Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Dec. 21, 2012 6:40 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Átbattyogva az egyik szobából a másikba, magammal vonszolva a holmijaimat, nem volt túl könnyű dolog, főleg, hogy hullafáradt voltam. Ahogyan beértem a sötét szobába, feloltottam a villanyt, és meglepődve vettem észre, hogy minden szép és tágas.
A bőröndöt ledobtam az egyik sarokba,amiből a pizsamámat kihalászva és belebújva, majd arcot mosva bebújtam a puha ágyba...

***

Egy kiadós és hosszadalmas alvás után frissen és üdén keltem fel, majd egy ébresztő zuhany után kipakoltam a cuccaimat, és tévézni kezdtem egy bögre kávé mellett.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 22, 2012 9:33 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Miután szó szerint mindennel készen voltam és tévéztem, zenecsatornákat böngészve és a kedvenceimet bömböltetve, ráakadtam egy régi pörgősebb számra, amit anno úgy szerettünk Lizzel. Hirtelen rám jött a sétálhatnék, felvetettem magamra a kabátom,és nekivágtam az utcákra..

[Folyt.: Utcák]
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Jan. 01, 2013 11:10 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Elizabeth lakása

Bekopogtam, de nem kaptam választ, így rájöttem, hogy nincs is itthon. Még szerencse, hogy már előtte megírtam neki egy levelet arra az esetre ha nem találnám. Becsúsztattam neki a kis nyíláson ami a levelek bedobására szolgált, és a levélben ez állt.

Kedves Viv!

Ne aggódj miattunk, elutaztam Faith-el együtt egy kis időre a városból a szüleinkhez Chicago-ba. Bocsánat, hogy nem előbb szóltam, de mostanában nem nagyon láttalak otthon, így csak az utolsó pillanatban tudlak értesíteni róla. Majd felhívlak később!

Elizabeth, Faith


Halkan felsóhajtottam, és végül felvettem a kezembe a hordozót, amiben Faith békésen aludt, és amint beraktam a kocsiba, elindultunk Chicago felé.

Folyt. Chicago
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Jan. 07, 2013 9:19 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
-Nos, igen!-Mondtam nagy széles mosollyal. Nagyon kezdett tetszeni nekem ez a lány más volt, mint a többi. Elindultunk a hotelbe miután elfogadtam a fel ajánlását. be toppantunk a lakásba ahhoz képest szépen be volt rendezve. Nem messze laktam én ettől a lakástól.
-A melletted levő 2vel a miénk-Utaltam a lakásra amiben a húgommal éltünk. Vajon merre lehet most. Biztos valami pasit fűz éppen, nem csodálkoznék mióta démon lett elég nagy ribanc is.
-Nos akkor kávé?-Kérdeztem tőle. Nem akartam elijeszteni azzal, hogy ki vagyok ezért úgy véltem a legjobb, ha nem árulom el magam.
-Szóval tudsz mindent ahogy én is, de bár ne tudnám. Hidd el láttam eleget.-Csóváltam a fejem. Néhány dologban én is benne voltam például az angyal csávó kínzásában amit vissza is kaptam tőle sok szeretettel, de volt egy pár rossz dolog a számlámon. Ha ő ezt mind megtudná, nem látnám többé, mert biztos elzavarna. Égetett a vágy, hogy agyam az ártatlan hiszen démon vagyok aki gonosz, megbízhatatlan. Úgy sajnálom, hogy most nincs bennem annyi emberség vagy is már nincs bennem.
-Akkor kiveséztünk mindent szerintem-Nevettem fel a szemébe nézve. Megfogtak azok a szem párok engem élvezett volt beléjük nézni. Éreztem a tiszta lelkét, remélem az a démon aki lelkekkel kereskedik nem találja meg őt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Jan. 08, 2013 9:50 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Beértünk a hotelbe, majd egyenesen a lakásba. Nem tudom jó ötlet volt-e és remélem, hogy nem lát többet a valós dolgokba..
- Na az jó. A nővérem pedig mellettem lakik, szóval ha csecsemőbőgésre kelnétek fel, előre is bocsi..-kuncogtam.
- Csinálom is! Hogyan kéred? -kérdeztem a konyhapulthoz állva, majd bekapcsoltam a kávéfőzőt.

-Néha én is ezt kívánom.. -sóhajtottam.
-És... -kezdtem bele. -Ha nem vagyok túl indiszkrét, te tulajdonképpen mi vagy? -pislogtam rá kíváncsian.

- Hát még azért annyira nem mindent..-nevettem fel én is.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Jan. 08, 2013 10:01 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
-Nem gond! Hány éves vagy netán hónapos?-Faggatóztam. Nem hittem, hogy ma bármi is lesz nem is állt szándékomban.
-2 cukor-Mondtam. nem nagyon szerettem a kávét, nem is nagyon tudtam, hogy hogyan a módi, de úgy tettem, mint aki érti.
Nem akartam megijeszteni őt se semmi.
-Félnék, hogy megrémülsz.-Sütöttem le szemeimet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Jan. 10, 2013 7:14 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
-Hónapos. -mosolyodtam el, de nem akartam belemenni a témába, de nem sikerült. Odapillantottam az étkezőasztalra, ahol egy papírdarabka állt. Mivan?! Ez honnan jött? Odasétáltam, majd kinyitottam hogy belenézzek. Liz kifinomult és kissé giccses írása terült el a lapon. "Elutaztunk Faithel" - Ismételgettem magamban a sorokat, miközben ez erősen visszhangzott a fejemben.
Felültem az asztalra, miközben mereven bámultam a kis lapot, majd megráztam a fejem.
-Bocsi, ne haragudj.. -mosolyodtam el, bocsánatkérő tekintettel. -Itt a kávé. -nyújtottam oda a két cukorral készített kávét, majd én is belekortyoltam a sajtomba.

-Ugyan. -legyintettem. -Engem nem tudsz meglepni.. -és ez így is volt...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Jan. 10, 2013 7:19 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Láttam, hogy arca teljesen fehér lesz nem értettem, de láttam ahogy a papirt szorongatja.
-Baj van?-Kérdeztem tőle, nekem ez a család zavarosnak tűnt nem értettem ki kihez tartozik kié ez a baba.
-Hidd el megtudnálak- Néztem rá elhúzva a számat. Aztán a szemem elfekedett és rá pillantottam.
-Hát ez vagyok én.-Csuktam be és dörzsöltem meg a szemeimet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jan. 11, 2013 8:01 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
-Áhh semmi. -legyintettem, megvonva a vállam, majd mielőtt láthatta volna a papírt széttépve a kukába dobtam. És nem azért mert nem akartam látni, hanem azért, hogy más ne lássa.
-Engem már semmi sem lephet meg. Ismerem az összes fajt a világon. -vigyorodtam el, majd vártam hogy mutasson valamit. Ekkor az történt, hogy mintha felfordult volna a szeme, és az egész sötétségbe burkolózott. Nem mondom, hogy nem ijedtem meg egy pillanatra, vagy nem lepődtem meg, de felismertem a fajt, hiszen már olvastam róla.
-Démon. -jelentettem ki egyszerűen semmilyen érzelmet nem bocsátva felé.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jan. 11, 2013 8:07 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
-Biztos?-Meredtem rá mikor a papírt szét tépte és bedobta a kukába. A szemem égett és persze láttam egy pillanatra, hogy meglepődött, de tényleg sok mindent láthatott, ha nem futott el ijedten.
-Igen-Sütöttem le a szemeimet és nem mertem rá nézni.
-Sajnos démon-ismételtem el.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jan. 18, 2013 7:47 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
-Miért sajnos? Olyan rossz az? Nem hiszem, hogy te olyan rossz lennél... -emeltem fel a tekintetemet rá, majd halványan elmosolyodtam.

-Szerintem, ha nem csinálsz rossz dolgokat, nem lehetsz rossz sem. -vontam meg a vállamat lazán, majd belekortyoltam a kávéba.
-Bár nem ismerlek, de nem félek tőled. -ismét elmosolyodtam, és nem tudom, mi késztetett erre. Egyszerűen nem féltem, nem féltem, hogy kihasznál, és élveztem a társaságát is.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jan. 18, 2013 8:35 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
-Viv én nem vagyok jó...-Vettem egy nagy levőt.
-Nekem az ad erőt, hogy mások vitáiból és mások haragjából táplálkozom.-Folytattam. Tudnia kell az igazat. Ha nem tenném ezeket legyengülnék. Kezdett ez a lány engem egyre jobban érdekelni.
-Nem is emlékszem ezt már hogy kell.-Nevettem fel idegességemben.
-De eljönnél velem esetleg egy szórakozó helyre vagy valami-Dadogtam neki egy sort. Furcsa volt nem hívtam még el lányt vagy is már nagyon rég hívtam el. Megszoktam, hogy a Gimiben minden lány jött, ha csak annyit mondtam gyere már el velem. Féltem, hiszen Viv más volt. Nem csodálkoztam volna, ha nemet mond.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jan. 18, 2013 8:49 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
-Velem még nem voltál gonosz. -szálltam vitába vele arról, hogy milyen is valójában. Tudom, butaság ezt tenni, de nem túlzottan hat meg. Mindig is makacs és önfejű voltam.De általában mindig kitűntem a tömegből valamilyen szinten, valamelyik tulajdonságommal.

-Tudom. -válaszoltam, s makacskodva nem tértem el az elméletemtől. Keresztbe fontam a kezem, és hallgattam tovább.

-Ugyan. -legyintettem, s úgy tettem, mintha meg sem hallottam volna amit mond. Nem hittem neki.

-Egy szórakozóhelyre? -összeráncoltam a homlokomat.
-Eshet róla szó... -mosolyodtam el. -De jelenleg éppen nincs kedvem szórakozni. Nincs kedvem a hangos zenéhez, és a fűlött cigi és piaszaghoz a bárokban, ne haragudj... -húztam el a számat, majd barátságosan elmosolyodtam. Remélem nem vette sértésnek, csak elmondtam neki amit gondolok.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jan. 18, 2013 8:59 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Vitába szállt velem ami aranyos volt. Nem érdekelte az a felem csak az ahogy vele törődöm. Végre egy ember aki nem ítél el és ami a furcsa, hogy ő ember volt.
-Megértem-Vontam vállat, mint ha nem érdekelne, majd kicsit közelebb kúsztam annyira le rít róla, hogy valami baj van.
-És mit szólnál egy filmhez? Itt nálad?-Kérdeztem hátha egy kis jobb kedvet erőltethetek rá. Ha ezt is elutasítja nincs több ötletem. Olyan volt, mintha nem lett volna kíváncsi rám.
Bárcsak elmondaná mi a baj és tudnék segíteni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Jan. 22, 2013 3:39 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
-Tökéletes. Válassz filmet! -ezért az ötletért már kellőképp lelkesedtem, sokkal jobb mint a bulizás jelen pillanatban.
-Addig pattogtatok kukoricát, bár annyira nem ismerem a fajodat, hogy tudjam, szereted-e.. -néztem rá kérdő pillantásokkal.
Majd kivettem a fiókból egy csomag kukoricát, majd bedobtam a mikróba.

-Sikerült filmet választan? Minden stílus jöhet. -mosolyogtam, miközben hallgattam a mikróban "sülő" kukorica pattogását.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Jan. 22, 2013 7:06 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Elmosolyodtam és sikeresen kiválasztottam egy Horror filmet. Hmm ez megfelelő. Legalább kellő képen megijed és hozzá tudok bújni, bár nem tűnik olyan lánynak.
-Az én fajom..-Nevettem fel.
-Tökéletes lesz-Nem szoktam enni, de még is megadom ennek a módját.
Bólintottam és le dobtam magam a kanapéra.
-Ha félsz én itt vagyok-Kacsintottam rá és vártam, hogy leüljön mellém.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Jan. 24, 2013 8:05 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
-Akkor jó. -fordultam felé édes mosollyal az arcomon. Egyre jobban kezdtem megkedvelni, s bár tudtam - és elhittem neki, hogy démon, soha nem mondtam volna meg, hiszen máshogy viszonyul hozzám, mint azt én olvastam erről a fajról...

-Hmm.. Ez jó film. -bólintottam elismerően, majd miután a kukorica kipattogott beraktam a filmet, és a kanapéra vetettem magamat, elhelyezkedve ott, miközben elindult a film.

-Ugyan, én nem félek. -kacsintottam rá, válaszolva arra, amit az előbb mondott.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jan. 25, 2013 2:21 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Lehuppant mellém én meg mosolyogni kezdtem a szépségén, nem gondoltam volna, hogy így lelketlen szörnyetegként is tetszhet nekem valaki.
-Akkor tégy úgy, van két erős karom még az áll félelemtől is megvéd.-Nevettem fel és markoltam bele a kajába.
-De rég ettem ilyet-csodálkoztam el milyen finom is ez. Remélem nem lesz tőle bajom.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Jan. 31, 2013 8:50 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Elnevettem magamat,majd ahogyan kérte, a vállára hajtottam a fejemet. Régen éreztem már magamat ilyen jól. Teljesen jó hatással volt rám Lee, ami nem túl gyakori.

-Én is rég ettem, de bizonyára, nem annyira mint te.. -mosolyogtam, és én is vettem a kukoricából,miközben elindítottam a filmet, ami elég érdekesen kezdődött. Bár szeretem a horrorfilmeket, szóval nem lesz itt gond.

-Nem lesz a kukoricától valami bajod? -kérdeztem felvont szemöldökkel, pislogva rá.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Feb. 01, 2013 12:39 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
-Most burkoltan öregnek nevezett hölgyem?-Vettem a kezembe egy marék kukoricát és neki dobtam.
Annyira jól éreztem magam vele és örültem, hogy most közelebb engedett magához, mint szokott.
Csodálatos érzés volt vele lenni.
-Friss Démon vagyok kb 3 éve lehetek az szóval nem vagyok öreg, és nem nem lesz. Köszönöm az aggódást!-Engedtem el csibészes mosolyt az arcomon.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Feb. 07, 2013 5:45 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
-Én? Dehogy! -nevettem el magamat, majd összeszedtem az ölemből a pár kukoricadarabot, és visszadobtam.
-Mostmár nem aggódom. -jelenik meg csibészes mosoly a számon, miközben bekapok egy adag kukoricát, és megpróbálok elmélyülni a filmben, amit igazából többször megnéztünk Lizzel...

-Te láttad már? -fordulok felé, felvont szemöldökkel és érdeklődő pillantásokkal, hogy látta-e már a filmet, mert ha igen, nem érdemes nézni. Ismét elmosolyodtam, és vártam a válaszát.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Feb. 07, 2013 6:58 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
-Miért, ha vén lennék nem állnál velem szóba?-Néztem rá ördögien és mosolyogva. Olyan csoda szép volt, ahogy mosolygott.
-Elképesztő vagy!-Jelentettem ki egy mosollyal amit nem tudtam leszedni az arcomról.
-Nem nem láttam, de majd most.-Fogtam meg egy darab kukoricát és a hátába a poló mögé dobtam.
-Hupsz.-Nevettem fel és védtem magam a párnával.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Feb. 08, 2013 9:08 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
-Nem is tudom... -sóhajtottam, gondolkozást színlelve, majd bájosan elmosolyodtam.
-Elképesztő? -döntöttem egy picit oldalra a fejemet, hogy jobban lássam őt. -Ezt hogy érted? -mosolyogtam még mindig.

-Akkor jó. -bólintottam, majd észrevettem, ahogyan a hátam mögött behajít a fölsőmbe egy kukoricát. Hirtelen felpattantam, ahogy a kukoricadarab szúrni kezdte a hátamat, és hajlékonyságomnak köszönhetően -mert Lizzel kiskorunkban sokat balettoztunk- sikerült benyúljak a fölsőmbe, és kivegyem a hátam mögül a kukoricát.
Sikerült is, majd oldalba bökve Lee-t, visszaültem a helyemre, és újra el kellett helyezkedjek.

-Ezt majd még visszakapok! -néztem rá, majd elnevettem magamat.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Feb. 10, 2013 11:53 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Nem bírtam ki úgy elkezdtem nevetni, hogy a kukorica darabok ki estek a számból.
Előre hátra dőltem a nevetéstől és csapkodtam a kanapét.
-Egyszerűbb lett volna, ha leveszed-Mondtam kacsintva és a pólójára mutogatva. Nekem tetszett volna a látvány
sőt egészen biztos vagyok benne.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Feb. 10, 2013 4:36 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Nagyon-nagyon régen éreztem magam valakivel ennyire jól. Teljesen belefeledkeztem az időbe, nem tudom, de ő olyan másnak tűnt. A kijelentésére felnevettem, de hirtelen nem tudtam mit válaszolni.
Egy percre találkozott a tekintetünk, s az arcunk egy centiméternyire volt a másikétól. Nem tudom, mi történhetett velem,bár sohasem voltam visszahúzódó típus, általában valahogy mindig kitűntem a tömegből, bár most nem tudom mi ütött belém. Annyira elragadott az érzés, és a pillanat, amiben már régen volt részem, és olyan közel kerültünk egymáshoz, így egy pillanatra elvesztve a fejemet csókoltam meg őt. Sohasem voltam kezdeményező típus, bár éreztem, hogy akárhogyan is jövök ki belőle, meg kellett, hogy tegyem...
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Vissza az elejére Go down
 

Vivienne Lakása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Vivienne Watson kis lakása
» Vivienne Watson
» Ryan lakása
» Eva lakása
» Cyrus lakása

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •