Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Hayden G. Evans

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Feb. 27, 2013 10:03 pm
Ugrás egy másik oldalra
Mivel is nyithatnám soraimat? Gyökeres tag vagyok már itt, a szerepjáték fennállása óta hű rabszolgája / legalábbis Oliver / Miss Gilbertnek, és számtalan usernek kitartó barátja. Wink Báááááár.. gyakorlatban nagyon erős inkognitó fed engem, nem nagy gyakorisággal adok ki magamról információkat, de ennek oka nem a bizalmatlanság. MOST itt az ideje kitárulkozni Wink
My name's Gábor, but you can call me... nem, nem hívhatsz Gabinak, meggondoltam magamat Rolling Eyes Suspect A tábor idősebbik felének tagjai közé tartozom a 27 évemmel de nem érzem magamat öregnek. Cool Első karakterem itt Oliver volt, aki Elena életének tönkretételére esküdött, de hóhjjj.. azóta már mennyi minden lett beleszőve az Ő életébe.. Klaus legjobb barátja még ember korukból, Tatia átváltoztatója, és miegymás. Leginkább gonoszkodásairól hirdedt, nem fél a gyilkolástól de please, ne kelljen bemutatnom a szadista őrült énemet kire azóta is büszke vagyok.. Cool Very Happy

Vissza kanyarodva rám.. a középiskolát gimnáziumban végeztem el, így szinte kötelező volt a továbbtanulás. Először jogra kívántam tovább menni de csak közgazdaságtan lett belőle, ezen belül pénzügy, és már majdnem négy teljes éve birtoklom diplomámat, amivel azóta is szépen eléldegélek, és munkám is van / no de NEM szabad elkiabálni Shocked Shocked Shocked /

Két éve éldegélek boldog házasságban ugyancsak ebben a szakmában dolgozó párommal, és tavaly novemberben szülői örömök elé néztünk, megszületett az első kislányunk. 40 40 akiről gyakorta áradozok, már amikor csak lehetséges azt tenni Very Happy egy kis angyal. 20 20

már egyetemi éveim alatt is volt szerencsém szerepjátékokhoz, de azt hiszem hogy egyáltalán nem hazudok ha azt mondom, hogy egyiken se éreztem olyan jól magamat, és nem jártam fel olyan gyakorisággal mint ide. A munkám néha gátol a rendszeres aktivitásban de mégis itt vagyok amikor a munka és a család nem szólít el innen Wink teljes élet, időbeosztás, ennél több ehhez a ponthoz nem is kell Wink

mivel a társaság zöme kamaszokból áll össze, és a családomban is büszkélkedhetek egy 16 éves lány testvérrel, azt gondolom hogy hozzám bárki fordulhatott eddig is, továbbra is fordulhat, hisz a nemi különbség ellenére is jól el lehet velem beszélgetni, és kotyogtam már ki valaha bármit is? NEM! Wink / nem vagyok nő 21 21 /

nem iggggazán vannak olyan céljaim már mint a többieknek itt, végeztem iskolával, egyetemmel, de higgyétek el, életetek legnehezebb tanulnivalója iskola után jön majd el. Wink ami biztos, hogy innen tervezek nyugdíjba menni, se Olivert, se Jade-et se a másik két fejemet nem üldözi el innen hiszti, világháború, atombomba, még az adminnéni hápogó hangja se. 17 17 17 / tudod hogy szeretlek Miss Gilbert 19 41 / jobb is rólam tudni hogy gyakorta piszkálódó humorom van, de ne vegye magára senki se. Hozzá lehet szokni, élő példa erre Miss Gilbert, aki lassacskán már két és fél éve tűri ezt tőlem, és még nem dobott ki! 24 24

Ennyi lettem volna. Zárul Gábor bácsi mókatára. Visszavedlik Christian Grey kettővé. Cool Cool Reszkessetek, lányok! Cool
Vissza az elejére Go down
 

Hayden G. Evans

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Hayden G. Evans
» Hayden lakása
» New York - Hayden hotelszobája
» ---- Evans
» --- evans

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Egyéb :: User-ismertetök-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •