Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 22, 2012 2:28 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Hirtelen egy hatalmas puffanásra kaptam fel a fejem.. atya ég, mit tettem?! Lassan, nagyon lassan, kínzó lassusággal sétáltam vissza a szobába, hogy szembe kerülhessek tetteim következményeivel.
Írtózva vettem észre, hogy az ágyon ülve remeg és nagyon rossz passzban van.
- Úr isten, sajnálom - szakadt fel belőlem a bocsánatkérés. - Én, nem akartam.. - kaptam a fejemhez, néhány lépést téve felé. - De... te tudhattad volna előre, hogy bármikor sor kerülhet erre.. - mondtam elcsodálkozva. - Hiszen láttad, mit tettem a barátnőddel.. - Nagyon lassan ejtettem ki a szavakat, hogy felfoghassa, egyáltalán nincsen biztonságban körülöttem. - Te mégis eljöttél velem.. - ámuldozva néztem fel rá. - Nem kellett volna... - Újabb lépéseket tettem feléje, majd leültem mellé az ágyra, közben tekintetemmel a sebét méregetve.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Dec. 21, 2012 9:56 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Rám vettette magát én meg torkom szakadtából sikítottam.
-Ed-Ordítottam fel becenevén amit még akkor engedett meg mikor megismerkedtünk. Lábamhoz nyúltam és nem tudom mennyit kaphattam vagy csupán attól van,hogy nem vagyok normális vámpír és nem táplálkozom rendszeresen, de rá estem az ágyra és remegni kezdett a testem. Füleltem, hogy ő hol van, de nem igazán hallottam, majd később lépésekre lettem figyelmes és akkor tudtam emberi alakban van. Mérges voltam magamra, ha nem lennék vámpír minden egyszerűbb lenne. Tudtam, hogy ő nem képes irányítani magát ezért nem is ítélkeztem hiszen tudom még fiatal koromból azt, hogy én se tudtam magam irányítani, ha vért éreztem, de soha nem bántottam senkit illetve nem öltem meg.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Dec. 21, 2012 7:20 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Hallottam a kérlelő hangját, de nem törődtem vele.. Mert a kígyó indulatai teljesen betöltötték az elmémet. Annyira, hogy semmi más nem számított, csak az, hogy megharapjam a lányt.. Láttam, ahogy kapkodja a fejét miközben engem keres. De én a továbbiakban is hol a háta mögött, hol a lábai előtt voltam és sziszegtem. Aztán meghallottam azt a mondatát.. , hogy Ő más. Nem, tiltakozott sziszegve a kígyó, egyikük sem különbözik az átlagtól. - A kígyó gondolatai voltak az elsők, hiába is próbáltam ellenkezni, a következő percben már ugrottam is, hogy fogaimmal átharaphassam a combját. Hallottam a sikítását, mire hirtelen elhúzódtam tőle, jó messzire egyenesen visszakúszva a nappaliba, ahol képes voltam ismét emberi alakot ölteni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Dec. 21, 2012 6:27 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Hirtelen felpattant én meg csak annyit észleltem belőle, hogy sziszegést hallok. Magamra kaptam a pólóm és a bugyim és felálltam az ágyra kémlelve Davidet.
-David kérlek ne-Suttogtam körbe meredve,de nem találtam őt. Ha ez a fajta vámpír ölésre vagy mérgezésre van teremtve én nekem annyi, biztos gyorsabb nálam. Nagyon megrémültem körbe néztem folyton,de csak a sziszegést hallottam semmi mást.
-Küzd le tudod, hogy én más vagyok-Suttogtam össze szorított fogakkal, rémülten.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Dec. 21, 2012 4:24 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
- Hm, kitudja - mondtam, miközben visszaültem melléje az ágyra. Méghogy tudja, hogy nem bántanám.. azt még én sem tudom.. Amint homloka az enyémhez ért, én meg egy pillanatra teljesen megfeledkeztem a körülményekről, valami megváltozott bennem. Hirtelen égetni kezdte a tüdőmet a lélegzete. A csudába. Gyorsan koccintottam vele, majd egy húzásra kiittam a pohár tartalmát. Azt hittem a whisky torokégető hatása elnyomja majd a bennem levő kígyó vágyait, de tévedtem. Ez csak rontott a helyzeten... Elhajoltam tőle, sőt felszökkentem, hogy a lehető legtávolabb húzódhassak tőle.. a testem rászkódni kezdett.. Nem tudtam megakadályozni az átváltozást, hirtelen ismét összezsugorodtam és kígyó alakban hullottam a földre.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Dec. 21, 2012 3:21 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
-Tudom-Leheltem apró csókot ajkára.
-De nagyon-Nevettem fel ironikusan, majd mosolyom le lankadt.
-Nem hagynám,hogy bántsd és tudom, hogy nem tennéd- Helyeztem homlokomat az övére. felpattant és ismét iszogatni kezdtünk. Megfogtam a poharat és belekortyoltam miután öntött nekem. Ha egyszer tényleg megharap nem érdekel kibírom a fájdalmat, de irányítani nem tudja ezen viszont elgondolkodtam. Nem magamat féltettem, inkább őt. Teljesen megrémülne, ha ezt kéne tennie vagy hogy reagálna?
-Egészség!- Emeltem poharam neki.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Dec. 21, 2012 3:00 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
- Jó, hogy elárultad.. - mosolyogtam bele a csókunkba. - Mi van, csak nem fájt? - ingereltem, közben eltávolodva tőle.
- Hm, miért érzem azt, hogy nagyon kiváltságos helyzetben hiszed magad? - kérdeztem ravaszul mosolyogva közben. - Pedig.. sosem tudhatod, mikor tör elő belőlem az állat - váltott komolyabbá a hangszínem. Teljesen komolyan is gondoltam az előbbi mondatot.. nem tudom kontrollálni a kígyót, főleg nem vámpírok közelében.. Bármikor kitörhet belőlem, anélkül, hogy megakadályozhatnám..
Hirtelen felpattantam az ágyból, visszahúztam alsó nadrágomat, majd a minibárból - hisz nálam minden szobában külön van olyan is - elővettem egy whiskys üveget, meg két poharat.
- Azt javaslom élvezzük ki a helyzetet, amíg lehet.. - mondtam, miközben a poharakba italt töltöttem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Dec. 20, 2012 8:51 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
-Hmmm Hát az volt a célom és lesz is-Kacsintottam rá ismét ajkára tapadva. Hirtelen meg harapott.
-Héé!-Játszottam meg,mint akinek fájt. Természetesen meg se kottyant ez a kis karcolás, de nem is az volt a cél. Ismét ajkára tapadtam és nyelvemmel övét ingereltem. Olyan jól éreztem vele magam, mint még soha senkivel.
-Hát én nem az a vámpír vagyok...-Suttogtam mélyen a szemébe nézve. És ujjammal ajka körvonalát követtem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Dec. 20, 2012 8:42 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Az, hogy visszacsókolt enyhe kifejezés.. Ő annál sokkal szenvedélyesebben hajolt ismét ajkaimra.
- Hm, ha így folytatod, soha nem tudok majd elválni az ajkaidtól - suttogtam a csókunkba, majd ismét keringőre hívtam ki a nyelvét.
- HÉ.. - szóltam rá, mikor újra kiöltötte a nyelvét. Ravaszul közeledtem hozzá, hogy ismét megcsókoljam, de ezuttal a fogaimmal picit megharaptam a nyelvét. - Én figyelmeztettelek - emlékeztettem mosolyogva.
- Mi? Hogy féltek-e hozzám érni? - nevettem. - Dehogy is, csak picit bátrabbak voltak.. - forgattam a szemeimet. - Tudod, eddig még nem voltam együtt egy vámpírral sem.. őket csak harapdáltam, nem csókoltam - juttatam eszébe, hogy a faja voltaképpen az ellenségem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Dec. 20, 2012 6:10 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Csókot lopott amit viszonoztam, de én sem hagytam magam szenvedélyes csókkal illetem őt. Játékosan ismét nyelvet öltöttem neki.
-Ham ham!-Hergeltem nagy mosollyal.
-Örülök, ha ez jót jelent, milyen lányokkal hozott össze eddig a sors? Féltek hozzád érni?-Forgattam a szemeimet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Dec. 20, 2012 5:59 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
- Hát ja, én már csak ilyen vagyok - vontam vállat továbbra is önelégülten vigyorogva. Az arcán látszott mennyire örül a hallottaknak, tuti annyit fogott fel az egészből, hogy 'te voltál az első kivétel'. A többit 100%-ig biztos vagyok benne, hogy csupán egy újabb mellékes infónak tartja.
- NE nyújtsd ki a nyelved, ha nem akarod, hogy leharapjam - mondtam fenyegetően, közelebb hajolva az arcához.
- Hm, igen.. azt hiszem ez jót jelent - feleltem elgondolkodva, majd újabb csókot lopva tőle, miután megsimogatta az arcomat.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Dec. 20, 2012 4:41 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Bólogattam és mosolyogtam rá. Láttam ön elégült vigyorát. Mellém könyökölt és bele kezdett monológjába.
-Mint általában a legtöbb férfi-Mosolyodtam el. tetszett, hogy ilyen téren én vagyok neki az első. Nem tudom milyen lányokkal hozta eddig össze a sors.
-Hmm..Különleges kivétel-Dugtam ki a nyelvem.
-Remélem ez jót jelent!-Simogattam meg az arcát.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Dec. 20, 2012 2:12 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Gyorsan visszacsókoltam, majd tüzetesen megvizsgáltam arcának minden négyzetcentiméterét. Igazán boldog volt.. sőt, túl boldog. De ezt meg is tudom érteni, hisz ki ne lenne boldog, ha az ágyamban lehet?! Hehe, hát ja, túl önimádó és egocentrikus vagyok.
- Tényleg jó volt - emelkedtem fel picit, a könyökömre támaszkodva. Felé fordultam, hogy jobban hallja, amit mondani készülök. Na nem mintha nem hallaná akár a szomszéd házból is... - Tudod, általában jobb szeretek én irányítani - vallottam bel, hamiskálsan elmosolyodva. - És a csajszik is akikkel találkozom, mind el is várja ezt tőlem - tettem hozzá, közben az államhoz érve. Ez az egyik szexepilem.. - Te voltál az első kivétel - érintettem meg lágyan az orrát.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Dec. 19, 2012 7:32 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Hatalmas orgazmus lett urrá rajtam. Libabőrös lettem és remegni kezdtem. Hatalmasat nyögtem miközben David karjába kapaszkodtam és csókoltam azt. Láttam Davidnek is jól esett így mellé feküdtem a plafont bámulva.
-De még mennyire!-Sóhajtottam fel és csókoltam lágyan szájon. Tudtam nem sokára eljön, hogy benyögi ez csak egyre volt jó. Nem akartam el engedni, se a pillanatot sem pedig őt. Ismét megcsókoltam lassan lágyan és szorítottam magamhoz, hogy érezzem magam mellett.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Dec. 19, 2012 5:46 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Annyira jól csinálta, amit csinált, hogy a folytonos előre, hátra, fel, le mozdulatok eredménye az lett, hogy nem sokkal később elégedett sóhajok közepette jutottam el az orgazmusig. Izmaim megfeszültek, majd egy pillanatra elváltam a felettem tornyosuló Hilly ajkaitől és elégedetten tapasztaltam, hogy Neki is hasonló élményben volt része. Gyorsan fordítottam a helyetünkön, majd kiválva belőle dőltem ki az ágyra, kezemmel átkarolva a lányt.
- Ez óriási volt - mondtam pár perccel később, bizakodóan rámosolyogva.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Dec. 18, 2012 5:16 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Tempó fokozódott én meg egy pillanatra sem szakadtam el édes ajkától csókoltam őt minden erőmből. Ahogy forró teste enyémnek feszült még jobban beindított. Hatalmasokat nyögtem és szorítottam magamhoz. Még én voltam felül én irányíthattam ezért csípőmet mozgatni kezdtem, körbe körbe lassan előre hátra fel és le amitől még jobban ingerelve lett.
Égett a szemében a vágy, a tűz és vágyakozva ismét ajkára tapadtam és nyelvem masszírozta az övét. Bár ne érne véget e pillanat.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Dec. 18, 2012 3:14 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Elégedetten néztem, ahogyan ismét átveszi az irányítást. Hm, ez újdonság.. mert legtöbbször jobb szeretek én irányítani.. Felnyögtem, amint megszabadítva a bokszeremtől, hirtelen hozzám ért. Először kezével, majd szájával kezdett el ingerelni. Annyira beindultam, hogy nem bírtam tovább időzni az előjátékkal.. gyorsan megszabadítottam őt is a maradék ruhadarabjaitól, majd egy hirtelen, mégis gyengéd mozdulattal belé hatoltam. Ajkaim továbbra is övéit kényesztették, nyelveink piszkos táncot járva egymással. Lassan mozogni kezdtem benne, hogy szokja a tempót. Idővel ajkaim szájáról az állára, majd a nyakára siklott, majd vissza a szájára, közben kezeimmel mellbimbóit ingerelve. Látva, hogy mennyire élvezi, idővel gyorsítottam a tempónkon, mert már nem bírtam sokáig..
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Dec. 17, 2012 6:23 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Felkapott és bevitt a szobába én már nem bírtam magammal és vámpír sebességgel döntöttem le őt. Rá mosolyogtam vadul és nyakára tapadtam onnan csókoltam lejjebb ajkaim kockánként csókolták egész testét. Lehúztam róla alsó nadrágját és kezemmel ingereltem őt amit szám követett. Elidőztem ott egy darabig, de nem akartam, hogy így hamar vége legyen. Fel fele haladtam, majd rólam is lekerültek a többi ruha darabok. Bele fontam kezem az övébe és vadul csókoltam, hogy még menekülni se tudjon. Egy hirtelen, de még is gyengéd mozdulattal egyé váltunk. Lassan mozogni kezdtem miközben egy pillanatra sem vettem le róla a szememet. Felhúztam magamhoz és kezemet nyaka köré fontam és úgy mozogtunk tovább.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Dec. 17, 2012 6:06 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Bókom hallatán tűzvörös lett, ami csak még inkább növelte az önbizalmamat. Tovább kényeztettem kezeimmel a melleit, majd kérdése hallatán közelebb hajoltam és úgy suttogtam a választ a nyakába.
- Milyen igaz.. - mormoltam vágyaimtól túlfűtve, majd szépen lassan, hogy még izgatóbb legyen számára megszabadítottam őt a fölösleges melltartótól. Pátja helyére forró csókokat leheltem, majd fogaimmal kezdtem el ingerelni a mellbimbóit. Biztatóan mosolyogtam rá, látva kétségbeesett próbálkozásait, hogy megszabadítson a nadrágomtól. Késztetést éreztem, hogy megtapsoljam, mikor végre sikerült neki, de meggondoltam magam. Kezdtem egyre jobban beindulni erre a lányra.. Ismét az ajkaira tapadtam, majd egy hirtelen ötlettől vezérelve felkaptam a karjaimban és így vittem be egészen a legközelebbi vendégszobáig. A háló túl messze volt, valahol az emeleten... Letettem őt a pihe puha ágyra, majd fölé emelkedve csókoltam tovább. Hogy komolyan gondolom-e a dolgot Vele? Fogalmam sincs, egyelőre csak kihasználom az előnyeimet és élek a mának..
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Dec. 17, 2012 4:37 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
El mosolyodtam válaszán, majd mikor ő kezébe vette az irányítást felörültem neki. Fütyülésétől vörös lettem és élveztem csókját a melleimen rá pillantottam, majd melltartómra.
-Minek ez nekünk-Mondtam szexisen suttogva fülébe és vártam, hogy keze ara az irányba tartsanak. Felhúztam magam és leszedtem valahogy róla ügyesen a nadrágot is éreztem, hogy már elég izgalmi állapotban van.
-Ulálálááá-Kacsintottam rá és ismét ajkára tapadtam érzékien. Anyira tökéletes volt ez nem akartam, hogy vége legyen. Őt akartam. Bármit megtennék, hogy ne csak egy alkalomra legyek jó neki és ne csak szexre. nem tudom mi van ebben a fiúban ami engem annyira vonzz.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Dec. 17, 2012 4:15 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
- Hm - hümmögtem, mikor a lélegzete a fülemet csiklandozta. - Látod, milyen hatással vagyok rád? - mosolyogtam bele a csókba, majd picit eltávolodva tőle végigjárattam pillantásom csinos alakján. Elismerő füttyszó hagyta el a számat, majd ismét visszatértem az ajkához.
- Szuperül - feleltem a kérdésére, majd elismerően néztem rá, amint levette az én pólómat is. Hátradöntvén a kanapén, apróbb sóhajok hagyták el a számat, amint kockás hasamat puszilgatta. Majd visszatért a számhoz és ismét csókolni kezdett. Ekkor átvettem az irányítást a csókunk fele, majd elhagyva a száját, kezdtem el apróbb puszikat lehelni a nyakára, majd onnan haladtam lefele, egyenesen a hasáig. Kezeim önkéntelenül is megérintették tökéletes méretű melleit, majd kényesztetni kezdték egyelőre a melltartón keresztül.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 15, 2012 10:39 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
-Igen!-Mondtam még durcásan. Láttam tetszik neki a békülési módom így folytattam. Ölébe ültetett és simogatott.
-Te neked is sikerült engem.-Suttogtam fülébe lágyan. Levettem magamról a pólót és elhajítottam miközben csókoltam.
-na és most hogy vagy?-Néztem rá huncutul, majd levettem az ő pólóját is. Elszakadtam ajkától és végig mértem felsőtesttét, majd hátra döntöttem a kanapén és apró csókokat leheltem felső testére. Izmos csodálatos hasa volt amitől kissé elmosolyodtam, majd visszatértem a szájához és hátát karmolásztam. Vadul hajába túrtam és magamhoz szorítottam őt miközben még hátamat simogatta.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 15, 2012 10:00 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
- Ugye? - nevettem fel, mikor beismerte, hogy ez a legrosszabb büntetés a számára, és ez csak fokozódott a sértődött kisgyerek arca láttán. De ez az arckifejezés sem tartott sokáig, hamarosan sikerült kárpótolnia az előbbiekért... - Hm.. - csak ennyit bírtam kiejteni a számon, miután csókolgatni kezdett.
- Határozottan sikerült beindítanod - néztem rá vágytól fűtve, majd teljesen az ölembe ültettem, hogy tovább csókolhassam. Kezeim akaratlanul is pólója alá tévedtek, úgy öleltem át a derekát, majd lassú köröket tettem az ujjaimmal a csupasz hátán.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 15, 2012 5:40 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
-Ne, ez a legrosszabb büntetés-Húztam vissza, majd mikor ismét arréb ment karba tett kézzel ültem és utánozni kezdtem egy sértődött gyermeket. "Úgy jársz, mint a barátnőd" Hát nem akartam, hogy úgy járjak bár több száz évnyi szenvedés után elbírtam volna viselni egy kis mérget.
-Ne haragudj!-biggyesztettem ki alsó ajkam könyörögve a bocsánatért.
-És, ha kárpótollak?-Néztem rá vágyakozva, majd felé másztam és megcsókoltam a nyakát, majd a száját és nyelvemmel övéjét kezdtem masszírozni és újaimmal hajába túrtam. Elszakadva ajkától csak ennyit mondtam.
-Sikerült?-Néztem rá, miközben már szinte az ölében ültem meg támasztva homlokommal az övét.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 15, 2012 5:07 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Pontosan úgy reagált a csikizésre, ahogyan azt előre elképzeltem.. gúnyos mosoly kúszott az arcomra és úgy folytattam a csiklandozását. Aztán egy pillanatra leálltam, mikor félelmet tettetve kezdte el dicsérgetni az 'agyarkámat'.
- Hé, ezzel nem javítasz a helyzeteden - fenyegetőztem. - Már kimondtad... ennyi, kész, vége. - Közeledni kezdtem a nyakához, és úgy suttogtam bele. - Az lesz a büntetésed, hogy mostantól távolságtartóbb leszek - húzódtam el tőle gonoszul, majd a poharamba kortyoltam.
- Á-á, nem,nem - tiltakoztam nemet intve. - A vámpírfogaidat csak tartsd távol tőlem.. - figyelmeztettem, később felnevetve. - Hacsak nem akarsz te is úgy járni, mint a barátnőd - figyelmeztettem kacagva.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Vissza az elejére Go down
 

David lakása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

 Similar topics

-
» David Wright
» Benjamin lakása
» Tristan lakása
» Eva lakása
» Leo lakása

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Mystic Falls-i lakások-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •