Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
brave hunter Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Szer. Feb. 27, 2019 6:54 pm
Ugrás egy másik oldalra
elfogadva,  üdvözlünk!
rising of the mortals frpg

Kedves Lena!

Üdvözöllek ismét az oldalon; bocsáss meg, hogy csak most kanyarodtam be, igyekeztem. 27
Először is... gyönyörű arcot választottál, habár soha nem voltam nagy Shadowhunters rajongó (na jó, a filmet nagyon szerettem), de ezeket az arcokat egyre inkább megszokom.
A vadászok háta mögött mindig valami komol indíték van. Ők nem szoktak csak úgy vadásznak állni, eldöntve, hogy holnap reggeltől vámpírokat akarnak karóval átdöfni... de a te történetedben szerepel egy név, amely végett úgy gondolom, nem lesz unalmas az életed. Kai Parker... nos... hát ő Kai! 31
Lánynak már semmiképpen sem nevezném ezt a hölgyeményt, hisz a története elárulta, mennyi mindent tapasztalt már. A szóhasználatodon érzem és látom, hogy tudsz majd bánni egy ilyen típusú karakterrel, ráadásul megvan benne az egyediség is.

Kérlek, foglalózz le, majd nyomás a játéktér. Jó szórakozást! Smile

Vissza az elejére Go down

Vadász
Lena Mckenzy
brave hunter Tumblr_okb3hzFAON1u8sqrmo3_r1_400
Keresem :
Kedvenc dal :
sweet but psycho



A poszt írója Lena Mckenzy
Elküldésének ideje Szomb. Feb. 23, 2019 2:29 pm
Ugrás egy másik oldalra
Lena Mckenzy

● ● nomen est omen ● ●
● Becenév● nincs
●Titulus ● brave hunter
● Születési idő, hely ● 1998. dec. 15., Seattle
● Első átváltozás ● ide egy dátum jön, vámpírok és farkasok (és a fajok keverékei) részére kötelező a kitöltés, a többiek kihúzhatják
● Család ● Család... Nos, mit is mesélhetnék egy olyan családról, ahol az apa megölte az anyát, az egy szem fiát és két lányával is végzett volna, ha ők nem menekülnek el?
17 éves voltam amikor arra ébredtem, hogy anya hangját hallom,azelőtt még sosem hallottam kiabálni. Próbáltam úgylemenni a szobámbóla nappaliba levezető lépcsőn, hogy ne csapjak nagy zajt. Amit láttam az...hirtelen megmozdulni nem bírtam. Anya testét láttam a földön heverve és körülötte minden csupa vér volt. Kezem a korlátra fagyott, agyam hevesen kiabálta, hogy meneküljek, de én csak álltam ott mozdulatlanul és néztem ki a fejemből. Nem bírtam felfogni azt ami történt. Apa felém kapta a fejét és akkor mozdultam meg. Hirtelen elkezdtem felfutnia lépcsőn és bezárkóztam a szobámba. Az ajtónak dőlve próbáltam megnyugodni, azt sem hallottam meg, hogy húgom sírva rohan felém, hogy mi a baj, mi történt. Apa dühös volt, és mivel nem tudott hozzánk bejutni, a bátyámmal érte be. Sosem kötődtem senkihez annyira, mint az egyszem bátyámhoz. Fogtam a húgomat, összepakoltam egy nagy sporttáskába a legfontosabb cuccainkat, próbáltam nyugtatni őt, hogy minden rendbe jön és megvédem őt, csak ne sírjon.
Amikor nem hallottam lépteket, hangokat, halkan kinyitottam az ajtót kinéztem és amikor apát nem láttam, előre mentem, húgomat magam mögött tartva és nagyon halkan és óvatosan kimentünk a házból.

Fogalmam sincs, hogy akkor apám hova tünt, azóta se láttam és nem is hallottam róla semmit. Mindez már 4 éve történt, de azóta sem igazán bírtam felfogni a történteket.
 
21
vadász

Katherine Mcnamara
húgom nevelése, vadász
A KARAKTEREM SAJÁT ● ● Vadász, védelmező nővér

Kai Parker. Elég sokan ismerhetik ezt a nevet, sok ellenséget szerzett magának, főleg Mystic Fallsban, bár nem hiszem, hogy más városokban ne tette volna tönkre az emberek életét. Talán mindenkinek addig volt jó amíg bevolt zárva a börtönvilágba, de persze onnan ki kellett őt szabadítani. Sosem fogom tudni megérteni egyesek agyi szintjét és hülyeségét. Manapság az emberek már gondolkodni sem képesek, mennek a saját fejük után anélkül, hogy átgondolnák tetteik következményét.
Kai jelenleg egy új covent készül létrehozni, de a legérdekesebb a sztoriban az, hogy én nem emiatt akarom őt megölni, hanem azért, mert kihasznált, csak arra voltam jó, hogy a kicsinyes vágyait kielégítsem, aztán eldobott magától, mint valami használt rongyot. Kicsinyes dolog? Meglehet, de a bosszú attól még nagyon édes, és a szenvedése minden egyes pillanatát ki fogom élvezni.
Miért vagyok benne olyan biztos, hogy van esélyem egy boszorkány ellen? Nos, elég sok mindenen mentem keresztül már az életem során, sok fájdalmat éltem meg és sok harcot kellett megvívnom. Az elmúlt jó pár évben szinte már-már tökéletesre fejlesztettem a harctudásomat és ezt nem félek megmutatni sem, lehet, hogy alul fogok maradni a harcban, de inkább haljak meg úgy, hogy megpróbáltam, minthogy meg se próbálkozzak vele.
Sokan őrültnek tartanak, hogy emiatt bosszút akarnék forralni bárki ellen is, de ilyen ez. Lehet akkor kattant be nálam valami, amikor apám lemészárolta a családomat. Akkor ott annyira összetörtem, hogy azóta sem vagyok önmagam, de már igazából nem is szeretnék, mert ez a lány akit most a tükörben látok, tetoválásokkal, vörös loknikkal, sokkal életképesebb és túlélőbb, mint az a gyenge lány aki anno voltam.
Egy természetfeletti világban vagyok vadász, emberként...kicsit sem egyszerű, de talán abból könnyebb a dolgom, mint az elődeimnek, hogy a világban még is változnak a dolgok, a szupererők gyengülnek, az emberek elkezdtek emlékezni azokra a borzalmakra amiket a vámpírok tettek velük, és ezt az alkalmat kell kihazsnálnom, meg kell ragadnom a lehetőséget, hogy végezhessek velük. Mindenkivel aki ártott másoknak, vagy szimplán csak nem szimpatikus nekem.
Egy olyan nehéz világban, mint a miénk, nem könnyű egyedül talpra állni, bármilyen mélypontról is legyen szó, de ezt a tervemet sem igazán könnyű egyedül megvalósítanom. Egyedül a húgom van velem, de őt ebbe véletlenül sem szeretném belevonni. Van bennem annyi emberség, hogy nem kényszerítem harcra a húgomat.
Mivel Syaren eltudja látni magát, ezért úgy döntöttem, hogy otthon hagyom őt egyedül pár hétre Seattle-be én pedig eljövök Mystic Fallsba, ahol állítólag Kai Parker található.
Az útra nem sok mindent csomagoltam, a kedvenc ruháimat, 2 bőrdzsekit, aztán jöhettek a fegyverek: ez a kedvenc részem. Választani nem tudnék közülük, hogy melyik a kedvencem, mert mindegyik másra jó, de egyben azonosak: sebezni, gyilkolni lehet velük. Egyiket sem vetem meg.
Tettem el különböző méretű és fajtájú pengéket, pisztolyokat, kisebb féle kardokat, mindent amire szükségem lehet. Még jó, hogy a húgom sosem tud bemenni a szobámba, Sya szerintem nem tudná elfogadni, hogy mivé vált a nővére, bár ezt sosem lehet tudni, de nem igen szeretnék kockáztatni.
Nem tartottam fontosnak, hogy egy konkrét házat béreljek ki arra az időre, amíg itt tartozkodok, ezért az egyik közeli motelben szálltam meg, ahonnan gyalog könnyen és hamar megjárható Mystic Falls belvárosa és külvárosa is egyaránt.
Pontosan még nem tudom, hogy mit fogok kezdeni azzal, hogy itt vagyok. Első pár napban szerintem csak feltérképezem a helyet és tervet találok ki, utána cselekszem csak majd.

Vissza az elejére Go down
 

brave hunter

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» ♬ son of the hunter ♪
» Üzlethelyiség
» Jessica Black # The hunter Girl
» Nikolaus Joaquín Alston * the hunter wizard * - foglalt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Halhatatlan évek :: Vadászok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •