Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Május 13, 2013 8:53 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17
Magabiztosan álltam az ajtóban a cipekedést inkább későbbre halogattam. Ráérek én még pakolászni. Most túlzottan kedvem sincs hozzá, szóval majd később. Amikor már elkerülhetetlen lesz az egész. Ami valószínűleg még a mai nap folyamán, vagy esetleg holnap el fog jönni. Nem igazán bírom ki a cuccaim nélkül huzamosabb ideig.
Nem is ajánlom, hogy panaszkodj. – Ha már ilyen hamar leszerveztem egy házat nem ajánlom, hogy még belekössön abba, hogy neki ez nem tetszik. Eléggé el van szigetelve és nem is az a lepukkadt viskó.
Mivel én rendeztem le és én fizettem ki. Nagy valószínűséggel igen. Tiltakozást már nem igen fogadok el. – Jelentettem ki. Na persze még a végén kitenné a szűrömet innen. Hát ez inkább az én lakásom, mint az övé. Örülhet, hogy megosztom vele. Ezt is szimplán csak azért, mert szükségem van a segítségére.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Május 13, 2013 8:41 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17

Annyira magabiztos volt, elszánt. Lassan oda értem hozzá és már az ajtóban állt. Nem is rossz ahhoz képest, hogy azt hittem ő régebb óta itt van tévedtem. Akkor vette át a kulcsokat, vagyis gondolom mivel az ő cuccai is a kocsiba voltak.
- Nem is rossz. – szálltam ki a kocsiból és sétáltam a lány felé. Ahhoz képest, hogy így elvan, dugva lehet valami modernebb is odabent. Olyan családias.
- Szóval te is itt fogsz lakni? – kérdeztem miközben neki dőltem a ház falának. A szomszédság is messze van, de ennek csak örülök. Nem mintha hangzavar lenne. De szeretek koncentrálni a feladataimra. Főleg ha egy ilyen bombázó kér szívességet tőlem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Május 13, 2013 8:29 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17
//Morning Star Pub

Mivel mindketten újak voltunk a városban külön kocsival indultunk útnak. Azért mindkettőnknek megvan a maga dolgai. Bár nekem ez csak egy egyszerű bérelt kocsi, mert az igazi Franciaországban van. De nem akarok venni kocsit. Legalábbis egyenlőre még ne. Ki tudja, hogy meddig fogok itt maradni.
Vezetés közben próbáltam minél határozottabban lebeszélni az egyik ház megvételét, amit természetesen a nevelő szüleim fizetnek. Miután már a bátyámat elvesztették még inkább odafigyeltek rám. Alig akartak elengedni ide is, de amit egyszer a fejembe veszek azt senki nem másíthatja meg. Ez vagyok én. Mégpedig elég komolyan elhatároztam, hogy megölöm Milena-t. Természetesen előtte hagyom, hadd szenvedjen. Másképp nem is lenne élvezetes.
Hamar odaértünk az egyik eldugotabb részen lévő házhoz, ahol már várt is egy ember, hogy átadja a lakás kulcsait. Ilyenkor szeretem, hogy a nevelőszüleim mindent megtesznek értem. Előbb értem oda, mint Neal ezért átvéve tőle a kulcsokat el is hessegettem onnan. Ami valljuk be nem esett nehezemre.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Május 13, 2013 8:15 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17
***
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17
Vissza az elejére Go down
 

Adélaide és Neal lakása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
17 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17

 Similar topics

-
» Adelaide Kane
» Adelaide Kane
» Eva lakása
» Neal Davis
» Neal Davis - ELKELT

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Mystic Falls-i lakások-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •