Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
14. lakosztály

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
14. lakosztály Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Vas. Dec. 21, 2014 6:32 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Nem kellett túl sokáig kutatni egy szálloda után, bár előtte megfogadtam a tanácsát, hogy egy apró kis üzletben az üveg bort is megvettük. Bár nem tudom, mit várhatok a ma estétől, talán gyáva vagyok, és szokásomhoz híven megfutamodom az utolsó pillanatban...
A recepción elég gyorsan megkaptuk ennek a szobának a kulcsát, hiába... két vámpír még mindig többre megy, nem? Ha máshogy nem is, de tökéletes meggyőzőképességünk van, ha szükség lenne rá. Vagy valami hasonló...
- Öhm... - dugtam be a kis kulcsot a szobaajtóba, majd elfordítottam, és beléptem. - Azt hiszem, ez az. Nem is olyan rossz. Sőt, igazán lakályos - fordítottam körbe a pillantásomat a helyiségben, majd letettem a üveg bort a közelben lévő asztalra.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Dec. 21, 2014 6:39 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Többek közt azt szeretem ebben a városban, hogy bármi, amire vágysz, öt percen belül elérhetővé válik. Például egy hotel is, egy tiltott légyotthoz.
- Egész jó, ahhoz képest, hogy csak egy hotel - néztem körbe én is, majd ledobtam a kabátomat, aztán az öltönyöm zakóját is. - Most már csak egy kis hangulatos fény kell... két pohár, és azt hiszem, egész jónak fog ígérkezni az este - nyitottam ki a kis bárszekrényt, hogy két poharat bányásszak elő, majd hangos pukkanással kihúztam a dugót az üvegből.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
14. lakosztály Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Vas. Dec. 21, 2014 6:45 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Én csak a kabátomat vetettem le, nem is volt hová öltöznöm tovább. Rajtam nincsenek ilyen kiegészítők, mint a zakó vagy az ehhez hasonló apróságok... bár tény, hogy talán rólam eleve nehezebb lesz leszedni ezeket a feszülős ruhadarabokat.
Megfogtam a két poharat, így várva, hogy beletöltsön mindkettőbe egy kicsike bort, majd ahogy ez megtörtént, a sajátomba belekortyoltam, az övét pedig átnyújtottam neki. - Most már csak... mi ketten vagyunk. Úgyhogy... most már talán bátrabban tehetek dolgokat - sétáltam a pohárral a kezemben oda elé, hogy fél kézzel kezdjem el ingének gombjait sorra kibújtatni a helyükről.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Dec. 21, 2014 7:01 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Kiöntöttem egy kis bort mindkettőnknek, de alig kortyoltam bele, Elena máris előttem állt, és az ingem gombjait kezdte el szétszedni.
- Milyen rámenős lettél, kicsi hasonmás - súgtam, lerakva a poharamat, aztán hagytam, hogy vetkőztessen. Hiába, tényleg úgy tűnik, a mi sorsunk az, hogy néha, éjszakáról éjszakára visszataláljunk egymáshoz. - Gyere ide... -morrantam fel, és magamhoz húztam egy forró csókra.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
14. lakosztály Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Vas. Dec. 21, 2014 7:08 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

- Vagy csak... az alkohol dolgozik bennem már ideje korán - sóhajtottam fel, majd mikor végeztem a gombjaival, én magam is letettem a poharat, és lelöktem a válláról a fehér anyagot, hogy azt követően hozzá tudjak simulni csupasz mellkasához, és így olvadjak bele a forró csókjába, amellyel engem jutalmazott.
- Magam sem tudom, hogy mi ütött belém - motyogtam aztán, ahogy elszaladtam tőle. - De azt tudom, hogy mit akarok, és... ez félig megőrjít, másrészt már most iszonyatos bűntudatom van - folytattam, de kezeim továbbra is csupasz felsőtestén időztek.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Dec. 21, 2014 7:10 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
- Bűntudat - mormoltam, ahogy lekerült vállaimról az ing. - Nem túl jó dolog. Tönkretesz minden élvezetet. És különben is... ha Salvatore kilenghet néha, te miért ne tehetnéd? Legalább te mindig egy partnerhez térsz vissza - csúsztattam le ujjaimat a testén, hogy felemeljem a hosszú ruháját, és szememmel intettem, hogy emelje fel karjait, míg kibújtattam a csúszós selyemből. A végén csak fehérneműben állt mellettem, én pedig a lámpához léptem, lekattintottam, így csak az utcalámpák és a hotel neonreklámjának fénye világította be a szobát.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
14. lakosztály Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Vas. Dec. 21, 2014 7:18 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Csak nyeltem egyet. Egyáltalán nem vagyok biztos Damon hűtlenségében. Hiszen ismerem őt. Nem úgy, mint Klaus, aki csupán arra tesz fel mindent, hogy ő egy vámpír és férfi is egyben... de talán nem nekem kellene ezen gondolkodnom,m iközben én már nem egyszer léptem félre, és gondoltam másképpen a hűség fogalmát.
De mire bármit is mondtam volna szavaira, már a ruháimat kezdte bontogatni rólam, és ezt követően fel is emeltem a karomat, hogy ez megtörténhessen. Ahogy viszont a villany lekapcsolt, és nem maradt más a szobában, csupán az utcafény, ránéztem Klausra. Egyáltalán nem tudom, hogy miként és hol akarja folytatni... annyiban viszont hozzájárultam a figyelme megszerzéséhez, hogy a hátam mögé nyúltam, és kikapcsoltam melltartóm csattját, amely egy pillanaton belül elém hullott a földre.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Dec. 21, 2014 7:24 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Nagyot nyeltem, szinte reszelősen, ahogy lebontotta magáról a melltartót, és megláttam a kebleit, ahogy ragyogott bőre a szobába beszökő fényben. A hőmérséklet mintha hirtelen megemelkedett volna, különös, vadító illat szállt a bőréből felém. A fenekéhez kaptam, ahogy bírtam megmarkoltam, élvezve a halk nyögést ami mozdulatom nyomán kiszakadt a torkából, szívének ritmusa pedig kihagyott egy ütemet, hogy utána még erősebben kezdjen verni. Szám visszatalált hozzá, csókjaink elmélyültek, és vörös köd kezdett leszállni a szemem elé.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
14. lakosztály Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Vas. Dec. 21, 2014 7:31 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Úgy tűnik, ez egy nagyon előnyös mozdulat volt tőlem, hiszen szinte rögtön ott termett előttem, magához rántott, és fenekembe markolva kezdte el csókolni a számat, mintha legalább valamelyikünk élete múlna ezen az egészen... az tény, hogy testem szinte már égett a forróságtól, és ezt ő is érezhette, ahogyan ezúttal csupasz felsőtestemhez simult.
Ujjaim végigpásztázták hátát, gyengéden hajába túrtam, és csókom legalább olyan vad volt, mint az ő tempója. - Magam sem tudom, hogy... vágytam-e már rád ennyire... - motyogtam végül lihegve, ahogy egy pillanatra elszakadtam tőle, de mindez csdupán egy másodperc volt, rögtön vissza is tapadtam rá, mint valami pióca, és képzeletben már azt kerestem, vajon hol lehet a franciaágy.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Dec. 21, 2014 7:43 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Elmosolyogtam magam szavaira, aztán elfogadtam a kihívást, ami egy csókban érkezett, majd lassan tolni kezdem a szoba felé, ő pedig készségesen engedelmeskedett ennek a különös táncnak, mígnem a franciaágy szélének ütközött lába.
Lerúgtam a cipőimet, kicsatoltam nadrágomat, aztán átfogtam testét, így huppantunk együtt a takarók tetejére. Fölé emelkedtem, félig-meddig rajta feküdve, néztem magam előtt a teljesen beindult pillantását. Finom, édes puszikkal haladtam a nyakától egészen a hasáig, és mikor felemeltem a fejem élveztem a kacér tekintetét, amit vetett rám, majd közelebb dörgölőztem hozzá, hogy megérezze legkisebb rezdülésemet is.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
14. lakosztály Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Vas. Dec. 21, 2014 7:50 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Magam sem tudom, hogy miként és mikor kötöttünk ki az ágy mellett, csupán azt érzékeltem, hogy a lábam beleütközik a szélébe... csak pár másodperc kellett hozzá, hogy Klaus társaságában a párnák és takarók halmazába kerüljek, és forró bőrét érezhessem magamon.
Halkan felkuncogtam, és ahogy apró csókokkal borította tele a nyakam és testem, felemeltem a fejem, és így figyeltem hogy mit és hogyan csinál.
Egy gondolatot követően azonban kihasználtam vámpíri készségeimet, és gyorsan magam alá fordítottam, hogy ezúttal én lehessek felül, és csípőjére ülve néztem le a szemébe, miközben ujjaim apró karikákat rajzoltak mellkasára, magam alatt pedig már tökéletesen érezhettem azt, hogy mennyire vágyik rám.
- Te jó ég - bukott ki belőlem hirtelen, magam sem gondolva meg, hogy mit mondok, de betudhatta annak, hogy a vörös köd már teljesen elrabolta az agyam... - Most inkább... ne húzzuk el - ráztam meg a fejem, és őt segítve eltüntettem róla minden létező ruhadarabot, még a zoknit is, az alsónadrággal egyetemben. Úgy vágytam már arra, hogy testem az övével váljon egyenlővé... és ezt már ő is érezhette rajtam az imént...

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Dec. 23, 2014 3:11 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Olyan heves volt, mint amilyen talán még sohasem. Nem tudom, annak tudjam-e be a dolgot, hogy egy ideje - a férje hiányában - nem elégültek ki a testi szükségletei - vagy annak, hogy még hihetetlenül lehengerlő tudok lenni, ahogy eddig is.
- Nyugi, kis hasonmás... - súgtam a fülébe, amikor nemes egyszerűséggel letépte rólam a ruhadarabokat. - Van időnk. Ne siessünk el semmit... csak higgadtan. Van rá egy éjszakánk, hogy először... és másodszor... akár harmadszor is... - mormoltam, és minden mondattöredéket egy apró csók kísért.
- Olyan éjszakát akarok adni neked, mint amit még sohasem - simogattam meg a csípőjét lágyan.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
14. lakosztály Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Kedd Dec. 23, 2014 4:11 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Talán igaza van... nem szoktam hozzá, hogy most először nincs mitől tartanunk, nem kell egy óra múlva elindulnom haza, és neki sem kell... hazamennie, hiszen lényegében nem várja senki... pontosabban... na mindegy. Ez az ő dolga, nem az enyém.
- Sajnálom, csak... szoktatlan, hogy általában... kevés időnk van - motyogtam, és élveztem, ahogyan végigsimít rajtam lágyan.
- Akkor... kösd le a figyelmem te - mosolyodtam el végül, és lefeküdtem mellé, így várva, hogy ezúttal ő legyen az, aki irányít. Ha már úgyis van időnk, miért is ne lenne rá képes, nemde? Én pedig megpróbálom visszafogni magam. Talán tényleg régen volt, hogy Damon és én... és mióta vámpír vagyok, egyre intenzívebben érzem a vágyat mások iránt...

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Dec. 25, 2014 1:49 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Levegővételeivel egy ritmusban, hevesen emelkedett-süllyedt mellkasa, minden alkalommal finoman megrezdültek mellei, én pedig nyakába temettem arcomat, magamba szívtam bőrének őrjítő, fűszeres illatát. Finoman leszorítottam karjait, majd csókjaimmal tovább haladtam a testén, különös tekintettel csípője és hasa tájékára. Szexi hangok törtek fel belőle, én pedig testemmel lenyomtam a matracra, két ujjam közé csippentve a bugyija szélét, rántottam le róla a semmi kis fehérneműt. Tenyerem először combjához simult, majd két ujjammal már benne is voltam.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
14. lakosztály Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Csüt. Dec. 25, 2014 2:11 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Hiába, már hozzászokhattam volna ahhoz, hogy Klaus milyen sorrendben és miként halad, ám nem volt időm sokat gondolkodni ezen, hiszen megfogta a kezeimet, és az ágyra szorította, ezt követően apró csókokkal borította a testem. Apró sóhajok buktak ki a számon, lehunytam a szemem, így élveztem azt, amit jelenleg művel velem, néha halkabban nyögve egyet, és ahogy tüzes bőre az enyémhez ért, felért egy lávafolyammal...
De nem tétovázott sokáig akkor sem, mikor lábaimhoz ért, és ahogy ezúttal már testével préselt maga alá, szinte teljesen uralkodva rajtam. Viszont ezt jelenleg egyáltalán nem bántam... nem, éppen ellenkezőleg, imádtam, ha ő dominál...
Egy apró nyögés, majd még egy és még egy, ahogy ujjait is bevetette, és halvány mosoly rajzolódott szám szélére. Már most kíváncsian vártam, hogy mit fog tenni annak érdekében, hogy a ma este emlékezetesebb legyen, hiszen megjegyztem az előbbi szavait... olyan estét akar, amilyen előtte még soha nem volt...

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Dec. 25, 2014 2:20 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Egyelőre én voltam, aki adott, mégis az én torkomból is fel-feltörtént egy-egy nyögés. Ő zihált, dobálta fejét, barna haja szinte teljesen beborította a párnát. Teste remegett, így hát kihúztam belőle ujjaimat. Nem akartam, hogy nagyon hamar érje el a kéj.
Két kézzel megragadtam csípőjét, és határozott mozdulattal belédöftem. Szűk volt, forró, finom... Mozdultam előre, hátra, ő két karjával átölelte a vállamat, miközben megbabonázva néztem csillogó ajkait, és bizseregve merültem el benne újra és újra.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
14. lakosztály Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Csüt. Dec. 25, 2014 2:34 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
18+



Testemen különleges bizsergés futott végig egyre gyakrabban és gyakrabban... talán köszönhető ez annak, hogy jó ideje nem voltam Damon társaságában ilyen szempontból... és az is tény, hogy hiányzott az érintése, rettentően... de most mégis Klausszal vagyok itt... ezen ráérek később is gondolkodni.
Mikor befejezte, amit csinált, kicsit meglepődtem, hiszen szenttül hittem, hogy ezúttal is megadja nekem a mámor érzését ilyen módon, de nem történt meg... helyette ujjai a csípőmbe kaptak, és mire bármit is mondhattam vagy tehettem volna, teste eggyé vált az enyémmel, ami miatt hatalmas nyögés hagyta el torkomat. Vehemens volt, már-már kegyetlen, ahogyan időt nem adva rögtön meg is mozdult, teste ringani kezdett előre majd hátra, és szinte éreztem testén az izgalmat, amit testem érzésének öröme nyújtott számára ezúttal... nem tudom, mikor volt részem utoljára ilyen együttlétben, amikor nem tudtam, hogy mi fog következni... és volt egy olyan érzésem, hogy Klaus fölényben érzi magát tudatlanságom miatt, és hogy most ő dönthet mindenről...
Nyögések és halk sóhajok sorozata távozott minden mozdulata nyomán a számból, és eleinte ki akartam mondani, hogy ezúttal ne legyen tekintettel gyengeségemre és törékenységemre... tegyen magáévá úgy, ahogyan eddig még soha...

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Dec. 25, 2014 2:41 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Nyögéseink hangosabb, vehemensebbekké váltak. Combjaiba mélyesztett körmökkel emeltem meg kissé csípőjét, hogy mélyebben csapódhassak bele minden mozdulatommal, így nyelte el minden rezdülésemet, minden csapásomat. Szájára hajoltam, édes, elzsibbadt nyelvvel viszonozta a csókomat, aztán kihúzódtam belőle, és hasára fordítottam. Kissé döbbenten pislogott, de mire bármit is reagálhatott volna, máris újra benne voltam, felnyársaltam, megtöltöttem. Körmei a párnába vájtak, lihegett, de úgy éreztem tetszik, hogy így bánok vele. Miközben fenntartottam a ritmust, elindultam számmal végig a hátán, a gerince mentén, bevetettem mindent, amit a számmal tudtam.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
14. lakosztály Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Csüt. Dec. 25, 2014 2:56 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
18+


Most már tagadhatatlan... ilyen élményben még sosem volt részem, ami nagy szó... de Damon sosem tudott úgy tekinteni rám, hogy tényleg bármeddig elmehet, hiszen féltett... de Klaus teljesen más...
Ahogy combomba markolt, nem néztem oda, de éreztem, hogy ha ember lennék, nyomot hagyott volna néhány ujjának nyoma... mozdulatai még hevesebbé váltak, és mindezt csak fokozta, mikor megfordított maga alatt... nem volt kedvencem ez a helyzet, hiszen nem láthattam az arcát, de nem kérte a véleményem; rögtön elmélyült bennem ismét, és borzongás futott végig rajtam, ahogyan mozdulatait már csókokkal édesítette ahogyan hátamat kényeztette ajkaival... - Jó ég... - bukott ki belőlem lihegve, kéjesen. Normál esetekben ilyenkor már érezni szoktam a mámor közeledő érzését, de hiába suhant végig a gerincemen egyre inkább valami kellemes és hátborzongató érzés, a kéj továbbra sem köszöntött be, amit egyelőre még... nem is bántam annyirta...

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Dec. 25, 2014 3:04 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Próbáltam támaszkodni a tenyeremen, de aztán mégis inkább az tűnt jobbnak, ha az alkaromra támaszkodom. Mindenhol éreztem teste remegését, még hajtincsei végei is szinte szikráztak és vibráltak. Tudtam, hogy szeretné elérni a kéjt, de ugyanakkor legszívesebben nyújtaná még a pillanatot, de úgy döntöttem, van még időnk akár második, harmadik körre is... gyorsítottam hát a tempón. Sodródtunk az orgazmus felé, szinte még a lélegzetvételünk is eggyé vált, az édes megváltást együtt éltük meg. Pár lökéssel teljesítettem be a menetet, majd félig a hátára rogytam, kontrollálatlan dorombolás tört fel közben a torkomon, és tátott szájjal kapkodtam levegő után.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
14. lakosztály Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Csüt. Dec. 25, 2014 3:18 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
18+


Nem hagyott nekem választást, bár ebben a helyzetemben azt aligha tudtam volna kamatoztatni amúgy is... mozdulatai egyre csak gyorsultak, és biztos voltam abban, hogy az ő gyönyöre már pontosan annyira közel van, mint az enyém...
Egy hangosabb nyögés bukott ki belőlem, amelynek hangerejét a párna fogta fel, ami az arcom elé került... ugyanebben a pillanatban pedig érzékeltem azt is, hogy a mámor ugyanakkor érte el őt, amikor engem is... ritka pillanataim egyike, mikor egy és ugyanazon pillanatban kap markába a kéj bennünket....
A lihegésem azonban megmaradt. Apró verejtékemet a párnába töröltem, majd ahogy a hátamon éreztem őt, ahogyan megpihen, én magam is elnyúltam kissé, de továbbra sem hagyta el a testem. Ez pedig jelenleg mindennél édesebb pihenő volt így, hogy magamban tudhattam őt, testem apró szorításával szinte bilincsbe zárva, ami a nemrég átélt mámornak köszönhető...
Megfogtam az egyik karját, és odahúzva magamhoz öleltem át azt, egy apró csókot nyomva a tenyerére.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Dec. 25, 2014 4:17 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
A mámor csillapodtával megcsókolta a tenyeremet, én pedig lassan húztam ki magam belőle, hogy mellé hengeredjek az ágyon.
- Kezdésnek nem volt rossz, azt hiszem - vigyorogtam el magam győztesen és diadalmasan. Elena arcán is felragyogott egy mosoly. Féloldalas, kihívó kis mosoly volt, felforrósította volna a legkeményebb, legjegesebb férfit is. Még mindig áradtak belőle az érzelmek, amiket a szex váltott ki belőle, nyers, fülledt, izgató illat volt, noha a vágyunk csillapult, mégis ott vibrált köztünk az újra éledő izgalom.
Kezdett lecsendesedni mindkettőnk zihálása, pulzusunk szabályosabban lüktetett, és felemeltem kezem, hogy végigsimítsak kócos haján.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
14. lakosztály Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Csüt. Dec. 25, 2014 4:38 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
18+


Mellém feküdt, majd diadalmasan elmosolyodott. Szavaira nem tudtam reagálni, hiszen... valljuk be, mi szüksége neki arra, hogy még inkább fényezzék az egóját? Ki tudja, talán még el is szállna magától... szóval nem, most inkább magamba fojtom a véleményemet...
Mikor a hajamhoz ért, egy aprócskát megköszörültem a torkom, ezt követően pedig felültem. Megfogtam a takarót, hogy magamhoz húzhassam, hiszen hiába látott már pucéran ezelőtt is, zavart jelenleg, hogy teljesen fedetlenül ülök mellette. - Kezdésnek jó volt. Ez kétségtelen - jegyeztem meg, beletúrva a hajamba, majd a combom felé fordítottam a pillantásomat, ahol még látszott halványan, hogy hol markolt belém szinte körömmel... - Ilyet még senki nem csinált velem.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Dec. 25, 2014 4:43 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Néztem, ahogy maga elé húz egy takarót, nyilván zavarta a meztelensége, engem meg a túlzott szemérmessége zavart.
- Ne már... - dünnyögtem, közelebb araszolva hozzá. - Ne légy ilyen szégyenlős. Látni szeretnélek... - csúsztattam be kezem a takaró alá, és ráhunyorogtam, ahogy szemügyre vette lábait.
- Ne aggódj, hamar elmúlik. Vámpír vagy - jegyeztem meg, mintha magától nem tudná, és nekem kéne erről a tényről felvilágosítani. - De mintha nem lett volna ellenvetésed a ténykedésem iránt. Szólhattál volna, ha nem akarod, vagy ha fájdalmat okoztam. Viszont nem is vagy te olyan nebáncsvirág, hogy ilyesmi miatt sírdogálj.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
14. lakosztály Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Csüt. Dec. 25, 2014 4:50 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
18+


- Nem is sirdogáltam - bukott ki belőlem szinte rögtön, ahogy láttam a tekintetét, és hangján is hallottam, hogy egyáltalán nem ezt "várja" Elena Gilberttől. Tény, hogy többször is meghaltam már, és valószínűleg egyik sem egy sima szorítás miatt történt.
Halkan felsóhajtottam, majd Klausra fordítottam a pillantásom. - Még sosem voltál ilyen... durva velem - bukott ki belőlem a saját gondolatom, amire együttlétünk alatt is gondoltam már. Hangomban azonban nem volt se fájdalom, se düh, se ehhez hasonló, csupán megállapítottam, hogy általában mindez másképpen zajlott közöttünk mindig. - És ezt ne vedd szemrehányásnak, nem annak szánom, csak... furcsa volt. Még soha senkivel nem... szeretkeztem így - ráztam meg a fejem, majd elfordítottam a pillantásom.

Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Vissza az elejére Go down
 

14. lakosztály

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

 Similar topics

-
» Lakosztály
» 504-es lakosztály
» Nászutas lakosztály
» Leech lakosztály
» Luxus lakosztály

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: New Orleans-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •