Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
14. lakosztály

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Dec. 25, 2014 4:54 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
- Egyszer azt kérted tőlem, hogy durván szeresselek - juttattam eszébe saját szavait. - Azt hittem, most is hasonlót vársz tőlem.. - húztam le róla lassan a takarót, aztán lehajoltam és csókot nyomtam az egyre halványodó nyomokra a combjain.
- Most a tiéd a választás. Lehetek kedves és gyengéd is... de akár most a tiéd is lehet a vadulás lehetősége - ajánlottam alternatívát. - Mit szeretnél, kis hasonmás? - dünnyögtem már szinte közvetlenül a melleinek, és fogaim közé vettem a mellbimbóit, lágyan jártatva rajta a nyelvemet.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
14. lakosztály - Page 2 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Csüt. Dec. 25, 2014 5:01 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
18+


Elkezdte lehúzni rólam a takarót, majd egy apró csókot nyomott arra a pontra, ahol az előbb még a sötétebb ujjnyomok látszottak...
Ezt követően viszont nagyot nyeltem, hiszen választ várt tőlem, én pedig teljesen leblokkoltam. Egyrészt húzott a vadság gondolata, hogy az élet egy másik, efféle oldalát ismerhessem meg biztos kezek között, másrészt tudtam, hogy én közel sem vagyok képes erre. Ki tudja, talán nem vagyok elég kreatív hozzá.
A hajába túrtam, ahogyan ajkai gyengéden kényeztették a mellkasomat. - Én nem vagyok... Katherine. Sem Tatia. Én... nem tudok egyszerre vad lenni és irányítani is, nekem ez még... nem megy... - ráztam meg a fejem végül. Talán most csalódik bennem, de nem mondhatja, hogy nem vagyok őszinte... és nem fogok bénázni egy ezer éves vámpír előtt...

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Dec. 25, 2014 5:09 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
- Nem - állapítottam meg. - Te tényleg nem vagy egyik ősöd sem. Kedves vagy, és félénk, még az új életedben is. Pedig néha szabadjára engedhetnéd a vámpír ösztöneidet - simogattam tovább a lábát, majd a mellét. - Ha engem választottál volna valaha, már megtanítottalak volna vámpír módjára élni. Tudom, az örök nagy szerelmed Salvatore - forgattam meg a szemeimet. - De azért legalább van egy olyan pontja az életünknek, ahol mindig számíthatsz rám - mutattam az ágyra magunk alatt, hogy még véletlenül se legyen kétsége, mire is gondolok, aztán hanyatt feküdtem, és magammal húztam őt is.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
14. lakosztály - Page 2 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Csüt. Dec. 25, 2014 5:17 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
18+


Mit kellett volna erre mondanom? Soha nem kellett választanom, vagy mondjuk úgy, sha nem volt a választhatók listáján, hiszen sosem voltam szerelmes belé, és ő sem belém. Az, hogy valamiért ördögien vonzódunk egymáshoz, valószínűleg másból fakad, nem pedig szerelemből.
- Míg a vámpíroknak általában táplálkozásban kell mentor, te mentorom vagy... az ágyban? - vontam fel kérdőn a szemöldököm, bár nem igazán vártam választ, inkább csak hangosan gondolkodtam.
Azonban mikor hátradőlt, és engem is húzott magával, végigsimítottam csupasz mellkasán, majd közelebb hajoltam, hogy egy apró csókot leheljek a szájára.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Dec. 25, 2014 5:25 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
- Sok tekintetben voltam már a mentorod - válaszoltam. - Ha kétségeid voltak, félelmeid, ha meginogtál valamiben, néha többet segítettem neked, mint a saját férjed - válaszoltam tárgyilagosan. - Nem akarom ezzel azt mondani, hogy Damon tojt a fejedre, csak azt, hogy néha mi ketten valahogy jobban megértettük egymást - fogtam be aztán a számat, és felsóhajtottam, ahogy a mellkasomon végigsimított, majd megcsókolt.
Egyik ujjamat végigfuttattam a gerincén, aztán kitúrtam magunk közül teljesen a takarót, hogy érezhesse meztelen testemet.
- Újra kívánlak - hunyorogtam rá.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
14. lakosztály - Page 2 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Csüt. Dec. 25, 2014 5:34 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
18+


- Damon és te nem vagytok egyformák. Mindketten más szerepet töltötök be az életemben, és ez mindig is így lesz, ezen nem változtat semmi sem - magyaráztam halkan, majd nyeltem egy kicsit.
Kilökte kettőnk közül a takarót, így ismét mindketten csupaszon feküdtünk az ágyban, a szavai pedig rögtön világossá is tették, hogy milyen elképzelése van az elkövetkezendő percekre... nem szoktam meg tőle ezt, hiszen minden kis afférunk egyszeri alkalom volt beiktatva két másik program közé, így soha nem töltöttünk el túl sok időt együtt... bár tény, hogy azok az együttlétek nem is voltak tervezve.
Végül úgy döntöttem, hogy ezúttal nem engedem skatulyába szorítani magam; nem leszek én a kedves és ártalmatlan, szerény kis hasonmás... halkan felkuncogtam, egy kósza csókot nyomtam még a szájára, majd gyorsan helyet váltottam, és a csípőjére ültem, szándékosan úgy, hogy közelségem tovább izgathassa őt. Lehajoltam, hajam cirógatta mellkasát, ahogyan ajkaim is a csókokkal, amikkel telehintettem mellkasát.


Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Dec. 25, 2014 5:59 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Mintha az előbbi zavarás és túlzott szemérmét levetkőzte volna... hogy az én szavaim hatására-e, vagy a saját elhatározásából, nem jöttem rá. Mindenesetre felkuncogott, ez a hang pedig mindig is tetszett nekem az ő torkából. A csípőmre ült, akarva-akaratlanul is hozzám dörgölve az ölét, én pedig nem is maradtam adós a válasszal. Úgy rohant meg a kívánás, mintha nem tíz perccel ezelőtt elégítettük volna ki egymás igényeit.
- Tudod, mit szeretnék? - lihegtem, és finoman megnyomtam lefelé a fejét, jelezvén, mire is vágyom. Hogy megteszi-e nekem... nos, az már más kérdés.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
14. lakosztály - Page 2 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Csüt. Dec. 25, 2014 6:08 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
18+


Sóhaját hallva tudtam szinte rögtön, hogy azt értem el, amit akartam. Azonban elég gyorsan hozzá is tette, hogy mit vár el tőlem a következőkben.
Kicsit kiegyenesedtem rajta, hogy így nézzek a szemeibe. Próbáltam a lehető legtöbbet és legjobbat kihozni magamból, amikhez eléggé sok aggályt kellett most átlépnem, nem fért bele még egy... mert jelenleg mindegy, hogy mennyire vagyok hűséges jelenleg ahhoz, akit szeretek, ezt most nem fogom tudni megtenni neki.
- Bízd rám magad, máshogy is el tudlak... kényeztetni... vagy kételkedsz bennem? - kérdeztem halkan, felvont szemöldökkel. Elvégre ki tudja, talán az imént arra gondolt, hogy van még mit tanítania nekem az ágyban... ha nagyon akarnám, félre tudnám érteni.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Dec. 25, 2014 6:15 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Hát, nem erre számítottam, az tény. Azt hittem, vonzódik hozzám annyira, hogy... tévedtem. Mostanában elég sokszor előfordul, a fene egye meg.
- Értem - morogtam mérgesen, aztán felültem az ágyon, és kissé eltoltam magamtól Elenát. - Mi bajod? Velem miért nem megy? Koszos vagyok? Ápolatlan, vagy büdös? - kérdeztem, duzzogva összevonva a szemöldökömet, és ezúttal én rántottam magamra a takarót egy mérges mozdulattal. - Persze, én nyilván nem érhetek Salvatore nyomába - telt meg a hangom keserű gúnnyal.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
14. lakosztály - Page 2 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Csüt. Dec. 25, 2014 6:23 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
18+


- De hát... - bukott ki belőlem hirtelen, ahogy felült és ezáltal engem le is lökött magáról. Ezt követően magára rántotta a takarót, én pedig csak pislogtam, hogy ezúttal vajon mivel sikerült a lelkébe gázolnom, de szavait meghallva eléggé gyorsan leesett, hogy mi áll a hátterében ennek a viselkedésnek.
- Nem erről van szó, én csak... - kezdtem volna bele, de egy apró sóhaj után sem tudtam, hogy mindezt hogyan is tudnám elmagyarázni. Hogyan mondjam el, hogy bármit megteszek neki, csak ezt az egy... igazán bensőséges dolgot ne várja el tőlem? Vannak dolgok, amiket az ember lánya csakis a szerelmével hajlandó megosztani... és ha én már magamat, a testemet mással meg is osztom, de ezt nem akarom.
- Sajnálom, ha csalódást okoztam. Úgy tűnik, én is kevés vagyok ahhoz, hogy minden igényedet kielégíthessem... - jegyeztem meg végül ezt, miután rájöttem, hogy hiába próbálnám a bennem tomboló érzéseket kimondani, nem sikerülni.
Csak nyeltem egy újabbat, és még egyszer belenéztem megsértődött szemeibe, ezt követően pedig a táskám után nyúltam. Szerencsére készültem előre arra az eshetőségre, ha a báli ruha kényelmetlenné válna, és eltettem egy farmert és egy pólót.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Dec. 25, 2014 6:33 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
- Azt hittem, te is vonzónak találsz engem annyira, hogy.... - hallgattam el. Sértve voltam, a lelkem legmélyéig. Fel sem tudja fogni, mennyire fontos ez egy férfinak, amit kértem tőle, és hogy mennyire vágyom rá minden alkalommal.
- Te nem tudnál tőlem olyat kérni, amit neked nem tennék meg - tettem hozzá. - Én is csak kényeztetésre vágyom. Gyengédségre... legalább ilyenkor - tettem hozzá, majd hátradőltem az ágyon, és néztem, ahogy öltözködni kezd.
- Tehát most elmész? - kérdeztem.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
14. lakosztály - Page 2 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Csüt. Dec. 25, 2014 6:41 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

A torkomban hatalmas gombócot éreztem, magam sem tudom, hogy mi tartott vissza attól, hogy ne bukjon ki belőlem minden egyes gondolatom, ami jelenleg a fejemben volt. Eddig csak az tartott vissza, hogy tudtam, ő ezt úgysem értené. Vagy hülyeségnek tartaná, a legnagyobb hülyeségnek, amit nő ki tud találni.
- Eléggé nyilvánvalóan a tudomásomra hoztad, mikor lelöktél magadról, hogy a ma estének lőttek, úgyhogy... igen, gondoltam rá, hogy elmegyek - húztam magamra a nadrágomat, majd a cipőmet is.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Dec. 25, 2014 6:50 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
- Tehát ennyi? Ha nekem nem tetszik valami, te vagy az aki azonnal megsértődik, és elviharzik? Eszedbe sem jut, hogy néha én lehetek az, akinek valami épp rosszul esik? - kérdeztem csendesen, aztán elhallgattam. Könyörögni nem fogok senkinek. Ha menni akar menjen. Menjen a férjéhez - feltéve, ha nem épp fetrengésen kapja majd rajta mással - vagy keressen magának valakit a főiskolán, aki úgy hordja a tenyerén, ahogy ő óhajtja, és körülugrálja, ha csak csettint egyet.
Visszadőltem nagyot sóhajtva, és csak egy szerencsétlen, megbántott tekintetet vetettem még Elenára.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
14. lakosztály - Page 2 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Csüt. Dec. 25, 2014 6:57 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Felálltam az ágyról, miután mindent magamra húztam, majd így néztem bele a megsértődött szemeibe, ekkor már a táskámmal és a cuccaimmal a kezemben.
- Remélem, hogy feltűnt, nem én vagyok megsértődve, és nem én szórok villámokat a szemeimmel - utaltam a viselkedésére. - Bennem egy fikarcnyi sértettség sincsen, és az előbb mondtam, hogy sajnálom. Sajnálom, hogy nem tudok a kedvedre tenni ebben, hogy nem vagyok eléggé jó ahhoz, hogy mindenben az igényeidhez tudjak igazodni. Sajnálom, sajnálom, sajnálom! - bukott ki belőlem ezúttal már valóban feszülten, és megemeltem a hangom. Fel tudtam volna robbanni ebben a pillanatban, és ha valamit rólam tudni kellett, hogy férfi előtt nem fogok megalázkodni azzal, hogy térden állva kérjek bocsánatot. Márpedig azt hiszem, ő ahhoz szokott. Hiszen nem én vagyok az, aki "uralkodó-vagyok" szindrómával küzd.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Dec. 26, 2014 9:02 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Vámpírsebességgel pattantam fel az ágyról, és magamra rántottam a nadrágomat. Nem is tudom, mi volt bennem jelenleg nagyobb, a dühöm vagy a sértettségem.
- Miért jöttél el velem? - álltam meg Elena előtt. - Azt hittem, azt akarod, amit én. De úgy tűnik, amint kielégítem az igényeidet, az én vágyaim már nem számítanak. Elena hercegnő nem ereszkedik le odáig, hogy más igényeit is szem előtt tartsa, ugye? Tudod, mi az igazság, kis hasonmás? Hogy kettőnk közül nem én viselkedek úgy, mint egy uralkodó. Hanem te. Ha problémád van, gondod, ha segítség kell, azonnal megtalálsz. Ha védelem kell neked, a férjednek, a gyerekeidnek, futsz hozzám, mintha húznának. Cserébe nem kértem sokat tőled. De úgy tűnik, az én kéréseim teljesíthetetlenek - léptem el aztán előle, és ekkor már tényleg mélyen meg voltam bántva.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
14. lakosztály - Page 2 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Pént. Dec. 26, 2014 9:21 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Ki tudja, talán nem számítottam arra, hogy így vág vissza, és ezért engedtem el az imént ennyire a számat... lehet, nem kellett volna. Bár mondhatnám, hogy köszönöm, amiért leosztja a fejem, legalább valaki elmondja, hogy mi a problémája velem, ha Damon erre már nem képes, de végül nem mondtam semmit, csak nagyot nyeltem, és annyit éreztem, hogy a cuccaim kicsúsznak a kezeim közül. Hihetetlen nagy vágyat éreztem az iránt, hogy felpofozzam, hiszen ahogy mondani szokás, a az igazság fáj a legjobban, de egyelőre mozdulni sem voltam képes, csak néztem magam elé, néha lehunytam a szemeimet, és akárhányszor szóra nyitottam volna a számat, mindahányszor vissza is csuktam, és tovább hallgattam.
Végül felemeltem a fejem, belenéztem a szemeibe, majd ott termettem előtte olyan közel, hogy testünk vészesen egymáshoz ért. De időt sem adtam neki, hogy felfogja, máris szenvedéllyel tapadtam vissza a szájára, szinte kegyetlenül felfalva ajkait, kezeim pedig közben lehúzták nadrágja cipzárját, és egy mozdulattal lelöktem róla az általam feleslegesnek ítélt ruhadarabot.
Ezt követően mellkasára csúsztak kezeim, és az ágy felé tolva őt hamarosan a takaróra huppant a háta, én pedig szinte rögtön a csípőjén ültem, levéve magamról a felsőt, amit most kaptam magamra nemrég. Kényeztetést akar? Felőlem megkaphatja.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Dec. 26, 2014 9:43 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
A száját hol kinyitotta, hol becsukta. Nem mintha nem vághatott volna a szavamba, csak hát nyilván nem tudott mit mondani. Eléggé elveszi bárki szavát, ha kíméletlenül a képébe szórják az igazságot. Egyszer végre nem dédelgetni kéne már ezt a lányt, hanem szembesíteni önmagával. Én nem vagyok szent, az tény, de ő sem. Itt az ideje, hogy ezt ő maga is belássa.
Egy pillanatig egy jókora pofont is kinéztem a tekintetéből, akkor viszont megesküdtem rá, hogy megharapom. Aztán nézzük, mire megy Klaus Mikaelson segítsége nélkül...
Erre azonban nem került sor. Sokkalta inkább meglepett vele, ahogy éhes piócaként tapadt az ajkamra, a nadrágom pedig két perc alatt másodszor is megismerkedett a bokámmal, majd a padlóval. Nem kellett hozzá sok, hogy ezúttal szerepet cseréljünk. Ő tolt engem az ágyra, aztán a csípőmre pattant, és megszabadult a ruhadarabjaitól. Mintha csak a kontrollját vesztette volna... én pedig kíváncsian vártam, mire is készül ezúttal.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
14. lakosztály - Page 2 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Pént. Dec. 26, 2014 10:01 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
18+

Továbbra sem állt szándékomban megalázkodni előtte, hiszen bármit is mondjon... lehet, hogy én magam is olyan vagyok, mint egy uralkodó, de ő sem kisebb "király" mint amilyennek képzeli magát jelenleg. Nem így terveztem ezt a mai estét, nem terveztem azt, hogy valamit dühömben fogok megtenni neki, de jelenleg a düh valamiért hasonló érzelemmé vált, mint a vágy...
Kezeim mellkasán haladtak végig, majd miközben ajkaim nyakát becézték csókokkal, ujjaim gyengéden végigsimítottak férfiasságán. Talán felfoghatjuk ezt bosszúnak is, vagy bizonyításnak, hogy nem teljesen igaz az, amit az előbb a képembe vágott...
Ajkaimmal keresztülhaladtam mellkasán is, majd mindent feltéve egyetlen lapra, legyőzve magamban minden egyes aggályt, mely ez ellen szólt, megtettem azt, amire az előbb kért... gyengéden és lassan, Damont pedig mindenhogy próbáltam kizárni a fejemből.

[/quote]
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Dec. 26, 2014 10:36 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Az egész váratlan helyzettől, a csókjaitól újra fellobbant bennem a vágy... olyannyira, hogy mire kezeivel az ágyékomra ért, én már újra "akcióra kész" voltam. Beletörődtem, hogy nem kapom meg tőle azt, amire vágytam, annál nagyobb volt a meglepetésem, mikor ajkai között éreztem meg magam.
- Elena... - suttogtam rekedten, majd lehunytam a szemem, és igyekeztem visszafogni magam, hogy ne kezdjek el mozogni. Ha már megtette ezt nekem, rá bízom meddig, és hogyan... de az tény, hogy vörös foltok ugráltak szemem előtt a gyönyörtől, amit már most adott nekem.
Hirtelen felültem, megragadtam derekát, és úgy hanyatlottam vissza, hogy ágyéka elém kerüljön, és míg az ő szája engem kényeztetett odalenn, így én is meg tudtam tenni neki ugyanezt.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
14. lakosztály - Page 2 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Pént. Dec. 26, 2014 10:49 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
18+

A fejemben élő hangok egyre erősebben szóltak hozzám... miért csinálok olyat, amit nem akarok? Miért alázkodom meg előtte, ha világ életemben azt az eszmét követtem, hogy ezt egyetlen férfi sem érdemli meg? Talán mert... ha már a szememre vetette, hogy mindig csak ő adott, ő mentett meg, és ő csinált mindent... máshogy nem tudok neki törleszteni.
Élvezete hangjára nem kellett sokat várnom, ez némiképpen elterelte a figyelmem a gondolataimról, főleg mikor úgy fordított, hogy ő maga is kényeztethessen engem... ez már tényleg mindenhogyan kimosta a fejem, és már nem is jutott eszembe, hogy tovább gyötörjem magam a gondolataimmal.
Halkan felnyögtem, majd tovább kényeztetettm őt hol gyorsan, hol őrjítő lassúsággal, majd mikor úgy éreztem, hogy én magam - a ,kényeztetésének köszönhetően - már nem állok távol a kéj kapujától, elhúzódtam tőle, és ismét megfordultam, hogy csípőjére ülhessek, de még nem úgy, hogy testünk egggyé vált volna.
Helyette megfogtam két kezét, a feje fölé emeltem őket, és nem erősen, de határozottan odaszorítottam őket, ezzel is érzékeltetve, hogy az előbb ő volt az irányító, de most... mindez másképpen lesz, az én szabályaim szerint. Előre dőltem, hogy apró csókkal ajándékozzam meg száját, majd vissza a csípőjére, de ezúttal sem merülhetett még el bennem. A fészkelődés a derekán láthatóan felizgatta és megőrjítette egyszerre, de talán pont ez volt a kínzásom lényege...

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Dec. 26, 2014 11:03 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Tetszett neki, ami történt, legalábbis az eddigi vonakodását mintha elfújták volna. Néha az ő torkából - ahogy az enyémből is - kiszakadt már egy-egy nyögés, egy kéjes sóhajtás, és éreztem, hogy az ő gerincén ugyanúgy egyre többször szalad végig valami csodálatos borzongás, a közelgő mámor előszele, ahogy az enyémen.
Épp szólni akartam, hogy álljon meg, mert én már nem vagyok messze, de mintha csak a gondolataimban olvasna, elszakadt tőlem. Megfordult, a csípőmre ült, és gonosz módon kínzott vele, hogy nem engedett magába. Helyette lefogta kezeimet, jelezve, hogy ezúttal ő diktál, én pedig zihálva bólintottam egyet. Ha akart volna, akár le is kötözhetett volna, az ellen sem lett volna ellenvetésem. Bármit, csak végre hagyja abba ezt az édesen gyötrelmes kínzást, amit művel velem.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
14. lakosztály - Page 2 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Pént. Dec. 26, 2014 11:12 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
18+

A kívánt hatást értem el. Azt láttam tekintetén, hogy nem fog akaratom ellenére cselekedni, és nem fogja átvenni tőlem az irányítást, de ugyanakkor azt is elárulta a pillantása, hogy akarja az egyesülést... és ahogy a vágyat megcsillanni láttam szemeiben, egyre nagyobb vágyat éreztem én magam is, hogy beteljesítsem azt.
Elengedtem hát kezeit, és egy apró mosollyal arcomon, felültettem őt is, hátát pedig ezáltal az ágy támlájának támaszthatta. Így ültem vissza az ölébe, csípőjét lábaimmal körbefonva, s tudtam, hogy így tényleg teljesen enyém lehet az irányítás, hiszen ezzel a helyzettel szinte teljes mozdulatlanságra ítéltem őt...
Karjaimmal körbefontam nyakát, és testem csak akkor vált eggyé az övével, amikor ajkaim ismét megtalálták az övét, és szenvedélyesen meg tudtam őt csókolni. Testem megfeszült az érzéstől, ezt a csókunkban is érezhette, de vele ellentétben, ezúttal én nem mozdultam meg rögtön. Ő az előbb a vadságot választotta, miközben irányított... de nekem az még nem megy, most... másra vágyom...

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Dec. 26, 2014 2:17 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Felültetett az ágyon, hogy hátam meg tudjam támasztani, majd ölembe ült. Szinte teljesen elvette minden mozgásteremet, de ezt a fogságot bármikor szíves-örömest vállaltam volna.
A következő amit megéreztem az volt, ahogy testébe csúsztam, és ajkamba haraptam a jóleső érzéstől, de már oda is hajolt, hogy megcsókolhasson. Kegyetlen volt, mert nem volt hajlandó megmozdulni. Imádta húzni az agyam, és érezni, hogy ez egy olyan helyzet, ahol ő uralkodik felettem. Megadtam neki az örömet, hogy övé legyen az irányítás... még a karomat sem emelem fel, ha ő nem akarja. Kiszakadtam a csókból, nyakába hajoltam, beszívtam bőre fülledt erotikát árasztó illatát, és vártam, hogy ő szabja meg, mi legyen.
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
14. lakosztály - Page 2 Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Pént. Dec. 26, 2014 2:32 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
18+

Nem mozdult, ezzel téve világossá, hogy ezúttal nem fog meggátolni abban, hogy én lehessek az irányító... magam sem emlékszem arra, hogy mikor szeretkeztem utoljára ebben a pozícióban, de ideje volt feleveníteni azt, amit akkor éreztem. És most hogy tudom, minden tőlem függ... hát remélem, hogy nem életem legnagyobb kudarcát fogom elkönyvelni, ráadásul pont minden idők legidősebb hibridjével, mert azt hiszem, többé nem lesz kedvem a szeme elé kerülni semmilyen helyzetben.
Csípőm lassan mozdult meg, lágy ritmust követve vele, és lehunytam a szemem, ahogyan éreztem, hogyan merül el bennem újra és újra... olyan volt ez, mint egy régóta kívánt álom, amely most valóra válik... halkan sóhajtottam és nyögtem fel, miközben kezeit a csípőmre húztam, ezzel mintegy megengedve neki, hogy ha akarja, döntse el, mely ritmust akarja követni.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Dec. 26, 2014 3:30 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Úgy tűnt, ezúttal a gyengédséget kultiválja, legalábbis lágyan kezdett mozogni, lassú tempóban. Képtelen vagyok eligazodni ezen a nőn... ha az előbb én is ilyen lettem volna, vadabb iramra sarkallt volna. Hogy vadabb voltam, a gyengédség után áhítozik. Tényleg hasonlít az őseire. Azok is mindig mást akartak, mint ami volt...
Megragadtam a csípőjét, ahogy kezem oda vezette, de ezúttal nem durván, különben hallgathatom még azt is, hogy ott is nyomokat hagytam. Inkább csak segítettem az ő mozgását, és minden alkalommal mélyebbre húztam magam a testében. A többit meghagytam neki... ha hosszú, finom szeretkezést akar, hát nincs ellenemre.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Vissza az elejére Go down
 

14. lakosztály

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

 Similar topics

-
» Lakosztály
» 504-es lakosztály
» Nászutas lakosztály
» Leech lakosztály
» Luxus lakosztály

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: New Orleans-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •