Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vámpírboszorkány
Sybille Diana Morgan
Lakosztály Tumblr_ni1c2uOrfO1qm910xo3_250
Keresem :
Tartózkodási hely :
∞ mystic falls & all around the world
Hobbi & foglalkozás :
∞ witch



A poszt írója Sybille Diana Morgan
Elküldésének ideje Hétf. Jún. 06, 2016 1:19 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
lucien & sybille
i don't know what happens with us

A lift megállt, az ajtó kinyílt, mi mégis csak álltunk ott. Nem tudtam, mire várunk. Valószínűleg a magyarázat egyszerű volt... semmire. Én nem vártam el, hogy megbocsásson nekem, holott olyan titkot őriztem, amely alapvetően megváltoztatta az életét. És talán minden, ami eddig igazán éltetett, köddé vált. Szerette volna ő maga elkapni azokat, akik véget vetettek a szülei életének. Bennem soha nem fogalmazódott meg az, hogy bosszút álljak, mert... hiába éltem velük, hiába szerettek sajátjukként, én magam nem tudtam volna ennyi idő elteltével is azt hajkurászni, aki megölte őket. Bár talán azért gondolkodtam így, mert nem az én vérszerinti szüleimről volt szó. Ők Lucien szülei voltak.
Végül az ajtó ismét becsukódott, de mi mégsem mozdultunk. A szemeiben nem láttam késztetést arra, hogy menni akarna, egyedül a kezét emelte fel, hogy megállítsa a liftet. Ott maradtam kettesben vele, egy apró kis résben, arra várva, hogy elmondja, miért nem akar többé látni. Hogy mivel, milyen módon törtem össze mindent, ami eddig az életét képezte. Pedig sosem akartam bántani... talán utoljára kamaszkoromban, mikor még a versenyszellem ott élt mindketőtnkben, és jó mókának tűnt megkeseríteni a másik életét. - Hát akkor... hogyan csalódtál bennem? - kérdeztem rekedten, közben érezve, hogy az arcomhoz ér, és megelőzi a könnycsepp legördülését. Annyira közel éreztem magamhoz, közben mégis annyira távolinak tűnt... az egésznek nem volt semmi értelme. Belül képes lettem volna szétszakadni. Nem tudtam, mit érzek iránta, annyira összezavart mindent a bizonytalanság, a múlt árnyai... én pedig soha nem voltam képes csak úgy lerázni valamit. Támasz nélkül nem.
A váratlan őszinteségi rohamom már meg sem lepett. Tényleg nem tudtam volna elképzelni az életemet nélküle. Ahogy jött, úgy rögtön a bőröm alá fészkelődött. A zenével. A gitárral. A dalszövegével... magamnénak éreztem mindazt, amiről ő maga dalban beszélt. Az érzéseit... a szívét és lelkét.
Lehunytam a szemem, mikor ajkai megérintették arcomat, mire viszont felfogtam volna, hogy az ajtó ismét kinyílt, mi már a szoba felé lépkedünk. Nem kellett hosszú utat megtenni ahhoz, hogy megálljunk a szoba ajtaja előtt, a kulcs elfordult a zárban, és belépve rögtön valami furcsa nyugalom fogott el. Bár belül még mindig szét akartam feszülni, annyira zakatolt a szívem. Miatta. Ő váltotta ki. - Úgy érzem magam, mint valami... első bálozó - mosolyodtam el halványan, ezúttal én magam törölve le azt a kis nedvességet, ami az arcomon még a folyosón jelent meg. - Sosem voltam még ilyen helyzetben. Férfi még nem váltotta ki belőlem azt, amit te - fordultam felé egy pillanatra, de lesütött szemeimet szinte rögtön a kilátás felé fordítottam. Nem volt jellemző rám a szerénység, vagy a szendeség. Régóta kinőttem ezeket a tulajdonságokat, de mellette... megint az a tizenhat éves lány voltam, aki beégette őt a lányok előtt, amikor udvarolni próbált nekik.

©
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Május 07, 2016 12:22 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
lucien & sybille
i don't know what happens with us

Kilométerek. Kilométereknek érződött, amíg a szobába mentünk fel, a köztünk beálló furcsa némaság keserítette meg a lift felfelé tartó útját. Kívülről két fiatal huszonéves voltunk, akár szótlanul, szinte alig a másikra pillantva utaznak együtt – talán nem is egy szobába tartanak ránézésre –, pedig mindketten emésztettünk magunkat valamin, az elhangzottakon, a kiejtett szavak mélyen sebeztek meg minket, a múltunkat, a jelenünket. A jövőnket? Fogalmam sem volt, hogy mi lesz ezek után.
Ez volt az életem: a szüleim gyilkosai után kutatni. Mindig elhittem, hogy nyerhetek, hogy egyszer meglesznek a gazfickók, de a fejemben az egész egy örökös macska-egér játék maradt, nem volt terv, hova tovább. Mi az értelme az örökkévalóságnak, ha az eddigi életedet a múlt hajhásza és a bosszúvágy töltötte ki? Mit lehet ezek után még kezdeni? Lehunytam a szemeimet, próbáltam kiüríteni az elmémet, túl sok volt a kérdés, túl kevés a válasz. Csendesen lélegeztem, minden áramlással finom púderes parfümjének illata szökött orromba, halkan ízlelgettem, és bár nem vallottam volna be neki, valami otthoni harmónia kúszott végig ereim mentén.
Szemeim hirtelen pattannak ki, és fordulnak felé, egyenesen gyönyörű íriszei közepébe bámulok szavai hatására. Kérdőn nézek rá, mert nem értem, mire gondol, ám gyorsan magyarázatot kapok tőle, megértem, mire gondol, megértem, mit ért szavai alatt, és megértem, mit gondol rólam hirtelen. Ám nem tiltakozom még. Nem engedem el tekintetét, és szinte mozdulatlanul nézem őt továbbra – még az sem tűnik fel, hogy közben megérkeztünk az emeletünkre, a felvonó ajtaja pedig halk mechanizmusok kíséretében nyílik ki a folyosó képét vetítve elénk. De nem látjuk, mert nem engedem el tekintetét. Egy fél pillanat múlva mögötte elnyúlok, a liftajtó becsukódott, de megállítom, hogy ne menjünk tovább az emeletről. Közel kerülök hozzá.
- Mert nem csalódtam benned. Legalábbis nem úgy, ahogy azt Te gondolod – szavaim halkan hagyják el ajkaimat, szinte csak suttogok. Ha tudnám, hogy neki is annyira éles a hallása, mint nekem, akkor még ennyire se erőltetném magam, de nem feledkezem meg arról, hogy kettőnk közül csak én nem táplálkozom normálisan. Ujjaim óvatosan csúsznak arcára, hüvelykujjammal egy kitörni készülő könnycseppet törlök le szemének sarkából.
- Bármilyen furcsán is hangzik, azt hiszem, velem is.
Átgondolatlan szavaim szinte észrevétlenül törnek ki ajkaimon keresztül, de nem maradok ebben a pillanatban, az arcához hajolva egy puszit lehelek arcának almájára, aztán kezét fogva kinyitom a lift ajtaját, és elindulok a szobához. Az egész egy szempillantásnyi idő alatt történik, abban sem vagyok biztos, hogy a normálisnál nem voltam így is gyorsabb. De előtte talán önmagam lehetek, ezért nem szándékozom megjátszani magamat.



©
Vissza az elejére Go down

Vámpírboszorkány
Sybille Diana Morgan
Lakosztály Tumblr_ni1c2uOrfO1qm910xo3_250
Keresem :
Tartózkodási hely :
∞ mystic falls & all around the world
Hobbi & foglalkozás :
∞ witch



A poszt írója Sybille Diana Morgan
Elküldésének ideje Csüt. Márc. 17, 2016 8:54 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
lucien & sybille
i don't know what happens with us

Azt hiszem, ódákat tudtam volna zengeni arról, hányszor és milyen módon okoztam csalódást másoknak. Mintha ez lett volna az a hobbi, amiben legfőbb kedvemet leltem, pedig mindvégig a helyemet kerestem a világban... és közben túl sok szívet törtem darabokra. De ezek a darabok annyira szilánkosak, annyira... élesek voltak, hogy nem tudtam csak úgy segíteni abban, hogy összeragaszthassák. Apránként kellett megtennem azokat a lépéseket, hogy segíteni tudjak a folyamatban. Már ha akarták, hogy maradjak. Lucien még egy szóval sem mondta, hogy a friss találkozásunkat fogjuk is rövidre, és hagyjuk azt, amit már valójában régen hagynunk kellett volna. Az emlékek, amik hozzá kötöttek, hol keserűek voltak, hol mosolyt csaltak az arcomra... főleg mikor az rémlett fel, hogy milyen is volt, mikor elváltak az útjaink. Akkor már nem csak egyszerű testvérek voltunk, ott volt valami más is. Valami megfoghatatlan, megnevezhetetlen. És nem sejtettem, hogy a világ lehet még annyira kicsi, hogy egy földrészre sodorjon bennünket.
Halványan elmosolyodtam, bár csak lehajtott fejjel, mikor jelezte a maradási szándékát, majd követtem őt a lift felé. Még mindig nem tudtam nyugodtani venni a levegőt. Én, aki a legtöbb esetben beszélt, most nem tudott mit mondani, ő pedig nem kérdezett. De róla tudtam is, hogy ilyen. Ahogyan a legtöbb férfi. Már abba is furcsa belegondolni, mikor kezdtem el férfiként tekinteni a bátyámra. Habár vérség nem köt össze, egy házban nőttünk fel, és viszolyogtam saját magamtól, amiért már nem voltam képes úgy kezelni, ahogyan a szüleink azt belénk próbálták nevelni. Ők azt akarták, hogy ne gyűlöljük egymást, képesek legyünk normális hangnemmel megilletni a másikat. Talán akkor még nem volt értelme, de mára már túl jól sikerült ez az egész.
- Köszönöm - bukott ki belőlem teljesen váratlanul, megtörve a csendet, amelyről nem tudtam eldönteni, hogy kényszeredett szünet volt-e, vagy csupán szüksége volt erre a kis időre, hogy átgondolja, miként is tudná értelmezni a kialakult helyzetet. Neki ellensége volt az, aki nekem a családom... hosszú évtizedekig hagytam nekik, hogy agymosással hitessék el velem: minket szolgál, amit teszünk. - Mármint... köszönöm, hogy nem mondtad még ki, hogy mennyire csalódtál bennem - tettem aztán hozzá, hogy értelmet nyerjen az apró köszönetnyilvánítás, habár még túl friss volt kettőnk újbóli ismeretsége ahhoz, hogy tudja, nem gyakran mondtam köszönetet senkinek. - Sem szavakkal, sem... sem a szemeiddel - folytattam, miközben felé fordítottam a fejem. A lift szerint még volt két emelet hátra, és egy hosszabb másodpercre lehunytam a szemem, miközben nagy levegőt vettem. - Hosszú ideje a te felbukkanásod a legjobb, ami történt velem, Lucien - vallottam be, majd elcsitultam, és próbáltam tartani magam annyira, hogy ne könnyekkel próbáljam meghatározni ezt a kijelentést. Nem szerettem a drámát, sírni sem szerettem... de minden elfojtott könny ki akart törni. Évtizedek csalódottsága, fájdalma, keserűsége összpontosult bennem, és ahogy ránéztem, csak nem tudtam, mire számítsak.

©
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 05, 2016 8:03 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
lucien & sybille
i don't know what happens with us

Miután a szavakat kiejtem a számon, már meg is bánom őket. Tudom, hogy mit szeretnék, sokáig vezetni, a világ végéig menni, elűzni a gondolatokat a fejemből, csak a sötét – ám számomra mégis tökéletesen kirajzolódó – utat követni, nem nézni vissza, vezetni, és vezetni, a gázpedált végtelen mélységekig nyomni. Kérdésemmel azonban áthelyezem a döntést az ő kezeibe, az irányítás apránként csúszik ki az ujjaim közül, az arcára pillantok – elég csupán szemem sarkából figyelni az utat, hogy biztonságban legyünk –, és a döntés még szavai előtt kirajzolódik rajta.
Maradjunk itt.
Lassan bólintok, és így teszek. A belváros felé veszem az irányt, az amúgy is csendes, éjszakai sötétben nem sokan tartózkodnak kint. Légzésének rendezetlenségét, szívének furcsa ritmusát hallgatom, elnyomja a kocsi motorjának zúgását, a váltók kattanását, a környékbeli kutyák ugatását. Valahogy megnyugtat az egyeletlen, ám közben mégis monoton dobbanás. Gondolataim kitisztulni látszanak, szinte kényszerítem magam, hogy erre koncentráljak – és hirtelen már nem érzem, hogy menekülni akarok, hogy órákon keresztül akarok menni, rohanni, taposni a pedált, hogy semmi sem létezzen, ez a hang átveszi felettem az irányítást, és megnyugtatja feldúlt gondolataimat.
Egy jó nevű szálloda előtt parkolok le, tűéles hallásomnak szinte fel sem tűnik, hogy a motor hangja elhallgat alattunk, még mindig ráfigyelek. Szokatlan bódultsággal – kívülről talán olyan, mintha sokkban lennék, hiszen amióta megkérdeztem, hová menjünk meg sem szólaltam – szálltam ki az autóból, és természetfeletti gyorsasággal érek az ajtójához, hogy én nyithassam ki neki. Csendben kísérem őt be, tekintetem végigfut a szálloda kissé vintage stílusú recepcióján, hagyom, hogy odamenjen, és intézkedjen. Akár hallgatózhatnék is, de füleimben még mindig szívének dobbanása ver ritmusra – már kissé nyugodtabb, mint az előbb volt –, szinte már zenének tűnik, ahogy a maréknyi testrész vért pumpál az ereibe, ettől cselekszik, beszél, közeledik hozzám.
Kissé meglepett, amikor egyszer csak előttem állt, meglepettségem azonban mesterein rendezem, emlékeztetem magamat arra, hogy mondott valamit, kérdése hozzám szólt, és bár a válaszon nem gondolkoztam eddig, most mégis gyorsan szalad ki ajkaimon. – Igen, maradnék. Ha nem gond, természetesen.
Kérdéséből úgy gondoltam, hogy nem fogja bánni, ezért – amennyiben persze nem volt ellenvetése – elindultam a lift felé, majd benyomtam a hármas gombot. Ugyan nem figyeltem, amikor szobát foglalt, tekintetemet azonban nem kerülte el a kulcson található szobaszám, így különösebb kérdés nélkül is tudtam, merre kell mennünk.
Éreztem, hogy mondanom kellett volna valamit, az elhangzottakról, a titkáról, rólunk, akármiről – én azonban nem voltam igazán a szavak embere, amikor másokkal kellett kapcsolatot teremteni. Ezért inkább csendben maradva hagytam, hogy füleimben pulzálásának zenéje visszhangozzon.
Ez volt az egyetlen, ami most megnyugtatott.


©
Vissza az elejére Go down

Vámpírboszorkány
Sybille Diana Morgan
Lakosztály Tumblr_ni1c2uOrfO1qm910xo3_250
Keresem :
Tartózkodási hely :
∞ mystic falls & all around the world
Hobbi & foglalkozás :
∞ witch



A poszt írója Sybille Diana Morgan
Elküldésének ideje Kedd Feb. 02, 2016 8:08 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
lucien & sybille
i don't know what happens with us

Nem is igazán tudtam, mit jelent az, hogy haza. Ennél ostobábban aligha tudtam volna kifejezni magam, de már kicsúszott. Miután az autóba szállva fordult felém, mégis mire gondoltam egészen pontosan... először rá akartam bízni a döntést. Szégyelltem magam azok után, amit tettem. Csalódást okoztam annak, akinek régen mindenáron borsot akartam törni az orra alá, de ezt már kinőttem, és... csak szimplán egy normális ember akartam lenni, akinek mágiája van. Féltem attól, hogy kiutasít az életéből azok után, hogy ismét megtaláltuk egymást. Pedig annyira kevés volt rá az esély, mégis itt voltunk... ő és én, mint régen. Testvérekként. Most viszont... más volt. Több? Nem mertem magabiztosan beszélni az egészről. Ami meglepő volt, tekintve, hogy soha nem voltam híján a magabiztosságnak. Elrabolt belőlem egy darabot, a csend emésztette minden dolgozó idegsejtet, és... tudni akartam, mit is tudhatok még mindig magaménak. Ha a bizalmát elveszítettem, valószínűleg egy újabb névvel bővül az a bizonyos lista.
- Elég itt egy hotel. Majd... holnap visszatérünk Mystic Fallsba - leheltem egészen halkan, miután nagyot nyeltem. Egy ideig csak a kezeimet figyeltem, majd pár másodperc erejéig felé fordítottam a fejem. Nem tudtam, számíthatok-e egy beszélgetésre tőle. Egyáltalán velem marad-e, vagy amint elvitt "hazáig", csak kiszór és azt mondja, neki ebből ennyi elég volt, nem bír tovább egy helyiségben maradni velem. Talán meg is érteném... ugyan nem volt közöm közvetetten a szülei meggyilkolásához... de azt az eszmét vallottam, amit azok a szörnyetegek. Túl későn szálltam ki, nem jöttem rá korábban, hogy ez nem család. A családot ismertem még régebbről. Furcsa, hogy pont Lucien családja volt az én famíliám is... nehezen hasonlítottam volna össze az utazókat azzal az élettel. Néhány pillanat erejére meg is bántam, hogy annak idején csak úgy megszöktem.
A szobafoglalás egyszerűen ment, átvettem a kulcsot a recepcióstól, majd Lucien felé fordítottam fejem. Eleinte nem tudtam, mit is mondjak... féltem, hogy mit fogok hallani. - Velem maradsz? - kérdeztem csendesen, kicsit közelebb sétálva hozzá, és megállva előtte néztem fel azokba a gyönyörűen világos szemekbe. Megannyi keserű évtized, és mégsem látszott a szemén, hogy mennyit szenvedett... láttam rajta a tapasztalatot, a kort... és csalódást kerestem.

©
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Márc. 06, 2014 3:35 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
Louise

Amikor azt mondta, hogy tűnjek el rossz érzés fogott el. Ez meglepően ért, ilyen nem sűrűn szokott velem történni. Talán azért, mert valaha közel álltunk egymáshoz, legalábbis amennyire két vámpírvadász esetén ez lehetséges. Na persze nem szerelemből, inkább úgy éreztem, mintha hozzám nőtt volna. Társak voltunk, együtt harcoltunk más vámpírok ellen, szinte már ismertük egymás minden mozdulatát. Egy nap innia kellett a véremből, hogy megmenthessem az életét. Túlságosan merész volt, így aznap este valahol a sötét éjszakában megszűnt embernek lenni. Miután vámpírrá változott elment. Minden szó nélkül otthagyott. Talán azt hitte, hogy könnyedén túl leszek majd rajta, de nem így lett. Másodjára tűnt el valaki az életemből anélkül, hogy bármiről is tudtam volna.
-Ezt nem kellett volna.- mondtam határozottan a legutolsó szavaira és az előző kis akciójára utalva.
A következő pillanatban iszonyatos erővel Louise felé suhanok, hogy a falhoz szegezzem őt, miközben a másik kezem mellkasát átszakítva elindul a szíve irányába.
-Fogalmad sincs, hogy kivel állsz szemben Louise!- mondtam dühösen, miközben vámpírfogaim előbújtak a helyükről! Törődtem vele, legalábbis amennyire én képes voltam törődni! Szerettem vele lenni, kezdtem úgy érezni, hogy talán később kialakulhatna valami. Ő viszont otthagyott. Eltűnt, és ezzel a fénye is eltűnt a világomból 100 évnyi sötétségre ítélve engem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Feb. 28, 2014 9:41 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
Christopher
- Nem érdekelnek a kicsinyes perverzióid. - Rázom meg a fejem a gyűrűs megjegyzésére reagálva. - Neked már akkor elment az eszed, mikor átváltoztál. Belőlem legalább nem lett holmi se hall se lát "bosszúálló".
- A Mikaelson család felbukkanása után éreztem, hogy előbb utóbb megjön a többi önjelölt idióta is, de hogy pont te lennél az... - Talán visszakellene vennem az arcomból, nyílvánvaló, hogy semmi esélyem nem lenne ellene, de a gyűrűm azért visszaszerezhetem, ha váratlanul jövök. Már készülnék is, de akkor erőteljesen felemeli a hangját, mire igencsak meglepődök és értetlenül, a homlokom ráncolva, egy furcsálló grimasszal nézek rá. - Hogy mi van?
- Egyszer már meghaltam miattad, minek jöttél ide, hogy újra megölj?! Talán Marcel lotyója lettem, és?! Nem ártok senkinek, nincs velem semmi dolgod, tűnj el! - A végére én is igen-igen megemelem a hangom, majd villámgyorsan a függönyhöz suhanok és behúzom azt, épp mielőtt szénné égethetne az elkapó napfény. Persze ez a kis akcióm azt eredményezte, hogy igencsak beléptem a veszélyzónába, ergo közel állok Christopherhez, de ne hidd, hogy egy pillanatra is kimutatom mennyire félek tőle.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Feb. 27, 2014 4:15 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
Louise


Abban a pillanatban, ahogy a napfény elérte a testét, Louise reflexszerűen a szoba egyik napfénytől védett sarkába suhant át. Már annyiszor hallottam a napfénytől égő vámpírok nyögéseit és jajgatásait, hogy Louise nyögése nem volt rám semmiféle hatással. Na jó, ez így nem teljesen igaz...
Az érzelmek belőlem is reflexszerűen előtörtek ahogy figyeltem a felém meginduló Louise-t, aki leginkább azzal volt elfoglalva, hogy árnyékban maradjon. Szóval felnevettem, ő meg kétségbeesettem próbálta visszaszerezni a gyűrűjét, de ezzel csak azt érte el, hogy többször megégette a nap. Egyenesen az ablak elé sétáltam tudván, hogy ezzel ellehetetlenítem a további kísérletezéseit.
-Miért? Nekem tetszik! Gyűjtöm őket, nem is tudtad?- kérdeztem vidáman miközben szemügyre vettem a gyűrűt.
-Most mondanám, hogy vedd el, ha tudod, de úgy sem menne!- mondtam nevetve
-Miért Louise? Csak magyarázd meg miért mentél el!- kiabáltam dühösen 100 év haragját zúdítva rá!
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Feb. 26, 2014 4:34 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
Christopher
Avegnue Plaza, mit ne mondjak, nem egy rossz hely, néha jól esik „kivenni egy szabad napot” és a napi mozgást letudni az ágy és a jakuzzi közti távolsággal. Mostanában az agyamra mennek. Egytől egyik. Minden vámpír, minden boszorkány, Mikaelsonékról nem is beszélve. Milyen ostoba egy banda... Talán nem kellene ennyire mellre szívnom a dolgokat, de utálom a változást. Én teljesen elégedett voltam azzal az időszakkal, mikor teljes mértékben Marcel uralta a várost és nem volt semmi gond.
Visszatérve, békésen feküdtem az ágyban, még éppen éppen ébredeztem, mikor a váratlan és erős fájdalomtól hangosan felnyögve reflexszerűen suhantam vámpírsebességgel a – mellesleg világos szoba – lehető legsötétebb sarkába. A hirtelen jött napfénynek nem volt nehéz megégetnie, hisz csak fehérnemű és egy éppen a fenekem alá érő vékony selyemköntös volt rajtam. Néhány másodpercig még ziháltam, hirtelen fel sem fogtam mi történt. A kezemre – és a gyűrű helyére – pillantottam, végül fel a nem várt férfira.
Egy másodperc erejéig meglepettség és kétségbeesés ült ki az arcomra, de ez hamar átfordult felháborodásba, s az alaptermészetem azonnal felülkerekedett a félelmemen, ahogy – óvatosan –  megindultam felé, próbálva árnyékban maradni, miközben fel-felemeltem a hangom.
- Te teljesen megőrültél?! Mi a franc van veled? - Próbáltam elérni a gyűrűt, s egyszer-kétszer el is kapta a napfény a kezem egy-egy pillanatra, mire mindig felszisszentem. - Add vissza. Add vissza!
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Feb. 13, 2014 5:58 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
Louise

Tegnap este érkeztem meg New Orleansba. Az első ami feltűnt, hogy semmi sem változott. Legalábbis legutóbbi ittlétem óta, annak meg már lassan 100 éve. A nagy világháborúk idején a boszorkányok egyre inkább kezdtek elhatalmasodni a város fölött, annak ellenére, hogy az eredeti család akkor itt tartózkodott. Néhány boszorkány és varázsló áldozati mágiát használt, ekkor már tudtam, hogy jobb lesz lelépni a városból. Nem akartam én lenni a következő áldozat, így beálltam az amerikai hadseregbe, így hát azóta a közelében jártam a városnak.
Hogy miért jöttem vissza? Elegem lett Mystic Falls-ból, vagyis leginkább abból, hogy már a századik Petrova hasonás került elő és természetesen a városban minden Elena Gilbert körül forgott. Talán egyszerűbb lett volna kitépnem a szívét mindegyikőjüknek, fogalmam sincs, hogy mit esznek rajta annyira...
Az igazat megvallva nem csak emiatt vagyok itt. Tudomásomra jutott, hogy egy régi, kedves ismerősöm itt, a francia negyedben tartózkodik. Persze azt mondanom sem kell, hogy ő is a kiskirály, Marcel éjeljárói közé tartozik. Nem lepődtem meg, azon viszont annál inkább, hogy egy kis boszi segítségével a negyed boszorkányai korlátozva vannak, ami a varázslást illeti. Ügyes...
Szóval itt van ez a régi ismerős. Megtudtam, hogy az Avegnue Plaza Hotel egyik lakosztályában lakik jelenleg.
Bár még korán reggel van, de én már a szálloda lépcsőjének utolsó fokán járok és néhány pillanat múlva már csak méterekre vagyok a lakosztály ajtajától. Igyekszem a lehető leghalkabb léptekkel közeledni, nem akarom, hogy észrevegyen! A recepciónál megigéztem a hölgyet, aki így széles mosollyal átnyújtotta nekem a lakosztály pótkulcsát. Óvatosan elfordítom a zárban, amely egy halk kattanással jelzi a sikeremet! A lakosztályba belépve megpillantom őt az ágyon, bár szerencsére fogalma sincs arról, hogy valaki éppen "betört" hozzá. Egy szempillantás alatt az ágya mellé kerülök, majd egy finom mozdulattal leveszem ujjáról a napfénygyűrűt. A felkelő nap sugarai éppen megvilágítják a hatalmas ablakot és ez éppen kapóra jön. Egy hirtelen mozdulattal elhúzom a sötétítőt, a következő pillanatban pedig már az egész lakosztályt beteríti a napfény!
-Jó reggelt Miss Shepherd!- kiáltom vidáman, mintha csak a szobaszerviz érkezett volna meg!
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Tatia Petrova
Lakosztály Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Csüt. Május 16, 2013 10:47 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
- Ezen miért nem csodálkozom? - Kérdeztem, amikor azt mondta, nem szeret csomagolni. Pedig az utazás egyik legjobb része a csomagolás, hiszen akkor már tudjuk, hogy végre valami másik helyre mehetünk. Ezer év alatt ehhez is volt időm hozzászokni.
Elsétáltam a fotelhez, ahová leraktam a kabátomat, majd mikor azt is magamra vettem, bólintottam.
- Te semmilyen házasságban nem lennél képes élni. - Csóváltam meg a fejem mosolyogva, ez a mosoly viszont szívből jött. Nem, nem... nem engedhetem útjára az érzelmeimet, nem szabad hagynom, hogy Klaus elérje ezt.
- Mehetünk. - Bólintottam.

Recepció
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 16, 2013 10:39 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
- Szadista vagy - jegyeztem meg jókedvűen, majd magamra kapkodtam én is ruhákat. - Amúgy meg, még szinte ki sem pakoltam. Nem is hoztam magammal csak egy hátizsákot. Utálok csomagolni - vontam vállat, és az említett táska felé böktem, ami ott állt a sarokban.
- A recepción majd néznek, hogy a "feleségemmel" jöttem - macskakörmöztem a levegőbe - most meg egy másik nővel lépek le. Majd azt mondom, nyitott házasság - röhögtem el magam, és körbenéztem.
- Akkor azt hiszem, egyelőre ennyi volt New Orleans. Mehetünk? - kaptam fel a hátizsákot.
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Tatia Petrova
Lakosztály Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Csüt. Május 16, 2013 10:24 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
- Kösz. - Nevettem el magam szavait hallva és én is felálltam, hogy összeszedjem az eldobált ruháimat és visszaöltözzek. Éppen a felsőmet vettem fel, amikor nagyot nyeltem, Szóval mégiscsak visszajön velem Mystic Fallsba, méghozzá most. Furcsa, az elmúlt fél órában egyáltalán nem az járt a fejemben, hogy vissza akarom őt vinni. Hiszen... az egyet jelent a valószínűsíthető újbóli halálával.
- Tudod mit? Oldd meg egyedül. - Kacsintottam rá és egy apró mosolyt varázsoltam az ajkaimra, amikor szembefordultam vele. Lehúztam a vodkát, majd visszaraktam a poharat a helyére. - Amúgy sem láttalak még soha ilyesmi tevékenységet végezni, szóval hadd mozizzak egy kicsit. És egyébként is... a feleséged lelépett, neki kellett volna segítenie csomagolni. - Utaltam viccelődve Mila-ra. Ha nászutas lakosztály, akkor minden bizonnyal házasokként jelentkeztek be.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 16, 2013 10:15 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
- Dehogynem tetszett - mondtam, ahogy Tatia leszállt rólam, és fél könyökömre támaszkodtam. - Ezt senki nem tudja megadni nekem. Utolérhetetlen vagy, és ezt bóknak szántam - vigyorogtam el magam, majd nem zavartattam magam, azon meztelenül feltápászkodtam, és elsétáltam az italos szekrényig.
- Kiszáradt a szám - mormogtam, és a változatosság kedvéért némi vodkát utaltam ki mindkettőnknek. - Szóval, azt hiszem, végképp levettél a lábamról. Segítesz csomagolni, vagy oldjam meg a dolgot egyedül? - tettem egy kérdéssel nyilvánvalóvá, hogy készen állok visszatérni Mystic Fallsba.
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Tatia Petrova
Lakosztály Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Csüt. Május 16, 2013 9:47 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
Érzékeltem, hogy Klaust is elérte a gyönyör, ezért arcomra egyfajta elégedett kifejezés ült ki, miközben próbáltam úgy ahogy rendezni a légzésemet. Az kellene még, hogy vámpír létemre megfulladjak.
Megnyaltam az ajkaimat, hogy eltüntessem az esetlegesen ott maradt vért és elmosolyodtam. - Ez igaz... nagyon könnyen elő tudod hozni ezt belőlem. - Hajoltam oda hozzá, hogy egy csókot leheljek az ajkaira. - Csak azt ne mondd, hogy nem tetszett. - Kacsintottam rá, majd erőt vettem magamon ás leszálltam a csípőjéről.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 16, 2013 9:40 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
Ahogy egyre gyorsabban mozgatta rajtam a csípőjét tudtam, hogy nem fog sokáig tartani az együttlét, mert a kéj viharos gyorsasággal fog megrohanni mindkettőnket. Már szinte a kapujában álltam, és lehunyt szemekkel vártam az érzést, de előbb még más érkezett. Tatia fogait éreztem meg a nyakamban, ahogy mohón rám tapadt. Most is okozott némi fájdalmat, de nem törődtem vele. A fájdalom és a gyönyör ugyanis összemosódott, és ugyanabban a pillanatban, mikor a fogait kiemelve belőlem megrázkódott, majd megfeszült a teste, engem is elért a beteljesülés, és halk kiáltással adtam át magam a mámornak.
- Egyetértek... - préseltem ki torkomból nagy nehezen a választ, mikor Tatia néhány halk szót suttogott, és cirógatni kezdtem a hátát. - Úgy látom van, amit csak én tudok megadni neked. Olyan voltál, mint egy úthenger.
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Tatia Petrova
Lakosztály Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Szer. Május 15, 2013 11:38 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
Úgy mozogtam, hogy biztos legyek abban, hogy nemsokára mindkettőnket elér a gyönyör. Egyre szaporább és mélyebb sóhajok, nyögések hagyták el a számat. És még azt kérdezte, mi hiányzott... hát itt van a válasz. Ő maga az egész lényével együtt. Még ha néha jobban gyűlölöm, mint bárki mást, akkor is.
Nagyokat kellett nyelnem, mert amikor ismét elkezdte a mellemet kényeztetni, akkor már éreztem, hogy a fülemben dobolt a vérem és hogy egyre többször rándul meg a testem. Testem az övéhez simult, mellkasom együtt mozgott az övével, egyszerűen meg sem tudtam volna nevezni, hogy mi játszódott le bennem. Ismét gyorsítottam a tempómon, de még nem volt vadnak nevezhető, hanem arra szolgát, hogy fokozza az élvezeteket. Visszahajoltam Klaus nyakához, beszippantottam bőrének illatát, ennek hatására viszont megnyúltak a fogaim. Vágytam a vérére is, ha már a testét megkaptam... számomra így lesz teljes a gyönyör.
- Ígérem, hogy most... vigyázok. - Motyogtam és rögtön beleharaptam a nyakába, de óvatosan, mert nem akartam fájdalmat okozni neki, csak azt szerettem volna, ha ez is hozzásegíti a gyönyörhöz. Miközben mozogtam rajta és édes vére elöntötte a torkomat az izmaim egyszer csak megfeszültek, körmeimet végighúztam Klaus vállán és kihúztam a fogaimat a nyakából, kezeim viszont levándoroltak az ő kezeire. Megfogtam őket és úgy, ahogy ő nekem a feje felé nyomtam és az utolsó pillanatokban összefontam ujjaimat az övéivel, hogy egy hatalmas nyögés kíséretében átadjam magam a kéjnek. - Te jó ég... - Suttogtam elhaló hangon Klaus fülébe. Mindössze ennyi jött ki a torkomon, mivel szinte levegőt sem kaptam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 15, 2013 11:31 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
Levegő után kaptam, ahogy megéreztem magam mélyre kerülni Tatia testében. Ez a pillanat volt az, amit egyetlen másik nő sem tudott nekem megadni. Csak ő. Egyedül ő. Így, ilyen érzésekkel telítve egyedül ő volt rá képes.
Megfogtam a csípőjét, de hagytam, hogy ő szabja meg az ütemet. Eleinte lassan mozdulat, szinte kínzott ezzel a tempóval, csak később kezdett el gyorsítani, miközben a nyakam csókolta, hogy ezzel szinte már az önkívületbe taszítson.
- Istenem.. - nyögtem, belemélyesztve ujjaimat a szőnyegbe, mikor egy-egy mozdulatára erősebben rohant meg a kéj. - Ne hagyd abba... - biztattam, és felnyúltam, hogy ujjaim közé fogjam mellbimbóját, így izgassam őt is egyre jobban.
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Tatia Petrova
Lakosztály Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Szer. Május 15, 2013 11:17 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
- Én is így gondoltam. - Bólintottam mosolyogva, amikor azt mondta, hogy ma az alattvalóm lesz. Kár lett volna tagadni, hogy bennem is megvolt az uralkodási vágy, de Klaus-ban jócskán túltengett, így mindig sikernek könyveltem el, ha átadta magát nekem. Ki tudja... talán tényleg bízik bennem.
A szájához hajoltam és teljesítettem a kérését. Megcsókoltam, közben pedig úgy helyezkedtem el, hogy lassan magamba fogadjam őt. Belenyögtem a csókba és meg kellett állnom egy kicsit, hogy kiélvezzem a pillanatot, csak ezután kezdtem el mozgatni a csípőmet, miközben két kezem közé fogtam Klaus arcát és így faltam az ajkait. Először kínzó lassúsággal mozgattam a csípőmet, aztán picit gyorsabban kezdtem el körözni vele és Klaus nyakába hajoltam, hogy ott ingereljem a nyelvemmel.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 15, 2013 11:11 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
- Átengedem az uralkodást - mosolyogtam rá Tatiára, és nagy levegőt vettem, mert az elmúlt percekben nem jutott túl sok oxigén a tüdőmbe. És biztosra vettem, hogy a következőkben sem fog.
- Ma én leszek az alattvalód... és te az én uralkodóm - motyogtam, megfogva a csípőjét, és magamra emeltem, de nem merültem meg benne. Rá bíztam, hagy csinálja úgy, ahogy neki jól esik. Akár más helyzetben is.
- Csókolj meg - kértem szinte lázas szenvedéllyel.
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Tatia Petrova
Lakosztály Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Szer. Május 15, 2013 11:00 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
Elmosolyodtam, ahogy meghallottam a nyögéseit és sóhajait. Ennyi kellett ahhoz, hogy tudjam, jól csinálom a dogomat és ne is hagyjam abba még egy ideig. Finoman kényeztettem őt tovább, de én sem akartam, hogy átlépje a gyönyör kapuját... nélkülem nem.
- Most nem vagyok lassú hangulatban. - Motyogtam, amikor kiengedtem az ajkaim közül, de zt csakis akkor tettem meg, amikor már tudtam, hogy nem kell neki sok a véghez. Azért ekkor, mert így tudtam, hogy biztosan vágyni fog rám... és tényleg nem akartam hoppon maradni.
Felkúsztam hozzá és a nyakához hajoltam, hogy megcsókoljam ott, majd felnéztem az arcába. - Szeretnél te lenni a főnök? - Kérdeztem ravaszkás mosollyal.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 15, 2013 10:50 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
- Állj a lista végére, ha meg akarsz ölni - vigyorogtam. - Úgysem lennél képes rá. Héééé... - nevettem fel, ahogy hirtelen az én hátam került a szőnyegre, és csípőm megemelve segítettem, hogy immár én is egy szál semmiben feküdjek előtte.
Kinyújtottam a kezem, megsimogattam a hajam, de a mozdulat félúton megtorpant, amikor megéreztem magam forró szájában. Immár kontroll nélkül nyögtem fel, és behunyt szemekkel vetettem hátra a fejem. Egyszerűen csodálatos volt amit művelt velem.
- Lassan, Tatia... - suttogtam. - Lassabban, vagy hoppon maradsz.
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Tatia Petrova
Lakosztály Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Szer. Május 15, 2013 10:45 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
Csak tompán érzékeltem, amit tőlem kért, de amikor a nyelve is csatlakozott a kényeztetéshez még az a csepp józan eszem is elszállt, ami legalább még megmaradt. Kicsit keményebben markoltam bele a hajába, mellkasom villámgyorsan emelkedett le és fel és szinte már azt hittem, hogy munkálkodása miatt nemsokára beköszönt nálam a kéj, amikor hirtelen abbahagyta a ténykedését.
- Egyszer megöllek ezért... - Motyogtam, de egy vigyor ült ki az arcomra. Felhúztam őt magamhoz, lábaimat a csípőjére kulcsoltam és megfordítottam a helyzetünket. Ő feküdt alattam.
- Most én jövök. - A nyakához hajoltam, játékosan beleharaptam, majd onnan lefelé a válla, a mellkasa és a hasa minden egyes centijét csókokkal halmoztam el. A csípőjéhez érve először ismét végigsimítottam a még alsó takarta férfiasságán, aztán szép lassan kibontottam azt a ruhadarabból, hogy lehajolva először arra is csak apró csókokat adjak, ám pár másodperccel később ajkaim közé fogadtam és elkezdtem a kényeztetését.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 15, 2013 10:37 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
Hallottam a nyögéseit, a sóhajait, és sokkal jobban bepörgetett, mint bármi más. Aztán újra megízleltem az ajkait, és ez végképp elvette az eszem.
- Maradj így - váltam el tőle, aztán feltérdeltem, hogy lerángassam róla minden utolsó ruhadarabját, és a szőnyegre hasalva fejem a lábai közé fúrtam. Tudtam, mennyire szereti ezt... és én magam is imádtam így kényeztetni őt. Még akkor is, ha feszülő ágyékkal nekem nem volt túl kényelmes a szőnyegen lapulni.
- Finom vagy.... és megőrülök érted - súgtam, amikor pár perc elteltével felemeltem a fejem. Kegyetlen voltam... nem engedtem, hogy így szálljon el.
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Tatia Petrova
Lakosztály Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Szer. Május 15, 2013 10:34 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
Az én bolondom... tökéletes, kell ennél több? Nem, jelenleg egyáltalán nem, viszont nem is akartam most gondolni sem arra, amit terveztem. Csak élvezni akartam a vele eltöltött időt, amíg még lehet.
Mindketten megszabadultunk a nadrágunktól, ám ő mellém gördült és egy pillanatra megfeszült a testem, amikor ujjaival megtalálta a legérzékenyebb pontomat és azt kezdte el kényeztetni. Mélyebb sóhajok szaladtak ki a számon, de nem tudtam tétlenül feküdni, egyik kezemmel megragadtam Klaus arcát és csókolni kezdtem a száját.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
Vissza az elejére Go down
 

Lakosztály

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

 Similar topics

-
» 14. lakosztály
» Harlowe lakosztály
» Holland lakosztály
» Vermette lakosztály
» Royal lakosztály

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: New Orleans-i lakások-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •