Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
14. lakosztály

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Jan. 06, 2015 3:36 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
Felvont szemöldökkel néztem, ahogy enni kezd. Mintha még mindig emberi lény lenne. Igaz, még nem túl régóta vámpír. Idő kell az átálláshoz, meg amíg kikopnak belőle a régi szokások.
- Nem, nem fanyalodom ilyesmire - ráztam a fejem. - Talán száz évben egyszer. Méltóságon aluli...főképp egy Ősinek - teszem kényelmesen fejem alá a kezem. - Nem szándékozom elvenni az étvágyadat, de... belőled szívesebben ennék - mondom aztán őszintén. - Utána indulnom kell. Hope sorsát el kell sikálnom. És ha lehet, minél gyorsabban.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
14. lakosztály - Page 6 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Kedd Jan. 06, 2015 4:35 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Még mindig a pirítóson nyammogtam, miközben a pohárba egy nagy adag narancslevet öntöttem, és le is öblítettem vele, de közben hallottam a szavait, és valamiért egyáltalán nem voltam vmeglepve, mikor azt mondta, hogy az én nyakam kívánatosabb, mint az előtte elterülő kajamennyiség.
- Szóval engem akarsz megenni reggelire, mielőtt lepattintasz... - összegeztem mondanivalóját, hiszen lényegében ez volt a lényeg. - Hát rendben - tettem aztán hozzá. A tegnap esti varázst már amúgy sem éreztem közöttünk, azt hiszem, hogy a szikra olyan, hogy egyszer kigyúl, máskor elalszik... vagy valami hasonló.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Jan. 06, 2015 4:57 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
Fura, de mintha egyikünk sem az lenne, mint akik tegnap éjjel voltunk. Mintha a vágyak csillapodtával kissé kiürültünk volna legbelül. Hidegek voltunk kissé, távolságtartóak. Aki most látott volna minket, nem mondta volna meg, milyen tüzes éjszakának voltunk részesei. Nyilván Salvatore mellett azt szokta meg, hogy reggel is összebújás van, meg szerelmes szavak. Hát, egy különbség van. Én nem vagyok szerelmes.
- Gyere közelebb... - hívogattam ujjammal, miközben szemem már alig tudtam levenni a nyakáról. A vére már emberként is csalogató volt, nyilván hasonmás mivolta miatt. Kíváncsi vagyok, vámpírként vajon változott-e, és ha igen, előnyére vajon?
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
14. lakosztály - Page 6 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Kedd Jan. 06, 2015 5:54 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Nagyot nyeltem. Egyáltalán nem tudtam hová tenni a helyzetet. Bár tőle mégis mit vártam? Együtt tud érezni, ha szükséges, vagy éppen tudja, hogy arra van szükségem, de most egyáltalán nem éreztem aztán, hogy törődne azzal, mit akarok vagy hogy mi történt. Én legalábbis... próbáltam reggel valami hasonló hangulatot megcélozni, de áthúzták a számításaimat.
Letettem a majszolt pirítósomat, majd ahogy ujjaival odahívott, közelebb másztam hozzá. Hajamat kilöktem nyakamból, és máris lehunytam a szemem. Már teljesen elfelejtettem, hogy ő hogyan táplálkozik...

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Jan. 06, 2015 6:28 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
Úgy viselkedett, mint egy automata, vagy mint egy rabszolga. Mintha nem is ő lett volna, aki este rám mászott, és vágy szikrázott még a szemeiből is.
- Ne félj... óvatos leszek - súgtam, aztán tényleg finoman és lassan mélyesztettem bele fogaimat. Torkomat elöntötte forró vére, és ha lehet, még finomabb volt, mint ember korában. Különös ízt kapott, szinte mámorosan kortyoltam belőle újra és újra. Egyszer ittam mostanában ennyire finom vért. Hayley vérét, mikor Hope-ot várta.
- Látod? Nem vagyok vadember - mondtam, mikor aztán elhúztam nyakától arcomat, és megnyaltam számat, hogy eltüntessek minden csepp vért, még mielőtt kárba veszett volna.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
14. lakosztály - Page 6 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Kedd Jan. 06, 2015 7:49 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Közelebb vont magához. Nem volt durva, de mégis érezhetően harapott - milyen meglepő -, ennek következtében pedig halkan felnyögtem, és így nyeltem egyet, szinte kiszolgáltatva neki. Egyáltalán nem szoktam hozzá, hogy Damon-ön kívül bárki táplálkozik belőlem, bár ő se nagyon szokott már most, hogy vámpír vagyok... csak nagyon ritkán.
Ám rövid időn belül elengedett, én pedig a szemébe néztem.
- Igen... igen látom - motyogtam, ahogy letörölte ajkait a nyelvével, majd nagyot nyeltem, és úgy döntöttem, ha az imént már képletesen megpróbált lepattintani, hát jobb, ha megyek is.
Felálltam, belebújtam a fehérneműmbe majd a ruhadarabjaimba, és még jólesően nyújtóztam egyet. - Nem akarlak feltartani, ha úgyis... sietsz.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Jan. 06, 2015 8:05 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
Halvány mosollyal nézek Elena után, ahogy öltözni kezd. Néha azt hiszem, tényleg minden elismerésem Salvatorénak, ha ezt nap mint nap kibírja. Én valahogy nem szívlelem a hisztis nőket. Hayleyvel is volt emiatt nem is egy balhénk. És most valahogy nagyon hasonlítanak egymásra Elenával, minden gesztusukban. A nőknek valahol tanítják az ilyesmit, vagy genetikailag bennük van?
- Tudod, ha most ember lennék, engem jégbe fagyva találnának itt a szobában a távozásod után - jegyzem meg. - Nagyon hűvös és hideg vagy ma velem, Elena Gilbert. Vagy most, hogy már kielégítetted az igényeimet, már nincs szükség a forróságra? Mert tegnap este tojást lehetett volna sütni a bőrödön.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
14. lakosztály - Page 6 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Kedd Jan. 06, 2015 8:09 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Éppen a táskámba pakoltam a holmijaimat, mikor meghallottam a szavait. Főleg mikor elég jellegzetesen kiejtette a nevem. Ő szinte soha nem hív engem Elenának. Mindig... az egész nevemet mondja. Vagy annak nevez, ami már régóta nem vagyok... hasonmásnak. Eddig ez nem is tudatosult bennem igazán, csak most. Túl sok időm van gondolkodni.
- Közölted velem, hogy dolgod van, méghozzá egy eléggé fontos dolgod. Miért akadályoználak abban, hogy elvégezd azt? - fordultam felé ismét, és belenéztem a szemeibe. - Te sem bánsz velem melegebben mint ahogyan én veled - fűztem aztán hozzá. Érdekel is engem, hogy hozzászokott-e ahhoz, hogy visszaszólnak neki vagy sem. Tőlem igazán megszokhatta volna, ha mástól nem is.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 10, 2015 4:34 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
- Hm - reagáltam csupán ennyivel le a viselkedését. Másnak már elharapnám a torkát a szájalásért, neki még ezt is elnézem. Legalábbis egy bizonyos határig.
- Tudod, most már valahol meg tudom érteni Damont - válaszolom aztán végül. - Most is látod, mit csinálsz? Azonnal visszavágsz, és rám hárítasz minden felelősséget. Hogy azért viselkedsz így, mert én is. Eszedbe sem jut, hogy talán te vagy a kiindulópont? Hidegen viselkedsz, és ha valaki ezt a szemedre hányja megsértődsz, vagdalkozol, ahelyett hogy elgondolkodnál rajta, vajon nem a te viselkedéssel van-e a baj. Mert senki nem lehet tökéletes, csak te. Legalábbis a saját nézeteid szerint. Ugye, Elena Gilbert?
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
14. lakosztály - Page 6 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 10, 2015 4:47 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Hogyne. Ez miért is menne könnyebben? Valamiért egészen addig semmi lényege nem volt ennek a kioktatásnak és szemrehányásnak, míg le nem tepert. Azóta persze minden kioktatást plusz adaggal kapok, méghozzá tőle, amit szintúgy nem mondhatok megszokottnak.
- Hát hogyne, persze - jegyeztem meg hirtelen, majd egy pillanatra megforudlt a fejemben, hogy máris itt hagyom, de végül még szembefordultam vele. - Tudtok még valami egyedi tálalást annak, hogy milyen önző vagyok? Eddig hallottam már pár köntösbe bújtatva, de ez most egészen új megközelítés volt. És úgy tűnt, hogy amíg be nem feküdtem az ágyadba, nem is nagyon zaklatott fel, hogy önző vagyok-e vagy sem.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 10, 2015 5:04 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
Felnevettem, aztán fejemet csóválva néztem rá.
- Ezt a mondatot akár én is mondhattam volna. Eddig mindig én kaptam meg tőled, hogy önző vagyok. Ja, és beképzelt, öntelt, meg hatalommániás. Érdekes módon téged sem érdekelt a jellemem és egyetlen jellemhiányosságom sem, míg a szemeden volt a vörös köd - vontam vállat. - Szóval te sem vagy jobb nálam. És ha megbocsátasz, nekem van gyerekem. Haza kellene mennem hozzá, hogy gondoskodjam róla. Lehet, hogy neked is ezt kellene tenned.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
14. lakosztály - Page 6 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 10, 2015 5:11 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6


Egészen addig készültem mondani valamir, míg meg nem hallottam utolsó pár mondatát, és ettől úgy éreztem, hogy szívem szerint felpofoznám, akkor is, ha utána képes lenne visszaütni. Vagy harapni. De végül nem tettem. Rájöttem, hogy értelme sem lenne. Az emberek változnak, és mindketten megváltoztunk. Azt hiszem legalábbis... már semmiben nem lehetek biztos. Ahogy benne sem bízhatok meg, hiába bizonygatta, hogy ő megért. Nem ért meg, hiába mondja azt...
- Ez az utolsó szavad? - kérdeztem végül, mikor már képes voltam hangot kierőltetni magamon, igaz, ez sem volt több rekedtes hangfoszlánynál.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 10, 2015 5:48 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
Azt hiszem, már mindent elmondtunk egymásnak, amit lehetett, vagy akartunk. Szexeltünk, aludtunk, és ki is osztottuk egymást, ahogy ez lenni szokott minden egyes találkozásnál. Nyilván mindkettőnkben lapulnak mazochista hajlamok, mert sosem bírjuk ki, hogy ne osszuk meg a véleményünket egymással a másikunkról, de ugyanakkor valahol mindketten várjuk ezeket a pillanatokat.
- Igen, elmondtam mindent, amit akartam - biccentek, majd felkelek, és magamra rántom a ruháimat. - Elmész egyedül, vagy akarod, hogy egy darabon elvigyelek? - kérdezem aztán. Ne mondja már, hogy bunkó vagyok.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
14. lakosztály - Page 6 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 10, 2015 6:00 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Nem is reméltem más választ. Lehet, hogy ő engem tart felelősnek ebben az egészben, vagy legalábbis azt hiszi, hogy én vagyok rideg és merev és a többi... de azt hiszem, nekem sincs kisebb okom csalódni benne, mint neki bennem. Vagyis... fogalmam sincs, hogy mit érzek.
- Ne fáradj - jegyeztem meg csupán ennyit, majd hátat fordítottam neki. - Eddig minden egyes alkalommal úgy éreztem, hogy már csak miattad megérte félresiklanom. De ezúttal... nem ezt érzem - motyogtam még az orrom alá, majd megfogtam a saját kocsim kulcsait, és végül elhagytam a lakást. Jelenleg a hátam közepére sem kívántam ezt a férfit többé.

(el)

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jan. 11, 2015 9:40 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
- Majd fogod még érezni, kis hasonmás - szólok utána, aztán nézem a mögötte becsapódó ajtót. Persze, már megint nem hagyta ki, hogy ne zúdítsa a véleményét a nyakamba... de ezúttal bennem emberére akadt. Nem Salvatore vagyok, aki ilyenkor behúzza fülét-farkát.
Összeszedtem a cuccaimat, letettem némi borravalót a szobalánynak, aztán kisétáltam a szobából.

(el)
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
Vissza az elejére Go down
 

14. lakosztály

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
6 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

 Similar topics

-
» Lakosztály
» 504-es lakosztály
» Nászutas lakosztály
» Leech lakosztály
» Luxus lakosztály

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: New Orleans-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •