Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Vivienne Watson

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Okt. 06, 2014 7:51 pm
Ugrás egy másik oldalra
Vivienne + Watson

‟ I like pain, it makes me feel alive.

életem apró darabjai


Látom, hogy elégedetlenül csóválja meg a fejét és ez csalódottsággal tölt el. Annyi munkát fektetettem bele de ő csak felsóhajt és rám emeli kék tekintetét. Az én barna lélektükreim viszont nem pillantanak rá vissza. A hibát keresem, az okot, miért nem elég jó a darab amivel érkeztem, mit kifogásul, milyen színeket kellett volna használnom vagy talán a vászon választás nem tetszik neki? – Megmondom őszintén Miss. Watson, csalódást okozott. Ettől jobbat vártam volna. – jegyzi meg és felém lép és a gyomrom azonnal görcsbe rándul. Azok a kék szemek, azok visznek a pokolba, a fenébe is. – Mi a baj vele? – kérdem de még mindig a festményen legeltetem a tekintetem. – Nézze meg Miss. Watson. Nézze meg jól. Gyerünk. – sürget, megragadja a karom, magához ránt majd gyengéden de a képhez tol. Ujjaim a festékek szülte aranyló könnyekre simítja majd pedig tovább a szinte mély bordó mégis inkább lila égboltra vezeti.  – Nem értem Mr. Glouster. – suttogom halkan, miközben megcsóválom a fejem, mire ő beleszagol tincseimbe és elégedetten nyög fülembe. – Akkor megmutatom kisasszony. – susogja és oldalra ejtem fejem az érintésére, ő pedig végtelen elégedettséggel és éhséggel löki ki szemfogait és harap bele a nyakamba. Beleborzongok az érzésbe, belenyögök harapásába, végigfut rajtam a hideg, libabőrőssé várok. Mohón kortyolja a vérem és elégedetten morran fel, ahogy nyögéseim felszakadnak belőlem. A fájdalom áramként vág végig rajtam és egész testemben bizsergek mire végez velem. – Az élet hiányzik a képéből Miss. Watson. – magával von, könnyedén felemel és a pultra ültet. Tovább kergetjük egymást, az éhséget. Az övét és az enyémet.
Izgulok. Tördelem az ujjaimat és idegesen járkálok fel s alá az apró lakásban, a garzonban amit épp csak meg tudok fizetni. A lakás a belvárosban fekszik és ezért ilyen borsos az ára de el sem tudnám képzelni, hogy másképp éljek. Nem dob fel a pénz és nincs meg mindenem. Árvaként nőttem fel és most annak a hívását várom, aki annak idején annyit segített nekem. Felcsörren végre a mobil. – Bethany? – kérdem gyorsan és a nő már mondja is a jó híreket. Megkaptam az ösztöndíjat. Mire végez, én már örömmámorban úszom és érzem, hogy muszáj ünnepelnem. Az éjszaka már beköszöntött és mi mással ünnepelnék ha nem azzal, hogy felkeresem az egyik vámpírt, aki aztán belém harap? Beteg vagyok? Nem. Élvezem a romlottságot, a sötétséget, ahogy az öregebb vámpírok oly lelkesen mondják. Igen, szeretem a fájdalmat. Átélni, megélni. Megújulok általa. Elnyel, felemészt és megszabadít. Mi kellene hát más?

▲ multik

rejtett vizeken...


Teljes név: Vivienne Watson
Becenév: Viv, Vive
Születési hely: Virginia
Születési idő: 1992. 05. 31
Play by: Jenna Louise Coleman
Faj: Ember
Érdeklődési kör: Festészet. Kezdetben Van Gogh vonalait követtem, az ő vadsága és fájdalma köszönt vissza az én képeimben is. Később persze az én ízlésem is változott; műveimben Rembrandt barokk stílusa majd pedig Monet impresszionizmusa köszönt vissza. Most már saját stílusom van és nemsokára kiállítják az első képeimet is New Orleans egyik leghíresebb galériájában. Én azonban, képtelen vagyok csupán egyetlen hobbinak élni; szeretem ha időt szánhatok a komponálásra és a csellómra.
Kapcsolat a családdal: Apámat soha nem ismertem, édesanyámat pedig tíz éves gyermekként, pontosan tizenkettő évvel ezelőtt vesztettem el. Nagyszülők, rokonok és apa hiányában az árvaházba kerültem és ott is nőttem fel.
Órákon keresztül tudok nevetni egy jó viccen. Nem állnak távol tőlem a gyerekes csínytevések. Szeretek éjszakába nyúlóan beszélgetni, végigülni egy jó filmet és nem mondok nemet ha táncra kérnek. Persze, ha a táncparketten a fenekembe markolsz, óriási pofonnal jutalmazlak és ha megmakacsolom magam akkor az istenek kegyelmezzenek neked! Tüzes vagyok de nem heves, szenvedéllyel teli. főleg Nehezen tudok kötődést kialakítani. Persze, persze, sok ember vesz körül és szeretem is őket a magam kissé talán visszafogott módján. Meglehetősen makrancos tudok lenni ha akarok vagy ha épp úgy hozza az idő, ennek ellenére kevés nálam szeretetre éhesebb embert találni. Gyorsan vág az agyam és a döntéshozatalban sem vagyok lassabb. A látszat pedig általában tényleg csal bár az én esetemben, tényleg olyan törékeny vagyok, mint amilyennek tűnök. Olykor naiv, elveszett lélek, olykor pedig dacos királykisasszony. Az a fajta nő vagyok, aki szemérmesen pirul el a bók hallatán, aki imád élni, nevetni, szeretni, miközben van egy a világ elől titkolt énje mi úgy vonzódik a sötétséghez, mint a molylepke a lángokhoz. A különbség annyi, hogy én élvezem ha végignyalnak a lángok. A vámpírok teremtik meg nekem azt a nyugalmat ami a függőségemnek kielégítő; a harapásuk… jobban mondva; mindenük.
Nem vagyok túl magas teremtés az biztos de kicsi a bors és erős. Elégedett vagyok a testemmel, meglehetősen magabiztosan mozgok mezítelenül is. Nem riadok vissza a kihívásoktól de a rövid ruháktól annál inkább! Szemérmes vagyok – még ha azt gondolod, hogy nem vagyok más, mint egy harapás függő kurva - nem szeretem hangsúlyozni nőiességemet, kiemelni domborulataimat Gyengéim a cipők és főleg a magassarkú darabok, legalább egy tucat van belőlük, de hát cipőkből sosem elég! Tudom, hogy nem néznéd ki belőlem de imádok enni. Nincs is jobb, mint kényelmesen bevackolni magamat és befalni az összes sült krumplit. Nem járok futni vagy a konditerembe izzadni; ellenben imádok táncolni és énekelni – még ha kicsit hamiskás is olykor az oktáv amit megütök. Tincseim általában kiengedve hordom és bár szeretek ruhákban megjelenni, a szomszéd lány stílus sem áll tőlem messze.  



Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Okt. 07, 2014 6:10 am
Ugrás egy másik oldalra
elfogadva, gratulálunk!


‟ isten hozott a DIARIES FRPG oldalán!
Miss Watson! Olyan gyorsan szárnyaltál ide közénk, hogy még felocsudni sem volt időm, pedig elhiheted, hogy az én reakcióidőmmel aztán semmi probléma nincsen! De nem léteznek még olyan szavak, amelyek elmondhatnák, hogy mennyire örülök neked. 31
Miss Watson-t egy eléggé bonyolult és összetett lánynak képzeltem el, ahogyan az már a hirdetéséből is kiderült. Nem is tagadnám le soha, hogy egykoron ez a jellem annyi kihívást és meglepetést tartogatott magában, hogy életem legjobb döntésének tartottam, mikor én magam próbálgattam ezt a karaktert. Ám az idő múlt, s úgy véltem, hogy sokkal több hasznát vehetem, ha más kezeibe kerül, illetve összefűzhetem a szálait a másik kedvenc karakteremmel.
Arról pedig már ne is szóljon a fáma, hogy olyan biztos kezekbe került, amelyről nem is álmodhattam előtte! Szóval köszönöm! :valami:
Mint mindig, most is élvezettel időztem az írásod felett, és jobbat hová keresnék már?!
Ha jól tudom, a play by-od már le van foglalva, de mindenképpen vess egy pillantást rá. Nincs más dolgod, minthogy belevetni magad New Orleans életébe, amihez csak egy partner szükséges, és ne feledd, hogy Curtis is igényt tart majd rád! Wink
Jó játékot!

Vissza az elejére Go down
 

Vivienne Watson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Vivienne Watson kis lakása
» Vivienne Lakása
» Vivienne Hawkins - Elkelt
» Watson-lak
» Emma Watson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Emberek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •