Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Ariel Holland

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Ápr. 26, 2013 8:37 pm
Ugrás egy másik oldalra

Ariel Holland
⋆Don't cry because it's over, smile because it happened.⋆

Információk
because we are different
Teljes neved: Ariel Holland

Születési idő; hely: 1910. november 19.

Kor: 102

Faj: Vámpír

Play By: Ashley Tisdale

Érdeklődési kör: Rajzolás.

Becenév: ide.

Amit a külső takar...


Kedves aranyos és imádni való vagyok mások szerint. Mindig megpróbálok ott lenni a barátaimért, akikért bármit megtennék. Talpra esett, erős személyiség vagyok, aki kiáll a saját véleménye mellett. Bárkivel szembe szállok, ha arról van szó, de inkább csak várok valakire, aki megmenthet, hiszen régóta vagyok már vámpír, így sok évet töltöttem már egyedül.
Van egy kedvencem, aki inkább már család tag. Őt is velem együtt el kell fogadnod, az én kis Pindurkámat, a kutyusomat.




Életem története

1910. november 19-én születtem New York-ban. Egyszerű családban nevelkedtem két testvéremmel. Mindketten fiatalabbak voltak nálam és sajnálatos módon egy betegség elragadta őket tőlem, ami azóta is kísért. A szüleim nem igazán figyeltek rám, inkább beburkolóztak a fájdalmukba. Őket is megviselte a dolog, de azt nem voltak hajlandóak észrevenni, hogy engem is ugyanúgy érint. Körülbelül húsz éves lehettem, amikor már valamennyire kezdtek észrevenni és férjet kerestek nekem. Édesapám már ekkor is betegeskedett, majd később meg is halt. Édesanyám sem bírta pár hónapnál tovább így hát egyedül maradtam.
Úgy döntöttem mivel nincs semmi veszíteni valóm utazgatok. Ami már volt azt úgy is elveszítettem. Ekkor ismerkedtem meg egy Naomi nevű lánnyal. Ő ajánlotta fel nekem az örök élet lehetőségét egy jobb élet reményében. De nem hiszem, hogy túlzottan érdekeltem, mert miután átváltoztatott el is tűnt.
A vérszomjjal eleinte küszködtem, de később megtanultam kezelni. Utazgatásaim során sokat jártam emberek közé. A gyerekek mosolyában megláttam a testvéreim mosolyát. Amikor még boldogok voltak. Egy kislány fogott meg igazán a gyönyörű szemeivel és a szőke hajával.
Itt sem maradtam sokáig továbbálltam, hogy megkeressem azt, amire azt hittem szükségem van. Eközben több emberrel találkoztam, de egyikükkel sem volt túlzottan mély kapcsolatom.




Célok a városban


Régóta élek már vámpírként, több évszázada. Sok mindenkit elvesztettem ez az idő alatt. Több helyen megfordultam már, mint például a mindig nyüzsgő New Yorkban, vagy éppen a vámpírokkal, s boszikkal teli New Orleansban, de egyik helyen se találtam meg azt, amit kerestem, míg végül fülembe nem jutott egy hely, Mystic Falls neve. Eszembe jutott, hogy milyen régen jártam már ott, így pont itt volt az ideje, hogy vissza térjek ide, s találkozzam egy régi ismerőssel, illetve reményekkel telve, hogy végre megtaláljam azt, amit keresek régóta. Akkor még apró Carolinnal, imádni való kislány volt, vajon most mi lehet vele. Összepakoltam minden cuccomat, ami volt és egy napsütötte napon megérkeztem Mystic Fallsba.


Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Ápr. 27, 2013 2:42 pm
Ugrás egy másik oldalra

Elfogadva!
diaries frpg
Üdv közöttünk, Ariel! Smile Ha őszinte akarok lenni, nekem valahonnan ismerős vagy... DE az én emlékezetem már enyhén selejtes, talán ezért van. Wink Hiába, a korral jár..
Rátérve a lapodra: nekem sok mindenben maradt egy fekete folt, hogy vajon akkor... milyen is ténylegesen ez a lány? De ez nálam soha nem kivetnivaló, mert általában amit a karilapból nem, azt játéktéren megtudjuk. Ezért is tartom előnyben azokat is, akik nem írnak mindig regényeket. Wink
Nem hiszem, hogy üres és unalmas lesz számodra eme kis város. Smile Mehetsz is játszani, foglald le az arcodat, aztán nyomás a partnerkeresés! Smile 31
Vissza az elejére Go down
 

Ariel Holland

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Ariel szobája
» Ariel and Elliott
» Holland lakosztály
» Lazerian Holland

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Vámpírok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •