Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
14. lakosztály

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
14. lakosztály - Page 3 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Pént. Dec. 26, 2014 4:19 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
18+

Mozgatni kezdte a csípőm, ezzel érve el, hogy még inkább magamban érezhessem őt, de arcát látva valamit egyáltalán nem tudtam hová tenni. Talán még nincs itt az ideje annak, hogy ennél a férfinál bármit is megpróbáljak egyedül véghez vinni, hiszen szemmel látható, hogy a saját ötleteim nem túlzottan kötik le őt és a figyelmét.
Hát nagyot nyeltem, és elengedtem lábaimmal a csípőjét, vámpíri sebességemet pedig arra használtam, hogy kipattanjak az ágyból, és a kis asztalra pattanjak, amely egy méterrel az asztal mellett helyezkedett el... nem volt elég nagy egy ebédlő asztalhoz, de ahhoz pont elég, amit én akarok... vagyis, remélhetőleg ő is akarja, mert egymagam édes kevés vagyok hozzá.
Klausra mosolyogtam, miközben lábaimat lóbálni kezdtem a kényelmes kis magasságból, majd felemeltem a kezem, és mutató ujjammal kezdtem el magamhoz hívni őt. Úgy tűnik, tényleg nem tudom eldönteni, hogy mit akarok. De van egy pár száz évem rájönni...

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 27, 2014 11:19 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Valamit nyilván megláthatott az arcomon, mert pillantásából hirtelen eltűnt a mámor. Töprengővé vált a tekintete, és mikor felpattant rólam azt hittem, vérig sértettem valamivel. De nem... hál istennek. Csak ezúttal épp az asztalon foglalt helyet, és ahogy a lábait emelgetve felém villant ölének látványa, hatalmasat nyeltem. Nem is kérettem hát magam sokáig ahogy ujjával hívogatott, hanem megálltam az asztal előtt, de nem egyesültem vele azonnal. Ehelyett letérdeltem az asztal elé, és önként, dalolva kényeztettem őt úgy, ahogy ő engem nem akart.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
14. lakosztály - Page 3 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 27, 2014 12:13 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
18+

Bíztam abban, hogy még nem unt rám, és ő maga is betársul ide hozzám... annál nagyobb volt az elégedettségem, mikor megjelent előttem, és már vártam, hogy ismét egybeolvadjunk, de ez nem történt meg. Helyette letérdelt az asztal előtt, és ahogy kényeztetni kezdett, hirtelen egy vehemens nyögés szakadt ki belőlem.
Kezem önkétlenül a hajába túrt. - Klaus... én... te jó ég - motyogtam szaggatva, hiszen az, amit jelenleg csinált, teljesen elvette minden eszem. - Sajnálom... nem akartam elrontani az... estét - tettem végül hozzá. Mintha most lenne itt a gyónás ideje, de meg akartam szabadulni ettől a tehertől...

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Dec. 28, 2014 9:55 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Felemeltem a fejem, lassan elmosolyodtam, majd talpra álltam. Teste fölé hajoltam, ujjam szájára téve, jelezvén ezzel, hogy ne, most ne beszéljen. Ennek nem itt és most van ideje... és hogy belefojtsam a további mondandóját, az ajkára tapadtam saját ajkammal, nyelvemmel simogatva nyelvét, és közben csúsztam bele a testébe. Éreztem számban halk kis nyögését, de ez alkalommal nem akartam már megszakítást, vagy pihenést... ez alkalommal már csak a tiszta, őrjítő gyönyört akartam.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
14. lakosztály - Page 3 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Vas. Dec. 28, 2014 10:39 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
18+

Ahogy felegyenesedett, és ujját a számra tette, tudtam, hogy azt akarja, erről most inkább ne beszéljek... van még időnk később is, ha egyáltalán megbeszélés alá kerül ez az egész...
Ezt pedig szinte rögtön egy csókkal nyomatékosította, amibe szinte rögtön beleolvadtam, kezeim a csípőjére csúsztak, hogy ott simogassam őt lágyan, miközben elmerült testemben, és egy halk, gyönge nyögés szaladt ki a számon.
- Ne fogd vissza magad - suttogtam, csupán ennyire szakadva el a szájától, majd rögtön vissza is hajoltam, és szenvedéllyel telve kezdtem el falni ajkait.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Dec. 28, 2014 2:20 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
- Biztos vagy benne? - kérdeztem halkan, de a mozgással egy percre sem álltam meg. Valahogy nem voltam biztos abban, hogy vadulni kéne, az előbb is hajszál híján a fejemre olvasta a dolgot. Úgy döntöttem, maradok inkább a középúton. Határozottan, mégis kedvesen. Ebből elvileg nem lehet baj.
- Már amúgy is.... nem kell sok - préseltem ki fogaim között, mert folyamatosan gyorsítottam a tempón. Újra el akartam érni a kéjt az ölében.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
14. lakosztály - Page 3 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Vas. Dec. 28, 2014 2:33 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
18+

Határozottabbá vált, de nem úgy, ahogy az imént. Valamiért úgy éreztem, hogy sértésnek vette, amit mondtam neki nemrég, pedig nem annak szántam... éppen ellenkezőleg. Az valami új volt az életemben, soha előtte nem volt még senki olyan vad és durva velem... de nem volt rossz élmény...
Egy hangosabb nyögés bukott ki belőlem, majd ahogy újra mozdult és mozdult, arcom a nyakába temettem, tettem ezt leginkább azért, hogy bőrébe fojthassam el mámorom hangjait, miközben apró csókokat leheltem ütőerére. Egyre inkább éreztem a közelgő kéjt, amely minden egyes mozdulatával közelebb és közelebb került hozzám... mígnem tejles mértékben oda nem ért, és testem görcsösen megfeszült, ahogy az újabb mámor magával ragadott...

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Dec. 28, 2014 3:53 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Megéreztem tűzforró leheletét a nyakamon, lágyan végigcsókolta bőrömet, és tudtam, éreztem minden rezdülésén, hogy másodpercekre van csak a kéjtől, és amint még inkább gyorsítottam a mozgásomon, robbanásszerűen kapta el az élvezet. Tompa nyögéssel talált utat a mámorba, és abban a pillanatban, ahogy megéreztem izmainak szorítását benne lüktető merevségemen, én magam is elélveztem, mélyen testébe pumpálva gyönyöröm minden cseppjét, aztán lihegve, izzadtságtól csatakosan borultam rá.
- Nos... remélem, nem bántad meg, hogy elfogadtam a kihívásodat - kapkodtam levegő után, de hamiskásan mosolyogtam az arcába.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
14. lakosztály - Page 3 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Vas. Dec. 28, 2014 4:00 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
18+

Pár másodpercen belül ő is követett engem az élvezetek mezejére, és még mindig lihegve, de elmosolyodtam, ahogy felfogtam, hogy talán mégsem lett végzetesen elcseszve ez az este azzal az iménti kis kirohanással.
- A kihívások arra valók, hogy elfogadjuk őket - suttogtam, majd végigsimítottam arcán, így tüntetve el a gyönyöző verejtéket homlokáról. - Bár tény, hogy az elsőt... nem múlhatja felül semmi, isteni voltál a magad durva... erőszakos módján. Élveztem, ne gondold, hogy nem - kuncogtam fel, majd megköszörültem a torkom.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Dec. 28, 2014 4:30 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
- Sosem tudok eligazodni rajtad - néztem bele meleg, mogyoróbarna szemeibe. - Tényleg olyan vagy, mint az őseid. Rajtuk sem tudtam eligazodni soha - emelkedek aztán meg, és kihúzódok belőle, majd kezem nyújtom, és felsegítem ülésbe az asztalon.
- Na és most mi jön? A lelkifurdalás rész, hogy mit tettél megint, vagy hogy mekkora patkány vagyok, amiért kihasznállak? Esetleg van még más is a tarsolyban, amire most per pillanat nem is számítok? - érdeklődtem, nem dühösen vagy sértetten, csupán kíváncsian és tárgyilagosan.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
14. lakosztály - Page 3 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Vas. Dec. 28, 2014 4:51 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
18+

Felhúztam a lábaimat az asztalra, majd elgondolkodtam a szavai hallatán. - Hm... ezen még nem is tűnődtem el - kezdtem bele, és gondolkodó arcot vágtam, mintha tényleg olyan erősen tűnődnék azon, hogy most mi is legyen. - A lelkifurdalás nem is olyan elképzelhetetlen, de nem terveztem. Azt, hogy milyen szemét vagy, holnap reggel akartam a szemedre olvasni - kacsintottam rá szemtelenül, bár láthatta rajtam, hogy csal tréfa minden egyes szavam. - Egyelőre csak egy zuhanyt terveztem be ezutánra. Miért, részedről most mi következik? Lelépsz? - vontam fel kérdőn a szemöldököm.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Dec. 28, 2014 4:57 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
- Igen, gondoltam hogy előbb-utóbb úgyis megkapom - csóváltam a fejem, de láttam rajta, hogy csak ugrat. Neki elnéztem még ezt is.
- Nos, nem szándékoztam lelépni. Hacsak te nem akarsz kidobni. De igazából nagyon szívesen csatlakoznék hozzád a zuhany alatt. És a maradék bort is megihatnánk. Hátha vágyfokozó hatású lesz, és meghozza a kedved, hogy harmadszor is... - vonogattam kajánul a szemöldökömet.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
14. lakosztály - Page 3 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Vas. Dec. 28, 2014 5:06 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
18+

- Szóval harmadszor is? Hm, Mr Mikaelson, ezzel az oldalával még sosem találkoztam - kuncogtam fel, majd leugrottam az asztalról, és magam köré csavartam a takarót, hiszen legyen szó bármiről, akkor sem fogok pucéran végigflangálni a szobán.
Megfogtam a két poharat és az üveg bort, majd az egyiket a kezébe nyomtam, és lassan de biztos kézzel öntöttem mindkettőnknek.
- Mire igyunk? Úgy érzem, te kreatívabb vagy tósztokban így ezer év után - kuncogtam fel, miután letettem a még félig lévő üveget az együttlétünk iménti helyszínére.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Dec. 28, 2014 6:53 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
- Remélem ez kellemes meglepetés számodra, és nem múlom alul az elképzeléseidet - jegyeztem meg, aztán néztem, ahogy magára tekerte az egyik takarót. Engem nem zavart a saját meztelenségem. Miért is kellene?
Átvettem tőle a poharat és magasba emelem, miközben kissé elgondolkodtam.
- Igyunk az életre - mondtam aztán röviden. - Mindenre, ami hízlaló, erkölcstelen vagy egészségtelen. Igyunk a rosszaságra, a gátlástalanságra és a lelkiismeretlenségre - koccintottam poharam az övéhez, majd felhajtottam a vörösbort.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
14. lakosztály - Page 3 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Vas. Dec. 28, 2014 7:03 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
18+

- Ez egy eléggé sokatmondó tószt lesz - jegyeztem meg, majd ahogy hallottam, hogy mi minden bukik ki a száján, eleinte nem is tudtam, hogy mit mondjak vagy hogyan reagáljak rá. Hiszen mindannyian mások vagyunk, de ebben a pillanatban... egyszerűen nem tudtam elítélni azt, amit ő képvisel jelenleg az életemben...
Belekortyoltam én is a poharamba, majd pár kortyban elfogyasztottam amit kiöntöttem magamnak, ezt követően pedig felsóhajtottam. - Hiányoznak már az ilyen éjszakák, mint ez... - bukott ki belőlem a valóság, és belenéztem Klaus szemeibe. - Ne értsd félre, nincs probléma azzal, hogy Damon milyen teljesítményt nyújt, hanem hogy... azt hiszem, mindketten egyre ritkábban érezzük azt, hogy igényeljük egymás társaságát ilyen téren. Már... mielőtt elmentem a Whitmore-ra is, jó ideje nem történt közöttünk semmi, és... nem tudom, hogy mindezt hogyan tudnánk orvosolni - fejeztem be végül. - Nem, ez nem a lelkiismeretem. Inkább csak magyarázat azért, amiért most ilyen... könnyen adtam magam - mosolyodtam el halványan.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Dec. 29, 2014 12:09 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
- Kíváncsi vagy a magyarázatra? Túl korán kötötted le magad egy férj, és egy család mellé. Tudom, hogy ott van a lányod... legalábbis mikor Damonnal összeálltatok, még csak ő volt. De odaadhattad volna egy családnak, hogy felneveljék, te pedig élhetted volna azt az életet, amit most is élsz. Túl nagy terhet vettél magadra ennyi idősen. Ezt érzed te is, és ezt érzi Salvatore is - jegyeztem meg. Azt már inkább megtartottam magamnak, hogy vannak sejtéseim róla, meddig fog tartani ez a házasság. Még kb öt évig, aztán fuccs az egésznek. És valahogy egyiküket sem tudom hibáztatni érte.
- Engem ez nem zavar. Már csak azért sem, mert így nem kell hosszú köröket futnom, ha meg akarlak kapni. Hogy is mondtad? Így legalább könnyen adod magad - mosolyogtam.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
14. lakosztály - Page 3 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Hétf. Dec. 29, 2014 1:13 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next


Egy apró sóhajt hallattam. Nem tudott volna nekem olyat mondani, amit mástól ne hallottam volna eddig, és tudtam, hogy valamelyest igazuk van. De ezek mind az ön döntéseim voltak... és Damon döntései. Mi így döntöttünk. És mi sem vagyunk tévedhetetlenek...
- Damon az egyetlen biztos pont az életemben. Tudom, hogy ő az egyetlen, aki mindig is szeretni fog, és bármit is tegyek, ő... ő mellettem lesz. Ahogyan én is vele - motyogtam, mindezzel azt mondván, hogy ha ennek az egésznek egyszer vége lesz, semmi nem marad az életemben, ami stabil és... jó lenne...
- Szívem szerint napokig itt maradnék, veled kettesben - tettem aztán hozzá, majd egy újabb adag bort öntöttem ki mindkettőnknek. - De vannak álmok, amik nem válnak valóra - kuncogtam fel.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Dec. 29, 2014 1:42 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
- Elég sok mindent elnéztek egymásnak, ez már tény - vontam fel a szemöldökömet, aztán csak legyintettem, jelezve, hogy ez aztán végképp nem az én dolgom meg problémám. Tőlem akár a ház küszöbén is aláfeküdhetnek az aktuális szeretőiknek.
- És ezt az együtt töltött időt minek köszönhetem? Az ágybeli képességeimnek, vagy az ellenállhatatlan sármomnak? - kérdezem, aztán megindulok a fürdő felé, útközben megfogva Elena kezét, és magammal húzva őt is.
- Azt hiszem, elég egy zuhany is. Látom, hogy fáradt vagy. Még belealszol a vízbe - mondtam Elenának pimaszul, és lebontottam róla a takarót. - Enélkül tetszel nekem a legjobban.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
14. lakosztály - Page 3 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Hétf. Dec. 29, 2014 1:47 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next


Erre már nemigen tudtam mit mondani. Az egy tény, hogy mindketten megvannak a magunk szabályai, és tudom, hogy ha Damon valaha is megtudja, amit a napokban tettem, nem fogja semmi sem mellettem tartani... ahogyan én sem fogom ezt kérni, ha kiderül, hogy... nem, gondolni sem akarok arra, hogy ő és a bébiszitter. Túlontúl... nem. De egy egész örökkévalóságunk van arra, hogy talán... egyszer újra kezdhessünk mindent.
- Már magam sem tudom. Talán csak jólesik, hogy végre valaki velem is törődik - bukott ki belőlem őszintén, majd ahogy megfogta a kezem, követtem őt, nem kellett különösebb kényszerítés, de halkan felkuncogtam, ahogy rám nézett, majd lebontotta rólam a takarót.
- Nem szeretek teljesen meztelen lenni senki előtt - vontam meg a vállam, majd megnyitottam a csapot, és ahogy éreztem, hogy kezd belőle folyni a melegvíz, beálltam a zuhany alá, azt pedig rábíztam, hogy ő mikor követ engem.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Dec. 29, 2014 2:11 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
- Akármilyen bunkónak, érzéketlennek és hatalommániásnak tartasz is engem, bármennyire gyűlölsz is, én mindig törődtem veled. És a családoddal is - jegyeztem meg, aztán néztem, ahogy a forró vízpermet alá állt, és másodpercek múlva követtem.
- Nem értem, mi bajod, ha meztelenül látnak. Gyönyörű vagy Elena Gilbert. Még három gyerek után is. És ne légy szégyenlős. Látod, én sem vagyok az - vágtam szememmel az ágyékom felé.
- Egyébként mi újság a főiskolán? Akarod, hogy aláírjam az ellenőrződet? - kérdeztem nevetve, miközben tusfürdőt nyomtam a markomba, háttal fordítottam magamnak Elenát, és mosni kezdtem a vállait.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
14. lakosztály - Page 3 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Hétf. Dec. 29, 2014 2:19 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next


- De te más vagy. Te... gátlástalanabb vagy - szemtelenkedvem vele, bár láthatta rajtam, hogy ez csupán egy tákolt mentség, amiért utálok meztelenkedni mások előtt. Sokkal inkább az volt az oka, hogy fogalmam sincs... talán én voltam túl gátlásos ahhoz, hogy mutogassam magam.
- Öhm... bármi is volt ezer évvel ezelőtt, valami biztosan változott. Nincs ellenőrző a főiskolán - kuncogtam fel, majd ahogy mosni kezdte a vállamat, jólesően felsóhajtottam, és lehunytam a szemeimet. - Egyébként... semmi szokatlan, végre valahol normálisnak érezhetem magam. Csak egy orvostanhallgató vagyok, aki egyszer talán az apja nyomdokaiba tud lépni - magyaráztam. - És veled itt, az isten háta mögötti New Orleans-ban? - pimaszkodtam tovább. - Szoktál rám gondolni magányos estéiden? - kérdeztem, és fél szemmel hátranéztem rá.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Dec. 29, 2014 2:38 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
- Azért ha lehet, ne lépj mindenben apád nyomdokaiba. Salvatore nyilván nem repesne az örömtől, ha újra élesztenéd az Augustine-hagyományt - dünnyögtem, aztán vállat vontam, bár ezt ő nyilván nem látta.
- Hidd el, van elég dolgom a városban. Ritka az ilyen nyugodt este, mint a mai. Mióta betettem ide a lábam, és letaszítottam Marcelt a trónról, mindenki kikiáltotta magát a korona várományosának. Boszorkányok, vérfarkasok... akiket ráadásul nem is bánthatok, mert Hayley keresztben nyelne le. Ráadásul itt a lányom, meg a zűrös családom. Szerinted egy ősi vámpír képes megbolondulni? - kérdeztem, aztán a kezem lejjebb siklott, a válláról a derekára, majd a fenekére.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
14. lakosztály - Page 3 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Hétf. Dec. 29, 2014 2:43 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next


Nyeltem egy aprót, ahogy magyarázni kezdte, hogy mi minden történik ebben a városban. Hát, már kezdem érteni, hogy én miért nem itt élek a családommal. Nem egy ideális hely a családalapításhoz, ez mindenképpen így van. Sőt.
- Nem irigyellek ezért a helyzetért. Néha biztosan vissza sírod a fele ekkora és viszonylag csendes Mystic Falls-ot, vagy tévedek? - kérdeztem halkan, miközben én magam is a kezembe fogtam egy szivacsot, és ekkor már szembe fordultam vele, hogy mosni kezdjem gyengéden a mellkasát, bár inkább volt ez simogatás.

[/quote]
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Dec. 29, 2014 3:05 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
- Egyszer-kétszer eszembe szokott jutni, hogy valamivel könnyebb dolgom volt Mystic Fallsban. Ott max a te férjed akart eltenni láb alól, amikor néhányszor volt közünk egymáshoz - engedtem le a kezem, és engedelmesen hagytam, hogy Elena a mellkasomat mossa. - De tudom, ha ebben a háborúban győzök, akkor ez lesz itt az én kis birodalmam. Az én királyságom... és a lányom lesz az örökösöm - tettem hozzá büszkén, aztán lejjebb toltam Elena kezeit.
- Van még más hely is, ahol meg kellene mosni - hunyorogtam rá.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
14. lakosztály - Page 3 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Hétf. Dec. 29, 2014 3:18 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next


Halványan elmosolyodtam a szavaira. Nos, igen. Nem is ő lenne, ha nem egy vérbeli uralkodó szavaival jellemezte volna, hogy mi lesz itt, ha övé lesz az egész.
Ahogy azonban kezemet lejjebb irányította, nem volt ellenvetésem, és ahogy lefelé bámultam, szándékosan elkerültem a pillantását. - Nincsenek jó emlékeim az efféle hotelszobákról - bukott ki belőlem végül. - Talán a zuhanyról jutott eszembe, hogy mikor Oliver az életembe lépett és elragadott a szeretteimtől, pontosan egy ilyen hotelszobában tartott és mosta át az agyam... minden létező módon megalázott, ahogyan egy fiatal lányt meg lehet alázni, és... mindennek a gyümölcse egy olyan ártatlan, gyönyörű kislány lett, mint Delena. Egyszerűen felfoghatatlan - mosolyodtam el kissé keserűen. Már magam sem tudom, Kaus mi mindent tudott arról, hogy Oliver miket tett velem, de ha eddig nem tudta, hát most már tudja, hogy a lányom nem éppen a szerelem, hanem a színtiszta gonoszság és mellékesen erőszak gyümölcse... ki gondolná?

Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Vissza az elejére Go down
 

14. lakosztály

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

 Similar topics

-
» Lakosztály
» 504-es lakosztály
» Nászutas lakosztály
» Leech lakosztály
» Luxus lakosztály

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: New Orleans-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •