Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Warlock
Sedrick Byrnes
Erdő Tumblr_inline_o33260FZJc1srz2ib_500
Keresem :
My Little Victims
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
✘ Look around
Hobbi & foglalkozás :
✘ Hunter



A poszt írója Sedrick Byrnes
Elküldésének ideje Vas. Márc. 10, 2019 9:01 pm
Ugrás egy másik oldalra

[You must be registered and logged in to see this image.]


To: Lena Mckenzy


The end is not as fun as the start.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Őszintén szólva a 'bérgyilkos' kifejezést egyenesen gyűlölöm, mégis mikor felkérnek egy ügy lezárása kapcsán, akkor ezzel a névvel bélyegeznek meg, holott van ám rendes megszólításom is. De ez persze; kit érdekel? Annyit látnak pusztán bennem, miszerint kuncsaft, kiperkáljuk a pénzt, elintézem, amit el kell és viszlát. Onnantól kezdve meg; ez a kis fennálló kapcsolat már a múlté, amolyan volt egyszer, de ezúttal nem létezik. Most sincs ez másként, figyelembe véve az öreget, aki olyan szinten és ütemesen hadarja el a szavakat, hogy a felét sem bírom felfogni. A lényeg viszont átjön; kapjam el, öljem meg és hozzam ide a fejét trófeaként. Meg kell hagyni, eléggé szépen beszél a lányáról, akiről még egy fotót is a kezembe nyom, míg én egy bólintás keretében, már ott sem vagyok. Az eset óta napok teltek el, én meg Mystic Falls-ban kötöttem ki valamiféle véletlenség nyomán, így hanyagolva el teljesen az ügyet. Talán... talán elő kellene vennem, de vajon hol keressem? Hiszen... akárhol lehet a világban, nekem meg valahogy nincs kedvem barkochba-t játszani. Ezen elmélkedés közepette kötök ki az erdőben, az ujjaim között egy drága tőrt forgatva -, a legértékesebb fegyverem, mármint az elsőt követve, ami benne maradt, vagyis annál a baromnál van.. Mire is jók a családtagok... majdnem meghaltam és mégsem. Virulok, élek, örvendek, lézengek, s lélegzek...
Vajon mit szólna ahhoz, ha beállítanék hozzá, miként; 'hé, figyu, nem sikerült a múltkori'? Szerintem azon nyomban a szívéhez kapná a kezét... Esetlegesen még az infarktus esélye sem kizárt, viszont ismerve őt; újra próbálkozna. Hisz' én vagyok a nagy gonosz Sedrick, aki lemészárolja a teljes családfát -, ez meg böki a csőrét. Nem is értem önmagam... a kis játékom helyett; már rég lekaszabolhattam volna mindenkit. Mennyivel is szebb, sőt jobb volna az életem..
Mélyen szívom magamba a friss levegőt, ahogy a rengeteg belsejében sétálok. Fa, fa és még több fa... néhol bokrok, helyenként kisebbféle tisztítások, ahol szinte megritkul az állomány. Fülelek, figyelek, kapok a lehetőségen, s ha az alkalom végül úgy hozza; támadok. Ami azt illeti, nem riadok vissza, eléggé sokat tanultam az évek során. S az első szabály, amelyet jól megjegyeztem; erdőben emberkék nem igazán futkosnak.


350 ✘ [You must be registered and logged in to see this link.] ✘ note: - ✘  [You must be registered and logged in to see this link.]

Vissza az elejére Go down

Adminisztrátor
Rising of the Mortals
Tartózkodási hely :
Egy lépéssel mindig előtted



A poszt írója Rising of the Mortals
Elküldésének ideje Vas. Feb. 17, 2019 6:16 pm
Ugrás egy másik oldalra
***
Vissza az elejére Go down
 

Erdő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Erdő
» Erdő
» Az erdő
» Erdő
» Erdő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Külváros :: Erdõ és kripták-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •