Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vérfarkas
Frank Cohen
Kasey Nichols Tumblr_o7fm68atCZ1vti6y9o9_250
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
New Orleans
Hobbi & foglalkozás :
bar owner



A poszt írója Frank Cohen
Elküldésének ideje Szomb. Feb. 23, 2019 3:23 pm
Ugrás egy másik oldalra
Kasey Nichols

● ● nomen est omen ● ●
Nem sokon múlott, hogy lelőjelek. A bár környékén nem igazán divat árnyékokban lapulva várni az embert, mert drasztikusan magas a korai halálozás esélye. Én pedig nem szeretem, ha betörnek a báromba záróra után. Pénzt akartál, csak annyit, hogy elhúzhass valahova, minél messzebb, szerintem még te magad sem tudtad, hogy mit is akarsz. A sokk, a félelem, elöntötte az agyad, nem láttál egy lépésnél előrébb, csak tetted, ami eszedbe jutott, nem gondolva bele, hogy utána mi lesz. Kiakartalak dobni, de miután egy fickó is betért a bárba, téged keresve, nem sok választásom maradt. Fogalmam sincs, hogy mi a francért keresnek téged, hogy mi elől menekülsz, csak azt tudom, hogy mivel fogsz szembenézni. Eddig megúsztad, távol maradtál a bajtól, de most csak sodródsz az árral. Menekülsz, mert megakarnak ölni, én pedig ennek a kellős közepébe csöppentem, mikor közéd és a bajod közé álltam. Akkor öltél először, mikor a nyomodba eredtek, és azóta is menekülsz, de már más vagy, mint mikor elindultál. Te is észrevetted, hogy erősebb, gyorsabb vagy, ez pedig amennyire segített eddig, annyira meg is ijeszt. Ennél viszont csak rosszabb lesz. Hamarosan telihold, és akkor nem csak azokkal kell megbirkóznod, akik rád szálltak, lesz náluk sokkal komolyabb bajod is: te magad.
//Nem túl sok, tudom, de remélem lesz, aki lát benne fantáziát Smile A PB-hez ragaszkodnék, a nevet tetszés szerint meglehet változtatni, ha pedig rám dobsz egy pm-et, akkor minden mást megdumálunk Smile //
 
17 év körül
foglalt

Giorgia Whigham
"takarító"
Vérfarkas ● ● Védenc (?) ● ●
Vissza az elejére Go down
 

Kasey Nichols

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Kasey Nichols
» Kasey Nichols
» Bethany Nichols
» Janet Nichols
» zorya nichols

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Keresem... :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •