Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Dec. 30, 2012 6:29 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
- Én pedig örülök, hogy mindezt megmutattad nekem - öleltem át hátulról Erin derekát. - Nos... keressük meg azt a kis falucskát. Bár talán jobb lenne előbb átváltoznom. Nem akarok az ordításommal elűzni minden potenciális áldozatot.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Dec. 30, 2012 6:25 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Furcsa arckifejezéssel hallgattam Klaus szavait. Még engem is meg tudott lepni az ilyen szavakkal. Ritkán hallom őt így beszélni. Vagyis, manapság egyre gyakrabban, és ez egyáltalán nem rossz.
- Igen, itt születtem. Szó szerint itt születtem.- néztem újra magunk elé, az előttünk álló erdő felé, majd sóhajtottam egyet. Gyerekként mintha pont ezeket a fákat láttam volna itt. De nem, ezek már mások. Az a régi birtok régóta nem áll, a kor eltűntette innen. És az a ház főleg nem, amiben Christopherrel és a nagyszüleimmel éltünk. Egy fejrázással próbáltam eltüntetni ezeket az emlékeket.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Dec. 30, 2012 6:20 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Követtem Erint, egészen a közeli kis erdőig rohantunk vámpírtempóval. Oda, ahol a városnak már csak a fényei sem látszottak. Tökéletes csend vett körbe minket, csak az erdő szokásos hangjai szálltak körülöttünk.
- Most már tudom, miért szereted annyira ezt az országot - támaszkodtam neki egy jókora fenyőfának. - Mindez az egész megdöbbentően szép. Ahogy kitekintek a fák közül, úgy gondolnám, megnyílik előttem a hegy... és mégis, amíg a szem ellát, komor kegyeket nézek. Olyan fájdalmas ez, olyan lehangolóan zord. De hiába ilyen... menj csak vissza Amerikába, és mindjárt visszasír a szíved ezek közé a komor hegyek közé. A "miért"-re pedig csak egy a felelet. Azért, mert itt születtél.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Dec. 30, 2012 6:16 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Erdő          - Page 3 Preview-400-forest-land

***

- Hotelszoba -

Tényleg nem volt hűvös, vagy talán a már régen forró vérem tett arról, hogy jól érezzem magam kabát és mindenféle vastag holmi nélkül is.
Kiértünk a városból, a sötét sikátorokon keresztül nem nehéz vámpír tempóval kisurranni onnan, ezt már jól ismertem. És az első fa mellett megállva Klausra mosolyogtam.
- Nos, ha kicsit beljebb megyünk, lesz ott egy ösvény, ami... egy nagyon piciny faluhoz vezet. - kacsintottam rá.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Vissza az elejére Go down
 

Erdő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

 Similar topics

-
» Erdő
» Az erdő
» Erdő
» Erdő
» Erdő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: A határokon túl :: Bulgária-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •