Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 31, 2013 9:51 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
- Fogalmam sincs...de egy vámpír. - teszem hozzá futólag. - Talán majd a bálon találkozom vele. - mosolyodom el. Olyan jó lenne ha eljönne és táncolhatnék vele. Még Nasht is teljesen elfelejtettem, bár őt már rég. Ő mindig afféle nagybácsi marad nekem, aki megmentett a nyomortól, amit érdemelnék. - Viszont... - állok fel. - Most megyek megkeresem Nash bácsit.- Igen! Claudiának túl veszélyes lenne. Meg nem szeretném, hogy részegen lássa Nasht. Ezt egyedül is teljesen eltudom intézni. - Viszont átmehetnél a boltba és nagyon hálás lennék, ha vennél nekem azon a fekete kártyán pár szerinted a ruhatáradba illő göncöt nekem. - vörösödöm el. Utálom az emberi beszélgetéseket és ezt az egész emberi énemet. Viszont Claudia egészen kedves. Talán az én hozzáállásommal van a gond. - Köszönöm, hogy meghallgattál és remélem segítesz jobb ember lenni. - teszem hozzá kicsit elsunnyogva. Fura beszélni ilyesmiről. Olyan idegen. Bátortalanul megfordultam és elindultam a hátsókijárat felé.

---->Katie ház
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 31, 2013 7:24 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Egy pillanatra megfordult a fejemben, hogy hiba volt leülni, mert lehet, hogy fütyül rám és itt hagy. Szerencsére nem tett ki ennek az égésnek, és tartózkodón leült mellém. Szégyenlősen, félénken magyarázta, elég röviden és tömören, de látszott rajta, hogy nagyon bejön neki. Idegessége levezetési formáján, elmosolyodtam. Úgy viselkedett, mint egy igazi kislány, egy kamaszlány, akinek először tetszik egy fiú.
- Hát mindenképpen találkoznod kell vele. Hol is láttad? Az utcán? A nevét nem tudod, vagy, hova szokott járni? Merre lakik? - mosolyogtam bátorítón.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 31, 2013 7:07 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Leült a kert végén lévő padra és feltűnően veregette maga mellett a helyet. Nagyon tetszett a gondolat, hogy hoppon hagyjam, de ennyire nem vagyok bunkó. Főleg, hogy én kértem a segítséget és még hajlandó is rá. Embertempóban odasétáltam a padhoz és leültem rá. Örültem neki, hogy segít, hiszen soha senkihez nem fordulhattam ilyenekkel. - Öhm... Csak egyszer láttam őt az utcán és nagyon megtetszett. - suttogom magam elé félénken. A lábamat előre nyújtottam és a lábfejeimet egymásra rakosgattam idegességemben. - Fekete haj... kék szemek... - mondogatom és a szemem felcsillan a felidézésétől. A nevét nem tudom megmondani, hiszen csak egyszer láttam. - Annyira helyes.. - teszem hozzá reménytelenül.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 31, 2013 6:51 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Jin bizonytalanul belekezdett a magyarázkodásba és pár szó után le is esett, hogy miről van szó.
- Oh... - kezdetben csak ennyi futotta tőlem.
Furcsa volt Jin-t így az érzelmeiről beszélni, még ha nem is mondott igazából semmi arra utalót, olvastam a sorok között. Fiúügyekben sosem voltam a toppon, a gimnáziumba nem volt barátom, azt az egyetlen vámpírt kivéve, aki miután megunt, rögtön kitörölte az emlékeimet és lelépett. Rá emlékszem egyedül, a hozzá kapcsolatos érzelmeire. Az izgalomra, a félelemre, a vágyra és a feltétlen szeretetre, amit csak néhány ember éreztem még ennyire intenzíven.
- Nem, várj. - motyogtam gyorsan, mikor Jin meggondolta magát.
Úgy tűnt nem szereti a lelkizős, csajos beszélgetéseket, de én úgysem fogom hagyni. Tudom, milyen sokat számít, ha valaki kiöntheti a lelkét a barátnőjének. Bár minket nem igazán lehet barátnőknek nevezni, igaz kezd alakulni a kapcsolatunk, mégis inkább rokoni köteléknek nevezném. Hiszen hiába csipkelődött, szekált és gorombáskodott néha, valamiért fontosnak tartottam őt.
- Mondj el mindent. - motyogtam és megcéloztam az egyik padot az udvarban. Leültem és megpaskoltam a magam mellett fennmaradó helyet és jelentőségteljese Jin-re néztem. - Honnan ismered? Beszélgettél már vele? - kérdezősködtem és bár félelem bújkált bennem Nash-t illetően. Nem tudtam merre van, miért volt olyan furcsa... Kíváncsian figyeltem, ahogy Jin-ről végre lehull az álarc és felfedi előttem is az érzelmes oldalát.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 31, 2013 6:21 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
- Hát... - kezdek bele és nyelek egy nagyot. Mivel most hogy Nash gyerekének számítok, ezért Claudia valami nagynéniféle nekem. Utálok megalázkodni. - Szóval van ez a srác... - hebegek. - Aki tetszik nekem... - folytatom lassan és az ujjaimmal babrálok. - De félek... és... - nem tudtam folytatni, mert azt sem tudom mit akartam mondani. Talán, hogy Kérlek segíts? Mi lenne, ha családiasan befonnád a hajam és aztán lakott tennél rá? Talán kölcsönadhatnál valami kevésbé démoni-as hacukát a cuki ruhatáradból? Meg, hogy olyan nehéz beilleszkedni az ázsiai kinézetem miatt? Vettem egy nagy levegőt. - Inkább hagyjuk. - pöfékelem mérgesen.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 31, 2013 6:10 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Nagyban bólogattam sürgető szavaira, majd meglepetten pillantottan fel rá. Összevont szemöldökkel, gyanakodó tekintettel néztem Jin-re. - Hát persze. Mi az?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 31, 2013 6:03 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
- Igen, jobb lesz utána nézni! - mondom sürgetően. - De előtte... - a hangom kicsit megenyhült. - Kérhetnék valamit? - vörösödöm el.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 31, 2013 5:02 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Jin természetesen mérgesen nézett rám. Meg is lepett volna, ha egy mosollyal fordult volna hozzám.
Mérgesen elkezdett tárcsázni a telefonjába, én pedig először értetlenül néztem rá, de mikor leesett, hogy Nash-el beszél, megfordult a fejemben, hogy kiverem a kezéből a készüléket. Óriási erőfeszítésembe tellett nem a közeli medencébe hajítani a mobilt.
Vámpírhallásomnak hála mindent hallottam, amit Nash is mondott és nagy, döbbent szemekkel bámultam magam elé. Szemöldököm felvontam, homlokom összeráncoltam és ijedséggel kevert meglepettséget éreztem, mikor Jin azt mondta, Nash részeg és valami Katicáról beszélt. Rögtön tudtam ki az, már hallottam felőle, ezért is lepett meg ennyire, hogy vele együtt lép le Vegasba.
- Ez furcsa. - állapítom meg én is, Jin ideges arcára nézve. - Nézzünk utána a dolognak. - Tudom, hogy Nash már nagyfiú és az ő élete, nem is akartam beleszólni, de nem volt jó előérzetem és, ahogy láttam Jinnek sem. Márpedig a női megérzések mindig bejönnek.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 31, 2013 4:40 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Mérgesen néztem Claudiára és már magyarázni kezdtem volna, hogy mi is ebben a házban élünk és én még kiskorú vagyok, amikor végre összekapták magukat és felöltöztek. Mérgezem ráztam le Claudia kezét magamról. Utálom ha fogdosnak. A telefonért kaptam, hogy felhívjam Nasht. Akárhova is ment megyek és megmondom neki a magamét.
- Halló? - szólt Nash kissé laza hangja a telefonból.
- Hol a francban vagy?- mondom idegesen és sürgetően. Nevetés hallatszik a telefonból.
- Katica házában... - mondja röhögve. - Nash részeg... - suttogom Claudia fele.
- Odamegyek.. Várj meg! - nyafogom.
- Ugyan minek Csillagom?! Mindjárt indulunk Vegasba! - folytatja és a vonal megszakadt. A szemem kettéállt. Mi van??! Vegasba? Hiszen mindjárt itt az esküvő. Valami nagyon nem stimmelt Nashel. Idegesen Claudia felé pillantok. - Szerinted? - kérdőn vonom fel az egyik szemöldököm. - Valami nagyon nem stimmel itt... Megkéne néznünk. - javaslom.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 31, 2013 2:47 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Szerencsére nem vettek észre minket, de még így is szörnyen éreztem magam. Jin itt ájuldozik és hisztizik nekem, mint egy ötéves, aki megtudta, hogy nincsen télapó, Selena és Nash pedig... Hát végülis semmi rosszat nem csinálnak, na de hol?! Nem ismertem eléggé Selenát, Nash-ből pedig nem nagyon tudom ezt kinézni, na de ez van... Nekünk kéne innen eltűnnünk.
- Nem csinálok semmit, gyere szépen befelé! - szóltam rá határozottabban, de úgy tűnik ebben a parancsolgatásban nem vagyok túl jó. Tovább mérgelődött.
El sem tudom hinni, hogy Jin még ki is áll ide, hogy ellenkezzen, mikor egyértelműen semmi joga, köze nincs a dologhoz, és lehetne egy kicsit elnézőbb.
- Na látod már öltöznek fel, tűnjünk el innen mielőtt még azt hinnék, hogy kukkoltunk. - mondtam már kicsit hisztérikusabb hangon és továbbra is Jin ruhájának egy darabját rángattam a bejárati ajtó felé.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Május 25, 2013 11:37 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Selena és Nash
- Cujo? - nézek rá értetlenül. Mindegy lehet velem van valami gond, hogy ezt nem értem. Ahogy felöltözik és is felöltözöm. A homlokára nyomok egy puszit. - Még vissza kell mennem a birtokra Emmához. - mondom lágyan, majd begombolom az utolsó gombot is hófehér ingemen. - Majd találkozunk. - mosolygok. - Szeretlek! - nyomok egy csókot az ajkaira és már el is tűntem.

(Birtok)
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Május 25, 2013 11:21 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
- Megvesztél? - -Nem, tudtommal nem vagyok Cujo.- //user mostanában rákattant a Stephen King könyvekre, és a Cujo a kedvence Very Happy // Úgy látszik, a vércserés dolog Nashnél mégsem jön be. Hát, így jártam. Egyre gyorsabban csináltuk, és sokkal jobb volt, mint múltkor. Most nem kezelt úgy egy porcelánbabát, amelyik bármelyik pillanatban eltörhet. Mikor végeztünk, lihegve álltam fel, és felöltöztem. Még szerencse, hogy nem felejtettem el múltkor hagyni magamnak egy adag ruhát.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 22, 2013 6:22 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
- Nem kellett mondanod... ez nyilvánvaló. - mosolygok és mikor belé hatolok felüvölt. Azonnal a szájára tapasztom az enyémet, belé fojtva a hangot. A kezét nyújtja a vérével. - Megvesztél? - kérdezem idegesen, de elfogadom a kezét és szívni kezdem. Amíg nem az én véremet szívjuk addig rendben van. Nagyon finom volt, de valamiért nem tudom élvezni az ilyesmit. Mikor végeztem a véres számmal egy csókot nyomtam az övére. Felvettem a csípője mozgását és egyre gyorsabban... csak gyorsabban... Valamiért most annyira jó volt. Sokkal jobb, mint a múltkor. Amikor kész voltam lihegve nyomtam egy csókot a homlokára.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 22, 2013 5:47 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
-A Krisztus-szobor kezében?! Ilyenkor nem igazán vagyok oda azért, hogy túlságosan is vizuális vagyok. Mert ezt most elképzeltem.- Kb. két percig csak pislogtam. Rióban mindig nagy a tömeg. Ennyi ember előtt csinálni, az azért elég merész húzás, legalábbis szerintem... -Mondtam már, hogy nem vagy teljesen normális?- felnevettem. El tudom képzelni, ezek után mik derülnek majd ki róla.
Egy kicsit kiakadt, mikor letéptem róla a nadrágját, amin akarva-akaratlanul is elmosolyodtam. Mikor belémhatolt, behomorítottam a hátamat, és jóleső sóhaj hagyta el a számat. Fordítottam a helyzetünkön, így én kerültem felülre. Hirtelen eszembe jutott valami... A bál előtt Kollal megpróbálkoztunk a vércserével, ami egész jól sült el. Bár nem tudom, Nash mit szólna ehhez...de könyörgöm! Ha annak a ribanc Katienek engedte, hogy igyon a véréből, pont nekem ne engedné meg? Beleharatam a csuklómba, és felé nyújtottam. -Mit szólsz?-
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 22, 2013 4:30 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Arra tértem magamhoz, hogy valaki az arcomat veregeti finoman. Claudia volt az. Hüledezve löktem állásba magamat a karjaiból. - Kössz... - mondom kissé sértődötten. Túl messze voltunk, így nem láttak meg minket, vagyis inkább nagyon másra használják kifinomult érzékszerveiket. A hányinger kerülgetett. - 16 éves vagyok az istenért! - mérgelődöm, aztán Claudia felé fordulok. - Csinálj már valamit! Ezek megzakkantak! Az udvar közepén ezt csinálni! - nem tudtam megnyugodni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 21, 2013 7:10 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Békésen feküdtem az ágyamon egy izgalmas könyvbe merülve, forró kakaót kortyolgatva, olyasfajta kikapcsolódásképpen. Nem gondoltam az anyámra és az olyan emberekre, akik nem törődnek velem, mert pillanatnyilag csak a könyvben lévő dráma kötött le. A szokásos... A főhős férfi próbálja megszerezni élete szerelmét, akivel alig beszélt többet két percnél, de természetesen tudja, hogy ő élete szerelme. A lánynak pedig már van szerelme, de ahogy annak lennie kell abban a kerek két percben beleszeret főhősünkbe. Nyálas, csöpögős, romantikus katyvasz, mégis imádom.
Lépteket hallottam a folyosón, majd, mikor már teljesen elszakadt a könyvtől, furcsa hangokat kezdtem hallani az udvarról. Feltápászkodtam és kidugtam a fejem a folyosóra. Jin jött el éppen mellettem és egy sejtelmes vigyort villantott rám. ennek meg mi baja? Tudtam, hogy valami disznóságon jár az esze már megint, ezért úgy döntöttem követem. Az udvar felé ment és ebből kikövetkeztettem, hogy biztos ő is hallotta a hangokat. Kitárta az ajtót és szinte azonnal elkiáltotta magát. Odaértem mellé, kinéztem és egyből belepirultam. Miért kell nekem ilyen kíváncsinak lennem? Maradtam volna fenn a szobámba, a könyvem mellett...
- Jin, gyere már! - sziszegtem mellette zavartan és a ruhája ujját kezdtem el gyengén húzogatni befelé. Nash és Selena voltak kint a medence partján és látszólag nagyon is elvoltak foglalva egymással.
A következő pillanatban Jin már ájultan esett a föld felé, szeme csukva volt, végtagjai ernyedten süllyedtek. Szerencsére időben elkaptam és a karjaimba vettem és kétségbeesetten szólongatni kezdtem. Jézusom, ezzel lánnyal mindig történik valami?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 21, 2013 5:54 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
<----Jin szobája
Az oldal falának lapulva közelítettem a ház sarka fele, ahonnan közelebbről nézhettem Selenát és az udvarlóját. Végre kimutatta a banya a foga fehérjét. Bár sajnáltam kissé Nasht. Ilyen módon kerül megcsalásra... A fickó még csak nem is mondható helyesnek messziről. Na jó azért elég jól nézett ki, legalábbis amennyit a szemeim engedtek látni ilyen távolságból. Óvatosan kikukucskáltam a fal mögül és olyan három méterre pillantottam meg Selenát és a rajta ocsmányul fekvő pasast. A szemeim elkerekedtek. Ez Nash és éppen a micsodáját... A számhoz kaptam és öklendezve löktem el magamat a faltól. - FÚJ! Az istenért! Mennyetek szobára! - sikoltoztam és ott álltam lebénulva előttük. Ez már ciki. Sőt ez nagyon ciki! Nem bírtam megmozdulni. Mondjuk nem is tudom mit is kellene most tennem. Ez undorító! Remegve fordítottam volna hátat, hogy elfussak, de hirtelen minden elsötétült és a testem összerogyott.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 21, 2013 5:12 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Csúnyán néztem rá a McDonald's említésére. Nekem igenis bejött az az ötlet. Még csak nem is volt annyira őrült, mint ahol egyszer csináltam. - Tudod hol csináltam már? - vigyorgok rá eszméletlenül szexien. - Rio de Janeiroban a Krisztus szobor kezében...(katt rá) - harapok bele játékosan a számba. Az már egy más kérdés, hogy meddig tartott oda feljutni, meg mire felvonszoltam szegény lányt magammal. Végül is mindegy. Csak felvágásként mondtam. Sosem esett nehezemre beszélni az exeimről vagy ilyenek... de ha feljön a téma Selenán úgy érzem, hogy menekül. Majd ha végre megnyílik, amit remélem, hogy hamar eljön, akkor majd én is beszélni fogok, de addig nem. Jobb is így... Olyan dolgok vannak a múltamban, hogy ha előjönnének a volt szeretők, akkor beszélnem kéne róla is... de Emma volt az első akinek erről beszéltem, hogy továbbléphessek... hogy most már túltehessem magamat rajta és csak Selenára gondoljak. Nem szándékozom erről soha senkinek beszélni már.

Aztán egy gyors mozdulattal lerántotta rólam a ruhám. Elmosolyodva estem neki a szájának és haladtam egyre lejjebb. - Istenem te lány! - forgatom a szemeimet. Megint tönkrement egy márkás öltönynadrágom. Nem akartam az előjátékokkal vacakolni, mert túlságosan is be voltam indulva. - Ha valamelyik gyerkőcöm meglát komolyan mondom te állod a pszichiáter számláját. - vigyorgok, majd beteszem, amit kell.

//Mindjárt írok Jinnel is Very Happy A szobájába már írtam vele azt is olvasd el Very Happy //
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Május 20, 2013 8:58 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Nagynehezen, de beleegyezett. -Bevallom, kissé tényleg elmebeteg ötlet, de kevésbé az, mintha egy McDonald's tetején csináltuk volna.- emlékeztettem. Nem, azt már nem. Inkább vállalom azt a veszélyt, hogy Jin és Clau megláthat, mint azt. Aztán jött egy helycserés támadás. Ez tetszik... Szex közben általában én irányítok, de most hagyni fogom, hogy Nash irányítson. Vagy nem...majd meglátjuk. Miközben lefejtette rólam a melltartót, én a nadrágjával kezdtem babrálni. Mérges sóhaj hagyta el a számat, amin Nash egy kicsit meglepődött. -Na jól van ám! Nem fogok én itt a gombbal meg a cipzárral szórakozni!- mondtam, majd hangos reccsenés hallatszott. Szószerint kettétéptem Nash gatyáját. -Legalább nincs rá gond. Az egyik kertre néző szobában valaki felkapcsolta a villanyt. Nem csodálom, elég hangosak vagyunk...

//Jin kezdhet leskelődni Razz //
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Május 20, 2013 6:36 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Kissé betegnek tartottam az ötletet... Mi van, ha Jin vagy Claudia meglát? Elég ha kinéznek az ablakon. Mondjuk már nem gyerekek... Viszont lehet hogy Bay megint olyan agyrohamot kapna ettől. Nem! Nem! Nem! Ő neki is már benőtt a feje lágya. Most komolyan melyik szülő szereti a gyerekei előtt csinálni? Persze az agyam hiába tiltakozott, az ösztöneimnek nem bírtam ellenállni. - Legyen! - azonnal a pólómhoz nyúltam és segítettem leszedni magamról. Hátradöntöttem Selenát a kikövezett részre és rávetettem magamat. Amíg csókolgattam kikapcsoltam hátul a melltartóját. Kezeim idomait markolászták.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Május 20, 2013 2:35 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

-Valami ilyesmire számítottam.- mosolyodtam el. Vadul csókolni kezdett, amit hosszasan visszonoztam is. Kimásztam a medencéből, és a szemem sarkából láttam, hogy Nash is ezt teszi. Nem indultam meg a ház felé, hanem leültem a medence melletti kikövezett részre. -Muszály szobára menni? Nem maradunk inkább itt kint? Tudom, Claudia és Bay is itt van, és bármikor megláthatnak minket, de... Képzeld csak el: alkonyatkor, a medence mellett, csak te és én -hozzávetőleg- tettem hozzá magamban. Meg különben is...egyszer mindent el kell kezdeni, nem?- Még mielőtt leteperhetett volna, letepertem én, és csipőmet az ő csípőjéhez nyomtam. -Na, mit szólsz?- kérdeztem, miközben ujjaimmal a pólóját gyűrögettem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Május 19, 2013 7:37 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
- Kimondhatatlanul - szeretlek! Fejeztem volna be, de ezt már ő is tudja. A Katies történetről már tudtam... Emma és Katica elmesélte. Ezért nem is szenteltem ennek nagy figyelmet. Megcsókolt, ami felébresztett bennem valami vágyat. Olyasmit, amit már nagyon rég csináltunk. - Mindent a maga idejében. - mondom és magamhoz rántom Selenát, majd vadul megcsókolom. Valamiért sokat fejlődtem mostanság a szex terén. Mármint nem gyakorlatban, hanem elméletben. Sokkal felszabadultabb vagyok. Most már nem izgatnak a harapásnyomok sem és az sem, ha Selena megsérül. Sőt! Teszek rá nagy ívből. Az élvezet a lényeg és ezt Katietől tanultam. Testem az övéhez simul. Napsütötte bőrétől libabőrös leszek, amitől még jobban izgalomba jövök. - Menjünk a szobámba! - tolom el magamtól lihegve. - Akarlak itt és most!- nézek csillogó vágyakkal teli szememmel az övébe. - ...vagyis ott..- mosolyodom elpirulva a saját szójátékomon.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Május 19, 2013 7:26 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Tényleg Nash jött. Nagyon örültem neki, de kicsit bántam, hogy nem hozott magával semmit. Mondjuk, szóltam neki? Nem. Hát akkor mit háborgok? -Csak sejtem, de ha elmondod, biztosan tudni fogom.- A válasz valószínűleg "nagyon" lesz, vagy "még annál is jobban". Aztán felhozta a Katie témát. Ettől kicsit elszontyolodtam, amit ő is észrevehetett rajtam, főleg a hangomon. -Én tudom. Annak idején volt egy csúnya összetűzésünk -hozzáteszem erről nem szívesen beszélek- és azóta mindig arra az alkalmas pillanatra vár, hogy heccelhessen, belémtiporhasson, megalázhasson. Elég annyit tudnod, hogy ez ammiatt van, mert anno Emma tett nekem egy szívességet, és azóta pikkel rám így Katie. //erre Nash inkább ne kérdezzen rá, mert még mi sem döntöttük el, hogy mi volt az a szívesség Smile // De erről inkább ne is beszéljünk.- Felé fordultam, és megcsókoltam. Tudom, hogy ő ezt későbbre szánta, de én nem. -Inkább mondd el, miket mondott Emma. Mert például még nem is tudom, hogy végülis hol lesz az esküvő.- mosolyagtam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Május 19, 2013 6:09 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
<---- Cranford Birtok

És végre megérkeztem haza... Legalábbis az átmeneti otthonomba. A kis kerti kapun rontottam be, amikor megláttam Selenát a medencében fürdőzni. - Wáó ! - mondom meglepetten. A mai nap fáradságai után végre valami kis felfrissítő dolog. Azonnal Selena mellett teremtem és két kezemet a csípőjére raktam. - Tudod, hogy mennyire szeretlek? - mondom vigyorogva és közelebb hajolok hozzá. Szeretem húzni a pillanatot csók előtt. Az mindig nagyon izgalmas. - Sajnálom, hogy Katie is ott volt, nem is értem minek. - mondom nyugodtan. Tényleg nem értettem miért van ott.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Május 19, 2013 5:14 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
/Óratorony/

Ez a mai nap nagyon lefárasztott... Először azoknak az öregeknek akartam nekimenni. Aztán Katie-nek. Az a nyomorék ribanc meg is érdemelte volna, hogy kinyírjam. Valahogy nem érdekel, hogy talán a gyerekét is kinyírtam volna, valószílűleg úgyis olyan lesz, mint Katie, és az összes Petrova... Igazából csak a szomjúság beszél belőlem. De most komolyan... Ha Katie annak idején nem kezel engem úgy, mint valami huligánt, akkor talán még barátok is lehettünk volna. Talán...

Miután Nash hazaküldött, Claudia háza felé vettem az irányt. Igazából nem is tudom, hogy miért ide jöttem. Szinte már olyan, mintha én is velük laknék, pedig amúgy nem. Na majd az esküvő után... Apropó, esküvő... Miközben belemásztam a medencébe, azon gondolkoztam, hogy tulajdonképpen nem is tudom, hogy hol lesz az esküvő, vagy, hogy egyáltalán kik lesznek ott. Bárcsak Kol is ott lehetne! Bár, ha ennyire működik köztünk ez a telepátia dolog, hogy még holtában is tudtam vele kommunikálni, akkor talán tudathatnám vele azt is, hogy most már illene feltámadnia... Nash időközben hazaérkezett, legalábbis az előbb zörgött a kapu. Biztosan örülni fog az elé táruló látvány, mert csak fehérnemű, meg egy teljesen elázott fehér köntös van rajtam.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Vissza az elejére Go down
 

Ház és udvar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Ház és udvar
» Udvar
» A ház és udvar
» Udvar
» Ház és udvar

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Mystic Falls-i lakások :: Claudia Miller háza-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •