Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Márc. 20, 2013 7:22 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Egy kicsit kellemetlenül éreztem magam, nem akartam zavarni. Ezért össze-vissza kapcsolgattam a tévét és nem figyeltem rájuk. Viszont egyből felpattantam, mikor meghallottam, hogy jön valaki. Kikapcsoltam a tévét és feléjük fordultam. A törölközővel a hajamat próbáltam szárítgatni és az ujjaimat fésűként használva, tüntetni el a gubancokat. Hát nem sok sikerrel.
- Dehogy bánom. - mondtam izgatottan. - Csak ne ember legyen. - itt a vigyor lehervadt az arcomról, de szinte biztos voltam benne, hogy Nash nem fog egy mozgó vértasakkal összeköltöztetni és frissensült, ingatag vámpírlányt. - Bár legalább hamarabb megszoknám. Persze csak ha nem eszem meg rögtön. - poénkodtam, de semmi komoly nem volt benne. Ha ember lesz, bezárkózom a szobába, de én semmiképp nem fogom bántani.
Viszont elég kellemetlenül éreztem magam, mikor Selena lépett be az ajtón, én meg ott álltam vizes, rongyos ruhában, kócos hajjal. Rendbe kéne szednem magam valahol.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Márc. 20, 2013 6:58 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Selena Nash Claudia
Claudia leült mellénk a kanapéra és belemélyedt a tévécsatornákba. Mérgesen néztem rá, hogy ennyire gyerekesen nyomkodja a távirányítót.
Legszívesebben kiütöttem volna a kezéből. A mindenségit! Aztán Selena szemébe furakodtam. Láttam rajta, hogy többnyire ő is elhitte a dolgot. A következő pillanatban már egy csókot nyomott az ajkaimra. - Ahmm... - csak ennyit bírtam kinyögni miközben úgy mosolyogtam, mint egy jóllakott óvodás. Láttam a szemein, hogy mit akar. Az enyémek is azt akarták. Viszont itt volt Claudia is. Valahogy megint olyan nyugalmas lett minden. - Nem megyünk ki a medencéhez? .. Áh el is felejtettem.... Lassan megérkezik a harmadik lakótársunk... Persze ha nem bánod Claudia kedves... - el is felejtettem, hogy az egyik kedves kis mondhatni talpnyalóm a városba jött és felajánlottam neki, hogy lakhat velünk. Igazából elég sok összeköttetésem van, de a lány egy igazi főnyeremény.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Márc. 20, 2013 6:28 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

- Kivéve ha...előhozod a legrosszabb énemet... mert akkor... Isten ments hogy olyan kedvesen kezeljelek mint a legutóbbi éjszakánkon... - Vajon igazat mond? Nem tudom, és jelen pillanatban nem is érdekel. Azt tudom, hogy akarom őt, mindennél jobban, minden értelemben. A tegnap éjszaka jó bevezetőnek indult...és én még többet akartam belőle. Mivel az eléggé bunkó dolog lett volna Claudia felé, ha ott és rögtön leteperem Nash-t, ezért csak egy gyors puszit lehelltem ajkaira. Egy pillantással tudattam Nash-sel, hogy mit akarok, és amíg a válaszát vártam, szemeim a Tv-re vándoroltak.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Márc. 20, 2013 5:57 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Selena figyelmesen végighallgatott és elfintorodott, mikor a történetetm végére értem, de nem tudtam elterelni a figyemét. Számonkérő kifejezéssel fordult szerelme felé és már-már attól féltem, hogy nekiugrik. Nash jó kis indokot talált ki, de úgy tűnt igazat mondott, és ezek után én pedig inkább igyekeztem levegőnek tűnni. Forrósodott a levegő és úgy láttam csak percek kérdése és mennek is szobára.
Leültem a kanapéra és a tévé felé fordultam. Ámuldozva váltogattam a csatornákat, mint egy kisgyerek, úgy örültem neki. Legszívesebben fotókat készítettem volna, hogy aztán elküldhessem apámnak és megmutathassam, hogy mi lettem nélküle. Egy rakás szerencsétlenségként hagytam ott és nicsak hova kerültem. Álmodni sem mertem volna ilyenről.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Márc. 19, 2013 8:33 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Selena Nash Claudia
Selena leült a kanapéra és szinte már láttam, hogy el is felejtette Claudia megható története vele az előbbi feleslegesen kicsúszott szavakat a számból. Aztán mikor abbamaradt az érzelmi katarzis odafordult felém és megszólalt.
Úgy éreztem magamat, mint akit fejbe lőttek. Ha nem mondok semmit akkor azért akad majd ki, ha mondok bármit is az nem lesz elég jó kifogás és akkor meg azért lesz mérges. Az igazat még sem mondhatom el neki, mert az meg bunkósság lenne a részemről. - Kivéve ha...előhozod a legrosszabb énemet... mert akkor... Isten ments hogy olyan kedvesen kezeljelek mint a legutóbbi éjszakánkon... - suttogtam a fülébe miután odaültem mellé a kanapéra és a kezemet végigsimítottam az arcán. A legjobb kimagyarázó duma a világon. Túl profi vagyok. Ha megint olyan vadmacska lesz mint a múltkor én sem fogom vissza magamat. Büszkén vigyorogtam rá, de igazából a szemében láttam magamat és inkább saját magamra vigyorogtam ez esetben.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Márc. 19, 2013 8:13 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Leültem a kanapéra, és figyelmesen hallgattam végig Claudia történetét. Szinte hallatszott, ahogy kattog az agyam. Ha azt mondanám, hogy én nem ezt tettem volna, akkor hazudnék. Az ő sorsa sem volt valami kellemes, ráadásul az egyik legrosszab fajtából. Mindeddig azt hittem, hogy az én múltam a lehető legrosszabb, amit ember kaphat, de ez nem igaz. Claudiát hallgatva rájöttem, hogy én még viszonylag jól jártam. Próbáltam átérezni a helyzet'ét, de nem tudtam, mert mellettem emberkoromban végig ott voltak a szüleim. Próbáltam szóra nyitni a számat, de csak értelmet nyöszörgést sikerült produkálnom. A következő pillanatban pedig egyfajta 'mivaaan??' arccal fordultam Nash felé. -Kivéve, ha mi? kérdeztem számonkérő arckifejezéssel. Izmaim megfeszültek, és ugrásra kész voltam. Kezdem azt hinni, hogy Nash csak kihasznál engem. És ez nagyon nem tetszik.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Márc. 19, 2013 5:03 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Egy pillanatig ledöbbentem Nash utolsó mondatán. Valószínűleg véletlen szólta el magát, na de mégis... Nincs benne nagy gyakorlatom, de ilyet nem mondunk ki hangosan a barátnőnk előtt. Főleg nem azután, hogy félmeztelenül találta egy lánnyal , még akkor is ha nem történt semmi. Legszívesebben a falba vertem volna a fejem... Le kellett volna ragasztani a száját. De egyébként is, mi az, amiért meg tudná bántani őt?! Nem akartam újra azt a csalódott, szomorú pillantást látni Selenán ezért rá se mertem nézni, bár eltudtam képzelni az arcát most.
Kiguvadt szemekkel néztem Nash-re, aki viszont várakozón nézett rám, mintha ki se mondta volna az utóbbi szavakat. Egy vámpírnőt akar átverni vagy csak nagyon reménykedik?! Számomra egyértelmű volt, hogy Selena kérdőre fogja vonni és persze, az is, hogy tisztán hallotta és megértette, amit mondott, sőt mi több, egyértelműen emlékszik is rá.
Viszonylag gyorsan kapcsoltam és Selenához fordulva zavartan magyarázni kezdtem. Rajtam ne múljon. Ha Nash azt hiszi én el tudom terelni a figyelmét, nagyon téved. Viszont kívánom, hogy legyen igaza!
- Egy roncs voltam abban az életemben és senkim nem volt. Az anyám kiskoromban elhagyott, hogy vámpír lehessen, az apám alkoholista. Se barátaim, se testvéreim nem voltak. Teljesen értelmetlen volt az egész. Nem tudtam mit kezdjek vele, az anyámat kerestem sikertelenül és rettentő magányosan.- tördeltem az ujjaimat. Könnyebb volt úgy beszélni erről, hogy nem figyelek rá miről csacsogok, csak jár a szám. Úgy éreztem menten elbőgném magam, ha törődnék a dolog érzelmi oldalával. - Valószínű, hogy ha nem kezdhettem volna új életet vámpírként, előbb-utóbb öngyilkos lettem volna, vagy egy vámpír áldozata. - vontam vállat. Ebben a városban soem lehet tudni. Mély levegőt vettem és a beszédem újra elvonatkoztattam az érzéseimtől. Nem számít, már vége! Új életet kezdtél, boldog lehetsz! Buzdítottam magam gondolatban.
Félősen pillantottam fel Nash és Selena irányában és lélegzet visszafojtva vártam a reakciót, avagy a kitörést.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Márc. 19, 2013 2:10 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Selena Nash Claudia
Végre Selena is fogta az adást. Nagyon örültem, hogy nem rohant el sírva félreértve az egész helyzetet. Bár talán kissé még túl is reagálta a dolgot hiszen ismer... elég laza vagyok. Persze ha nekiesik Claudia torkának azt még jobban élveztem volna. Imádom a balhés helyzeteket. Egyszerűen mindig odatalálok ahol áll a bál.
Megfogta a kezemet. Én válaszul egy puszit nyomtam puha arcbőrére. - Semmi baj...Viszont ilyenek miatt nem kell aggódnod... Elég szeleburdi vagyok de olyasmit sosem tennék, amivel megbánthatnálak...kivéve.. - mondom monoton teljesen természetesen aztán az utolsó mondatot elharapom..."kivéve ha a családom és közted kellene választanom.." valahogy így fejeztem volna be. Ilyenkor úgy pofán vágtam volna magamat. Ez ami a szívemen az a számon dolog valahogy néha visszaüt. Úgy tettem mintha semmi sem történt volna és vártam Claudia válaszára.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Márc. 18, 2013 8:37 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Miután mindketten biztosítottak arról, hogy csak barátok, zavartan túrtam a hajamba.-Hát, gyerekek, ez a helyzet azért eléggé félreérthető volt. Persze, hittem nekik, de azért voltak még kétségeim. Tatia után én már bármilyen apró dolog miatt képes vagyok féltékeny lenni, ami valljuk be, elég nagy hiba, főleg, hogy sokszor nincs is ok aggodalomra. -És...- érdeklődve fordultam Claudia felé. -...önszántadból lettél vámpír? És...ha igen, mi késztetett rá? Ha önszöntából akart vámpír lenni, biztos jó oka volt rá. Nashez séltáltam, és megfogtam a kezét, de azért nem vittem túlzásba. -Bocsánat. Túlságosan...izé voltam súgtam neki.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Márc. 18, 2013 8:01 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Selena egyértelműen félreértette a helyzetünket, amin, valjuk be egy külső szemlélőnek volt is mit félreérteni, de ugyan már... Én meg Nash. Kényszeredetten felkacagtam a gondolatra, aztán észrevettem magam és úgy döntöttem egy ideig meghúzódom, ha nem akarok magamnak rosszat. Selena tapasztaltabb és erősebb vámpírnak tűnt, mint én. A szívem is megszakadt a nő elcsukló kérdésén, olyan megbántott, szomorú és bosszús volt. Egyre vörösödő fejemet fogtam és hallgattam Nash nem túl meggyőző magyarázkodását.
- Selena... Semmi okod az aggodalomra, de tényleg! - biztosítottam, közelebb lépve. Aztán jutott eszembe, hogy ez nem túl jó ötlet volt. - Barátok vagyunk. - ismételtem Nash-t és zavaromban lesütöttem a szemem. - Én csak hálás vagyok neki, hogy elvette tőlem a szánalmas emberi életemet és most csak segít nekem, hogy boldoguljak és ne faljak fel mindenkit. - nevettem fel erőltetettem, majd Nash-re néztem, aki még mindig nem kapott magára nyamvadt felsőt.
Próbáltam megnyugodni és nem ideges mozdulatokat tenni, mert egy nő számára, aki azon a gyanún van, hogy becsapták minden pillantás árulkodó és bűnös.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Márc. 18, 2013 7:46 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Selena Nash Claudia
Selena beballagott kecsesen a szobába és bemutatkozott Claudiának. Én csak vigyorogtam mint a vadalma, amíg Sel felém nem fordult bosszúsan. Kérdőn néztem rá. Nem értettem mi baja van.
Aztán pár másodperc múlva leesett miért ilyen. Körbenéztem. Tekintetem az újdonsült vámpír Claudiára esett majd az én félmeztelen testemre. - Jesszusom!! Ez nem az amire gondolsz... - ugrálok idegességemben és a kezemmel tiltakozom erősen. Kitágult szemekkel nézek Selenára. Igazából nem ismertem magamra. Sosem volt még barátnőm. Nem igazán gondoltam bele, hogy ha az embernek van barátnője akkor az nem magától értetődő, hogy nem nézek más csajokra. Viszont itt volt még pluszba ez a helyzet. Lehet azt hiszi valami vámpírgyártó elmebeteg vagyok. Abbahagytam a hülye toporgásomat és kihúztam magamat. - Ő itt Claudia ... A legjobb és egyetlen barátom... A kriptában ismertem meg és segítettem vámpírrá változnia... - mondom vigyorogva. Ami a szívemen az a számon... Bár lehet már megint túl sokat beszéltem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Márc. 18, 2013 7:37 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Amint beléptem a nappaliba, teljesen ledöbbentem. A helyzet félreérthetetlen volt számomra. Nash félmesztelenül, a szoba másik felében egy fiatal lány álldogál. Ettől függetlenül próbáltam nyugodt maradni. A lány felém nyújtotta a kezét, amit először nem tudtam mire vélni, de végül is kezet ráztam vele. -Szia Claudia. Az én nevem Selena Cristal.- A tetintetéből leszűrtem, hogy rájott, hogy milyen kapcsolatban vagyok Nash-sel. Ha belegondolok, igazából szimpatikus nekem ez a lány, viszont, ami furcsa, hogy nem akartam nekirontani, és kiszívni a vérét. Hirtelen fejbekólintott a felismerés. Hiszen Claudia vámpír! És, ha jól ítélem meg, nem lehet több pár naposnál. Kedvesen Claudiára mosolyogtam, majd Nash felé fordultam, immáron bosszús tekintettel. Mégis mit képzelsz? Hogy ilyen könnyen hülyére vehetsz? Túl sokat csalódtam az életben ahhoz, hogy felismerjem az ilyen helyzeteket. Hát ezt nem hiszem el. Egyszer, csak egyetlenegyszer hittem, hogy végre boldog lehetek, erre ezzel büntetnek. Mit vétettem ellened??- Nem szóltam semmit, tekintetem mégis úgy hatott, mintha a ház zengene bosszús szavaimtól. -Miért?- csak ennyit szóltam, elcsukló hangon.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Márc. 18, 2013 7:14 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Már éppen förmedtem volna rá Nash-re, hogy mi is a probléma a ruhámmal?! Az oké, hogy vizes és koszos lett, de csakis azért, mert belökött a medencébe. És különben is, mi ez a fekete kártya, amit a kezembe nyomott? Azonban ezt inkább nem tettem meg, mert váratlanul kopogott valaki a bejárati ajtón. Furcsa, máris lenne egy vendégünk? Remélem nem egy ember. Úgy éreztem, tudom kontrollálni magam, dehát a hotelben is azt hittem.
Nash indult ajtót nyitni és már majdnem rászóltam, hogy kapjon fel valami felsőt, de késő volt. Kitárta az ajtót.
Egy gyönyörű, barna hajú nő állt az ajtóban. Az arca sima és tökéletes volt, tartása egyenes, kecses. Az az érzésem támadt, hogy ő is egy vámpír. A ruhái kifinomult ízlésről árulkodtak és egy kicsit elszégyeltem magam, hogy én ebben a rongyos, vizes ruhában mutatkozom. A törölközővel minél gyorsabban próbáltam rendbe szedni, legalább a hajam.
Nash ismerte,bár úgy tűnt ő sem tudta, hogy jön, mégis vigyorogva fogadta és gesztusaiból úgy véltem, ő a szerelme.
- Szia Selena. - üdvözöltem szégyenlősen. - Claudia vagyok. - mosolyogtam és a kezemet nyújtottam felé.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Márc. 18, 2013 6:51 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Selena Nash Claudia
Mikor elindultam volna Claudia szobája felé valaki bekopogott az ajtón. Kérdőn vontam fel a szemöldökömet. Vajon ki lehet az? A takarítónőnek megparancsoltam, hogy az első pár napban nem kell jönnie. Reméltem, hogy nem olyan buta, hogy ellenszegüljön nekem.
Visszabattyogtam az ajtóhoz és kinyitottam kíváncsian. - Selena... - nézek hirtelen kissé ledöbbenve. Idegességemben végigsimítok már száradófélben levő izmos csupasz mellkasomon.. - Isten hozott az átmeneti hajlékomban ... - mondom vigyorogva és kitárom az egyik karomat mutatva, hogy jöjjön be. Ha nem állt volna ott Claudia akkor teljesen másképpen üdvözöltem volna, de így csak huncutan megpaskoltam a popsiját befele menet.


Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Márc. 18, 2013 6:43 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Hallottam, pontosabban Nash mesélte, hogy vett egy házat nem messze a belvárostól. Gonoltam, meglátogatom. Mikor odaértem a házhoz, ismerős érzés fogott el, amit legutóbb Olaszországban éreztem. A ház teljes mértékben egy toszkánai birtok szépségét adta át. Mystic Falls-on kívül eddig egyedül Toszkánában érztem igazán jól magam. Ott viszont nem maradhattam sokáig, mert a déli vámpírok agyament viselkeséde engem is veszélybe sodort volna... Bekopogtam az ajtón, remélve, hogy van itt valaki.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Márc. 18, 2013 5:53 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Claudia& Nash
Egyből felpattant a vajszínű vadi új kanapéról. Látszik, hogy most változott csak át. Tudhatná, hogy ha csak egy telefonhívásból megvásároltam egy ilyen mediterrán típusú házat akkor biztosan nem erőltetem meg magamat, hogy vigyázzak a cuccokra benne. A vizes farmeremről és nem mellesleg a hajamból is csöpögött a fapadlóra a víz. Kinyitottam a TV alatti kis szekrényt és kihúztam belőle egy törülközőt, amit a vállamra terítettem keresztbe. Aztán még egyet és Claudia képébe dobtam.
Odasétáltam hozzá és a kanapéra bámultam. - Tudod...van egy bejárónőnk, aki minden nap ellátogat ide...Persze csak ha én is itt vagyok... Nehogy véletlen megedd... - újra Claudiára vándorol a tekintetem és elég gúnyos hangsúllyal vágom a képébe azt az utolsó mondatot széles vigyorral természetesen... - Most pedig itt lenne az ideje, hogy megnézzük a házat... nemde bár? ... - mondtam és már el is indultam a következő helyiség felé, mikor eszembe jutott valami. - Ha netalántán összetörsz valamit...csak ne szégyelld magadat... ez természetes egy vámpírok lakta házban...csak vegyél újat és ruhákat is ha lehet...ez nem áll jól drága ... - mondom miközben végigmérem őt. Majd előhúzom a tárcámat és kikapok belőle egy fekete kártyát a sok közül... Odanyomom a kezébe... Nem vagyok benne biztos, hogy tudja mit jelent a fekete szín a kártyán... De reméltem rájön hiszen nem sok embernek adogatnak ilyet az emberek világában... mivel ez korlátlan vásárlást biztosít. Másrészről nem bántam volna, ha nem jön rá, bár elég okosnak látszik, mivel még a végén megijesztem. Még csak most változott át...talán még az emberek világa szerint gondolkodik és ott a pénz a minden. Nem akarom, hogy azt gondolja le akarom kenyerezni. Nekem nagyon természetesen jönnek ezek a dolgok... a pénz szórás. Megvillantom a mosolyomat majd elindulok a következő helység felé...



Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Márc. 18, 2013 5:34 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Nash


Belépve a nappaliba ismét elcsodálkoztam. Olyan tökéletes volt. Az álmennyezet érdekes kör alakokba rendeződött, a szoba világos és tágas volt, a kanapé pedig stílusos és emellet hihetetlenül kényelmesnek tűnt. A kanapéval szemközti falon, pedig egy hatalmas plazmatévé csücsült. Ilyet, eddig csak a bevásárlóközpontokban láttam. Otthon csak egy kis kocka televíziónk volt és azon is csak néhány csatorna jött be recsegés nélkül. A cipőmet levettem az ajtóban, mert nem akartam máris bemocskolni a házat. Éppen elég, hogy tetőtől talpig csurom víz vagyok, úgy féltettem így is a finom kasmír szönyeget a víztől, mint egy éjszakázó dolgozó a reggeli kávéját.
Azonban nem sokáig csodálhattam, mert Nash vámpírsebességgel berontott a gyönyörű nappaliba, derekamnál fogva felkapott a vállára és mielőtt még alkalmam lett volna bármit is tenni, ledobott a makulátlan kanapéra. Azonnal felpattantam róla, nem akartam, hogy a víz makacs foltot hagyjon a tökéletes szöveten. Hatalmas vigyor terült szét az arcán. Amint lesz rá alkalmam, ezt még visszakapja.
- Akkor ezt most bóknak veszem. - nevettem fel. Egész emberi életemben nem nevettem annyit, mint ma, pedig egy elég mosolygós lány voltam mindig is. Egészen amíg be nem töltöttem a hét éves kort. Amikor ugyanis anyu elhagyott... - Talán veled sem lesz olyan rossz. - vágtam vissza vigyorogva. Egyke gyerek voltam, tehát nem ismerem milyen érzés, ha az embernek van egy testvére, de mindig is irigyeltem azokat, akiknek kijutott ez a szerencse. Mikor kicsi voltam, néztem őket, ahogy megosztják egymást közt a csokoládét, vagy a süteményt, míg én arra gondoltam, hogy akár a fél karomat is odaadnám egy nővérért vagy bátyért. Hát ha még választanom is lehetne, hogy milyen legyen, biztosan olyan lenne, mint Nash.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Márc. 18, 2013 3:44 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Claudia& Nash
Lekaptam magamról a fehér pólómat és csak a farmeromat hagytam magamon. Majd követtem Claudiát a házba. Már másodszorra rántanak vissza a medencébe. Viszont az elsőnél számítottam rá és hagytam magamat. Ez esetben pedig nem hittem volna, hogy ilyet mer tenni. Másrészről jó bulinak tűnt így csak mosolyogtam és utána futottam a házba. Berontva a nappaliba elkaptam a derekát és a vállamra vettem.
Majd odasétálltam vele a kanapéhoz és nem kímélve ledobtam rá. Persze csak játékból tettem mindezt. Vigyorogtam. Ha valaha is lett volna testvérem biztosan olyan húgot szerettem volna, mint ő. - Már most látom, hogy melletted nem fogok unatkozni... - karba tett kézzel néztem csúnyán rá, persze még mindig csak viccből...

<-----Ház és udvar
------>Nappali
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 17, 2013 7:23 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Nappali~

Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Vissza az elejére Go down
 

A ház nappalija

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

 Similar topics

-
» A ház nappalija
» A ház nappalija
» A ház nappalija
» A ház nappalija
» A villa nappalija

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Mystic Falls-i lakások :: Claudia Miller háza-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •