Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Serenity Wayner

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jan. 22, 2016 2:41 pm
Ugrás egy másik oldalra
Serenity Wayner


személyes információk

becenév » Sera
születési idő » 1992. január. 4
születési hely » New Orleans
kor » 24
play by » Zoe Sugg
foglalkozás » Tanulok, blogolok

faj » Ember
család » Anyával mindig is jó volt a viszonyunk. Szinte a legjobb barátnőm volt. Együtt vásároltunk, együtt főztünk, olyan igazi anya-lánya viszony volt a miénk. Anya 4 éve halt meg rákban. Azóta az én kis világom a feje tetejére fordult. Apám rendes embert volt, valamikor régen. De amikor én megszülettem ő már alkoholista volt és én így nőttem fel. Amióta anya meghalt azóta én viselem gondját apának mert tudom képtelen lenne magáról gondoskodni. Nem sokat beszélünk, de ha beszélünk is szavait két pofonnal fűszerezi meg.
Már egy éve a nagyiéknál lakom és csak néha látogatom meg apát, ugyanis nem hiányoznak a két-zöld foltok a testemről.

a felszín alatt »
Vannak emberek, akik pont azzal válnak érdekessé, hogy egyáltalán nem azok. Én talán pont ebbe a csoportba tartozom. Nem vagyok pszichopata, börtönben sem voltam, mint elítélt soha, nem öltem még embert, nem vagyok ismert a megcsalásaim miatt. Próbáltam mindig tökéletessé tenni az életemet, úgy élni, ahogy az nekem jó de mások elvárásainak is megfelel. Iszonyatosan naív vagyok. Ha megbántanak, képtelen vagyok haragudni napokig szinte órákig sem, és ezért nem egyszer ejtettek már pofára. Mindenki rajtam vezeti le a dühét, de én ezt már megszoktam s csak egy mosollyal letudom az egészet. Nehezen lehet, mondjuk felidegesíteni, mert a kisebb beszólások csak leperegnek rólam, mert megszoktam, hogy mindenkinek én vagyok a boksz zsák és a lelki szemetes. Csöndes vagyok, és inkább meghúzom magamat. Fontos számomra a tanulás, inkább ebbe temetkezem bele. Akkor szólok, ha muszáj. Meg van a magamhoz való eszem, de ezzel sosem vágnék föl.
Mindezek ellenére szeretek mosolyogni, nevetni és szeretek élni. Sosem veszítettem el a hitemet az emberek felé, próbálok nyitott lenni és kedves.
Apró termetű lány vagyok. 24 éves létemre 165 centiméterrel áldott meg a sors, ehhez törékeny manó alakkal. A belsőm átlagosságát a külsőm teszi tökéletes egyszerűvé. Barna váll alá érő hajam öleli körbe a hófehér márvány bőrömet. Nem szoktam napozni vagy szoláriumba járni. Nyáron is hófehér vagyok. A szemeim égkékek.
Öltözködni és sminkelni azonban szeretek. Ezekről írok blogot, ugyanis e mögé bújok az élek valódisága elől.

user információk »

Név » -
Kor » 21
Multik » secret
életem lapjai »
Hallom, ahogy a kulcs elfordul a zárban, az én gyomrom pedig apróra zsugorodik és egészen a torkomban kezd el dobogni. Összehúzom, magam olyan apróra amennyire csak lehet, összekulcsolom a lábaimat és úgy ülök a kanapén. A kezeim remegni kezdenek, és nem vagyok benne biztos, hogy túl fogom élni ezt a találkozást.
A nappaliban egyetlen fényforrás világít, mégpedig az ülőalkalmatosság melletti állólámpa. Szinte égeti a bőrömet még ennek is a fénye, de ezt csak a zavaromnak próbálom betudni. Körbenézek a nappaliban, hogy minden rendben legyen a „fogadására”. Ekkor tűnik fel egy piszkos papír zsebkendő az egyik fotel karfáján. Felpattanok és elrejtem a hátsó farzsebemben, amikor megérkezik a várva-várt személy. Bódultan dől neki az ajtófélfának és próbál megkapaszkodni a másikban. Erős kilengései vannak, de széles mosoly ül az arcán. A nadrágja enyhén sáros, az ingje hanyagul ki van gombolva, ami láttatni engedi férfias szőrzetét a mellkasán. Ősz hajszálai kócosak és kissé vizesek a kinti eső miatt.
Előre lép felém pár lépést, amiknek hatására én hátrálni kezdek. Hatalmasat nyelek és mélyen az alsó ajkamba harapok, felszisszenek a fájdalomtól, de el is nyomom magamban ezt a hangot. Nem láthatja rajtam, hogy félek. Leveti magát a kanapéra ahol előbb még én ültem és lágyan megsimogatja a mellette lévő helyet. Megrázom a fejem mire ő összeszűkíti tekintetét és megpróbál felállni, de vissza is esik eredeti helyzetébe.
- Naaa Sery, gyere, beszélgess velem. – csuklik egyet a mondat végén, amin ő hatalmasat kacag. Érzem, ahogy erősen árad belőle az alkoholszag. Talán ha közelebb mennék még azt is meg tudnám különböztetni, hogy mit ivott a mai este folyamán.
Nem mozdulok. A lábaim szinte belegyökeredztek a földbe. Nem bírok megmozdulni és az igazat megvallva nem is akarok. A karomra nézek, melyen kékes-lilás foltok éktelenkednek. Ebből erőt merítek.
- Apa, beszélnünk kell. – kicsit megmerevedik az arca, de a mosoly még mindig levakarhatatlan. Félek, sőt rettegek, hogy mi vár még rám a mai este folyamán, de meg kell tennem. Hetek óta győzködöm magam, hogy igen is közölnöm kell vele, hogy elköltözök itthonról vagy még rosszabb lesz a helyzet, bár ennél is? Az apám amióta én világomat tudom alkoholista volt. Minden este részegen tántorgott haza, a reggelét fél liter borral kezdte. Senki nem akarta felvenni munkaerőnek így a szomszédunk kertjét ápolta, annyi pénzért, hogy ezt a kis egérlyukat fent tudja tartani. Én besegítettem neki, éjszakai munkákat vállaltam a helyi kocsmában. Ők bárnak hívták magukat, de amilyen fazonok jártak oda a szó legrosszabb értelmében sem lehetett volna bárnak nevezni. Nem volt ez egy leányálom. Fáradt voltam. Alig álltam néha a lábamon, és ami pénzt hazaadtam apámnak azt el is itta. De én, képtelen lettem volna végignézni, hogy magába roskad. Anyám ugyanis 4 éve halt meg, rákban. Anya mindig azzal viccelődött, hogy biztos apám miatt lett beteg. Talán igaza van, és én nem akartam így végezni. Szerencsém volt abból a szempontból, hogy keveset láttam apát. Felvettek az egyetemre és már a 3. évemet taposom ott. Jó tanuló voltam világ életemben így államilag támogatottra felvettek és ösztöndíjat is kaptam. Ha épp nem egyetemen voltam, nem tanultam és nem dolgoztam akkor takarítottam, főztem és mostam magunkra. Hát ez lenne az álma egy 22 éves lánynak?
- Nyögd, már ki mi bajod van! – ordít rám rekedt hangon. Lábait felrakja az asztalra és hátra dönti a fejét. Beletúrok a hajamba, a szemeimbe könnyek kezdenek gyűlni és már érzem a fájdalmat, ami ezek után fog következni.
- Elköltözök apa… holnap reggel. – hadarom el a mondatot, hogy szinte egy pillanatig én se vagyok benne biztos, hogy helyesen mondtam-e ki. Eláll a lélegzetem, ahogy neki is. Felemeli fásultan a fejét és szemeit rám emeli. Ajka papír vékonyságúvá préselődik össze. Remegni kezdek és hátrálok addig, amíg csak lehet. Ő feláll, kezét kiemeli a zsebéből, ökörbe szorítja, s felém tántorodik. Nekimegy az asztalnak, a fotelnak és mindennek, ami szembejön vele, de a szemét le nem veszik rólam. A kezem után kap, én pedig sírni kezdek, ami csak még jobban felhergeli őt.
- És mondd csak kislányom, mi lesz velem, ha te itt hagysz? – szorít egyre erősebben, az én könnyeim pedig egyre nagyobb cseppekben gördülnek végig az arcomon. Egy lépést még tesz felém, érzem, ahogy a lehelete felszárítja a sós cseppeket. Behunyom a szememet és egy másodpercig csönd lesz, végül hallom, ahogy a keze hatalmasat csattan az arcomon. Hajam az szemeimre tapadnak, érzem a zsibongó fájdalmat ütése helyén.
- Még mindig el akarsz menni te semmirekellő? – kap a nyakamhoz és szorít annál fogva a falnak. Én levegőért kapkodok, a szemeim kikerekednek, s mikor már egy kevéske levegő se jut a tüdőmbe elernyedten esek össze a keze alatt.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jan. 22, 2016 3:57 pm
Ugrás egy másik oldalra


Gratulálunk, elfogadva!


üdvözlünk a diaries frpg oldalán

Gyönyörű Serenity! 40

Hát nem is tudom, hogy kezdjem. Először is nagyon örülök annak, hogy ilyen hamar gazdára lelt ez a karakter, mert tényleg úgy gondolom, hogy rengeteg lehetőség van benne és számunkra is igazán sok kiaknázatlan terület van még, úgyhogy már tűkön ülve várom a játékainkat, hogy merre is sikerül kilyukadnunk. 40
Igyekeztem a lehető legtöbb szabad kezet adni a karakter életében, hiszen nem is nagyon volt, amit megköthettem volna, ezért nagyon kíváncsi voltam, hogy mégis mit fogsz összehozni és az igazság az, hogy nem csalódtam egy icipicit sem! Wink Tökéletesen építetted fel azt az angyali teremtést, akit én megálmodtam és megszórtad egy kis tragédiával, ami talán csak még erősebbé is tette őt. Nem számít, ha félsz, mert még mindig itt vagy drágám és képes vagy mosolyogni. Más már régen bedobta volna a törölközőt, szóval tiszteletre méltó a kitartásod. Very Happy
Sajnálom, hogy el kellett veszítened az édesanyád, ahogyan azt is, hogy az apád egy ilyen féreggé változott. De, ha ő nem tudott elmenekülni ez a férfi elől, aki megkeserítette az életét, akkor legalább te elmondhatod, hogy neked sikerült.  :033:
Nem is rabolnám tovább az idődet így is sikerült téged egy kicsit megváratnom, amiért elnézést kérek. 27

Menj és foglalózz egy kört, hogy aztán neki is ugorhassunk a játéknak. 40

Jó szórakozást kívánok neked, szépség. :hug:

U.i.: A mai nap folyamán még küldök neked egy üzenetet a játékkal kapcsolatban, ígérem. :cukorborso:

Vissza az elejére Go down
 

Serenity Wayner

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Serenity Wayner
» Serenity Rose Walsh
» Serenity Thea Wayner
» Serenity Thea Wayner - készülőben
» Serenity lakhelye

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Emberek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •