Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Feb. 27, 2013 5:08 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Megvártam, hogy Tyler is táplálkozzon, majd elégedetten engedtem el a hullát. Feltöltött valami hihetetlen energiával, aminek nem tudtam nevet adni, de csodálatos volt... nagyon... nagyon jó érzés... amit már régen nem érezhettem.
- Nos, ennek már annyi. - jegyeztem meg azt, ami eddig is nyilvánvaló volt, majd Tylerre kacsintottam. - Gyere. Ideje visszatérnünk Mystic Fallsba. Hamarosan kezdetét veszi a bál. - mondtam neki, majd megfogtam a karját, és kifelé kezdtem húzni az erdőből.

- Erin lakása ;; Mystic Falls -
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Feb. 26, 2013 3:17 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
- Egyelőre türtőztetem magamat. De csakis egyelőre, - mondtam hangsúlyosan. Ami Christophert illeti, elhúzhat a pokolba, oda, ahonnan jött. Vagy ahová már régen kerülnie kellett volna.
- Gyere! - kacsintottam rá valami jókedvűséggel magamban, majd eltűntem szemei elől, hogy legközelebb már megálljak a kripta előtt, és az éjszaka csillagjait kezdtem figyelni az égbolton. Ez az idő a legalkalmasabb a vadászathoz. Mindenki jóllakik... de leginkább én és Tyler.
- Mire visszaindulunk Mystic Fallsba... egyikünk sem lesz éhes. - mondtam neki, egy kacsintás kíséretében, majd újra vámpír sebességére kapcsolva, a következő helyszín, ahol megálltam, egy férfi háta mögött volt. Nem hagytam időt reagálásra, kegyetlenül és durván tapadtam nyakára, miközben tenyerem befogta száját. Elfojtott nyögéseket hallatott, sikollyal párosítva, de mindez nem érdekelt. Meleg vére szinte égette nyelőcsövemet, és vártam, hogy Tyler is csatlakozzn.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Feb. 25, 2013 8:00 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Egy halvány mosoly kúszott az arcomra amikor sikerült zökkenőmentesen felülnie és valamivel jobb bőrben is volt, majd a koporsóból is sikeresen kimászott..
-Teljes mértékben megérdemelné ha most ő kerülne ide. -böktem a koporsó felé.. -De jobb ha nem cselekedsz elhamarkodottan. -jegyeztem meg, majd következő ötletére kicsit elképedtem. Megígértem Caroline-nak, hogy nem csinálom ezt, de néha nekem is muszáj valami frissebb erőforrás után nézni mint a zacskós vér.
-Benne vagyok.. Viszont te vagy itt jártas szóval, te tudod merre érdemes menni és merre nem. -jelent meg egy cinkos vigyor az arcomon.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Feb. 25, 2013 6:40 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
- De... de én is megtettem veled. - helyeseltem, miközben megpróbáltam felülni és csodák csodájára, tökéletesen sikerült is a mozdulat. Valamivel jobban éreztem magamat, éreztem hogy szín van az arcomban, s mi több, a maró éhség érzését is kevésbé éreztem magamban, de még mindig ott volt.
Nagy nehezen kipattantam a koporsóból, és kissé dühösen meredtem a kijárat felé. - A pokolba Christopherrel... ezt még megbánja, én esküszöm rá, hogy meg fogja bánni! - mondtam szitkozódva, eléggé dühösen, majd nagyot nyeltem. - Gyere velem... vadászni. Kapjunk el egy embert. Vagy kettőt. - mondtam neki ekkor már valami furcsa ravasz ékkel a hangomban.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Feb. 24, 2013 8:54 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Örültem, hogy elfogadta a véremet, hisz most más vérforrás nem igen akad itt a környéken rajtam kívül. Ahogy a csuklómba harapott gyengéden simogatni kezdtem a feje búbját ezzel is kicsit arra biztatva, hogy annyit igyon amennyi neki jólesik.
-Te is megmentetted már egyszer az életemet, szóval ennyi a legkevesebb. -húztam halvány mosolyra a számat- Biztos, hogy elég volt ennyi? -kérdeztem ezzel a véremre utalva. Azért már lényegesen jobb bőrben volt mint kb. egy perce.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Feb. 23, 2013 9:09 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Mintha csak a gondolataimban olvasott volna... tudta, hogy vérre van szükségem, méghozzá iszonyatos mennyiségű vérre, de pár korty elég lesz ahhoz, hogy ebből a koporsóból kijussak és az erdőben kivadásszam magamat.
Nem tétováztam, megragadtam egyik kezemmel csuklóját, és lehunyt szemekkel inni kezdtem édes vérét. Erővel töltött fel, olyannal amilyet előtte még nemigen érezhettem. Csodálatos volt..
- Tyler... - szakítottam el végül lihegve csuklóját a számtól, és elmosolyodtam halványan. - Meg.. megmentettél..
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Feb. 23, 2013 2:47 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Csak vártam, vártam, hogy újra élettel teljen meg a teste és magához térjen, ami perceken belül meg is történt. Láttam ahogy szürke arca lassan színnel telik meg és ahogy szemei lassan kinyitódtak, amitől kedvem támadt mosolyogni. Könnyebb dolgom volt mint azt gondoltam volna. Örültem azért, hogy ilyen könnyen sikerült újra az élők sorába kerülnie. Elég érdekes lesz ezt előadnom Caroline-nak ha visszatértem a városba. Gondolom már csak azért is leszedi a fejemet, hogy nem mondtam el merre megyek...Vannak olyan dolgok amikről jobb ha nem tud..
Közelebb léptem egy lépést a koporsóhoz, hogy fölé tudjak hajolni. Egy szót sem szóltam, csak egy hirtelen mozdulattal a csuklómba haraptam, majd odatoltam hozzá.. Nem tudom mióta volt ide bezárva, de erre most biztosan szüksége van..
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Feb. 22, 2013 10:18 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Még levegőt is elfelejtettem venni - már ha eddig egyáltalán tudtam, mert azt hiszem, légneműként nemigen kapok levegőt amúgy sem -, amikor láttam, hogy most jön a próbálkozása. És lám, tudtam, hogy jól ismerem Sébastient. Velemn nem packázik, tudja, hogy több "hatalom" van a kezemben, mint Christopherében. És nem mer velem ujjat húzni. Nagyon jól teszi, mert félhetne, hogy a nyaka pár csigolyája bánja, amiért vleem szórakozik.
Megálltam Tyler mellett, mikor megállt a koporsó mellett, és úgy néztem rá, mintha ez lenne az utolsó percem emberként. Hiszen tényleg így volt... most, szellem mivoltomban nem voltam több, mint egy ember. És most... visszatérek a gonoszok közé, a vámpírok közé, de ki tudja, jár-e majd valamilyen mellékhatással.

A következő, amire észlelek, hogy testet érzek magam körül. Újra levegő telik a tüdőmbe, és érzem lehunyt szemhéjaimat, amik úgy pattantak ki, mintha ezer éves álomból ébredtem volna fel. A vérem áramlott testemben, képes voltam levegőt venni, és Tylerre szegeztem a tekintetemet. A szín újra visszatért az arcomba, és a seb, mely eddig mellkasomon díszelgett, lassan összefort.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Feb. 22, 2013 10:11 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Nem kellett sokat várnom, hogy meghalljam Erin hangját, majd meg is lássam őt. -Hát remélem. Nem tragikus körülmények között akarok meghalni. -vigyorodtam el és a kripta bejárata felé vettem az irányt, majd megálltam előtte. Hát itt volnánk, már nem kell sok, hogy Erin újra éljen. Nem gondoltam volna, hogy ilyen tartalmas hetem lesz.
Kissé bizonytalanul léptem be a kriptába, nehogy tényleg valami hókuszpókusz áldozata legyek.
-Ez sima ügy volt. -csaptam össze a tenyeremet megkönnyebbülten. Perceken belül rá is bukkantam a koporsóra, bár nem volt nehéz megtalálni mert eléggé szembetűnő volt.
Lassan felnyitottam a tetejét és végigmértem Erin most még meggyötört alakját. Jól elbántak vele az már biztos.
-Készen állsz? -fordultam felé és mire választ kaptam már ki is húztam belőle a karót és csak arra vártam, hogy adjon valamiféle életjelet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Feb. 22, 2013 9:55 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Nem tudtam, hogy meddig kell várnom. Már nagyon jól ismertem ezt a kriptát, és ha őszinte is akarok lenni, jártam benne párszor. Nem voltam annyira családszerető, hogy miattuk járjak ide, csupán csend volt, magány és béke. Az, amire nekem néhanapján igenis szükségem volt.
- Itt vagyok, Tyler. - szólaltam meg, majd felegyenesedtem, és egy apró mosollyal mellé léptem, bár nem tudtam, most lát-e engem. - Ez az a kripta... és tudod, ha jók az információim, most akadály nélkül be fogsz jutni. Christopher boszorkánya nem olyan hűséges, mint ahogyan ő azt gondolja. - jegyeztem meg mellékesen. Futottam már bele Sébastienbe. És ebben az ügyben nem tárgyalhattam vele, de tudtam, hogy ismer ahhoz eléggé, hogy tudja: nem teheti ezt velem. Én mindig többet ígérek, mint Chris. És ezúttal is így lesz. Meglesz a méltó jutalma. Már ha Tyler tényleg lejut a kriptába, és Sébastien tényleg nem védte le a helyiséget.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Feb. 22, 2013 9:49 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
(Lockwood birtok)

Eléggé unalmas volt egyedül végigülni a hosszas repülőutat, de érthető, hogy Erin a könnyebb utat választotta, vagy nem tudom, hogy ez a másvilágon hogyan működik. Leszállva a repülőről fogalmam sem volt, hogy merre menjek, de ha logikusan akarok gondolkodni akkor az erdőbe megyek, mivel gondolom, hogy az a fazon nem egy egyszerű helyre rejtette el Erin testét. Nem akartam pazarolni a most értékesnek számító időt és csak az érzékeimre hagyatkozva próbáltam rábukkanni az erdőre ami elég nehéz feladat volt mivel fogalmam sincs, hogy itt mi, hol van.
Nagy nehezen eltaláltam az erdőig, és egy jó darabig el is gyalogoltam egymagamban, majd megálltam és körbenéztem.
-Erin.. -szólítottam meg hátha így meghall vagy valami.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Feb. 22, 2013 8:57 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
- Azért használta az én gyűrűmet, hogy... - húztam vissza ez említett ékszert az ujjamra. - én betérhessek ide, ha szükségeltetik. Mentességet kaptam a varázslat alól. - magyaráztam el Hayley számára, miután Sébastien távozott, s magam is úgy döntöttem, hogy jobb lesz most nekünk is menni. Ahogy az órámra néztem, láttam hogy hamarosan feljön a hold. Nem telihold, mégsem bírtam a légkört éjszaka.
- Gyere. Menjünk vissza a hotelba. És azt valószínűsítem, hogy holnap akár indulhatunk vissza Mystic Fallsba. A bálra vissza akarok érni, vagy veled... vagy nélküled. - néztem Hayley szemeibe, majd elhagytuk a kriptát.

/Hotel/
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Feb. 22, 2013 8:15 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
- Roppanttul kíváncsi a partnered, Christopher. - mértem végig újra a lányt, majd úgy döntöttem, inkább megyek, rám itt már nem lesz szükség. És jobb, hogy... ha Christopher netán tesztelné a varázslatot, akkor már jó messze legyek innen, mert a lenyúzott bőrömet biztosan a kandallója elé akarja majd teríteni, ha rájön, hogy átvertem.
- Nos, bocsássanak meg nekem, de elvégeztem a dolgomat. A bűbáj életbe lépett. - böktem az ajtó felé úgy, mintha tényleg lenne ott valami. - Ide mindaddig egy lélek nem teszi be többé a lábát, míg Te azt nem mondod. - néztem mélyen Chris tekintetébe, majd visszaadtam neki a gyűrűjét, amit használtam az ál-varázslathoz. - Még találkozunk, hölgyem. - kacsintottam udvariasan Chris partnerére, majd felsétáltam a kriptába vezető lépcsőn.

// Folyt Mystic Falls határa //
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Feb. 20, 2013 6:04 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Unottan sóhajtok egyet, míg arra várok, hogy Séb elvégezze a hókusz-pókuszát. Természetesen semmit sem értek a boszorkányos hablatyából, így még az sem tűnik fel, mikor fejezte be a dolgát, csak amikor már felénk fordul.
- Na és most? - vonok vállat. - Mi kellene hogy történjen? Hogy működik a bűbáj? Ha most kimegyünk, már nem tudunk bejönni, vagy ez csak bizonyos személyekre vonatkozik? - Nem igazán értem, ezért remélem, elmagyarázza valaki, hogy mi történt, ha már úgyis nyakig benne vagyok ebben az egészben.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Feb. 19, 2013 3:53 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
[b] - Mindent hallok, Christopher. - néztem rá, talán valami éllel a hangomban, mikor meghallottam az átverés szót. Csupán beleborzongtam. Mert ami azt illeti, tényleg erre készültem. Hálás lehetek neki, hát hogyne... megvédte az életemet, mikor egy rossz társaságba keveredvén kishíján megnyúztak. De a felesége erősebb. És ha ő kiszabadulna, hiszen bizonyára aki ki akarja hozni innen, így is, úgy is szerez boszorkányt, hát inkább nem okozok nekik felesleges nehézséget. De Chrisnek erről mit sem kell tudnia.
Tovább folytattam a varázslatot, szellő csapta meg az arcomat, mely a semmiből keletkezett, hiszten sem ablakok, sem az ajtó nem volt nyitva, és így koncentráltam. Éreztem, hogyan árad ki belőlem az erő, és tudtam, hogy hol kell elrontanom a varázslatot, hogy ne járhassak sikerrel. Ostobaság játszani egy olyan ősi vámpírral, mint Christopher. De átverhető, ahogyan mindegyikük. Jobb is, ha a vele érkező lány tudja, nem minden lehetetlen.
Hangosabbá vált a hangom, majd egy mondatot "kifejeltve", elégedett sóhajtással nyitottam ki szemeimet, de már csak a körben elhelyezett, elaludt gyertyákat láttam.
- Megvagyunk. - jelentettem ki úgy,. hogy láthassa rajtam az őszinteséget. Persze hazugság volt minden.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Feb. 19, 2013 3:34 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Nevetni támadt kedvem, ahogy Sébastien azt mondta nekem, higgadjak le. Tudja ő egyáltalán, hogy milyen vagyok, ha dühös vagyok? Nem, egyelőre nincs tisztában a haragom fogalmával, így tehát feleslegesen nyugtatgat, mert tökéletesen higgadt vagyok.
Kérésére kiálltam a körből, amit megalkotott magának a gyertyákkal, s Hayley felé fordultam, összefonva mellkasomon a karjaimat.
[b] - Elviekben levédi a kriptát, hogy senki ne tehesse be ide a lábát. Gyakorlatban talán átver. -
vontam egyet a vállamon grimaszoló mosollyal. Nem voltam tisztában vele, hogy mit is várok, de ha azt tartjuk szem előtt, hogy Séb jön nekem eggyel, jobb lesz, ha jól végzi a munkáját.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Feb. 17, 2013 3:53 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
- Hayley vagyok. Hayley O'Connor - mutatkozom be magam is a boszorkánynak. Hát nem izgalmas társaság jött ma itt össze? Vámpír, vérfarkas, banya... és nem utolsó sorban egy félig halott vérszívó is. Bár ők már eleve halottak, de ez most mindegy. A lényeg, hogy nem is kell ahhoz Sébastien elszólása és Christopher terelése, hogy ráébredjek, most aztán tényleg belekeveredtem valamibe, amiről igazán még fogalmam sincs. Mármint... csak nézzen bárki is ránk... De nem kérdezek rá. Tudom, hogy nincs értelme. Oh, van annyira jó felfogásom, hogy tanuljak a saját hibáimból. A legjobb, ha nyitva tartom a szemeimet, és figyelek. Séb felszólítására hátra is vonulok, aztán egy utolsó pillantást vetve Erin sápadt arcára, egészen a kripta faláig húzódom. Őszintén? Most először érzek némi sajnálatot a saját testében rabul ejtett lány miatt. Mármint nem elég baj, ha valaki épp Klausszal gabalyodik össze? Nem mintha közöm lenne hozzá!
- Most pontosan mit is fog csinálni? - tátogom a kérdést Chris felé abban a reményben, hogy talán értelmes választ is kapok.



|| ezer bocsi az inaktivitásom miatt :$ ||
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Feb. 16, 2013 10:25 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
- Mit sem változol, barátom. - ráztam fejemet, miközben végigmértem Christopher alakját. Változott az elmúlt évek alatt, de a modora még mindig a régi. Le sem tudná tagadni, hogy valódi bolgár, ez a temperamentum a franciákra, például rám nem jellemző. De mindennek megvan a maga előnye, és a maga ideje is.
- Higgadj le, máris csinálom. - tévedt ekkor tekintetem a nejére, s elmosolyodva néztem rá. - Még mindig szép nő. Bár eddig csak egyszer láttam. - sóhajtottam, bár az ezúttal ráncos, eres arc éppen nem volt szépnek és gyönyörűnek mondható. De egyes vámpírok még holtan is szépek.
Elhelyeztem pár gyertyát, majd a duó felé fordultam. - Jobb lenne, ha kikerülnétek ebből a pentagrammból, különben ti magatok sem fogtok innen kijutni . -mondtam nekik, amivel végül mozdulásra késztettem őket, és lehunyt szemekkel kezdtem mormolni, néhány gyógynövényt szorongatva mancsomban.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Feb. 14, 2013 2:00 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
- Nem érünk rá, Sébastian! Nem most kell udvarolnod. - néztem rá kimérten, s figyelembe sem vettem azt, miként reagált arra, hogy ezúttal egy nővel lát engem. MI ebben oly meglepő? Nem tudtam hová tenni. Hisz' csak vele jöttem, mi mást sejtet ez?
- Kérlek.. ha járnia is kell a szádnak.. - vettem mély levegőt, miután nagyot nyeltem, hiszen ezúttal elszólta magát. Nyilvánvalóvá tette Hayley számára, hogy tervem van. Csak éppen abban nem kapott megerősítést, hogy neki is köze van hozzá. S ha rajtam múlik, egy ideig erről nem is szerezhet majd tudomást. Megszoksz, vagy megszöksz, ahogy erre mondani szokás. Talán ő majd a szökést választja. De amit eddig láttam belőle, talán azt sejtette, hogy mégsem. Van benne bátorság, talpraesettség. Mindig meg tud lepni engem egy-egy kóbor szóval.
- Csináld már, te boszorkány ördög! - forgattam meg szemem, majd a koporsóra néztem, mely egyelőre nyitott fedéllel várt arra, hogy tulaja egy időre biztonságos közegbe kerüljön. - Nem búcsúzom el tőle, mielőtt megkérdeznéd. Fogom még viszont látni, ebben az egyben bizonyos vagyok. - szűrtem ki fogaim között.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Feb. 11, 2013 3:13 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Üldögéltem a kripta egyik hideg kövén. Vártam, mégpedig Christophert. Újra bele akar rángatni valami ocsmányságba. Újra eljött annak az ideje, hogy én húzzam ki a bajból. Hisz' a mesék alapján, amiket a feleségéről hallottam, s amit láttam belőle, magam is félnék, hogy mi történne, ha magához térne.
- Örülök, hogy végre megjelentél. - eresztettem le, ahogyan megláttam a belépő párost. Ritkaság, Christophert ritkán látni társaságban, főleg egy ilyen szép nőében, akinek szemei viszont most valami feldúltságot, vagy csak szimplán hevességet tükröztek.
- Meglep, hogy nővel látlak. Közel ezer éve annak, hogy nem néztél rá egyre sem, nemhogy partnerként fogadtál volna egyet. - mértem végig újra s újra a csinos testalkatú lányt, majd biccentettem felé egyet.
- Örvendek. Sébastien Congran, mély tisztelettel Ön előtt...! - súgtam egy vigyorral arcomon, s szinte érezhető volt, ahogyan arcomon ott vannak a sajátos gödröcskéim. Erre azonban nem akartam több időt fecsérelni.
- Vagy Ő is a terved része? - kérdeztem, visszalépve a koporsó mellé, de Chris tekintetét látva, jobb, ha hallgatok. A lány valószínűleg semmit nem tud. Érdekesen keverődnek a szálak. Főleg, hogy... magam sem a hűségemről vagyok híres.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Feb. 11, 2013 3:06 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Az égre néztem, felsóhajtván, miközben hallottam szavait, amivel jóformán engem cinkelt ki. Okos nő, tudhatná az eddigiek alapján, hogy én is tudok gondolni a részletekre.
- Már értem, hogy a történelem során miért volt olyan sokáig a nők dolga a hallgatás. - pillantottam hátra rá. Sértő? Megeshet, sőt! Szinte garantált, de momentán annyira feszült voltam, hogy nem esett jól a kételkedés. Talán nem kellene figyelnem arra, hogy mi esik jól, és mi nem.
Beletúrtam hajamba, majd innentől nem is szólaltam meg. Csak akkor, mikor már megpillantottam a kriptát, s a fényeket, melyek jelezték, hogy odabenn van valaki.
- Térj beljebb, kedvesem. - mormoltam Hayley-nek címezve, majd néhány lépcső után a szent helyiségbe értünk, ekkor pillantottam meg a férfit, aki idehozta a feleségemet, éppen távozott. De valaki ott maradt, éppen egy öreg könyvet lapozgatva.
- Örülök, hogy újra látlak, Sébastien. Nos, tudod, hogy mi a dolgod. Bocsásd meg kételkedésemet, de látni akarom, hogy jól végzed a dolgod. - néztem rá figyelmeztetően. Ezek a boszorkányok mindig is kétségbevonhatóak. Pontosabban, a hűségük az.
Fél szememmel Hayley-re sandítottam, mintegy jelezve, hogy láthatja, magam is mindenre gondoltam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Feb. 11, 2013 12:05 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Udvariasság, és újabb burkolt, rejtélyes megjegyzések a terveiről útközben. Inkább rá sem kérdezek. Ha akarja, elmondja, és ha szerencsém van, meg is értem. Kezdek beletörődni, hogy ez most nála így megy. Inkább az utat figyelem, ami kivezet a városból, majd egy erdős terület mellett parkolunk le.
Amikor rákérdez a cipőre, vágok egy kisebb fintort, amolyan "úgy nézek én ki, mint aki tűsarkúban szokott mászkálni?" félét. Még a gondolat is ijesztő. Ha az alkalom azt kívánja, persze én is tudok nagyon nőies is lenni, de... végülis vérfarkas vagyok, rémlik? Egy mozgékony, türelmetlen faj. Bár a kényelmes viseletet mindig is előnyösebbnek tartottam, attól még ugyanúgy nézhetek ki jól.
- Be is akarod zárni? Vagy mitől vagy annyira biztos benne, hogy ott senki nem találhatná meg? - Igazából egy kulcs sem elég Klaus meg a többiek ellen, hisz meddig tart letépni az ajtót? Egy varázslat jobb lenne, ha már itt az a boszi. Igazából nem tudom, Christopher miért olyan biztos abban, hogy itt nem keresné Erint senki, hisz... hát minimum a családja ismeri ezeket a helyeket, ahonnan származnak, és nyilván eszükbe juthat előbb-utóbb ide jönni. Persze én csak a kísérő vagyok, aki néha belekotyog a dolgokba, mintha bármit is értenék. Lassan meg is indulok az adott irányba a kripta felé.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Feb. 09, 2013 3:15 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Hotel

Az erdő határáig autóval utaztunk. Hát igen, az öt csillagos szállodák előnye, hogy mindig azt teszik és azzal szolgálnak, amire csak rászorulhatunk. Ilyen ez a "szolgáltatás" is, a bolgár felfogás más, mint az amerikai. Ezért is érzem még mindig otthon magamat itt.
- Innen gyalog megyünk. Remélem, hogy edzőcipő van rajtad. - néztem Hayley szemeibe, miközben kinyitottam neki az autó ajtaját. Udvarias, már amennyire ezt annak lehet nevezni. Hisz' ez lenne az alap, ha egy nővel vagyunk. Előre meredtem a fák rejtekébe, s figyeltem. Se mozgás, se beszéd, semmi, ami arra adna gyanakvást, hogy más is jár erre. Egyedül az a férfi van itt, akit ideküldtem, a koporsóval együtt. Nem tudtam, Erin meddig lesz itt, hát jobbnak láttam gondoskodni is mindenről.
- Az erdő mélyén nem messze innen, van egy kisebb kripta. Georgiev kripta, ha úgy jobban tetszik. - fintorodtam el a név emlegetésére is. Hisz Erin szinte soha nem használta ezt a nevet, ő az anyjáét "viselte". Petrova volt. Míg hozzám nem jött.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Dec. 31, 2012 4:08 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Még a lélegzetemet is visszafojtottam. Mostanság nagyon értek hozzá, hogy egy másodperc alatt kiverjem nála a biztosítékot. Valamihez nagyon értek...
- Menjünk. - ismételtem rekedten a szavait, majd megindultam előre, de nem sokáig bírva az ember tempót.

- Hotel ;; Erin és Klaus szobája -
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Dec. 31, 2012 4:03 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
- Oh - morogtam csalódottan. - Hát jó. Rendben - igazgattam meg magamon a ruhát. - Akkor menjünk - indultam meg előre. Megint felhúzott. Legalább adna valami értelmes magyarázatot...
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Vissza az elejére Go down
 

Erdő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» Az erdő
» Erdő
» Erdő
» Erdő
» Erdő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: A határokon túl :: Bulgária-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •