Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vámpírboszorkány
Ebony Tate-Smith
Etanie R. Wood Tumblr_ol8bpmGda01sasfc6o1_250
Tartózkodási hely :
mystic falls, whitmore ✤ ✤
Hobbi & foglalkozás :
i'm trying to be okay ✤ ✤



A poszt írója Ebony Tate-Smith
Elküldésének ideje Kedd Nov. 27, 2018 8:27 pm
Ugrás egy másik oldalra
Gratulálunk, elfogadva!
● ● üdvözlünk a diariesfrpg oldalán! ● ●
Kedves Etanie! 40

Először is, engedd meg, hogy köszöntselek itt nálunk! Smile Örülök, hogy erre tévedtél és úgy érezted, itt jó helyed lesz: megpróbálunk minden tőlünk telhetőt megtenni annak érdekében, hogy tényleg szuperül érezd majd magad és jó belépőd legyen a szerepjátékot világába! 40

Teljesem felesleges volt az aggodalmad, miszerint talán nem fogod megállni a helyed az oldal történetszálában. Nagyon örülök, hogy kicsit (sőt, nem is kicsit) a sorozathoz kapcsolódtál és a Parker-fonalat vetted fel. Be kell vallanom, hogy legelőször nekem egyáltalán nem volt szimpatikus a sorozatnak ezen szála, aztán ahogy jobban meg- és újranéztem magamnak a részeket, egyre jobban bejött. Az meg már csak hab a tortán, hogy ennyire kreatív karakter rajzolódott ki a soraidból: engem ezzel kilóra meg lehet venni, szóval nyert ügyed van. Very Happy Akadnak az oldalon sorozatbeli karakterek és sajátok is, remélem, hogy megtalálod majd azokat a kapcsolatokat, amelyekkel élvezet lesz a játék. Ilyen alappal egyszerű dolgod lesz. 40

Nem is tartalak fel tovább. Tetszett az előtörténeted, szépen és bőven írsz, alig várom, hogy olvashassalak a játéktéren is. Foglald le a gyönyörű arcodat, aztán keress magadnak partnereket! Jó szórakozást! 40


Vissza az elejére Go down

Vámpírboszorkány
Etanie R. Wood
Etanie R. Wood Chatk-p
Tartózkodási hely :
Mystic Falls / Vancouver
Hobbi & foglalkozás :
Zenész, csapos.



A poszt írója Etanie R. Wood
Elküldésének ideje Hétf. Nov. 26, 2018 7:24 pm
Ugrás egy másik oldalra
Etanie Rosa Wood
● ● Too naive but can be dangerous. ● ●

22/46

Too naive but can be dangerous.

Mystic Falls / Vancouver

Zoey Deutch

Vámpírboszorkány

Et,Etanie,(Rosa to brother)

Zenész/Csapos

a karakterem saját


Születési idő, hely   1972.04.04, Portland, Oregon
Első átváltozás   1994 nyara
Család    Nem mondanám, hogy egyszerű családban nőttem fel, tekintve, hogy a Gemini koven nemkívánt része voltunk. A szüleink, Michael és Kelly, több mindenben nem értettek egyet a kovennel, ezért úgy döntöttek, távol maradnak ettől az egésztől, átköltöztek Vancouverbe. Plusz eleve csak anyánk révén tartoznunk oda, mindenféle fura vérvonalon át, mégcsak a családunk sem volt a koven.  Persze azzal hogy elköltöztek, beleegyeztek abba, hogy saját családjuk sosem lehet, nehogy ikrek szülessenek.. Ennek ellenére 5 év múlva anyánk várandós lett velem és bátyámmal, Jake-el. Egy ideig vártak vele, hogy elmondják Joshuának, a koven vezetőjének, de idő közben kiderült, hamarosan ő is apa lesz, szóval a szüleim azt gondolták, így nem lesz gond a későbbi „ki legyen a vezetőnk” ceremóniával, egyértelmű, hogy az ő gyermekei közt fog lezajlani, márcsak a pár hónap korkülönbség miatt is. Így is lett, „nem okoztunk gondot” tehát ha sokak szerint nem is megérdemelten, de szüleink újra a Gemini kovenhez tartoztak, újra Portlandben. Édesanyánk már a terhesség alatt is érezte ami 1972 tavaszán beigazolódott, én és Jake is mágiaelszívóként születtünk ráadásul 7 hónapra, vagyis születési jog szerint a mi felelősségünk lett volna az egyesülés 22 év múlva. Szerencsére a befogadás után sem nagyon érdekelte a kovent anyánk állapota, és hát nem sokkal később érkezett a két „trónörökös” is, rajtuk volt a figyelem. Kit érdekel két áruló, ígéretet megszegő családja? Így hát szüleink titokban tartották a képességünket is, illetve azt a két hónapot is. Legalábbis próbálták.. Joshua vezető lévén az egész koven mágiáját érezte, tehát azt is mikor két kis boszi világra jött. Ekkor még rendes ember volt, beleegyezett, hogy ez titokban marad a világ előtt.
Egy hónappal később megszületett Malachai és Josette. Érdekes fordulat volt, hiszen Malachai olyan volt mint mi. Saját mágia nélkül jött világra, ezért szülei úgy érezték fekete folt esett a Parker néven. Idő közben Michael lett Joshua jobb keze, mint a régi időkben, ezért egy ideig szüleink rendszeresen jártak hozzájuk, minket persze otthon hagytak, nehogy kiderüljön, hogy családjainkon ugyan olyan „folt” van. Mikor látták, hogy a Parker házban hogy bánnak a kis Kai-al, csak mert Ő más, elhatározták, sosem derülhet ki rólunk mik vagyunk, vissza kell mennünk Vancouverbe, akármibe is kerül. Anyánk kiváló boszorkány volt, így gond nélkül visszajutottunk régi házunkba, elrejtve a világ elől. Remélve, hogy a titok titok marad és gyűlölet amit a fajtánk idézett elő sosem talál ránk...
 
Szépen lassan cseperedtünk, édesanyánk mágiájával nagyon sokat gyakoroltunk Jake-el, minden időnket együtt töltöttük, iskolában, azon kívül, barátaink nem nagyon voltak, ha mégis, azok is közösek. Egymás lelkére támaszkodva éltünk meg szerelmet, szakítást, csalódást, vagy ha épp boszik voltunk akkor a sikeres vagy éppen sikertelen bűbájokat. Jake nagyon összetört mikor elvesztettük apánkat, így még jobban mellette kellett lennem.
Később anyánk egy jó barátja készített nekünk egy-egy mágikus medált a 16. születésnapunkra, ami lehetővé tette, hogy mindig legyen honnan elszívni egy kis mágiát, így már nem voltunk hátráltatva többé. Titokban elszöktünk éjszakánként a közeli erdőbe tiltott varázslatokat próbálgatni, persze csak mi hittük, hogy szökés volt, anyánk pontosan tudta merre vagyunk, mit csinálunk.. Jake volt az okos, én a bátor. Ő volt a védelmező, én meg aki hagyta, hogy megvédjék. Ő volt az én mindenem, és én az ő kis Rózája. Soha senki másnak nem engedtem, hogy így hívjon, főleg az óta.... Annyi mindennel megbirkóztunk életünkben, de mégis.. 1994-ben egy a kovennel közös barátunk hallotta, hogy az anno ártatlan Malachai mit tett a családjával miután megtudta, hogy elvették a jogát, hogy vezető lehessen, majd Josette átverte őt és a koven bezárta őt egy börtönbe. Miért is ne tette volna, ez a nyomorult börtön az egyetlen megoldásuk mindenre, mégha ők is az okozói valaminek. De ezután jöttünk mi a képbe. Joshua tudta mik vagyunk, meggyőződése volt, hogy Kai azért tette amit tett, mert „defektes” boszinak született, ahogy mi is. Így hát elhatározta, hogy megkeres minket, és ellehetetlenít attól, hogy vezetők lehessünk, illetve még az előtt bezár, hogy fiához hasonlókat tennénk. Meg akart szabadulni tőlünk, tehát ki kellett találnunk valamit. Anyánk egy barátja ajánlott egy vámpírt New Orleansban, gondolta segítségünkre lehet, tehát védőbűbájjal odautaztunk. Marcelnek hívták, és bár nem volt jóban a boszikkal, miután anyánk elmondta neki mi a tét, segített, küldött nekünk a véréből. Mi a hotelszobánkban vártunk, anya nem akarta, hogy Marcel tudja kik vagyunk, így nem sodort veszélybe se minket, se őt. Eljött az idő, meg kellett inni a vért, majd meghalni, és visszatérni. Jake és én is sejtettük, hogy egy személy nem lehet egyszerre boszorkány és vámpír, bár biztosak nem voltunk benne. Hallottunk egy ősi családról, ahol az anya meg akarta védeni a gyermekeit, és mikor vámpírként felébredtek, nem voltak már boszorkányok. De velünk más volt a helyzet. Mivel nem voltunk biztosak szinte semmiben sem, én csak abban, hogy Jake imádott boszorkány lenni, imádta minden egyes pillanatát a varázslásnak, tehát felajánlottam, hogy elsőnek én változom át, így mikor felébredek, kiderül az igazság, és ha megszűnnék boszinak lenni, már nem tudnánk egyesülni, tehát neki nem is kell végigcsinálnia ezt az egészet. Bár ugye ez nem volt biztosíték arra, hogy Joshua nem zár be minket. Számításba véve mindent, belevágtunk.
Megittam a vért, aztán félre akartam vonulni befejezni ezt, végezni magammal, de Jake ragaszkodott hozzá, hogy maradjak vele, együtt csináltunk eddig mindent, így ezt is. Nehezen, de megtette. Tudta, hogy visszajövök hozzá és anyánkhoz. Így is volt, felébredtem, minden olyan fura volt és élénk, de ami a legfontosabb volt, tudtam varázsolni. Nem értettük hogy lehet ez, de így Jake követett engem, átváltozott ő is. Másnap hazautaztunk, boldogok voltunk, éltünk, ami a legfontosabb, hogy együtt, örökre. Anyánk készített nekünk napfénygyűrűt, nem bántottunk senkit, kórházból szereztünk vért, a maga fura módján minden tökéletes volt.. Hiába maradtunk boszik, mivel meghaltunk, egyesülni már nem tudtunk volna, így reméltük hogy Joshua békén hagy minket, idővel talán belátja, hogy mi mások vagyunk. És mégis mikor pár napra rá elmentem otthonról gyógynövényekért, mikor hazaértem anyánkat holtan találtam, minden csupa vér volt, Jake sehol, helyette pár halott koven tag. Hirtelen elveszett lettem, nem tudtam mit tegyek, anyánk meghalt, Jake is meghalt, vagy a Gemini kovenhez hűen börtönbe került, semmit se tudtam, csak hogy elvették tőlem őket. Eleve mindig is gyorsan dühbe gurultam ha a családomról volt szó, de a vámpírlétnek köszönhetően őrjöngtem, tomboltam, nem érdekelt kin gázolok át, meg kellett találnom azt, aki tönkretette a családom. Elmentem Portlandbe, hogy megkeressem Joshuát, bár mikor megtaláltam, dühömet félretéve megpróbáltam lenyugodni mivel épp az elvesztett 4 gyermek temetése zajlott. Próbáltam észrevétlen maradni, arra gondoltam, Jake mit tenne, Ő gondolkozna, nem csak cselekedne, így hát nem tettem semmit. Egyelőre. Temetés után mikor Joshua egyedül volt, félrehúztam, próbáltam rávenni, hogy ne szóljon senkinek, nem harcolni jöttem. (Dehogynem, de ha anélkül elmondja mi történt, nekem úgy is jó lett volna.) Elmondta, hogy valóban meg akart keresni minket, félt, hogy olyanná válunk mint Kai, össze is hívott egy kis tanáncsot a kovennél, akiknek elmondta a titkainkat. Habár utána ő megszüntette ezt az egész hadjáratot még mielőtt elkezdődött volna, azon tagok akik megtudták az igazat, mindenáron el akartak minket tüntetni, mert féltek.
Ők jöttek el a házukhoz, ők ölték meg anyánkat, és egyedül ők tudják hol van Jake.
Miután levadásztam minden egyes embert akiknek ehhez közük volt, (persze nem árultak el semmit sem) a koven úgy tett mintha nem is léteznék, mintha a családom nem is lett volna soha, elégettek minden feljegyzést, kitörölték a Wood családot a történelmükből. Gyűlöltem az egész kovent azért amit velünk tettek, azért amit Kaial tettek, ha őbenne bíztak volta ez az egész meg sem történik, lenne családom. Örültem mikor hallottam, hogy Kai kiszabadult, bosszút állt, és ő lett a vezető. Meg kell találnom, és ha bár nem vagyunk vérrokonok, csupán csak egy idegen leszek számára, remélem segíteni fog nekem és megválaszol pár kérdést. Rég óta sejtem, hogy Jake már nincs köztünk, az egyetlen ami fent tartja bennem az ellenkezőjét, az a börtönvilág..


Vissza az elejére Go down
 

Etanie R. Wood

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» chris wood

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Halhatatlan évek :: Vámpírboszorkányok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •