagyobb kihívás és nagyobb falat és külön öröm számomra minden alkalom amikor valaki ember karaktert alkot.
Azonban nem csak a pb választásod és a fajod remek de egyúttal az ET is. Ugyan kevés leplet rántottál le a karakterről de úgy érzem egy meglehetősen talpraesett és önálló leányzót hoztál a köreinkbe, szóval majd át is csúsztatom a névjegy kártyám, hogy ha esetleg bajba kerülnél, tudd, hogy kit kell keresni. Wink
Épp ezért nem is tartalak fel tovább; nyomás lefoglalni a neved és arcod, aztán pedig irány a játéktér Wink

Vissza az elejére Go down
 

Serenity Rose Walsh

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Clarice Walsh
» ... B` Walsh
» Walsh-odú
» Serenity lakhelye
» Serenity Wayner

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Emberek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •