Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Jacqueline Bordeaux

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Jan. 11, 2017 8:38 pm
Ugrás egy másik oldalra
- elkelt karakter! -
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Dec. 27, 2016 4:26 pm
Ugrás egy másik oldalra
Jacqueline Bordeaux
nomen est omen

kor 25 - 30 éc

faj ember

Szerepkör a bosszúálló

play by léa seydoux

foglalkozás dönts te!

várja Éééééén

 
Nehéz lenne rólad beszélnem... tekintve, hogy még soha nem találkoztunk. Arról sem tudok, hogy létezel,  pedig te már nagyon is tudod, hogy én ki vagyok. Akkor kezdtél érdeklődni a természetfeletti iránt, mikor a vőlegényed és barátai Mystic Fallsba érkeztek megtartani a legénybúcsújukat hat évvel ezelőtt. Nem tértek többé vissza. Nem mentél férjhez, a gyönyörű fehér ruha helyett fekete ocsmányságba kellett öltöznöd, Ez javarészt az én hibámból történt, hiszen én öltem meg őket - méghozzá élvezettel, csak azért, mert bemerészkedtek az én felségterületemre. Erre pedig - ha most még nem is tudod, hát megtudod később - nagyon kényes vagyok. De valld be, utólag már te is úgy gondolod, hogy ostobaság volt ide érkezniük, ahol öt turistából négy meghal. Túl kíváncsiak voltak arra, mit rejt a város... mi igaz azokból a hírekből, amelyek terjednek erről a helyről. Hát, a titkot magukkal vitték a sírba. Képletesen értve, hiszen én magam nem tüntettem el a tetemeket, hagytam, hogy felfedezzék őket. Ezért titkon biztosan hálás vagy nekem, legalább nem kellett feleslegesen várnod a felbukkanására, miután eltűntnek nyilvánították volna.
Hat év telt el azóta. Te pedig még nem jártál itt, de mindent tudsz a város történetéről, arról, hogy kik élnek itt, és hogy hol vesztette életét a kis vőlegényed és az egész armadája. Már összecsomagoltál, a vonatod holnap indul... de jobb lesz vigyáznod, nőket sem szoktam kímélni, ha túl mélyre veselkednek...

// Egyelőre még nem eldöntött, hogy milyen kapcsolat is legyen ez közöttünk, valószínűleg ahogy esik-úgy puffan alapon bármi megeshet, mindenesetre nagyon várom a hölgyet pár izgalmas játékra, akár más névvel és pb-vel is Smile

Vissza az elejére Go down
 

Jacqueline Bordeaux

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Jacqueline Bordeaux
» Jacqueline ---
» JACQUELINE FLORENT;
» Jacqueline Baquet

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •