Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Bryan L. Foster
Udvar Tumblr_inline_oes899D2Hj1utzj8e_500
Keresem :
■ my girl on the fire
Udvar Tumblr_ocqqi45N831vr5m5eo1_250
Tartózkodási hely :
■ actually - mystic falls
Hobbi & foglalkozás :
■ lawyer and teacher in one



A poszt írója Bryan L. Foster
Elküldésének ideje Vas. Aug. 16, 2015 1:37 pm
Ugrás egy másik oldalra
- befejezett játék, szabad játéktér -
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 09, 2015 1:14 pm
Ugrás egy másik oldalra
to ethan
"prodigal child returns home"


Nem mondtam, hogy soha nem fogok meghalni, mert egy szép napon talán tényleg az ibolyát fogom alulról szagolni, de az nem mostanában, illetve előbb még a te halálodat is meg akarom élni. Az után meg ki tudja, hogy mit hoz az élet. - mondom neki könnyedén, hiszen soha nem ringattam magamat abba az álomba, hogy halhatatlan vagyok. Egyszerűen csak remek játékos vagyok és ennek köszönhetően sokkal nagyobb az esélyem arra, hogy életben maradjak, mint neki. Ő csak ember, én meg vámpír vagyok több száz év tapasztalatával. Pontosan tudom, hogy megígértem a nővéremnek azt, hogy jó útra térek, de előbb ezt még el kell intéznem, s majd utána jöhet a látszat, miszerint jó kislány lett belőlem. Mosolyogva várom a reakcióját, illetve a szavait, hogy mit fog tenni, amikor rájön arra, hogy a megérzései jók és azt az egy személyt hoztam el ebbe a városba, akit nem kellett volna, akit annyira messze szeretett volna tartani ettől a helytől. Nem is értem, hogy miként bízhatott meg egyetlen egy boszorkányt, aki ráadásul igazán ostoba is volt. Olyan könnyedén öltem meg, mintha csak egy porcelán baba lett volna. Kár, hogy a vére nem volt zamatos, de majd legközelebb talán jobb fogást is találok magamnak.
Mosolyom még szélesebb lesz, amikor látom, hogy csak úgy feláll. Követem őt a pillantással, miközben arra várok, hogy vajon meddig akarhatja ezt a színjátékot űzni, hiszen látom rajta, hogy nem hagyja őt annyira hidegen a dolog. Már az, ahogyan felpattant elárulta őt.
Igen, zsenikém. Még mindig gyorsan járnak az agytekervényeid. – mondom neki gúnyosan, majd egy kisebb nevetés is társul mellé. Kicsit hátrébb dőlök a padon és élvezem a nap hatását, mintha még képes lennék lebarnulni, pedig nem. Egyszerűen csak jó érzés a napsugarakban fürdőzni. - Ohh, ennyire lekezelő azért ne legyél, hiszen ide is elhoztam. Talán én is változtam évek alatt, de amúgy nem tőlem. – szólalok meg higgadtan és újra őt figyelem, majd lassan felállok és megállok előtte. – Ha jól tudom, akkor Klaus, az egyik ősi vezeti ezt a várost, ami eleve tele van vámpírokkal. Szerinted mennyi időbe fog telni, hogy a lány meg akarjon védeni egy ártatlant, aminek következtében egy hadseregnyi vámpír akarja majd őt megölni. Nem szeretik az idegenek, a vadászokat meg pláne nem. Vajon időben megtalálod, mielőtt még belesétálna a végzetébe? – nézek rá ártatlanul, miközben negédes hangon cseverészek Ethan-nal, hiszen miközben itt vagyok, aközben is egyre több perc telik el és egyre közelebb sétál a csapdámhoz Renee. - Tik-tak! - suttogom a ülébe egy kisebb kacaj keretében.


zeneszám || Remélem tetszik. :hug: || szószám || ©
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Júl. 02, 2015 9:00 pm
Ugrás egy másik oldalra
rian & ethan
Your head is the perfect award for me
- Mindannyian egyformák vagytok. Egyszerű vámpírok. Az már nem az én bűnöm, hogy nem vagytok képesek felfogni, hogy nem vagytok mások mint a többiek. És egyszer ugyanott végzitek, mint minden földi halandó - mértem őt végig. - A föld alatt - tettem aztán hozzá, és éreztem, hogy a hangom megvetésben úszik, de nem is szándékoztam ezen változtatni. Ennyi idő után idejön és még neki áll feljebb, mert ő a vámpír? Ez még mindenen túl is hág, nem vagyok hajlandó hallgatni ezt. Az egésznek annyira nincs értelme. Bár kezdem sejteni, hogy nem én hiányoztam neki. Csak a legújabb csodafegyverét akarta bevetni ellenem, amely hatásosabbnak bizonyult, mint bármely vegyi fegyver. Én, ostoba! Miért is hagytam, hogy tudomást szerezzen arról, amit gyenge pontomnak nevezhetek? Egyszerű információ, mégis óriási hiba, ha vadász vagy. Ezt használják fel a leggyakrabban ellenünjk... a saját magánéletünket. Dehát nekik könnyű, semmi olyanjuk nincs, amit ne találnának meg ismét... pár évtized vagy évszázad után. Igaz, ezidő alatt halmozzák fel a legtöbb hullát is. Mindannyian máshogyan kezeljük a veszteségeket. Én azzal, hogy elszakítottam mindent, átvágtam minden fonalat, amely egykoron Renee-hez között, és a boszorkány segítségével azt gondoltam, elintézem azt, hogy ne is jöhessen a városba. De megfeledkeztem a bosziorkányos hülyeségekről, hogy komoly következményekkel járhat, ha az illetékes meghal.
Hirtelen álltam fel, próbáltam arcom minden rezdülését eltüntetni, megakadályozni, hogy egy aprócska ránc is felfusson a homlokomra, de azt hiszem, eléggé nagy kudarcot vallottam. - Ez volt a célod, igaz? Az elejétől kezdve... - vált a pillantásom meglehetősen dühössé, majd nagy levegőt vettem. Renee itt van. Remek! Ezt akarta elérni, az elejétől fogva csak erre várt. Miért jó neki ez az egész, mit akar? A bosszún kívül persze. Minek belekeverni neki valakit, akinek már semmi köze az egészhez? - Mégis mitől kellene megmentenem? Tőled? - néztem végig rajta lenézően. - Ha igen, akkor inkább a másikat választom, tudván, hogy még mindig tud vigyázni magára.


©
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 29, 2015 10:16 pm
Ugrás egy másik oldalra
to ethan
"prodigal child returns home"


Lehet, hogy vadász voltál, de fura módon mégis te maradtál alul. Valószínűleg abba a hibába estél, hogy azt hitted olyan vagyok, mint a legtöbb vámpír. - mondom neki könnyedén, mintha semmit se jelentene az az egész dolog számomra, amit mond. Lehet az lenne a leghelyesebb, ha most rögtön megölném, de mi értelme lenne? Mára már olyan, mint egy kifacsart citrom és nem olyannak tűnik, aki manapság is képezné ki az újabb és újabb szörnyeket, akik az életemre törhetnének. Eddig általában megöltem a vadászokat, akik megpróbáltak megfosztani a levegő vételtől, de kétszer kivételt tettem. Ethan és Renee lett a kedvenc játékszerem és erről még nem akarok lemondani. Szeretem őket kínozni, s úgy játszani velük, ahogyan a macska tenné az egérrel.
Mosolyogva várom a reakcióját, miközben figyelem őt, majd pedig néha az udvaron lézengő beteget. Kár, hogy túl vannak gyógyszerre, mert különben egy-két páciensből tökéletes uzsonna lenne vagy még csak ebéd? Hm, mindegy is, hiszen a lényegen nem változtat. De az ápolok tiszták, így belőlük még ehetek és hagyhatok itt egy-két hullott, amolyan búcsú ajándékként, ahogyan egykoron tettem. Soha nem fogom elfelejteni azt az arcot, ami akkor visszanézet rám. Szerettem keresztbe húzni mások terveit és Ethan tervét tökéletesen megbosszultam.
Akkor a terved nem valami jól sikerült, hiszen itt van és szerintem az életével játszik. - mondom neki egy drámai pillantás és sóhaj keretében, mintha tényleg aggódnék érte. Majd a kijelentésére ördögi mosolyra húzódnak az ajkaim és lassan oldalra billentem a fejemet, hiszen nem is értem, hogy miből gondolja ezt az egészet. - Én ártatlan vagyok, de most tényleg. Egyszerűen csak ráharapott az egyik nyomra, ami elvezette hozzám. Én meg pont egy kisebb kirándulást terveztem ide, ahova balszerencsére a vadászod követett engem. - a szavaim szinte ártatlanul csengenek, de a pillantásom teljese másról árulkodik. Végül lassan felállok és közelebb lépek hozzá. - Nos, mit fog erre lépni a híres és neves Dr? Engem kapsz el vagy őt mented meg, s ezzel feltéped a régi sebeket? - kérdezem tőle negédes hangon, de a szemeim és az arcom pedig meg se rezdül. Csak figyelem őt és türelmesen várok a válaszára.



zeneszám || Remélem tetszik. :hug: || szószám || ©
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 29, 2015 10:56 am
Ugrás egy másik oldalra
rian & ethan
Your head is the perfect award for me
- Tudod, egy időben szenttül hittem, hogy igen... tovább fogok élni, mint te. Vadász voltam, ne feledd, és a kezem alól nem egy olyan került ki, aki vállalhatóan többre képes ma már, mint bármelyik vadász... - fordítottam el egy pillanatra a fejem. Köztük nyilván Renee is iylen volt. Az egyik legerősebb tanonc, aki utált eleinte edzeni, de utána már nem kellett sok ahhoz, hogy elcsábítsam a szép könyvtárból, amelyben mindig is helyet foglalt... tanulni akart, de én a tanulás egy egészen más fajtáját mutattam be neki. Ez lett végül a veszte, én tehettem róla, ami történt... ha nem erősködöm, ha nem avatom be őt abba a világba, minden másképpen alakulhatott volna. Olyasmit tehettünk volna együtt, amelyre kevesen képesek manapság. Gyerekeink lehettek volna anélkül, hogy vadászokként éltük volna az életünket. De már késő volt... ez átitatja az ember életét. És én is egyetlen apróság miatt hagytam fel azzal az élettel... kiábrándultam belőle, egyszerűen csak... tudni akartam, hogy van számomra remény Renee nélkül is. Elég gyorsan rájöttem, hogy a diploma után egyetlen helyre kerülhetek, és az itt van. Egy intézetben.
Felgyorsult a szívverésem, és lehunytam a szemem. - Túl biztos vagy a dolgosdban. Gondoskodtam arról, hogy Renee ne tudja ide betenni a lábát soha - nyeltem nagyot... elgondolkodtam. A boszorkány, akire rábíztam ezt, már nem él... valószínűleg a halála előidézte azt, hogy így Renee is következmény nélkül át tudja lépni New Orleans határait. Erre nem gondoltam... és amúgy is, miért akart idejönni, mit keres itt? Nem akarom, hogy itt legyen. - A magadfajták tehetnek arról, hogy jobban illenék a betegek közé - nyeltem újabbat, és ekkor már ránéztél. - Renee utánad eredt, te csaltad ide? - pattantam fel hirtelen. Ha igen, meg kell mondanom, ravasz kis vámpír ez. Tudott Renee-ről, mikor idekerült, de fogalam ssincs, honnan szerzett róla tudomást. És most felhasználja ellenem. Már ha a sejtésem helyes.

©
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Ápr. 25, 2015 12:19 pm
Ugrás egy másik oldalra
to ethan
"prodigal child returns home"

Nem szoktam azzal törődni, hogy mikor kinek mekkora kárt okozok. Szerintem teljesen jogosan mondják rám sok esetben azt az emberek, hogy rosszabb vagyok, mint maga az ördög. A bájos és ártatlan pillantás mögött egy eléggé számító és kegyetlen nőszemély lakik. Az élet velem se volt kegyes, így miért is kellene nekem barátságosnak lennem? Főleg azzal a személlyel, aki régebben fogva tartott és megkínzott? Azt hiszem ő a kedvenc személyem, akinek a lehető legnagyobb örömmel okozok szenvedést. Szeretem látni azt, ahogyan szenved, de jelenleg még mindig tartja magát. Pedig biztos vagyok abban, hogy legbelül egy kisebb vihar tombol, esetleg a lelkét még ki is csavartam picit, vagy legalábbis a szívét.
Tudod, vannak olyan dolgok, amikben jó az állandóság és minden ismert helyet fel lehet dobni valamivel. – mondom neki mosolyogva, s ártatlan pillantás keretében mérem újra és újra végig őt.  Tetszik ez a helyzet, hiszen én vagyok a régi ismerős, de ugyanakkor váratlan is, hiszen ki számítana arra, hogy újra megjelenik valaki, aki már egyszer romokba döntötte az életét. Nem számítottam arra, hogy a leányzó babát vár, de így talán a tervem még jobban alakult. Két embert törhettem meg, de részben azért kicsit sajnáltam Renee-t, hiszen Ethan bűnei miatt kell szenvednie. Végül kíváncsian fordulok felé és egy kisebb nevetés hagyja el az ajkaimat. – Szerinted tovább fogsz élni, mint én? Nem bíztad el magad kicsikét? – kérdezem tőle egy eléggé groteszk arckifejezéssel. Majd unalmasan a hajamat kezdem el babrálni, de a kérdését halva egy sóhaj hagyja el az ajkaimat, s továbbra is őt fürkészem. Nem értem, hogy miért teteti a hülyét, hiszen biztos vagyok abban, hogy tudja jól, kire gondolok. Ennyire már ismerem őt is, hogy le tudjam olvasni ezt az arcáról, majd oldalra billentem a fejemet, s közelebb hajolok hozzá. – Ennyire félsz kiejteni ezt a nevet? Van olyan dolog, amitől tart az őrült doktor, akinek talán inkább itt betegnek kellene lenni és nem orvosnak. - mondom neki egy önelégült mosoly keretében, majd megrántom a vállaimat és a fülébe suttogom. – Renee itt van. S hamarosan talán soha többé el se fogja tudni hagyni ezt a várost. – teszem hozzá az utolsó mondatot negédes hangon. Szívesen megölném azt a lányt, de az még jobb lenne, ha Ethan szemeláttára sikerüle... Szeretem nézni azt, ahogyan az emberi lelket szenvednek és megtörnek...




zeneszám || Remélem tetszik. :hug: || szószám || ©
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Ápr. 20, 2015 4:46 pm
Ugrás egy másik oldalra
rian & ethan
Your head is the perfect award for me
Egyáltalán nem lepett meg a tény, hogy felhozta Renee-t. Az egész történet túl bonyolult, túl zavaros... fájt rá gondolni. Belegondolva, lényegében emiatt az egész miatt vagyoik most itt. Valószínűleg jobb lenne, ha engem kezelne egy orvos, nem pedig én másokat. Miután Renee-t elveszítettem, kezdtem el ilyesmivel foglalkozni, hiszen mikor ő elment... az életem egyetlen fénycsóvája kialudt. Nem maradt másom. Ezzel kell foglalkoznom. Szomorú vagy sem, mások nyilván nem sajnálnak emiatt.
- Szóval szereted az állandó dolgokat. Ez azért is meglepő, mert állítólag a nők a változatosságot díjazzák. Te kivétel vagy? - kérdeztem halkan, habár az előbbiből még nincs nem ocsudtam fel. Tudom, miért beszél Renee-ről, látni akarja, hogy magam alá kerülök, vagy... azt, hogy kifog rajtam az egész. S talán belül tényleg összeomlottam, de nem vagyok hajlandó foglalkozni vele, nem adok neki efféle örömet. Sem neki, sem másnak. Én inkább maradok mindenki más beteges doktora, mintsem egyesek senkiházi vadásza.
- A celládat halálom napjáig őrizni fogom . Vagy inkább a te halálod napjáig... erről még nem döntöttem. - sóhajtottam fel, majd nagyot nyeltem, és végigmértem alakját. Tényleg semmit nem változott, még minden itteni ruha jó lenne rá, amit egykoron itt hagyott.
Aztán kíváncsian felemeltem a fejem. Jó ég, mégis milyen vadászt sikerült rászabadítania a városra? Egyáltalán nem irigylem a személyt, hiszen itt lesz dolga bőven.
- Mégis... kiről beszélsz? - kérdeztem nagyot nyelve. Kezdett egy hatalmas, baljós érzés kibontakozni a gyomromban... évek óta nem produkáltam ilyen érzéseket. Sosem vagyok legyőzhető, és mi több, nem ülök tétlenül. De a szavai erre kényszerítettek. - Ki van itt? - ismételtem. Azt akartam, hogy a lehető leggyorsabban feleljen a feltett kérdésemre. Viszont belül... nagyon is tudtam, kiről beszél...

©
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 22, 2015 10:48 am
Ugrás egy másik oldalra
to ethan
"prodigal child returns home"

Csendesen figyelem őt, hiszen annak ellenére, amit velem tett mindig is élveztem a társaságát, mert részben nagyon is hasonlítunk. Pontosan ugyanannyira szeretünk játszani mind a ketten és mondhatni igazán profik vagyunk ebben az egész színjátékban. Utáltam ezt a helyet, de Ethan társaságát annak ellenére se bántam, hogy legszívesebben egy-egy elborult pillanatomban a vérével szerettem volna színesre festeni ennek az intézetnek a falait. A vadászra tett kijelentésére ravasz mosolyra húzódik a szám, majd egy ártatlan pillantással nézek rá.
Mint például Renee? – kérdeztem vissza könnyedén, de közben a pillantásommal nem engedem el őt. Látni akarok minden apró rezzenést, amit ez az egy szó, név képes kiváltani belőle. Vajon mit tenne akkor, ha megtudná azt, hogy elhoztam ide a leányzót? Itt van, ebben a városban, ahol egy vadászra minden sarkon csak veszély lappang és akkor még a régi szerelmet nem is említettem. Milyen drámai sors lenne, ha most Ethan elkésne, és nem lenne képes megmenteni önmagától az egykori és talán a jelenlegi szerelmét.
Hiányzott az őrült és elvetemült doktor, aki tele van titkokkal. Legalább ez az egy dolog nem változott ebben a városban. Te még mondhatni mindig ugyanaz vagy, aki voltál és pontosan ott ragadtál, ahol egykoron voltál. Szeretem az állandó dolgokat. – mondom neki könnyedén, majd egy pillanatra a nap felé fordítom az arcomat, mintha még ez a dolog jelente számomra valami. Pedig ez se igazán számít, hiszen a lelkem már inkább a sötétséget szolgálja és még a nap ragyogása se lenne képes ezen változtatni. – Megvan még a cellám?- kérdeztem tőle kíváncsian, majd egy apró nevetés hagyja el az ajkaimat az újabb kijelentésére.
Biztosan nem akad jobb társaságod, illetve ismersz már annyira, hogy tud mindig is jó hallgatóság voltam. – mondom neki mosolyogva, hiszen, ha az ember eleget hallgat, akkor értékese információkhoz juthat. Lassan a hajamba túrok és a tekintetét fürkészem. – Ohh, majdnem elfelejtettem mondani, hogy van számodra egy meglepetésem. – kezdek bele könnyedén, majd kicsit oldalra fordulok, hogy még jobban láthassam őt. - Ha már felhoztad a vadász dolgot, akkor bevallom, hogy az egyikük a nyomomban van, s itt van, ebben a veszélyes városban… Mind a ketten jól ismerjük ezt a személyt, közepesen hosszú barna haj, gesztenyebarna szempár.. - ártatlan pillantással nézek rá, hiszen biztos vagyok abban, hogy érti kire gondolok. A drága, egyetlen Renee-re, aki időközben vadász lett és mivel szeretek játszadozni velem, így most is elszórtam egy-két nyomott, hogy utánam jöjjön.



zeneszám || Remélem tetszik. :hug: || szószám || ©
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Márc. 16, 2015 7:26 pm
Ugrás egy másik oldalra
rian & ethan
Your head is the perfect award for me
Híres voltam arról, hogy arcom egy pillanat alatt képes volt teljesen megváltozni; hol rosszról jóra... hol pedig pont ellenkezőleg. Monentán nem tudom, mit váltott ki belőlem ez a nő, ami azonban biztos, hogy nem hiszem, hogy ordibáló szavak nélkül fogunk innen távozni. Ismerem, képes kikelni magából, de velem szemben ritkán teszi. Vajon miért? Valószínűleg ő nem szokott ahhoz, hogy túl kell ordítania mindenkit. Én sem voltam mindig ilyen... mikor Renee még az életemben volt, minden annyira másképpen történt... de utána... jó ég, én magam itt kötöttem ki orvosként, pedig én lennék az, aki igazi orvosi kezelésre szorulna. Ezt a lökött szőkét is bármikor felnyársalom, ha úgy hozza a kedvem, és ha netán felborzolja az idegeimet, muszáj visszavágnom.
- Talán egy vadászt kellett volna rád állítani... vagy így is a nyomodban van már valaki? - kérdeztem ironikusan. Egy-egy vámpír nyomába elég gyakran keverednek vadászok. Nem is értem, hogy miért. - Nem hiszem, hogy jól esne egy rakás hibbant vére - vontam meg aztán a vállam, és figyelembe vettem arcának minden vonását. Olyanokat is, amelyeket régen nem vettem szemügyre elég alaposan.
Csak beszélt és beszélt. Majd leült. Intett, hogy tegyem ezt én is. Most nem voltam ellenségeskedő hangulatban. Pontosabban... inkább nem voltam hajlandó arra, hogy támadást indítsak. Fáradt vagyok. Kimerítenek az itteniek. Ráadásul nem vagyok a régi.
Megköszörültem a torkom. - Tényleg velem akarsz cseverészni azok után, amit veled tettem itt? - vontam fel a szemöldökömet. Az a pince még mindig üzemel az alagsorban... olyanokat viszek oda, akiket senki nem keresne. Remek tevékenység. De őt nem tudtam oda levinni, csak egyszer...
- Az élet már nem olyan mint régen volt... veszteség mindenhol. De vicc, hogy ezt pont neked mondom - ráztam meg a fejem. Tényleg egy vámpírral beszélgetek?

©
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Feb. 20, 2015 8:59 pm
Ugrás egy másik oldalra
to ethan
"prodigal child returns home"

Régóta nem jártam már itt, de mégis olyan, mintha tegnap szabadultam volna csak. Egy darabig még figyeltem a hatalmas kaput és egy mély levegőt vettem, hogy próbáljam elűzni a múlt emlékképeit, de nem sok szerencsével járok ilyen téren. Tisztán emlékszem mindenre. Természetesen nem Ethan-on vagy a többi orvoson múlt az, hogy kijutottam innét. Egyszerűen csak az én leleményességemen és azon, hogy miként sikerült az ördögcsapdájába becsalogatnom egy új ápolót. Mit ne mondjak elég ostoba volt, hiszen biztosan mondták neki, hogy veszélyes vagyok és ne higgyen el semmit se nekem, de ő mégis megtette. Talán a két szép szememért, de erre már soha nem fogok választ kapni, mert tudtommal a halál magához ölelte, ahogyan másik két személyt is, akiket a menekülésem során öltem meg.
Végül lassan a kezem a kilincsre siklik, s elindulok befelé. Egy személlyel akarok találkozni, aki nem más, mint Ethan. Röpke pillanatra még olyan érzésem is támad, mintha csak hazatérnék, ahogyan a folyosón sétálok őt keresve. Hosszú időt töltöttem el itt és ennek köszönhetően sok mindentől meg is fosztott az az idióta orvos, aki mégis valamilyen szinten kedves az én szívemnek. Talán pontosan annyira beteg, mint én és most is hozzá jövök. Tudom jól, hogy az akkori bosszúmban szinte majdnem mindent elvettem tőle, ami a szívének kedves volt, de egy dolgot még nem teljesen. Azt a fránya lányt még nem. Hogy is hívják? Ohh, meg van, a drága Renee még mindig él és biztos vagyok abban is, hogy az egykori jegyesét nem hagyták hidegen a lányról küldött képeim. Alig, hogy kiérek az udvarra meg is pillantom őt és szinte nesztelenül mögötte is termek. Annyira egyszerű lenne kitörni a nyakát és kisétálni innét, de én ennél többre vágyom. Bosszúra szomjazom, még ennyi idő után is. Egy apró mosoly kúszik az arcomra, amikor meghallom a szavait.
Látod, senki se olyan szerencsés, mint egykoron te voltál. - mondom neki mosolyogva, majd előtte teremve kiveszem a kezéből a poharat és belekortyolok, de egy kisebb undorral az arcomon adom vissza neki. - Vért itt nem lehet kapni? - kérdezem tőle ártatlan arccal, majd körbepillantok mosolyogva és szemügyre veszem a felhozatalt, de itt semmi olyan nincs, amire a fogam fájna.
Azért valami melegebb fogadtatásra számítottam. Főleg azok után, hogy annyi időt töltöttünk kettesben. - mondom neki mosolyogva, majd az egyik közeli padhoz sétálok és a mellettem levő helyre mutatok, hogy ő is csatlakozzon hozzám. - Mi van veled? Annyira rég láttuk már egymást. Tudod kezdtem úgy érezni, hogy valami hiányzik az életemből és aztán rájöttem, hogy nem más, mint te. Így gondoltam beugrom köszönni. - mondom neki kissé színpadiasan, hiszen a hátam közepére nem kívánnám őt. Egyedül a képek miatt jöttem. Tudni akarom, hogy miként reagált rájuk és ha nem venné komoly, akkor szívesen megosztom majd vele azt is, hogy a drága szerelme itt van a városban... És örömmel juttatom őt is a halál keblére, mint egykoron tettem azzal a három ápolóval.



zeneszám || Remélem tetszik. :hug: || szószám || ©
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Feb. 19, 2015 6:55 pm
Ugrás egy másik oldalra
rian & ethan
Your head is the perfect award for me
- Henning! - szólt a hangom, mint megannyi puskagolyó, majd kifújtam a cigarettafüstöt, és ujjaim közé fogva a csikket, az említettre néztem. Tekintetem nem ígért semmit. Nem voltam sem pozitív, sem negatív. Nem tudott rólam megítélni semmit, és ha úgy adódik, jobb ha nem tudja rólam, hogy valójában mi is lakik az én fejemben. Néha kószábbak a gondolatok, mint ezeknek a szegény elmebetegeknek a fejében...
- Hozzon nekem egy átkozott kávét! A szokásosat! - hangsúlyoztam ki vastag keretes szemüvegem mögül méregetve őt, majd felsóhajtottam, és visszaemeltem számhoz a cigarettát. Henning távozott, ezzel adva tudtomra, hogy hamarosan a szemeim elé teszi a koffeint, én pedig kellemesen hátradőltem, megbillenve a székkel, lazán bámulva a papírt, melyet nemrég a fiókomból vettem elő.
Mindig is szerettem Rian lapját olvasgatni. Nem tudom, mi okom volt rá, hiszen én soha nem éreztem senki iránt semmit. Nem voltak könnyű, nem voltak rossz napjaim. Nem voltam soha durva nyilvánosság előtt, ahogyan nem árultam el soha magamról semmit. Rian volt az, aki úgy igazából... picit többet tudhatott rólam, mint az átlag emberek, akik nap mint nap körülvesznek. De nem volt nehéz elmebetegnek beállítani őt. Annak ellenére, hogy lényegében ő a legjózanabb és legnormálisabb beteg ebben az egész országban.
Becsuktam, majd mikor megkaptam a kávét, elindultam kifelé. Sétára volt szükségem. Tudtam, hogy ilyenkor néhány beteg sétálhat az utcán. Hát, egészségükre.
Belekortyoltam a kávéba, amikor egy távolabbi szegletre érkeztem, és elégedett mosoly jelent meg ajkaim körül, amikor egy ismerős illatot éreztem meg. Nem volt tőlem távol a természetfeletti, tudtam a létezéséről. És tudtam, hogy Rian egyszer majd meglátogat... talán most jött el az idő.
- Nocsak... nem kapott még el senki? - kérdeztem. Szinte éreztem, hogy már ott áll a hátam mögött. Az illatát ezer köül is felismerném.

©
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra
Vissza az elejére Go down
 

Udvar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Ház és udvar
» Udvar
» Udvar
» Udvar
» Udvar

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: New Orleans :: St. Jules elmegyógyintézet-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •