Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
14. lakosztály

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
14. lakosztály - Page 5 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Csüt. Jan. 01, 2015 6:05 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
18+

Ahogy magára húzta az alsóját, majd megfogta a kezem, arra ösztökélt, hogy kövessem őt a hálószobába, és odaérve szinte rögtön az ágyban kötöttem ki.
Arra nem gondoltam, hogy hozzám akar majd bújni, bár nem is tudom, miért olyan meglepő ez. Most nincs mitől félni, vagyis... azt hiszem, hogy ez így van.
Ahogy ránk borította a takarót, végül úgy döntöttem, hogy megadom magam, és én húzódtam oda a karja alá, hogy a mellkasára tudjam hajtani a fejem, de csak pár másodpercig. Utána ismét felemeltem a fejem, majd szenvedélyes, mély csókot leheltem a szájára. Ujjaim egész végig simogatták borostás arcát, azt követően viszont végigszántottam vele mellkasán, be a takaró alá, egészen addig, míg el nem értem ujjaimmal ágyékát, és meleg kezem meg nem érintette Őt.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Jan. 01, 2015 6:14 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Azt hittem, a fáradtság ugyanúgy legyűri majd őt is, ahogy engem, és mikor mellkasomra hajtotta fejét úgy gondoltam, percek alatt elalszik majd. Annál nagyobb volt a meglepetésem, ahogy ujjaival a takaró alatt kezdett kutatni, mindaddig, míg rá nem talált ágyékomra.
- Khm... - köszörültem a torkomat, eléggé meglepve, de elégedetten néztem rá. - Úgy tűnik, Salvatore tényleg elhanyagolt tényleg mostanában - emeltem fel a fejét, hogy megcsókoljam. - Kielégíthetetlen vagy, kis hasonmás. De ez nagyon tetszik nekem.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
14. lakosztály - Page 5 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Csüt. Jan. 01, 2015 6:23 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
18+

Halványan elmosolyodtam, ahogy meghallottam elégedett sóhaját és szavait, majd megráztam a fejem. - Nem, ennek semmi köze ahhoz, hogy mit kapok "otthon" és mit nem... sokkal inkább ahhoz, hogy ha ezen az ajtón holnap kilépünk, ki tudja, mikor találkozunk legközelebb... és szeretném még egyszer érezni azt a férfit, aki törődik velem... - suttogtam, belenézve a szemeibe, de ujjaim egy pillanatra sem álltak meg, éppen ellenkezőleg. Letoltam róla alsónadrágját, magamról pedig lefelejtettem a törülközőt, ami rajtam maradt az imént.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Jan. 01, 2015 6:32 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Ha van női vágyfokozó tabletta, akkor lehet, hogy bevett belőle néhányat, mert még soha életemben nem láttam őt ennyire bepörögve. És mondhat nekem akármit, de hogy Damon mostanában nem állhat ilyen téren a helyzet magaslatán, az fix.
- Ez roppant hízelgő... - mormoltam. - De adj nekem néhány percet regenerálódni. Mert kell némi pihenő... - simítottam én is végig a hátán. - Hiába, az én koromban ez már így működik - hunyorogtam nevetve.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
14. lakosztály - Page 5 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Csüt. Jan. 01, 2015 6:42 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
18+

- Hm... - kezdtem bele ahogy meghallottam válaszát, és egy kis sóhajt hallatva visszahúztam a kezem. - Oké. Legyen vontam meg a vállam, aztán kicsit elgondolkodtam. - Damon mindig azt mondja, hogy... ő nem egy automata, hogy midnig... ki tudja elégíteni a vágyaimat akkor és ott, amikor csak én akarom - suttogtam, ahogy felültem, és magammal húztam a takarót. - Emberként... emberként nem ilyen voltam, nem voltam ilyen telhetetlen, én... nem tudtam, hogy a vámpírlétben lesz más kínzó és őrjítő is az éhségen kívül... - ismertem el. - Persze emiatt körülbelül mindig összeveszünk, és... hát, annyi biztos, hogy jó ideig nem is kell automata szerepet betöltenie - mosolyodtam el keserűen.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jan. 02, 2015 7:41 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
- Nocsak, Salvatore libidója a béka feneke alatt van? - vigyorogtam kissé kárörvendően, majd ahogy Elena felült én is követtem. Hallgattam a kissé zaklatott szavait, és valahogy nem irigyeltem.
- Soha nem volt könnyű életed, Elena Gilbert - kezdtem el finoman simogatni a vállát, hogy ezzel kissé megnyugtassam. - Hasonmásként, emberként sem. A válladon most ott a családod, a csalfa férjed, és az átváltozásod terhe. Talán egyszerűen csak ki akarod élvezni az életet, amire eddig nem volt lehetőséged. De az tény, hogy nekünk férfiaknak kell némi idő... mondjuk úgy, két menet közt. És el kell fogadnod, hogy nem mindig kívánjuk úgy, és olyan hevesen, ahogy te. Mert ahogy látom, te tényleg kielégíthetetlen vagy - mosolyogtam, és megcsókoltam a hátát. - Tudod, mi a szerencséd? Hogy velem jó lóra tettél - csúsztam lejjebb a csókjaimmal, aztán lágyan visszahúztam őt fekvő helyzetbe.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
14. lakosztály - Page 5 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Pént. Jan. 02, 2015 1:03 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
18+

A keserű mosoly továbbra is ott maradt az arcomon, egyszerűen nem tudtam erre most másképpen reagálni. Talán egy pár évtized, és magam is olyan leszek mint régen, nem kell majd amiatt fájnia a fejemnek, hogy nem egyeznek az igényeim mások igényeivel. Szinte tényleg beteges, és... nem tudom elhinni, hogy a vámpírság ennyire megváltoztatott ebből a szempontból. Régen soha nem volt ilyen problémánk Damonnel sem...
- Igen, veled jó lóra tettem szert... - ismételtem a szavait, majd ahogy visszahúzott magával, egy kicsit nyelnem kellett. - De meddig? Én nem vagyok az a fajta, aki... úgy éli az életét, hogy boldog családi életet színlel, és minden hétvégén kiruccan egy napra, hogy eltűnjön a szeretőjével. Ez... ez nem én vagyok. És most lehet, hogy jól érzem magam... de ez meddig tarthat? - kérdeztem hangosan. Bár ezt inkább magamtól kérdeztem, nem is tőle.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jan. 02, 2015 2:19 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Felvontam a szemöldökömet, mert nem tudtam nem kihallani szavaiból a keserűséget és a tétovaságot.
- Ezen lehet, hogy akkor kellett volna gondolkodnod, MIELŐTT befeküdtél az ágyba mellém - jegyeztem meg. - Nézd, tudod jól, hogy soha nem ígértem neked szerelmet, ahogy te sem nekem. Vegyük ezt úgy, hogy két felnőtt ember szórakozik. Mások kártyáznak, billiárdoznak, vagy részegre isszák magukat. Mi a mámor egy sajátos fajtájának hódolunk - mosolyogtam rá halványan. - És nem kell ennek örökké így lennie. Nyilván ha helyreáll közted és Damon között minden, felém sem fogsz nézni. Majd csak akkor, ha újra bajba kerül valaki, aki fontos neked, és akit ki kell rángatni belőle - tettem hozzá tárgyilagosan.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
14. lakosztály - Page 5 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Pént. Jan. 02, 2015 2:59 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
18+

Pár pillanatra elfordítottam a fejem, és elgondolkodtam. Magam sem tudtam, hogy mit vártam tőle egyébként, hiszen tudom, hogy eléggé ritkán képes kimutatni az érzelmes oldalát, én viszont jelenleg nem oltam kíváncsi arra, hogy milyen a tárgyilagos Klaus Mikaelson. Még ha igaza is van. Most... akkor sem akartam ezt hallani... csak... csak nem.
- Van, ami soha nem jön helyre - fordítottam végül vissza a pillantásom és belenéztem a tekintetébe. - Van, ami helyrejön, de hetek múltán ismét elromlik... és mi ilyenek vagyunk Damonnel - suttogtam halkan, és lehunytam a szemeimet, hogy lenyeljem az esetleges könnyeimet. - Már túlontúl az életem részévé váltál - tettem végül hozzá. - És ne értsd félre, én soha... soha nem lennék képes szerelemmel szeretni téged... de ezután az éjszaka után nem fogom kibírni, hogy több hónapig feléd se nézzek...

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jan. 02, 2015 3:04 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
- Azt hiszem Elena, mi mindketten tudjuk, hogy akárhány akadály is gördül elétek Salvatoréval, mindig túl fogtok jutni rajta. Ti ugyanúgy egymásnak vagytok rendelve, ahogy mi Tatiával. Nekünk nem sikerült egymás mellett maradni. Túl fontos mindkettőnknek a hatalom, a saját igényeink. Mondhatod önzőségnek, aminek az oltárán feláldoztuk a szerelmet. Te ne kövesd el ezt a hibát. Hozd helyre, amit lehet, ez a legjobb, amit megtehetsz. De ettől függetlenül, bármikor kopogsz az ajtómon, beengedlek. Talán te vagy az egyetlen, akinek soha nem mondanék nemet semmire - öleltem át kissé, mert éreztem, hogy most erre van szüksége. Némi megértésre.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
14. lakosztály - Page 5 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Pént. Jan. 02, 2015 3:11 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
18+

Csak annyit éreztem, hogy átölel...
- Soha nem vontam kétségbe, hogy Tatia és a te szerelmed nem volt igazi és őszinte... mindenki életében van egy szerelem, ami soha nem fog elmúlni, aminek emléke a halálod órájáig kísérni fog - bukott ki belőlem őszintén, bár magam sem tudom, hogy miért. Csak gondolkodtam. Ismét. Bár ő nyilván nem jártas abban hogy mi történik Mystic Fallsban. Nem mintha ez a legújabb hír lett volna a Mystic Falls-i hírlap címlapján...
- Mindketten próbálni fogjátok másokkal is, ahogyan te voltál Hayleyvel, ahogy most... itt vagy velem... ő pedig ha igazak a híresztelések, akkor... most azzal a boszorkány ripaccsal próbálkozik... - motyogtam. Curtis nevét hallani is utáltam, még nem felejtettem el, hogy milyen utálatos egy patkány.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jan. 02, 2015 3:16 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Nagyot nyeltem, ahogy megemlítette Tatia legújabb hódítását. Persze, attól hogy nem voltam a városban, még hallottam a híreket.
- Igen, tudom - sóhajtottam. - Látod, miért pokoli ez? Igen, Hayleyvel próbálkozom, de vele nem köt össze szerelem. A családját helyettesítem, ahogy némileg ő is az enyémet. Ez egyfajta szövetség, egymásra utaltság. És most ott a kicsi Hope - telt meg a hangom melegséggel. - De Tatia most is a szívemben van. Beleégett, mint a billog a fába. És tudom, hogy én is ott vagyok az ő szívében. De kettőnknek nincs esélye. És bármennyire is tagadjuk, vagy igyekszünk nem mutatni, mindketten szenvedünk tőle. Elena Gilbert... - néztem bele a szemébe - ritkán mondok ilyet... de te légy okosabb, mint amilyen én voltam, mikor elengedtem magam mellől azt, akit szeretek.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
14. lakosztály - Page 5 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Pént. Jan. 02, 2015 4:20 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
18+

Soha nem akartam elhagyni Damont, ez tény... legalábbis, azt hiszem, hogy egyszer, ha mindennek véget is vetnénk, a jövőben újra egymásra találnánk talán más körülmények között... de ki tudja, meddig fogjuk bírni így, ilyen helyzetben... főleg ha ő és a bébiszitter is...
- Szóval... akkor most lényegében lebeszélsz arról,m hogy szeretkezzek veled és itt aludjak a társaságodban? - kérdeztem halkan, egy apró mosollyal az arcomon. Tudom, hogy valamibe belekezdtünk az előbb, de egyáltalán nem úgy tűnik, hogy ebből még lehet valami.

[/quote]
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jan. 02, 2015 4:39 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
- Tévedsz - ráztam a fejem. - Én nem beszéllek le semmiről. Csak egyszerűen a belátásodra és a lelkiismeretedre bízok rá mindent - nyúlok el az ágyon. - Megvilágítom a szempontokat, amiket te, a vágy őrjítő vonzásában talán nem veszel észre. Innentől minden rajtad múlik. Ha akarod, folytathatjuk amit elkezdtünk. Ha akarod, hozzád sem nyúlok ma éjjel. De ha így lenne is, szeretném, ha itt maradnál velem egy kicsit még. Azt hiszem, néha akármennyire is gyűlölsz engem, vagy megvetsz, én vagyok az egyetlen, aki képes rá, hogy megnyugtassalak.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
14. lakosztály - Page 5 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Pént. Jan. 02, 2015 9:26 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
18+

- Azt hittem, feltűnt, hogy már egy jó ideje nincs lelkiismeretem - jegyeztem meg, ahogy felé fordultam és belenéztem a szemébe. Nem is értem. Mindig azt mondja, hogy mindent csak akkor tegyek, ha a lelkiismeretem bírni fogja. Máskor aztm, hogy reméli, nem fog megszólalni ez a hang a fejemben. Szóval jelenleg aki összezavar, az... ő. Senki más. Még hogy a nők bonyolultak... ő egy ezer éves férfi. Lehet, hogy ez olyan kombináció, mint egy sima nő esetében.
- Csak egy kis... gyengéd együttlétet akartam. Olyat, amilyen ma éjjel még nem volt, olyat, amit te is élvezel, és nem csak én. És olyat, amit én is élvezek, nem csak te - nyeltem egyet.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jan. 02, 2015 9:32 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
- Van lelkiismereted, Elena. Csak néha elnyomod, kikapcsolod, mert könnyebb elhitetni magaddal, hogy már nincs - válaszoltam, aztán hanyatt fordultam, és a mellkasomra húztam a fejét.
- Gyengéd együttlét... ez is lehet az. Nem minden a szex, Elena. Fiatal vagy még, ezért nem tudod. Megmondjam, mire gondolok éppen? Hogy igazából neked nem a szex kell. Hajszolod az élvezetet a testeddel, de valójában a lelked éhezik a gyengédségre. Engedd, hogy ellazítsalak, hogy megnyugtassalak. Meglátod, nem fogod megbánni.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
14. lakosztály - Page 5 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Pént. Jan. 02, 2015 9:42 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next


Volt bennem egy olyan érzés, hogy előbb-utóbb ki fog bukni belőlem valami, ami inkább hasonlít egy tornádóra mintsem egy kisebb viharra. És talán nem fog neki tetszeni, talán azt fogja mondani, hogy ennyire azért mégsem kíváncsi arra, hogy mi van bennem és mi van velem.
De ahogy szavait meghallottam, miután a mellkasára húzott engem, egyre inkább éreztem, hogy nem fogom tudni magamban tartani azt, ami már régóta nyom engem.
- Talán igazad van. Talán nem a testiség kell, talán csak az, hogy végre valaki rám is figyeljen... hogy a nap 24 órájából kettőt valaki rám is áldozzon, ne csak a családra - vált kissé hevesebbé a hangom, és éreztem, hogy könnycseppek szegélyezik a szemem. - Hogy mikor éjjel lefekszem, ne egy dühös férfi feküdjön mellettem, aki nem érti meg, hogy én nemcsak arra vágyom, hogy rámásszak, hanem hogy néha csak spontán megfogja a kezem és magához öleljen... hogy elvigyen egy étterembe, hogy megnézzen velem egy filmet kettesben a kanapén... nekem az kell, hogy az a férfi reggel átöleljen, mikor ébredezem, és ne az ágy másik felében feküdjön, mintha én magam egy... beteg, fertőző lény lennék... a régi Damont és Elenát szeretném... - hunytam le végül a szemem. Mint valami újévi kívánság lett volna, ami kibukott belőlem.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jan. 02, 2015 9:48 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Éreztem magam is a zaklatottságát, és a szavai nem is cáfolták meg az érzéseimet.
- Cssssss.... - csitítgattam halkan, és cirógatni kezdtem a hátát. - Én megértelek. Talán mert túl sokat éltem, és jobban ismerem az emberi lélek mélységeit nálad. Mindazt, amit most elmondtál, Damonnak kell elmondanod. Vele kell megértetned, hogy ha így megy tovább, ti két idegen lesztek egymásnak. Elena, jegyezd meg, amit mondtam, és amit most elmondok újra: ne kövessetek el olyan hibát, mint én és Tatia. Mert ha megteszik, bele fogtok halni. Ahogy én is belehaltam a lelkem mélyén. Ne válj olyan szörnnyé az érzéseid hiánya miatt, mint amilyenné én váltam. Harcolj. Neked még van esélyed rá.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
14. lakosztály - Page 5 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Pént. Jan. 02, 2015 9:58 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Újabb kérdések fordultak meg a fejemben... mi lesz, ha megbeszélem Damonnel? Minden jó lesz két hétig, aztán pedig kezdődik elölről?
- Nem akarom őt elveszíteni. Én... én tudom, hogy ott van még bennünk az, ami egykoron elérte, hogy egymásba szeressünk, az a szikra és az a szenvedély... létezik még mindkettő. De nem tudom, mi fog történni, ha kiderül, hogy... ő és az a lány tényleg, én... olyan ostoba vagyok... én nem egyszer tettem meg vele, nem egyszer kerestem máshol boldogságot ha csak egy éjszakára is, de ha tudnám, hogy ő is megtette... azt hiszem, akkor először érezném át azt, amit ő érzett, mikor megtudta... - motyogtam halkan. - Régen minden egyes együtt töltött napunk maga volt a küzdelem... küzdenünk kellett egymásért, az életünkért... és most minden olyan... rutinszerű... - suttogtam, aztán ránéztem.
- Sajnálom. Talán jobb, ha itt most befejezem a... hisztimet...

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jan. 02, 2015 10:08 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
- Nem lesz jogod ezt érezni - válaszoltam őszintén. - Lehetne vitatkozni róla, ki lökött ki valaki más karjába, de nem érdemes. Megtettétek mindketten. Mindketten hibásak vagytok, de ugyanakkor a körülmények áldozatai. De mindig van tiszta lap, Elena. Mindig lehet újra kezdeni. Mindig van esély - húztam magamhoz még jobban. - Azt hiszem, ezek után jobb lesz, ha tényleg csak alszunk együtt. Nem akarok alapot adni az újabb lelkifurdalásra. Elena... hozz rendben minden. Ügyesen, kis hasonmás - emeltem fel a fejét, és csókot nyomtam az ajkaira, majd betakargattam. - Aludj, Elena.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
14. lakosztály - Page 5 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Pént. Jan. 02, 2015 10:16 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Tudtam, hogy igaza van... semmi jogom nem lesz azt érezni, amit valószínűleg fogok... már megannyiszor suhant végig gondolat a fejemen, hogy mit fogok tenni, mit fogunk tenni... talán Klaus jóslata ellenére is végetér minden... talán rájövünk arra, hogy csak a szünet az, ami rajtunk segíthet, vagy talán... nem tudom. Semmit sem tudok... egyedül nem...
- Ez úgy hangzott, mintha soha többé nem jöhetnék hozzád, hogy... megoszthassam veled azt, amit az elmúlt órákban megosztottam... - motyogtam, majd halványan elmosolyodtam.
Megfordultam az ágyban az oldalamra, így háttal kerültem neki, ezúttal rá bízva a döntést, hogy akar-e hozzám bújni vagy valami ilyesmi... miközben én lehunytam a szemem, és nem kellett sok idő, hogy elragadjon az álom...

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 03, 2015 11:54 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
- Te is tudod, hogy ez nem így van. Jöhetsz hozzám bármikor. Az ajtóm előtted mindig nyitva áll. De ha a házasságodat sikerül rendben hozni, csak baráti beszélgetésre gyere. Onnantól már nem hibázhatsz többet. Ha mégis különválnátok Damonnal... rendelkezésedre állok bármiben - mormolom még halkan, aztán hátulról magamhoz ölelem. Még alig telik el néhány perc, mikor ő már békésen szuszog, de nekem elég sokára jön a szememre az álom.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
14. lakosztály - Page 5 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Vas. Jan. 04, 2015 9:32 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Egy halk ásítással kezdtem ébredezni. Ahogy a szemeimet nyitogatni kezdtem, eleinte még nem tudtam, hogy hol vagyok, csak szépen apránként kezdett el felrémleni a tegnap este, és ettől egy halvány mosoly jelent meg az arcomon. Főleg mikor észrevettem, hogy párnaként jelenleg Klaus mellkasa van a fejem alatt.
Egy kellemeset nyújtoztam, majd megpróbáltam normálisan kinyitni a szemeimet, hogy figyelni kezdjem, hogyan is veszi a levegőt. Ő még nyilván alszik...
Lassan kisomfordáltam végül az ágyból, és magamra húztam az iménti takarót, a nappaliba kisétálva pedig megfogtam a telefont. Éhes voltam. Méghozzá nagyon. És mi a vámpírság előnye? Gond nélkül rendelksz annyit a szobapincértől, amennyit akarsz.
Nem osontam vissza a hálóba, hiszen nem akartam Klaust felébreszteni, ám találtam egy kényelmes kis köntöst a fürdőben, és azt húztam magamra, mikor a szobapincér kopogását megelőzve ajtót nyitottam neki.
A távozása után a tálcákat a hálóba vittem, és az ágy végére tettem, majd visszabújtam az ágyba Klaus mellkasára, és apró csókokat leheltem a válla és nyaka között meghúzódott tetoválásra.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Jan. 05, 2015 3:00 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Halk neszezésekre ébredtem rá, de félig-meddig még az álom csónakjában voltam, így hát megfordultam, de már nem tudtam visszaaludni. Főleg akkor, mikor étel illatát éreztem meg, aztán Elena lágy csókjait a mellkasomon.
- Mmmm - dünnyögtem, aztán kéjesen nyújtóztam egy hatalmasat. - Egész jól indul a reggel. Hogy aludtál, kis hasonmás? - ültem fel, aztán szemügyre vettem a tálca tartalmát. Emberi étel... hát, nem a legjobb. Én valami másra jobban vágynék.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
14. lakosztály - Page 5 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Kedd Jan. 06, 2015 10:53 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Ahogy ébredezni kezdett, majd felült, egy kicsit sóhajtottam, főleg mikor megláttam, hogy milyen pillantással méricskéli a tálcán rendelt kaját.
- Egész jól. De a gyomrom korán ébresztett - vontam meg a vállam, majd odacsúsztam, és az ujjaim közé fogtam egy pirítóst, hogy megkenhessem lekvárral.
- De ha te nem eszel, több marad nekem - vontam meg a vállam, és rögtön beleharaptam a ropogós reggelibe. - Tudom, hogy vérhez vagy szokva, de én mindig szoktam emberi ételt is... reggelizni. Ezek szerint te nem - pásztáztam a tekintetét továbbra is.

Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Vissza az elejére Go down
 

14. lakosztály

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

 Similar topics

-
» Lakosztály
» 504-es lakosztály
» Nászutas lakosztály
» Leech lakosztály
» Luxus lakosztály

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: New Orleans-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •