Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Okt. 23, 2017 10:14 am
Ugrás egy másik oldalra
Drake ---
● ● nomen est omen ● ●

kor 375-385 éves

faj vámpírboszorkány v.
vérfarkasboszi

Szerepkör gyermekem apja

play by Iwan Rheon (ötlet)

foglalkozás rád bízom

várja Én, de szerintem másokkal is tudsz ötletelni.

 
Mesélj nekem egy még ismeretlen történetet...   Hosszú éveken, vagyis talán legalább egy évtizede a foglyod voltam több boszorkánnyal együtt. A világ egyik kis eldugott szegletében volt egy kastély, ahova boszorkányok bújtak el a világ elől már hosszú évszázadok óta, régebben menedéket jelentett, manapság már részben olyan volt, mint egy iskola, ahol tanultunk, de te az embereiddel elfoglaltad és az erőnktől szinte megfosztottál. Nem tudtuk használni, csak akkor, ha te hagytad. Egy voltam a sok „udvarhölgyed” között, de talán a legkedveltebb és ezt mi sem bizonyítaná jobban, mint az, hogy legtöbbször velem mulattad az időt. Míg én azt hiszem véletlen, addig te pontosan tudod, hogy nem volt véletlen, hogy gyermek fogant a mi nászunkból. Okkal tetted, mintha azt hitted volna, hogy így melletted maradok, de nem tettem. Pár hónappal korábban a négyéves lányunkkal megszöktem és eltűntem. Kerestettél, de nem volt könnyű dolgod, hiszen pontosan tudod, hogy a látszat az én esetemben is csal, ahogyan nálad is a kor tekintetében.
Édesapámnál kerestem menedéket, de most már te is itt vagy. A nyomomban vagy és csöppet se békésen. Sose bántanál, ahogyan a lányunkat se Skylert, de akkor vajon mi hajt? Mit akarsz elérni? Fogalmam sincs arról, hogy el vagy átkozva, hogy amíg valaki nem képes szeretni, amíg a család szeretetét nem tapasztalod meg, addig nem tudsz uralkodni magadon és újra, meg újra valaki életét el kell venned. Szörnyetegnek látlak, vajon ezen tudsz változtatni? Vannak tisztább pillanataid, de kevés, mintha csak egy elmebeteg lennél, aki olykor kedves, de többségében inkább őrültnek tűnsz. Vajon fogsz ezen tudni változni? Feloldozást nyersz egy régen elkövetett hibádért? Képes lennék látni benned a jót és segíteni neked, ahogyan talán a lányunk látja, hogy apa nem teljesen rossz?

|| Nagyon várlak, pm-ben megtalálsz kérdés estén. Kérlek ne tűntj el!  40

Vissza az elejére Go down
 

Drake ---

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Drake ---
» Olivia Drake
» Olivia Drake
» Olivia L. Drake
» Olivia Drake

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •