Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jún. 02, 2013 7:46 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next
Mosolyogva néztem a lány arcát, aztán lágy csókokkal lepett meg. Nem tudok betelni ajkaival. Finoman viszonoztam a csókját. Én még igencsak eljátszadoztam volna vele, de éreztem, hogy fáradt, na és persze már dörzsölgeti a szemeit. De ekkor csipogni kezdett a telefonom. Ki keres ilyenkor? Elhúzódva a lánytól és megkerestem a telefonom. Ki más, mint Camille. Találkozni akar holnap. Megdörzsöltem a homlokom és egy „oké”-val válaszoltam neki. Adaléide úgy sem lesz itthon, így baja nem eshet.
Letettem a telefont és befeküdtem a mellé. Csak néztem a falat, aztán felé fordulva cirógattam meg az arcát.
- Jó éjt. – suttogtam halkan és hasra fordulva próbáltam elaludni. Végig azon kattogott az agyam, hogy mit is akar tőlem Cami.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jún. 01, 2013 10:09 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next

Nem értettem, hogy mire mondja, hogy sietek. Soha nem sietek, ahogy most sem. Jó mondjuk egy picit, de csak a szobámtól idáig. Most teljesen mindegy, hogy most érek ide vagy öt másodperccel később. Bár nem szemrehányásnak tűnt az egész szóval semmi okom arra, hogy most besértődjek ezen. Meg már túlságosan is fáradt vagyok az ilyesmihez. Nem akarok kötekedni. Ilyen is ritkán van, de most túlságosan is fáradt vagyok, hogy pont ezen akadjak ki.. Nem fogok, mert felesleges. Megdörgöltem a szemeimet, hogy egy picit kinyomjam belőle az álmot legalább addig, míg ő is befekszik mellém.
Jól van. – Válaszoltam mosolyogva. Kíváncsi vagyok, hogy mit akar mutatni. Aztán valami varázsigét kezdett el mondani. Azt hiszem hozzá kell szoknom, hogy valami varázslattal akar majd lenyűgözni mindig. De ha egyszer sikerül neki akkor miért is ne?
Ez nagyon szép. – Jaj, miért csinál ilyeneket? Annyira édes velem.. Még soha senki nem viselkedett velem így. Odahajoltam hozzá és lágyan megcsókoltam ajkait.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jún. 01, 2013 9:54 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next
Az ablakot igazgattam a függönyt, hogy még véletlenül se süssön majd be reggel egy fénysugár sem. Ekkor csilingelő nevetés törte meg a csendet, Adaléide feküdt az ágyamba. A testem egy pillanatra megfeszült, ahogy feküdt az ágyamban, abban a csöpp bugyiban és pólóban. Minden kétségem elszállt és elmosolyodva ingattam meg a fejem.
- Most bezzeg sietsz. – nevettem fel, hiszen akartam egy kis meglepetést neki. Oda sétálva az ágyhoz leültem mellé és végig simítottam a karján.
- Mutatok valamit. – suttogva néztem a szemeibe és megfogtam a kezét. Pont úgy, hogy ne érjen össze a tenyerünk, de ne is láthasson be. Halkan elmormoltam egy varázsigét és elvettem a kezem a kezéből, amiben egy rózsaszín orchidea varázsolódott oda.
Mondjuk ez így sokkal jobban kijött. Talán még egész romantikusra is sikerült, hogy belevettem, hogy úgy mond segítsen a mágiába.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jún. 01, 2013 9:35 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next

Még mindig olyan kicsit nyögve nyelős érzése volt a dolognak, de hát ez van. Ha biztos, akkor biztos. Nem fogok vele vitatkozni. Ha meg érzem rajta, hogy nagyon nem akarja úgy is kimászok mellőle. Nem akkora tragédia az egész.
Rendben van. Nem fogom. – Forgattam meg a szemeimet egy halvány mosollyal az arcomon. Azért sokkal jobb, hogy így hagy itt, mintha valami komoly ábrázattal vagy éppenséggel teljesen ridegen viselkedve. Azért a kettő között hatalmas különbség van. Egy darabig csak ácsorogtam a fürdőben, majd nagyot sóhajtva indultam meg a szobám felé, hogy felöltözzek. Lassan már átpakolhatnám a cuccaimat az ő szobájába, de nem akarok elsietni semmit sem.
Egy kisebb bugyit és egy nagyobb pólót választottam, most pizsamául. Soha nem szerettem hosszú dolgokat viselni, amikor alszom. Vagy éppenséggel hatmillió réteget. Bőven elég volt ez a kevés is. Télen is, nyáron is.
Visszasétáltam a szobájába, ahol rögtön belevetettem magamat az ágyába, majd nevetve elterültem rajta.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jún. 01, 2013 11:40 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next
- Biztos. - bólintottam és megcsókoltam a homlokát.
- Most elmegyek felöltözni. Ne értsd félre. - vigyorogva hagytam a fürdőben. Nem akartam, hogy azt higgye megint történt valami és csak le akarom rázni, mert ilyenről szó sincs. Egy dolog, hogy jó testem van, de a másik, hogy külön szobánk van. Láttam már mindent amit látni lehetett rajta. De még is hagytam, egyedül felöltözni. Ő még is csak ilyen szende. Még ha a viselkedése pont az ellenkezőjét bizonyítja.
Lassan beértem a szobába és egy egyszerű fehér boxert húztam fel és a törölközőt az egyik székre dobva igazgattam meg az ágyat. Még sem lenne olyan jó benyomást keltene, ha ezt előtte csinálnám. Bár vele voltam itt. Ezen helyen adta magát először nekem. Még a tudat is bizsergetést keltet a testemben.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jún. 01, 2013 11:26 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next

Láttam rajta, hogy meglepődött. Talán nem volt annyira jó ötlet. De nem értem miért van annyira meglepődve.. Aludtam már vele. Igaz, csak az éjszaka közepétől, de akkor is. Azt hitte Camille vagyok. Ez annak a jele akar lenni, hogy még mindig szereti? De ezután nem sokkal mondta nekem, hogy szeret. Ha szeret, miért gondolkozik ezen annyit és miért húzza a száját?
Magam köré tekertem a törölközőt, amit odanyújtott nekem. Kicsit megkönnyebbültem, hogy bele egyezett az együtt alvásba. Bár kicsit olyan nyögve nyelős volt ez az egész.
- Biztos? Mert nem akarok semmi olyat rád erőltetni, amit nem akarsz. - Nem akarok erőszakosnak tűnni vagy bármi ilyesmi. Egyszerűen nem értem, hogy miért gondolkozott rajta ennyit.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jún. 01, 2013 11:09 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next
Meglepetten álltam előtte. Velem akar aludni? Még sosem aludtam egy lánnyal sem. Jó, a múltkor befeküdt mellém. De még egy lány sem volt ott mikor tudtam róla.
Kicsit összezavarodtam,persze ha egy kapcsolatban vagyunk miért ne? Csak még is most torpannék meg? Nem tehetem ezt, sem magammal sem vele.
- Együtt aludni? - kérdeztem vissza miközben megköszörültem a torkom. Gyorsan kerestem egy törülközőt amit magamra csavartam a másikat meg a lánynak adtam.
- Oké.. - egyeztem bele végül. Ez olyan furcsa számomra, még valóban senki nem aludt velem. Kíváncsi vagyok milyen lesz.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jún. 01, 2013 9:57 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next

Csak beszélek és beszélek. Annyira hülyének érzem magam most. Én is utáltam, mikor hablatyolni kezdtek nekem ilyesmiről.. Meg nem is igazán szerettem róla beszélni. Viszont iszonyatosan jól esik, hogy megosztotta velem ezt.. Kicsit különlegesnek érzem magam tőle, de mi van ha ezt Camille-nak is elmondta? Hiszen őt is szerette.. Vagy szereti.. Nem tudom. Olyan lezáratlannak tűnt, ami kettejük között van. De Neal-nek én vagyok a jelenje és a jövője is én szeretnék maradni. Már ha ez lehetséges. Nem csak rajtam múlik, hanem rajta is. Vajon meddig lesz hajlandó elviselni? Mindegy.. Amíg elvisel addig kiélvezem a pillanatot.
- Szeretnék a karjaidban elaludni. - Suttogtam ajkaira a kívánságom. Vele minden olyan meghitt. Úgy akarok elaludni, hogy ott van mellettem és úgy is akarok felkelni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jún. 01, 2013 9:49 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next
Nagyot nyelve néztem a szemeibe, ahogy nézet olyan kis bűnbánóan. Én sem vagyok az a lelkizős típus, de ha olyat mondok el neki amit még eddig sosem senkinek, akkor talán elhiszi, hogy különleges a számomra.
-Shh.. - tettem az ujjaimat ajkaira. Nem akarok erről beszélni. Elhiszem, hogy neki sem kellemes. Elmondtam, ős is elmondta mit akar téma lezárva. Nem tehetek róla, ha erről van szó bunkóbb vagyok mint általában. Elkönyveltem, hogy tudja, hogy ki fogok szállni. Így kimásztam a kádból és kisegítettem őt is, majd magamhoz ölelve csókoltam meg.
- További programok? - simítottam ki egy tincset az arcából.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 31, 2013 4:20 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next

Talán nem kellett volna ezt mondanom. Én is nagyon utáltam, hogy mindenki ezzel jött. Túl vagyok rajta, akkor nem mindegy már a sajnálkozás? Nem fog változtatni semmin. Odahúzott magához és megcsókolt. Készséggel viszonoztam neki bizonyítva, hogy mennyire szeretem őt. Átérzem a helyzetét.. Hiszen én is elvesztettem a szüleimet. Olyan gonosz voltam velük és undok. Ez az egész velem maradt, de most Neal-el más. Vele teljesen másképpen viselkedem.
- Tudom, hogy nem ezt akartad hallani.. Mert ilyenkor senki sajnálatára nincs szükséged. Hiszen egyedül kitartottál. Amire más talán nem lett volna képes.. Egyszerűen csak azt akarom, hogy tud én itt vagyok neked, bármi van. - Nem tudok még megnyílni neki. Egyszerűen nem.. De attól még ugyanúgy mellette állok.
Bólintással reagáltam arra, hogy ki kellene másznunk a kádból.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 30, 2013 9:16 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next
Rákacsintva néztem rá, hogy ne duzzogjon nem áll jól neki. Éreztem, hogy ő bizony nem fog nekem megnyílni. De hát mit tehetnék? Lassan de biztosan fogok a bizalmába férkőzni.
Nem szóltam semmit, mikor megsajnált. Utálom ha sajnálnak, de ezt neki nem fogom reklámozni. Helyette inkább az arcát megfogva húztam magamhoz közelebb és csókoltam meg. Nem tudom miért van ez, de szűkségem van arra, hogy érezzem őt. Jobban mint a levegőre, vagy bármi másra.
- Mennünk kéne, ki fog hűlni a víz. - suttogtam telt ajkaiba. Nem bírnám elviselni ha beteg lenne. Akkor én is megfáznék. Na és akkor vagyok a leghisztisebb. Rosszabb vagyok olyankor mint egy lány a havi bajai közepette.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 30, 2013 6:37 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next

Kicsit felháborodottan néztem rá, amikor csendre intett. Nem szeretem, ha parancsolgatnak nekem, de neki talán még ezt is hajlandó vagyok elnézni. Két teljesen bonyolult személyiség egy házba összezárva. Azt hiszem egész jól igazodunk a másikhoz, ahhoz képest, hogy csak pár nap ismertség van mögöttünk.. Meg hát, ahogy az egész kezdődött. Még mindig mosolyt csal az arcomra, ha arra gondolok, hogy hogyan is találkoztunk először. Miképpen jutottunk el idáig. Nem sajnálom, hogy leöntöttem kávéval.. De szerintem ő sem. Ha nem teszem meg és csak elsétálok.. Hatalmas dolgot veszítettem volna el. Az esélyt arra, hogy boldog legyek.. Vele.
Szerintem tudod, hogy én sem. – Még soha nem mondtam ki senkinek sem azt a bűvös szót. Ő már ebből következtetve is különleges számomra.
Aztán elkezdett beszélni a szüleiről.. Most komolyan megnyílik nekem? Én nem lennék képes elmondani neki, hogy mi történt a szüleimmel. Soha nem beszéltem erről.. Mindenki tudta, hogy meghaltak.. De ha kérdeztek róla.. Egy szót sem mondtam. Elfojtottam magamban.
Sajnálom. - Mondtam miután szembe fordultam vele.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 30, 2013 6:35 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next
- Csitt- fojtottam bele a szavakat. Igen, tudom, nehéz velem. Viszont ő egész jól bírja a kiképzést, bár szerintem ez fordítva is így van.
Nagyon szigorú magával, amit nem értek. Nem mutatja ki az érzéseit és bezárkózik. Nekem nem kellet sokat küzdenem azért, hogy megnyíljon. De milyen tragédiák lehetnek a háttérbe?
Ott ült a karjaimban és pedig csak a vállait puszilgattam.
- Még szerettem valakit ennyire. Sőt, még sosem. - sóhajtva simogattam a kézfejét. Aztán kissé összezavarodtam.
- A szüleim elhagytak mikor kicsi voltam. Később, mikor rájöttem, hogy különleges vagyok kiderült, hogy megölték őket. - nem tudom miért mondom el. De ezt is tudnia kell. Ebben látszik, hogy Camille fel sem ér hozzá. Ő semmi ilyet nem tud rólam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 30, 2013 6:19 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next

Nem, de végül is nem is cáfoltad meg a dolgokat.. De inkább hagyjuk. – Nem akartam ezzel elrontani a hangulatot. Olyan békés volt minden.. Szeretem őt. Úgy, ahogy van. Ő pedig szeret engem minden egyes borzalmas tulajdonságommal együtt. Azt hiszem nagy szó, hogy szeret.. Hiszen az előző barátnője talán eltántorította ettől az egésztől. Viszont engem mégis szeret.. Valamiért szeret. Nem értem, hogy miért.. De nem is érdekel. Nem keresek rá okot. Szeret, akkor szeret és kész. Én pedig szeretem őt. Ami elég nagy szó, hiszen egész életemben nem szerettem így még senkit sem, mint őt. Ha tudtam volna, hogy ez lesz a vége a találkozásunknak.. Lehet, hogy annyira megijedtem volna ettől az egésztől, hogy oda sem megyek.
Ajkait hatalmas szenvedéllyel faltam, mintha az életem múlott volna rajta. Ő sem mutatott kevesebb lelkesedést.. Szeret és én is szeretem.. Ennél több nem is kell.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 30, 2013 6:00 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next
- Mondtam én ilyet egy szóval is? - forgattam meg a szemeimet miközben megfogtam a csöpp kezét és simogatni kezdtem. Nem tudom miért ilyen önsanyargató. Mindene meg van, hiszen itt vagyok neki. Ha valami kis apró hibája lenne már hetet-hét országon is túl lennék. Hát igen, Neal Davis igen csak megválogatja, hogy kikkel bújik ágyba. Azt meg még inkább, hogy kit enged a szívébe. Nem akarok ismét úgy járni mint Camille-vel.
- Aha. - zártam le azt a témát is. Tudom, hogy csak viccel. Aztán ajkaink falták egymást, mint akik 1 év után látják egymást, vagy egy évtizede. Szorosan fogtam a hasánál és simogattam továbbra is.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 30, 2013 5:55 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next

- Ó, szóval ők jobbak lennének, mint én? - Most már a barátnője vagyok nem szeretnék semmi ilyenről tudomást szerezni. Ő az enyém és téma lezárva. Oké, én voltam az, aki ezt az egészet felhozta igaz csak viccből, de most már bőven kitárgyaltuk ezt a témát.
- Nem is viccnek szántam. Teljesen komolyan gondoltam. - Mondtam komolyan, majd felkuncogtam. Ez egyáltalán nem jellemző rám. Mondjuk a bulikban mindig benne vagyok, de sosem voltam az a pasifaló típus. A nők számára a férfiak, a férfiak számára pedig a nők jelentik a gyengeséget. Ha egyet közel engedsz a szívedhez.. Akkor már elég nagy bajban vagy. Mert az elveszítése talán az őrületbe kerget minket.
Ajka hamarosan betapasztotta az enyémet és szenvedélyesen viszonoztam édes csókját.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 30, 2013 5:45 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next
- Minek? Jobb ha nem takargatnak semmit. - vigyorogva játszadoztam az egyik csillogó hajtincsével. Aztán röhögni kezdtem. Nem tudom elképzelni, hogy beállít egy pasival, hogy ő most szórakozni akar. Belőlem még kinéztem volna, hogy a lányokkal művelem, de ő belőle nem nézem ki.
- Még viccnek is rossz volt. - rákacsintva néztem a szemeibe, ahogy csók kérően néz rám.
Még a csókot sem kérne ha ezt mind komolyan gondolja. Először az orrát pusziltam meg aztán gyengéden ajkait csókolgattam, és végül egy érzelmekkel teli csók kerekedett ki belőle. Szeretem, és ezen nem fog változtatni semmi.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 30, 2013 5:31 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next

- Azért reménykedtem, hogy legalább valami rajtuk marad.. De ha neked úgy jobb. - Forgattam meg a szemeimet. Azért nem szeretném semmi ilyesmire hazaérni.
- Talán az orvos után felszedek valami pasit.. Vagy többet.. Csak, hogy én is szórakozzak. - Mondtam kuncogva. Ez valami olyasmi amire képtelen lennék. Részben azért, mert nem igazán vagyok az a típus, aki sokat pasizik. Egész életemben úgy voltam, hogy tökéletesen megvagyok nélkülük. Meg hát a taszító kisugárzásom még mindig nem tűnt el. Azért szeretem, ha mások tudják, hogy velem nem jó játszani..
- Rendben akkor sietek, majd vissza hozzád. - Oldalra fordítottam a fejemet és felnéztem rá ezzel utalva arra, hogy csókot kérek.. Teljesen megváltoztatja a viselkedésemet.. Érthetetlen.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 30, 2013 3:21 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next
Csak nevettem azon ahogy reagál, de azt már láthatta az elején, hogy nem vagyok valami szerény.
Mikor a lányokat említette megcsikiztem a pociját és belecsókoltam a nyakába.
- Csak félig? Ne már. Teljesen meztelenek lesznek. Simán levarázsolom róluk. - húztam picit az agyát.
Mondjuk ilyen eszembe se jutott. De még jól is kisülhet, hogy ilyenekre gondol és nem a drága exemre.
- Nyugi, itthon leszek és olvasgatok. - pusziltam meg a kezét. Ha Camille-t nem találom ez így lesz. De nem terveztem, hogy ilyen sokáig Vele lennék. De lehet még egész frissek benne a sérelmek, hát ha kinyírna, ha meglátna. Inkább maradok.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 30, 2013 3:07 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next

- Igen.. Pont ezért nem számítottam másra. - Olyan nyugodt volt ez a pillanat. Ahogy itt voltunk. Közel kerültünk egymáshoz.. Annyira jól esik a közelsége. Minden egyes érintése. Nem gondoltam volna, hogy valaki is ilyen hatással lesz rám, mint ő. Szeretem. Nem félek kimutatni. Inkább attól félek, hogy elveszíthetem. Már túlságosan is sokat jelent nekem ahhoz, hogy csak úgy elengedjem.
Jó érzés volt elmerülni a kádban főleg, hogy az ölénél lehettem. Hátammal neki dőltem a mellkasának és kezét megfogva összekulcsoltam az ujjainkat. Annyira tökéletes vele minden..
- Azért nem akarok arra hazajönni, hogy félmeztelen nők rohangálnak a házban. -Viccelődtem. Nem hiszem, hogy nyugodtan tudnám kezelni a helyzetet. Ha meg is történne.. Innen senki nem távozna élve. Ezt határozottan kijelenthetem.
Mondjuk inkább attól félek, hogy felkeresi Camille-t. Nem szeretném, hogy velem jöjjön, de azért azt sem, hogy vele találkozzon.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 30, 2013 3:01 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next
- Nem is én lennék, ha nem így válaszoltam volna. - vigyorogva simogattam az arcának az élét. Még mindig hihetetlen számomra, hogy ez a hihetetlen csoda az enyém. Hogy engem rángatott be a próbafülékbe, és engem csókolt meg, csak ne beszéljek más lánnyal.
Bár jó döntés volt, ő számomra a megfelelő.
Mikor már annyi víz került a kádba ami megfelelő lassan beleültem és őt az ölembe húztam.
- Jól van, én meg addig lefoglalom magam. - bólintottam. Végül nekem jól fog kisülni, megkereshetem Camille-t és megtudom vele beszélni, hogy mit is akar azzal, hogy visszatért. Mert lássuk be, ez a számító ribanc úgy is akar valamit, én pedig tudni akarom. Míg Adélaide az orvosnál lesz, addig én elintézem Camille-t. Meg, hát azért még eltörtem a kezét. Sőt ő meg akarta fojtani Laide-t.Van mit megbeszélnünk. Főleg a múlttal kapcsolatban. Lassan simogattam a gondolat menetem közepette Adélaide hasát.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 30, 2013 3:00 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next

- Valahogy éreztem, hogy valami hasonló lesz a válaszod. - Azt hiszem kicsit csalódtam is volna benne, ha nem ezt mondja. Pont ez illett a stílusához. Nem is tudnám elképzelni máshogy. Meg minek szerénykedjen? Mindene meg van, ami kell. Nekem tökéletes. Mind külsőleg, mind belsőleg. Nem gondoltam volna, hogy ilyen közel kerülünk egymáshoz. De egyáltalán nem bánom.. Az ellentétek vonzzák egymást. Ez nálunk most jót jelentett. Örülök, hogy ő az enyém.
Mosollyal nyugtáztam, hogy tetszik, ahogy az ajkaimat puszilgatja. Egész nap el tudnám ezt viselni.
- Nem vagyok annyira kislány, hogy kísérgetni kelljen. Meg tudom oldani ezt egyedül is. - Hosszan megcsókoltam ajkait, hiszen nem akartam, hogy úgy értse mit akarsz, te..? El tudom intézni ezt egyedül sőt egyedül akarom elintézni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 30, 2013 2:53 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next
Nevetve néztem a lányt, nem csak meseszép, de okos is.
- Szerinted mire gondoltam? Csak is jó ízlése lehet annak aki engem választ. - rákacsintva csókolgattam puha ajkait. Nem vagyok a szerénységemről híres.
Inkább egoizmusomról. De hát ha van mire büszkének lennem, akkor miért ne éljek vele vissza. Szépen lassan telet a víz a kádban én pedig simogattam a vállát.
- Tuti nem kísérjelek el? - Kérdeztem miközben a hajával kezdtem el játszadozni. Szívesen elkísérem, de valahogy úgy érzem ez olyan amit nem osztana meg egy férfival sem.
Persze én sem osztanám meg vele olyan dolgaimat ami kicsit intimebb.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 30, 2013 2:03 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next

Nem volt szép tőle, hogy ott hagyott csak úgy a földön, mintha valami egyszerű kis nőcske lennék. Nem egy egyéjszakás illetve páréjszakás hölgyemény vagyok, hanem a barátnője. Oké, nekem is új ez az egész szituáció, de akkor is. Ne úgy álljon hozzám, mint egy eldobható guminőhöz vagy valami ilyesmi. Jó, néha tud gyengéd és édes is lenni, de akkor is. Ne viselkedjen így, mert ezzel mindent elront. Legalábbis szerintem. Csókját mosolyogva viszonoztam, hiszen örültem, hogy most már kicsit úgymond észhez tért.
Már csak azért is, mert veled vagyok nem? – Kérdeztem kuncogva. Ha van benne egoizmus akkor erre rávágja gondolkodás nélkül az igent. De melyik férfi nem tenné?
Megoldom az egészet neked emiatt aggódnod sem kell. – Láttam rajta, hogy mennyire aggódott, hogy ebből valami rossz fog kisülni. És rossz alatt most éppenséggel a gyereket értette. Én sem akarok anya lenni meg ő sem.. De inkább ezt az egészet egyedül intézném el.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 29, 2013 7:56 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next
Na, végre mosolyog. Jó, az én hibám volt, hiszen csak úgy otthagytam a földön. Még nekem is furcsa alkalmazkodni, hogy ő a társam, és nem csak egy lány, akit megdugok és otthagyok. A fürdőkád szélére rakva bedugtam a dugót és minden felé illatos dolgot öntöttem bele. Nem értem minek neki ennyi illat. A saját illata, ami nem valami drága parfümtől. Megengedve a vizet furakodtam a combjai közé és a fejét tartva hajoltam hozzá egy csókra. Legelső fürdőzésünk, mikor minden megkezdődött.
- Tudtam, hogy jó ízlésed van. – simogattam a haját. Gyönyörű csillogós vörös haja van. Minden egyes pillanatban kívánom.
- Holnap kéne valamit kiokoskodni, drága dolog lesz veled a szex. – vigyorogva simogattam a nyakát meg. Hát igen. Nem olcsó egy doboz óvszer, de olcsóbb, mint maga a gyerkőc. Persze beszállok minden anyagiba, hiszen nem csak ő élvezi az együttlétünket. Az enyémet is megkönnyíti.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next
Vissza az elejére Go down
 

Adélaide és Neal lakása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
8 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next

 Similar topics

-
» Adélaide Y. Betranche
» Neal Davis
» Eva lakása
» Adelaide Kane
» Adélaide Yvonne Betranche

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Mystic Falls-i lakások-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •