Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Nov. 14, 2013 9:50 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
[You must be registered and logged in to see this image.]

- Majd feltalálom magam - vonok vállat, ahogy beljebb lépek. Eltart egy darabig, amíg felmérem a konyha tartalmát, szóval körüljárok, benézek nagyjából minden szekrénybe, mi hol van. Tányér, serpenyő, fűszerek, aztán egy kis olaj meg tojás kell még, és a végén csak sikerül eljutnom odáig, hogy el is készül az a reggeli. Azon sem zavartatom magam közben, hogy Klaus hogy fogyasztja el a saját tasakos gyorskajáját. Ha valami harmatgyomrú leányzó lennék, nyilván minimum húzogatnám a számat a látványtól is, de úgy néz ki, még terhesen sem kavar fel az ilyesmi.
- És ez meddig is lesz neked elég? - nézem végig, ahogy kiürül a tasak, miközben megterítek magamnak. Aztán egy félmosollyal odalépek hozzá, és a hüvelykujjammal tetörlöm a maszatot az ajkairól. Magamban azon mosolygok, hogy kicsit olyan ezzel, mint egy gyerek.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Nov. 14, 2013 6:30 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
(Hayley szobája)

Levágom magam a konyhaszékre, az asztal mellé, kezemben egy vérkészítménnyel. Nem a legjobb, de ideig-óráig elég. Majd este vadászat közben pótolom friss, meleg vérrel. Arra most jó ez a hideg szar, hogy elvegye kissé az éhemet, és ne korogjon a gyomrom, ahányszor Hayley felé fordul a pillantásom.
- Bocs, de én itt nem ismerem ki magam - tárom szét a kezeimet, és úgy iszom, hogy az arcomon is szétkenem a vért. Sorry baby. Ha egy Mikaelsonnal élsz együtt, szokj ehhez hozzá.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Okt. 25, 2013 7:06 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Hayley kivonul, én pedig állok még néhány másodpercig magam elé merengve. Felidézem amit az előbb hallottam... a gyerek szívverését... és saját számomra is meglepő módon elmosolygom magam. Most először érzek valamit a félelmen kívül. Azt hiszem, büszkeséget. Vagy legalábbis annak halvány árnyalatát.
Megrázom a fejem, aztán követem Hayleyt. Sietnem kell, mert Elena bármikor itt lehet.

(kórház)
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Okt. 25, 2013 6:59 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
[You must be registered and logged in to see this image.]

- Tőlem indulhatunk akár most is - bólintok. Minek húznám tovább az időt. Egyébként is ki kellene derítenem még, hogy hol találhatom meg ezt a Dr. Fellt, illetve hogy érhetem el, és hogy egyáltalán elfogad-e soron kívül egy ilyen... vizsgálatra. Még azt sem tudom, pontosan mi is a szakterülete, vagy hogy mondják ezt az orvosoknál.
Megindulok kifelé, útközben magamhoz véve egy őszi kabátot, mert később már lehet, hűvösebb lesz, meg a táskámat, aztán kisétálok Klaus kocsijához.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Okt. 25, 2013 6:45 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Nem jutottam el odáig, hogy Hayley hasához tegyem a fülem... túl intim lett volna a dolog. Mármint a gyerekkel kapcsolatban. De megközelítettem, és a szívverés hangja sokkal, de sokkal kivehetőbb volt így.
Felkeltem, és csak egy halvány mosollyal adtam Hayley tudtára, hogy mennyire erős kis fickó a fiam. Vagy lányom... tudja fene.
- Azt hiszem, nem lesz gond az orvosnál - mondtam aztán, és zsebre vágtam a kezem. - Nos, akkor indulsz? Most döntsd el, gyalogolsz, vagy kocsin vigyelek? - húztam elő a mobilomat közben, és egy üzenetet írtam Elenának.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Okt. 25, 2013 6:39 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
[You must be registered and logged in to see this image.]

Igen, nagyjából azt mondja el, ami korábban az én fejemben is lejátszódott. A hasonmások sorsa a vérvonaluk által valahogy összefonódott Klauséval.
- Nem akartalak rákényszeríteni vagy ilyesmi... csak úgy tűnt, hogy kell egy kis biztatás... de türelmesek leszünk, ígérem - emelem szabadkozva a levegőbe mindkét kezem. Nem áll rá készen. Értem én. Annál inkább meglep, amikor elém térdel, majdnem hátra is hőkölök. Mondanék valamit, hogy persze, nem lesz semmi baj. De aztán meggondolom magam. Nem akarom győzködni, jobb, ha magától készül fel rá, és teszi meg ezt a lépést, így végül azt teszem, amit mondtam: türelmesen várok. Hallom a lélegzetén is azt az ideges hevességet, de csak próbálok mozdulatlan maradni. Annál is inkább kiveheti majd a baba által kibocsátott hangokat.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Okt. 25, 2013 2:42 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
- Tatia vére által lettünk vámpírok. És a vérvonal folytatódik. Új és új hasonmások vannak. Említem Katherine-t, és Elenát. Innen hát a kötődés - mondom, aztán Hayley vállára teszem a kezem.
- Figyelj... kicsit sok ez nekem - nézek a szemébe, és aztán a hasa irányába. - Tudom, hogy ott van, tudom, hogy létezik... de nekem ez a helyzet még mindig kissé ijesztő. Adj időt rá, hogy én magam akarjam érinteni - mormolom csendesen, aztán felsóhajtok.
- Ha megígéred, hogy.... nem lesz benne semmi rossz, akkor.... - ereszkedem féltérdre lassan, és fülemmel közeledni kezdek a hasa felé. A szám kiszárad közben, a lélegzetem egyre hevesebb. Igen, félek. A gyomromat szorító érzés újra megjelenik. Már-már szinte pánikhoz hasonlít az érzés. De mégis... hallani akarom, hogy mennyire erős a fiam. Hiszen ő egy igazi kis hibrid.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Okt. 25, 2013 2:33 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
[You must be registered and logged in to see this image.]

Nem akarom Klausra erőltetni sem magamat, sem a babát. Ha nem szeretné érezni őt... akkor nem kell. És ugyanígy: ha nem akar beszélgetni velem, hát ne tegye. Tökmindegy. Sóhajtok. Talán nekem is kellene keresnem valakit, akinek legalább néha kiönthetem a szívemet. Nem sok ilyens személy akadt eddig az életemben, és többnyöre úgy érzem, jól megvagyok lelkizések nélkül is. Sőt! De most... most úgy felgyorsult minden, zavaros ez az egész, a jövőm, az érzéseim. Minden bizonytalan. Tényleg kellene valaki, aki segít rendbe tenni, ha nekem egyedül nem megy...
- Érdekesen hangzik ez a kötődés közöttetek - jegyzem meg, ahogy befejezte a mondandóját. Sosem értettem, mi ez a dolog a hasonmásokkal, és igazából annyira nem is foglalkoztatnak. De azt értem, hogy Klaus a múltja meg nyilván az átváltozása és az átka miatt valahogy vonzódik hozzájuk. Persze most csak Elenáról van szó, de nyilván nem ő az egyetlen Petrova, akivel Klaus érdekes viszonyban van.
- Nem hiszem, hogy egy kis séta megártana... de elvihetsz, ha szeretnél - adom meg magam. Végül is sétálni utána is tudok, ebből ne legyen gond.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Okt. 25, 2013 1:46 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
[You must be registered and logged in to see this image.]
Óhatatlanul is megrettenek, ahogy Hayley megfogja a kezem, és a hasához húzza. A kezem az ő testén, én meg a kezemtől jó távol. Mintha függetleníteném magam ettől a végtagomtól, amely érezni ugyan nem érez semmit, pedig az érzékeim ki vannak élezve. Leírhatatlan érzés. Ijesztő, és félelmetes. A levegőt kapkodom, a tekintetemben pedig a rettegés halvány árnyéka jelenik meg. Olyan érzés, mintha alaposan gyomron vertek volna. Én ehhez nem vagyok szokva.
Hayley is alighanem megérzi, mert elengedi a kezem, én pedig azonnal hátrálok néhány lépést. Megköszörülöm a torkom, és zavartam megigazítom a ruhámat.
- Elena más jelleggel van jelen az életemben - mondom, megakadályozva, hogy az előbb történtekre akár egy megjegyzést is tegyen. Csináljunk csak úgy, mintha meg sem történt volna. Félek a saját gyerekemtől? Nem, tőle nem. Csak attól, amivel jár a nem kívánt apaságom.
- Elena a hasonmás vérvonal miatt sokkal jobban vonzódik hozzám. Minden téren. Bár gyanítom, ha a beszélgetésen kívül mást is akarnék tőle, hamarosan szalma maradna. De bárhogy is, a vérének köszönhetően mindig is kapcsolatban és összeköttetésben lesz velem. Nem tudom, ez hogy működik, de nem is érdekel - vonok vállat. - Nos... akarod, hogy elvigyelek a kórházig? Talán nem lenne a legjobb gyalogolni, a te állapotodban.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Okt. 25, 2013 10:33 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
[You must be registered and logged in to see this image.]

Először kicsit elcsodálkozom a szavain, azon, hogy Elenával ilyen bensőségesnek mondható kapcsolata van. Nem tűnt fel korábban, amikor találkoztunk a lánnyal, sem az étteremben, sem a házukban, bár akkor a férje is ott volt. Rövid töprengés után szólalok meg.
- Értelek... mindannyiunknak kell valaki, akivel néha beszélhetünk. De tudod... én is szívesen meghallgatlak bármikor, ha arra van szükséged... Persze tudom én, a bizalom kiépítéséhez időre van szükség többek között, szóval nem várom, hogy egyik napról a másikra, kiöntsd nekem a lelked... - halvány mosoly fut végig az arcomon már ennek az elképzelésére is, de ettől függetlenül komolyan gondolom, amit mondok neki. - Szerintem te is tudod... és érzed, hogy sok dologban hasonlóak vagyunk, és én a magam részéről úgy érzem, hogy bármilyen különös is, de bizonyos dolgokban te jobban megérthetsz, mint akárki más - fűzöm hozzá komolyan, majd vállat vonok, mintha azt sugallnám, hogy ezek az érzelmi dolgok azért nem olyan lényegesek, csak a tekintetem árulkodik róla, hogy belül ezt nem így gondolom.
- Nincs rosszabb a magánynál - suttogom magam elé, miközben lesegít az asztalról. - És... én is látom benned az embert - teszem még hozzá csöndesen, majd lassan elmosolyodom a hezitálását látva.
- Ő jól van - pillantok le a hasam irányába, aztán óvatosan megfogom Klaus kezét, és finoman a hasamra simítom, ügyelve rá, hogy ne risszam el magamtól. Látom a szemeim, hogy mennyire bizonytalan. - Ha jól sejtem, egy átlagember ilyenkor még nem érezne semmit, de mi másuk vagyunk - utalok itt a kiélezett érzékszerveinkre. - Ha jobban figyelsz, hallhatod, érezheted... - szelíd mosolyosomban szeretet bújik meg, melyet ez az aprócska lény kezd el kiváltani belőlem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Okt. 24, 2013 6:09 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
- Igen, úgy terveztem - vonok vállat. - Valahogy mindig ő volt az, aki meghallgatott. Nincsenek barátaim, és őt sem mondanám annak, de... hihetetlen módon, ő talán az egyetlen, aki az embert is képes meglátni bennem. Tudom, hogy ha neki most elmondom a félelmeimet, nem fog kinevetni. Legalábbis nagyon nem ajánlom neki - mondtam, aztán a kezem nyújtottam, hogy lesegítsem Hayleyt az asztalról.
- Nincs semmi baj... úgy értem... vele? - mutatok aztán a hasa felé, és újra kinyújtom a kezem, bár hezitálok, megérintsem-e vagy sem. Félek ettől a ténytől.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Okt. 24, 2013 6:03 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
[You must be registered and logged in to see this image.]

Érdeklődve mérem végig, majd rövid töprengés után rákérdezek. - Szeretnél beavatni, hogy miről van szó? Vagy inkább megtartanád magadnak a dolgot? - ülök fel végül a konyhaasztalra, aminek stabilitásában az előbbiek után már nem kételkedek. Nyilván nem fog összecsuklani alattam. Nem akarom faggatni Klaus a dolgairól. Mindkettőnknek jó, ha megmaradhat egy kis magán szférája, amibe a másik nem férkőzhet be, én legalábbis ezen az elven vagyok, és ezt tartom tiszteletben másoknál is. De ez nem azt jelenti, hogy nem érdekelne, hogy mi van vele, és ő sem árt, ha ezt tudja.
- Elenával találkozol? - jut eszembe valami, amit korábban említett róla, még fent a szobában. Valami arról, hogy a lány tartozik neki, de egyéb jelenleg nem rémlik.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Okt. 24, 2013 5:56 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Felfigyelek önkéntelenül is arra az apró mozdulatra, ahogy Hayley a hasához ér. Szinte automatikusan mozdulok én is, de a mozdulat félúton megakad. Mintha félnék megtenni... mintha a gyerek Hayley hasán át is megharaphatna engem.
- Nos, talán jó ötlet - válaszolom. - Én is külön programot terveztem mára. Találkozóm van valakivel. Legalábbis nagyon remélem, az illető ráér.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Okt. 24, 2013 5:54 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
[You must be registered and logged in to see this image.]

Szégyenlősen elnevetem magam Klaus szavaira. Hát igen, ezek után aligha akarna itt akármelyikük is most egy ideig reggelit elfogyasztani. Átveszem a ruháimat, magam is visszabújok sorra mindegyikbe.
- Igen, azt hiszem, így kell gyorsan ledolgozni a reggelit - jegyzem meg egy félmosollyal, mikor elkészülök, és már csak a hajamat próbálom rendbe szedni. Annak végeztével pedig a kezem olyan automatikusan simul a hasamra, hogy fel sem eszmélek a mozdulatra, mintha tudat alatt azt akarnám leellenőrizni, hogy minden rendben van-e továbbra is odabent.
- Szeretném majd még a nap folyamán megkeresni azt a doktornőt - szólalok meg váratlanul, Klaus tudtára hozva a terveimet. Remélem, nem lesz ellene kifogása.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Okt. 24, 2013 5:44 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Hayley magához húz, és hallom fülemben a gyönyörének a hangját, majd két mozdulattal, és egy morgás-nyögéssel magam is követem őt. Aztán megpihenek rajta egy kissé, igyekszünk mindketten rendezni a légzésünket. Nem megy könnyen....
- Ha eddig azon aggódtál, hogy belépnek a testvéreim vagy anyám, most már nem kell. Ezek után a hangok után be sem fognak lépni ide egy jó darabig - mosolygok, és letörlöm magamról a verejtéket, majd felrángatom a nadrágomat, és Hayley kezébe is odanyomom a cuccait.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Okt. 24, 2013 5:35 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
[You must be registered and logged in to see this image.]

Érzem, hogy Klaus is szorosan a nyomomban van, egyikünknek sem kell már sok a beteljesüléshez, és ez még inkább elégedettséggel tölt el. Önkéntelenül vonaglok az asztalon, majd egy kicsit feljebb hajolok, hogy lehúzzam magamhoz Klaust, és így méginkább érezhessem őt, amikor végre rám talál a gyönyör. Viszonylag hangosan hozom ezt Klaus tudtára, kissé megfeledkezve róla, hogy a házat egy rakás jó hallású vámpír lakja. Várom, hogy Klaus is kövessen, aztán elgyengülve pihegek alatta az asztalon.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Okt. 24, 2013 5:20 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Talán a kissé szokatlan helyzet, talán a halvány lelki összehangolódás, vagy talán a hosszú kihagyás okozta, hogy Hayley szinte percek alatt jutott a mámor közelébe, és ezzel úgy húzott magával engem is, mintha össze lettünk volna kötve. Láttam, ahogy belekapaszkodott az asztal szélébe, kifehéredett ujjakkal, nyögései pedig nyilvánvalóvá tették, hogy nemsokára beköszönt nála a gyönyör.
- Ne fogd vissza! - morogtam kéjesen, és tudtam, hogy nekem sem kell már sok..
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Okt. 24, 2013 5:16 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
[You must be registered and logged in to see this image.]

Klaus a testével dönt hátra az asztalon, majd utasít, hogy maradjak mozdulatlan, én pedig engedelmeskedem. A mozdulatai egyre erőteljesebbek, én pedig kezdem teljesen elveszíteni a fejemet. Minden lökéssel egyre csak taszít előrébb abba az irányba, ahol nincs sok helye a gondolatoknak, csak a mérhetetlen élvezetnek. Úgy érzem, elszállok, ha nem kapaszkodom meg sürgősen valamiben, így ujjaim görcsösen fonódnak két oldalt az asztal szélére, kéjes nyögéseim pedig arról árulkodnak, hogy pillanatokon belül átszakítom a határt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Okt. 24, 2013 4:41 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Felszisszenek kissé, ahogy Hayley körmeit érzem a hátamban, de határozottan tetszik a dolog. Szorosan hozzátapadok, aztán hátrahajtom egészen az asztalig, aztán ráborulok a testére.
- Maradj így... - súgom halkan, míg én magam felegyenesedem. Lábait erősebben szorítom a csípőmre, és egyre erősebben mozdulok benne. Mellei minden mozdulatnál megrezzennek, én pedig külön élvezem ezt a látványt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Okt. 24, 2013 4:33 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
[You must be registered and logged in to see this image.]

Ezúttal hangosan nyögök fel az elégedettségtől és az élvezettől, amikor Klaus végre felhagy az aggodalmaskodással, és elmerül bennem. Ha jól sejtem, valahol élvezi is ezt: hogy szinte könyörgök neki, hogy enyhítse az édes kínomat. Más helyzetben nyilván még meghatónak is találnám az aggódását, hogy minden korábbi ellenkezése után most ennyire elővigyázatos, most azonban minden csak olaj a szenvedélyem izzó tüzére. Azt hiszem, még soha nem szította ilyen magasra a vágyamat. Ez is a terhesség következménye lenne? Be kéne szereznem majd valami kismama könyvet, bár most az olvasás az, ami a legkevésbé érdekel.
- Mm-hmm - sóhajtom elégedetten a kérdésére, majd kicsit előrébb hajolok, megközelítve az ajkait - Tökéletes - teszem hozzá suttogva, és két tenyerem szépen a hátára csúsztatom, hogy a következő pillanatban körmeimmel szántjak rajta végig.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Okt. 24, 2013 3:26 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Győztes vigyorral reagálok Hayley szavaira, aztán nem aggodalmaskodom tovább, tövig merülök a testében. Hallom a halk sóhaját, és érzem a teste remegését. Olyasmiről már hallottam, hogy a terhes nők imádják a szexet. Remélem ő is ebbe a kategóriába fog tartozni...
Óvatosan mozgok, ügyelve arra, hogy ne kezdjek vadulni. Hiába mondja Hayley, hogy a kicsi szívós, de... tudja a fene miért... ha baja esne, nem bocsátanám meg magamnak.
- Jó így? - kérdem halkan, de tudom, hogy nyilván igen. Nem lehet letagadni, hogy az ágyban egy isten vagyok.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Okt. 24, 2013 3:21 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
[You must be registered and logged in to see this image.]

Szerencsére nem várat sokáig magára, mélyebbre furakszik a lábaim között, én pedig szinte megkönnyebbülten nyögök fel, amikor végre magamban érzem őt. A további élvezeteknek azonban hamar gátat szab, amikor megtorpan, és kérdőn néz rám.
- Nem csak hogy lehet... de kell is - simítok végig rajta ismét, vágyakozva, hangomban némi követelőzéssel. - Nem lesz semmi baja. Csak egy kicsit finomabban... hogy ne tegyünk kárt benne, de nem hiszem, hogy lenne ellene kifogása, ha örömet szerzel az anyjának - mondom egy kisebb vigyorral, és nagy önuralommal ügyelve rá, hogy ne én rántsam közelebb. - Egyébként meg ilyen szülőkkel nyilván szívós kis teremtés, nem olyan könnyű ártani neki. - A mondat vége vágyakozó sóhajba fullad. Csak ne húzza most már túl sokáig az időt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Okt. 24, 2013 2:41 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Enyhe mosollyal hagyom, hogy magához húzzon, és lábaival átfogja a csípőmet. Az én kis farkasom szintén szereti megkapni, ami jár neki. Nem is tudja, mennyire hasonlít rám. És még nekem kell visszafogni magam... chhhha!
Morranok egyet, aztán kissé széjjelebb feszítem a lábait, és óvatosan benyomulok a testébe. Egy pillanatra átvillan valami az agyamon, és megállok.
- Ezt... lehet egyáltalán? - kérdezem rekedten a vágytól, de nyilván tudja, mire gondolok, még kimondatlanul is. Noha nem repesek az örömtől a gyerek gondolatára, ártani nem akarnék neki.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Okt. 24, 2013 2:37 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
[You must be registered and logged in to see this image.]

Igaza van, teljesen hülye vagyok, és elég naiv gondolat volt, hogy bárki ide betévedne a családjából. Bár az édesanyja akkor sem véren él. De ha úgy gondolja, hogy nincs gond, akkor nincs gond. A továbbiakban nem is érdekel a téma, mert pár másodpercben belül mindketten teljesen ruhátlanná válunk. Végigpillantok a testén, aztán megakad a pillantásom a tekintetén. Ahogy engem méreget, az már magában elég ahhoz, hogy felforrjon a vérem. Elégedett vigyor terül szét az arcomon, valami ahhoz hasonló, amit Klaus produkált korábban, mikor én gyönyörködtem benne. Aztán előredőlök, és közelebb húzom, lábaim pedig körülfogják a csípőjét.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Okt. 24, 2013 2:29 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
- Anyám itthon van, ahogy hallom. És mások is... - lihegem már teljesen felajzva. - De nem számít. Anyám nem jön erre... a testvéreim meg pláne. Láttad, mennyire van használva a konyha - bökök fejemmel a hűtő felé, aztán segítek Hayleynek, hogy kigombolja a nadrágomat.
- Várj... - állítom meg, aztán egy mozdulattal jelzem, hogy emelje meg a csípőjét, és őt is megszabadítom minden még rajta maradt, felettébb zavaró ruhadarabtól. Egy szál semmiben ül az asztalon előttem, és ahogy végigmérem meztelen alakját, már a puszta látványtól is úgy érzem, szétrobbanok.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Vissza az elejére Go down
 

Konyha és ebédlő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

 Similar topics

-
» Konyha
» Konyha
»  Konyha
» Konyha
» Konyha

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Mystic Falls-i lakások :: Mikaelson villa-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •