Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Jan. 02, 2013 6:38 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
- Kérem, fogjon egy taxit - vettem ki Erin kezéből a táskát, majd mindent egy hordárnak adtam, hogy a recepció felé forduljak. Kifizettem a szobát, megköszönve a vendéglátást, megdicsérve a hotelt - azzal tényleg nem volt gond - valamint rendeztem a szobaszervízt, a minibár és a vacsorafogyasztást is.
- Európa egy valamiben utoléri Amerikát. Az árakban - mormogtam, újra csatlakozva Erinhez, majd kisétáltunk a hotel elé, ahol a hordár még mindig lelkesen integetett az arra járó taxiknak.
- Van fél óránk. Kényelmesen kiérünk - néztem az órámra, mikor megállt előttünk egy kocsi.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Jan. 02, 2013 6:25 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
- Erin és Klaus szobája -

Még jó, hogy volt lift, lefelé már valamiért magunknak kellett hozni a cuccokat. Bár ennyit kibírt szegény kis kezem.
Klausra néztem, majd a recepciósra. - Ezt rád bízom. Te jelentkeztél be, neked kell ki. - kacsintottam rá.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 29, 2012 1:20 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Összeszorított szemekkel hallottam a puffanást, amivel a földhöz vágta a saját táskáját, majd elindult a másik irányba.
- Reménytelen vagy. Még mindig. - suttogtam. Ha hallotta, akkor hála istennek, ha nem, akkor... akkor is hála istennek.

- Erin szobája -
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 29, 2012 1:12 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Feltűnt Erin. Nem tudom merre tekergett a taxis, mindenesetre egy jó perces késéssel futott be utánam.
Még mindig vártam egy "sajnálom, hülye voltam" kezdetű mondatot, de úgy látszik ezer év még mindig nem tanított meg rá, hogy hiába.
Bolgárul beszélt a recepcióssal. Olyan nyelven, ami neki természetes volt, de én két nyomorult szót sem értettem belőle. Csak annyit láttam, hogy Erin kezében megvillan egy fényes tárgy. Egy kulcs. Tehát külön szobát kért.
- A 201-es kulcsát kérem. Mikaelson néven - mondtam dühös arckifejezéssel. - És öt perc múlva küldessen fel egy egész üveg whiskyt. Vitesse fel ezt is! - kiáltottam iszonyú mérgesen, és úgy vágtam oda a táskát a hotel padlójára, hogy csak úgy puffant.
- Hol van a bár? - kérdeztem, mire a recepciós nagy - és rémült - szemeket meresztve az egyik irányba mutatott.
- Isteni. Köszönöm - morogtam.

(hotel bárja)
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 29, 2012 1:04 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
- Reptér -

Kiszálltam az taxiból, igyekezve minden dühös pírfoltot eltüntetni az arcomról, és besétáltam a hotel épületébe, megpillantva Klaust. Érdekelt is engem, hogyan ért ő ide hamarabb...
Odaléptem magam is a recepciós pulthoz, és ugyan láttam megvillanni Klaus kezében a kulcsot, amivel a mi szobánkat bérelte, de ő otthagyott engem. Én is otthagyom őt, rólam ne is álmodozzon ezek után.
- Egy szobát kérek. Egy ágyas szobát. - suttogtam neki, de bosszantásképpen az egészet bolgárul mondtam, hogy Klaus még véletlenül se értse. Nesze neked. Én nem fogok bocsánatot kérni, mert azóta már háromszor rákontrázott.
- Köszönöm. - fogtam meg a kulcsot, még mindig bolgárul mondva a portásnak, majd megfogva a bőröndömet, elindultam a lift felé, csak egy pillantást vetve Klaus felé.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 29, 2012 12:45 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
(repülőtér)

Fogalmam sem volt mikor ideértem, Erin vajon itt van-e. Ha igen, akkor sem tud felmenni nélkülem, lévén hogy Mikaelson névre szól a szobafoglalás.
A recepcióhoz sétáltam, és - valami csoda folytán - türelmesen kivártam a sorom, míg az előttem lévő két ember előadta problémáját, ügyes-bajos dolgát. Áldottam az eget, hogy az idegenforgalomban az angol a hivatalos nyelv.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Hotel          - Page 2 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 29, 2012 11:59 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Hotel
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Vissza az elejére Go down
 

Hotel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Hotel
» Hotel
» A hotel bárja
» Hotel
» A Hotel

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: A határokon túl :: Bulgária :: Hotel-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •