Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 29, 2012 10:34 am
Ugrás egy másik oldalra
- Hogyhogy kinek? - tártam szét a karomat. - Bárkinek. Bár az első számú jelöltjeim Mikael, meg a hasonmás. Imádom bosszantani Salvatorét. Könnyen felfortyan a fickó, és olyankor képes végzetes hibákat is ejteni. Majd kitalálok valamit, amivel a szívébe férkőzöm - vigyorogtam, aztán megláttam egy taxit, ami a hotel elé hajtott, egy hordár pedig felemelte a táskáinkat.
- Nos, azt hiszem, az ötletbörzét elnapolhatjuk. Gyere bébi... vár minket Bulgária - nyújtottam a kezem Erinnek.

(repülőtér)
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 29, 2012 10:29 am
Ugrás egy másik oldalra
Elgondolkodva hallgattam, de vigyorral az arcomon. A kalamajkákat mindketten szeretjük, ezen nincs mit tagadni.
- Nos, én semmi jónak az elrontója nem leszek és nem vagyok. - kacsintottam rá, és közelebb húzódtam hozzá. - Kinek akarsz borsot törni az orra alá? - mosolyogtam ravasz kis fénnyel a szememben.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 29, 2012 10:24 am
Ugrás egy másik oldalra
- Akkor pezsgőt nem kérünk, ennyi lesz - nyújtottam át a hitelkártyámat, majd Erinre néztem.
- Nem is tudom. Igen, valahol hiányzik. Nem maga a város, hanem hogy valakinek borsot törjek az orra alá úgy istenigazából - vontam vállat. - De szerintem erre akkor is lesz idő, ha visszaérünk. Illő lenne a hazatérést valami kis kalamajkával indítani, nem? Csak hogy mindenki tudja, hogy Niklaus Mikaelson visszatért. Ja, és hogy nem lett szelídebb.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 29, 2012 10:15 am
Ugrás egy másik oldalra
- Igen, a temető még a vártnál is jobban tetszett. - helyeseltem Klaus szavait mosolyogva, de azonnal rázni is kezdtem a fejem.
- Nem, részemről nem kérek pezsgőt. Nem akarok a gép ablakából három szárnyat látni egy oldalon. - fintorodtam el mókásan. Igaz, hogy nem lehet bajunk, de mégsem így kellene befejezni egy párizsi utat.
- Hiányzik már neked Mystic Falls? - kérdeztem Klaustól, mikor a recepciós már kissé arrébb sétált.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 29, 2012 10:05 am
Ugrás egy másik oldalra
(lakosztály)

A recepcióstól elkértem a számlát, és rendeztem a fogyasztásainkat, meg a szobát.
- Azt hiszem, ide még visszatérünk. A kiszolgálás remek, és a város gyönyörű. Különösen a Pére Lachaise temető tetszett - mondtam ártatlan fapofával. - Kérem, hívjon nekünk egy taxit. A reptérre megyünk. Van még valami, amit szeretnél? - fordultam Erin felé. - Pezsgőt a kocsiba?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Dec. 25, 2012 5:24 pm
Ugrás egy másik oldalra
- Ez a helyes hozzáállás - biccentettem, majd bejelentkeztem, és átvettem a kulcsokat. A recepciós csaknem földig hajolt előttünk, majd a hordár máris cipelte a cuccunkat a lift felé.
- Látod? Ez az a bánásmód, amit elvárok Mystic Fallsban is - vágtam zsebre a kezem a liftajtó előtt. - Mindjárt úgy érzem magam, mint egy igazi... Első - tátogtam Erin felé, elvégre nem akartam felhívni a figyelmet magunkra. - Nézzük a szobát. Remélem, királyi lakosztály lesz.

(hotelszoba)
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Dec. 25, 2012 5:17 pm
Ugrás egy másik oldalra
- Ha holnap nem tervezel kitenni az életedből, akkor azt hiszem, lesz időm kitanulni, mi tartozik nálad a fontosabb kategóriába, és mi nem - kacsintottam rá, majd megálltam mellette, amikor a recepcióhoz értünk.
- Ez a te ügyed, intézd te. Már semmin nem fogok meglepődni. És amúgy is... ahogy mondtad. Én már megkaptam a legjobbat. - mértem végig eléggé pimasz szemekkel, majd visszapislogtam a szemeibe, ezzel fejezvén ki elégedettségemet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Dec. 25, 2012 4:01 pm
Ugrás egy másik oldalra
- Már megszokhatnád, hogy van amikor viccelek, és van, amikor komolyan beszélek. Ami a kényelmet illeti, az mindig a komoly kategóriába tartozik - szálltam ki én is, a bejáratnál álló egyenruhás férfi pedig megmozdult, hozzánk loholt, majd egy meghajlás után elfutott hordárért. Nemsokára meg is jelent egy pelyhes képű kölyök, aki felnyalábolta a csomagjainkat, és az előtérbe vezetett minket.
- Csak hogy a továbbiakban le lepődj meg, az elnöki lakosztályt kértem magunknak - fordultam Erin felé, miközben megálltunk a recepciós pult előtt. - Az én nőm kapja a legjobbat, és kész! Már rajtam kívül legalábbis - tettem hozzá.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Dec. 25, 2012 12:24 pm
Ugrás egy másik oldalra
- Repülőtér -

Nem voltam az a vámpír, akit könnyű volt meglepni, de amikor egy eléggé hatalmas épület előtt állt meg a taxi, egy pillanatra Klaus felé fordultam.
- Nem hittem, hogy komolyan gondoltad Párizs legelőkelőbb hotelét. - kuncogtam fel, miközben kilöktem az ajtót, és kiszálltam egy elégedett sóhajjal. Egy ideig nem akarok se repülőt, se autót látni. Alig járattam még ma szegény lábaimat.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Hotel           Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Kedd Dec. 25, 2012 11:23 am
Ugrás egy másik oldalra

***



***
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra
Vissza az elejére Go down
 

Hotel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Hotel
» Hotel
» Hotel
» Hotel
» A Hotel

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: A határokon túl :: Hotel-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •