Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 15, 2013 4:41 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next
Miközben vártam, hogy elcsattanjon az a bizonyos pofon, pont az ellenkezője történt velem. Meglepetésemben, még a szemeim is nyitva maradtak. Ajkai szinte forrtak, ahogy az enyémekhez értek. Hűha, ez a lány nem semmi. Direkt játszadozni akartam vele, így finoman ráharaptam alsó ajkára és összedöntöttem a homlokunkat.
- Ne legyél mohó. – suttogtam ajkaiba és lassan, érzékien vettem birtokba ismét ajkait. Finoman mozogtak ajkain miközben kezeim a derekára fonódtak és szorosan magamhoz öleltem. Most valahogy nem akartam, hogy véget érjen ez a pillanat. Nem sok alkalmam lesz többet csókolózni Adélaide-vel, így megmutatom miből is marad ki. Ahogy ajkaink lágy táncot jártak kezeimmel a lány derekát simogattam. Furcsa bizsergés futott át a testemen ettől a csóktól. Szerintem egyikünk sem érti mi ez, de mikor már éreztem, hogy elfogy, a levegőm úgy tettem mintha nem értékelném ezt a csókot. Ahogy ő tette az érintéseimnél, ha annyira semmit nem ért, akkor még is miért ismételte meg? Elszakadva ajkaitól léptem hátra, megtörölve a számsarkát pillantottam ki az ablakon.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 15, 2013 4:14 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next
Úgy éreztem magamat, mint egy kislány, aki azt sem tudja, hogy mi hogy zajlik és mi miért történik. Zavarban voltam a helyzettől az nem is kérdéses. Valahogy sokkal jobban érzem magam úgy, ha a törölköző elfedte a testemet. Nem szégyellem testemnek egyetlen pontját sem. Nincs olyan dolog, amit kifogásolhatnék benne. De azért mégis.. Nem vagyok hozzászokva, hogy férfiak bámuljanak meg. Ahogy azt ő tette valami más volt. Furcsa bizsergés járta át a testemet a puszta tekintetétől.
Szóval engem? – Kérdeztem kacérkodva. Nem igazán csináltam többet srácokkal, mint puszta szórakozás. Nem igazán tartottam fontosnak a kapcsolatot. Általában az ilyesmi a szerelemről szól meg minden olyanról, amire én nem vagyok képes. Egyszerűen nem menne. Mondjuk még egyszer sem próbáltam meg, de valahogy nem is akarom megvagyok nélküle.
Magamra hagyott vagyis inkább visszament a fürdőbe, hogy kicsit összepakoljon. Remélem nem túlságosan rendmániás. Én pedig álltam a szobájában, mint egy idióta és vártam arra, hogy csoda történjen. Az meg is történt, mert hamarosan vissza is jött, majd megragadta a csuklómat és magához rántott. Eleinte meglepődtem, de valljuk be nagyon is tetszett ez a lépése. Szerintem egyikőnk sem gondolta volna, hogy ez lesz a kávés incidens után.
Ajkai betapasztották az enyémet és annyira leblokkoltam, hogy még viszonozni sem tudtam, mert hamar el is húzta a fejét. Nem hagyhatom ennyiben. Késztetését éreztem arra, hogy megcsókoljam. Nem is álltam ellen ennek az ingernek megragadtam a tarkójánál fogva és magamhoz húzva csókoltam meg.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 15, 2013 3:49 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next
Csak nevettem, még ő maga sem tudja mit akart ezzel a helyzetből kihozni. Oké, mutogassa magát, egy házban lakunk előbb-utóbb úgy is látnánk egymást így. Nem tudom, mit kell szemérmeskednie. Néha úgy érzem még sosem volt férfival, úgy irul-pirul. Aztán jött a kérdésre kérdés válasz. Előttem áll meztelenül, vajon mit akarok?! Drágám, mozgasd meg azt a kis buksid.
- Kezdetnek téged. De tiltott gyümölcsöt nem szakítok le. –túrtam a hajamba aztán elléptem tőle. Majd visszasétáltam a fürdőbe és rendet rakva magunk után a szekrényhez sétáltam. Valami felsőt kell, keresek, még sem mászkálhatok előtte félmeztelenül. Hátha ilyen pirult marad egy darabig. Mondjuk nagyon aranyos, ha elpirul. Nem, nem szabad ilyenekre gondolni. De nem bírtam ki. Mivel nem állt olyan távol tőlem, ahogy felé fordulva ragadtam meg a csuklóját és rántottam magamhoz. Ahogy a mellkasomhoz ütközött haja az arcomba omlott, majd elő csillantak szemei. Felsóhajtva ráztam meg a fejem és semmi habozás nélkül megcsókoltam. Most már nincs mit vesztenem. Miért kell így kinéznie? Miért ilyen nagy a szexuális vonzás köztünk? Nem értettem, de a csók valami mesés volt. Mivel eddigi érintéseim semmit nem váltottak ki belőle hamar elhúztam a fejem s elengedtem, majd a megjáró pofont vártam. Úgy is megüt, ezt már előre érzem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 15, 2013 3:35 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next
Igen, a számára ez az egész nem több egyszerű munkánál. Nekem sokkal többet jelent. A testvérem életéért állok bosszút. Nem telik el nap úgy, hogy ne hiányozna. Fájdalmas. Ezért van szükségem erre a burokra. Mert amíg ebben a burokban tartózkodom senki nem bánhat. Maximum én másokat. Nem is akarok kiszakadni ebből. Soha egy pillanatra sem. Senki nem tudna rávenni arra, hogy magam mögött hagyjam. Még a saját bátyám sem volt képes arra, hogy kimásszak ebből a burokból.. Teljesen bezárkóztam. Még előle is. Ha ő nem volt képes erre, akkor senki sem. Mert ő volt az, akit én tényleg szeretem. Megtanultam értékelni a dolgokat a szüleim halála után. Még ha ki sem mutatom ezt.
Aranyos volt tőle, hogy azt hitte valamit levertem. Bár lehet, hogy azzal több figyelmet szenteltem volna magamnak, mert különösebben nem érdekelte, hogy most meztelenül állok előtte vagy törölközőben.
Eléggé furcsa is lett volna, ha ez lenne az első. – Forgattam meg a szemeimet és jobbnak láttam, ha az első megjegyzését most elengedem a fülem mellett. Képes lennék a torkának ugrani, már azokért a kötekedésekért, amit rövid ismertségünk során a fejemhez vágott. Aztán inkább lehajoltam a törölközőmért és újból magam köré tekertem. Azért nem fogom órákon keresztül mutogatni itt magam.
Te mit akarsz? – Ő volt az, aki most kiborult hát nekem komolyabb indok kell a nem akarok pofára esni szövegnél. Jól esett az érintése, de ezt szokás szerint lepleztem, mintha semmit nem váltott volna ki belőlem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 15, 2013 3:11 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next
- Számodra nem az. – pakolásztam a ruháimat, miközben nem is akartam válaszolni a kérdésére. Nem kell neki mindenről tudnia. És mivel, ahogy ő mondta ez csak egyezség köztünk semmi köze nincs a múltamhoz. Jut eszembe, kell keresnem egy lányt. Túl rég nem élveztem egy hölgy társaságát, ami lássuk be nem lesz nehéz. Vagy ha az egész város ilyen lányokkal van tele, mint ő akkor pont az ellenkezője vár rám. Remélem, ha már túl leszünk, ezen a kalandon attól még maradhatok itt. Pont a szekrény alján raktam el a sötét mágiás könyvemet mikor hallottam, hogy valami baja van.
- Ha levertél valamit… - morogtam miközben megfordulva láttam, hogy csupaszon áll előttem. Nem bírtam ki, hogy ne nézzek végig rajta. Kissé elpirult, de ez nem baleset volt. Aztán csak megvontam a vállam.
- Fordítva vagy bekötve? Nem ez az első meztelen test, amit látok. – tudom mit várt, hogy rávetem magam és magamévá teszem? Elég gyenge húzás. Ez olyan, mint a kávés.
Aztán még is visszamentem hozzá és közelebb álltam meg előtte, hogy csak a szemeit lássam.
- Mit akarsz Adélaide? – simítottam meg az állát, aztán a nyakán végig a válláig. Egy pillanatra átfutott az agyamon, hogy megcsókolom. De nem tehetem. Szűkségem van még a fejemre, vagy épp a férfiasságomra. Kitudja, mi történne utána.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 15, 2013 2:25 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next
Nem hiszem el, hogy egyetlen pillanat van, amikor valamennyire jól kijövünk vagy éppenséggel haladunk egy ilyen úton erre most ő az, aki eltávolodik. Oké, ez az ismertségünk első napja és nem is igazán szokványos ilyenkor már a közös fürdőzés, de egész jó móka volt.
Hát számomra ez nem éppenséggel számít munkának. Munka, amiért fizetnek. Egyszerű egyezség van közöttünk. – A bosszúmat egyáltalán nem sorolnám „munkának”. Jó az ő szempontjából az, de imádok kötözködni és nem bírtam most sem megállni. Meg hát már az egész dologhoz nincsen kedvem. Ha nem akkor nem.
Pofára esés? – Kérdeztem felemelt szemöldökkel. Na nehogy már igazam legyen abban, hogy ő az a nagy szerelmes típus. Hát pont ilyen embert kellett kifognom? Na mindegy.. Nem bírom ki, hogy ne játszadozzak.
Elengedtem a törölközőmet, ami nemes egyszerűséggel hullott a földre. – Upsz. – Mondtam picit elpirulva. Szükségem volt a figyelmére. Nem tudom miért, de szükségem volt rá. Remélhetőleg így elérem azt, hogy megforduljon.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 14, 2013 8:52 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next
Laide nem sokat volt ott, hamar jött utánam és már vissza is kapta azt a harapós formáját. Ja, ha ez vele szembe működik az már nem kóser. De ő ezt csinálhatja.
- A munka miatt vagyunk itt. - vetettem oda neki és felvettem az alsómat és a famert. Miért kószál a fejemben Camille? Már rég elkellet volna felejtenem. De a viselkedése, a fürdőzés. Minden ráemlékeztet.
- Adélaide, figyelj. Neked kell egy varázsló, nekem meg lakás. Egyszerű történet. Te mondtad, hogy nem muszáj jóban lenni. És kerülöm a pofára esést. – vakartam meg a fejem búbját. Mi van, ha beleszeretek? Ő látszólag nem képes ilyen érzelmekre. Én viszont egy biztos kapcsolatot akarok.
- Felöltöznél?- kérdeztem felé fordulva, izgatóan nézett ki, ahogy a törölköző felett melleinél cseppekbe állt össze a víz. De nem nézhetem. Megígértem neki, így elfordítottam a fejem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 14, 2013 8:42 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next
Nem értettem, hogy mi változott meg az egyik pillanatról a másikra. De valami egyértelműen. Mert fogta és kiszállt a kádból aztán pedig kinyögte, hogy „Nem kell ezt csinálnunk.” Most akkor hivatalosan is megállapíthatom, hogy nem csak én vagyok ilyen hormonzavaros személyiség. Hanem ő is. Pedig már tényleg kezdtem ellazulni. A francba. De talán jobb most, mint később. Soha nem voltam az a szerelmes típus. Róla meg hát.. El tudom képzelni. De magamról? Semmiképpen ég is föld.
Nem túl hosszú ideig ücsörögtem a kádban, hamar kipattantam és én is egy törölközőt csavartam magam köré. Meg kell mondjam, hogy eléggé meglepődtem a reakcióján. Ha én csinálom ezt akkor még megértem.. De ő miért?
Gyorsan kisiettem a fürdőszobából és mikor a szobájának az ajtajához értem kopogtattam az ajtófélfán.
Mi a franc bajod van? – Kérdeztem már nem éppen a kedves „üzemmódomban”. Igen egyértelműen a fürdőnek volt köszönhető.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 14, 2013 8:29 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next
Elmosolyodva figyeltem a lányt. Meseszép volt, még is önző. Ismerve az első indításunkat csodálom, hogy elértem, hogy ilyen legyen. Bár lehet csak álca, hogy segítsek neki. Aztán csak felálltam és kiszálltam a kádból és magam köré csavartam egy törölközőt.
- Nem kell ezt csinálnunk. - szólaltam meg végül. Valahogy nem volt kedvem átverődni. Valamit senki nem tud. De hamar szeretek bele emberekbe. Volt egy lány, akivel majdnem ugyan így volt minden. És tessék, egyedülálló vagyok. Nem akarok ismét így járni.
- Maradj, csak amíg jól esik. – sóhajtottam aztán bementem a szobába és elkezdtem keresgélni valami ruhát a vásárláshoz.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 14, 2013 8:13 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next
Felkuncogtam, ahogy lefröcskölt és rám fújt egy keveset a habok közül. Természetesen nem hagytam annyiban. Én is visszafröcsköltem és kezdtem rájönni, hogy talán több időt kell eltöltenem tőle távol. Lassan már azt sem fogom tudni, hogy ki is vagyok én valójából. És hát valljuk be.. Az nem vezet semmi jóra. Természetesen a célomat egy pillanatra sem felejtem el.. Csak egy kicsit lazulok el.. Nem túlságosan.. Csak egy picit.. Azért még résen vagyok.
Meg, persze. – Nyugodtan engedtem neki, hogy megfogja a kezemet. Ennek a kérdésnek lehetett volna egy teljesen más értelme is, de szerencsére semmi ilyesminek nem járunk még csak a közelében sem. Nem is fogunk mondjuk..
Most már tudom. – Mondtam mosolyogva. Most én tényleg normálisan viselkedem? Meg kedvesen? Remélem, hogy ez csak egy pillanatnyi elmezavar, mert eszem ágában nincs megváltozni. Az önző céljaim érdekében viselkedek így. Ez az egyetlen ésszerű magyarázat. Más nem is létezik. Pontosan erről van szó. Semmi más még csak szóba sem jöhet. Így kell lennie.. Muszáj.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 14, 2013 7:55 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next
- Ebben egyetértek. – mosolyodtam el. Még is mit művelünk mi itt? Mikor befejeztem a lábait lefröcsköltem nevetve és ráfújtam egy marok habot. Mit ne mondjak viccesen nézet ki. Egy kis játék nem árt.
- Megkérhetem a kis kezecskédet? – nevetve fogta meg. Na persze nem úgy. Csak közelebb csúszva simogattam és lazítottam el az izmait.
- Te tudod, hogy ha kicsit néha megmasszírozod magad, vagy masszíroztatod magad, akkor könnyebben megy a farkasos dolgok? - kérdeztem. Nincs mit titkolnunk, hiszen csak ketten vagyunk, ő farkas és boszi. Nem zavar, ha nyíltan beszélünk róla, és én csak jót akarok neki. Rólam is kérdezhet bármit, örömmel válaszolok. Engem kevésbé zavar, ha valaki tudja is, hogy mit kérdezzen. Mert valaki megtudja az első kérdése a pálca. Minek hisz, Harry Potter-nek? Nem egy mesében vagy filmben vagyunk.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 14, 2013 7:46 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next
Pontosan. A te hibád lesz, ha valami bajod is esik. – Most kivételesen valamennyire értem a poénjait. Vagy csak kezdünk egy frekvenciára hangolódni? Nem tudom. Valami ilyesmi lehet. Vagy csak szimplán arról szól az egész, hogy viseljük el egymást a lehető legjobban. Mondjuk azon se csodálkoznék, ha a fürdőnek lenne hozzá valami köze. Sokkal nyugodtabbnak érzem magam mióta beszálltam. Teljesen ellazított a víz. Ne meg persze a lábam masszírozása is segített abban, hogy ellazuljak.
Ó, dehogy semmi ilyesmi.. – Jól esett a simogatása meg úgy minden. Kényelmesebb lett volna, ha a karjaiban fekszem, de hát ne lépjük át túlságosan a határokat. Már ez is bőven elég, hogy itt fürdünk együtt, ahhoz képest, hogy még csak ma ismerkedtünk meg. Ez egy nagyon nagy lépés mindkettőnk részéről. Össze költözünk az első nap után. Aztán még ezt meg is „ünnepeljük” egy közös fürdéssel. Azt már biztosan kijelenthetem, hogy elment az eszünk. Ő sem tudja, hogy mit csinál és én sem. Látszott rajta. De mindegy is. A lényeg, hogy most jelen pillanatban nincs az az érzésem, hogy legszívesebben átharapnám a torkát.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 14, 2013 7:33 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next
- És még adom is a tippeket. – nevettem továbbra is. Hát igen, csak én lehetek ekkora marha, hogy adom az ötleteket, hogy öljön meg bátran. Úgy is sikerrel járna. Sokkal nagyobb ereje van. Lassan körkörösen mozgattam a talpán az ujjaimat. Majd végig a lábujjai között csúsztattam. Aztán felfutattam az ujjaimat térdéig.
- Szólj, ha tovább nem mehetek, vagy nem esik jól. – néztem fel a szemeibe. Ezt eddig miért nem vettem észre? Ragyogó szemei voltak. Nem, Neal, állj le. Nem teheted ezt magaddal. Szóltam magamra. Aztán a másik lábához nyúlva végeztem el ugyan azokat a mozdulatokat. Ez csak üzlet, lakótársak vagyunk, még jóban sem kell lennünk. Nem tudom még is miért erőltetem magam ezért. Ahogy láttam egy - egy kósza pillantását ő sem érti magát. Hát ez szuper. Össze fogunk zavarodni, de egy délután vagy estébe még senki nem halt bele. Remélem, nem én leszek az első. Főleg Laide hangulatváltozásait, egyik pillanatban normális, a másikba darabokra cincál.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 14, 2013 7:24 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next
Tudom, hogy nem sok értelme van annak, hogy megkértem forduljon el. Mert amint beszáll a vízbe azt néz, amit akar. Meg éppenséggel a hab sem tart örökké szóval.. Mindegy is. Bolondság volt a részemről, de hallogatni akartam azt a bizonyos pillanatot. Nem vagyok szégyellős.. Csak.. csak most találkoztam vele. A fejére borítottam egy kávét és most mégis itt vagyunk. Mindegy így alakult a dolog és valamennyire örülök is neki. Elvisel! Egyszerűen még mindig annyira hihetetlen. De talán, mert azt akarom, hogy elviseljen. A bátyámért. Kénytelen vagyok vele így viselkedni. Valamennyire kedvesen. Nehezemre esik, de néha azért mégis csak tudom irányítani a viselkedésemet.
Olyan érzékien mondta ki a nevemet, hogy utána percekig csengett a fülemben. Egyáltalán nem zavartatta magát azzal, hogy meztelen avagy sem. Nem akartam leskelődni ezért inkább egy pillanatra lesütöttem a szememet, hogy inkább ne is lássak semmit. Istenem mi a fenét csinálok? Olyan vagyok, mint egy szégyellős kislány. Pedig még közöm sincsen hozzá. Hát az már egyszer biztos, hogy nem vagyok normális. Az átlagnál is szeszélyesebb vagyok.
Nem terveztem, de most, hogy mondod. – Mondtam kuncogva. Oké.. Ez már kicsit sok lesz. Vagy csak kezdenék feloldódni a társaságában? Fogalmam nincs, hogy mi zajlik itt éppen, de tetszik. Vagy csak úgy gondolom? Kezdek megőrülni vagy legalábbis valami olyasmi.
Szükségem van rá.. Ezért viselkedem úgy ahogy. Nem utáltathatom meg magam vele, mert abból talán még én jönnék ki rosszul.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 14, 2013 6:30 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next
Nevetve nézegettem a csempét, míg ő elmerült a vízben. Ezek a mai lányok. Velem akar fürdőzni, de ne nézegessem. Akkor csukott szemmel kéne, fürödjek? Mikor megszólalt azon a bársonyos hangján. Mikor lett ez a lány ilyen elbűvölő? Hol az a bunkó csaj, aki leborított kávéval? Kiöltötte az előbb a nyelvét? Itt valami gond van. Megfordulva néztem rá. Valahogy egész másképp festett a kádamban, egy angyali mosollyal és csillogó hajjal. Mint az, az őrült csaj a kávézóból.
- Adélaide. – Mondtam ki hangosan a nevét, olyan gyönyörű neve van. Eddig még el sem jutott a tudatomig. Teljesen levetkőzve ültem be a kádba vele szembe. Nem vagyok szégyellős. Mindenem meg van, ami kell.
- Ha lehet, ne fojt bele a vízbe. – nevetve óvatosan megfogtam a bokáját és a térdemre raktam, majd gyengéden masszírozni kezdtem. Olyan feszült, tisztára tele van izmok összeállásával. Nem tudom miért ilyen változó, de most olyan mint egy kislány. Remélem nem lesz olyan vészes ez az együtt lakás. Úgy gondoltam, míg a vízben vagyunk nem beszélek a tervéről. Most lazítson. Majd utána, vásárlás közben tökéletes lesz, amíg unatkozva ücsörögni fogok az egyik széken a próbafülkék mellett. Látom szomorú sorsomat.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 14, 2013 6:21 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next
Kijelenhetem, hogy egy valamiben nem különbözök jelenleg a többi lánytól. Hogy szeszélyes vagyok. Legalábbis most nagyon. Lekezelően viselkedtem vele, mert mindenkivel így viselkedem. De nem lehetek mindig egyedül. És ha folytatom ezt a viselkedést, akkor valószínűleg egyedül fogok maradni. Azt pedig nem akarom. Túl unalmas az egyedüllét. Tudom, hogy abban lelem örömömet, ha másokat piszkálhatok, de mindig jó ha van egy ember, aki elvisel. Meg kell próbálnom normálisan viselkedni.
Oké, akkor ezt megbeszéltük. – Örültem, hogy végül is beleegyezett, hogy közösen megyünk el, majd vásárolni, mert hát nőből vagyok.. Szeretek vásárolni, ha nem is vagyok az a plázacica, de vásárolni szeretek. Mindig is szerettem az új dolgokat. Ami megtetszik, azt általában meg is veszem. Ez vagyok én.
Menjünk. – Mondtam mosolyogva közben követtem őt az emeletre, majd be a fürdőszobába. Jobban belegondolva nem vagyok benne biztos, hogy jó ötlet volt-e ez az egész, de mit számít. Egy kis őrült pillanat mindenkinek kijár.
Nem vagyok szégyellős, de azért nem szeretném, ha rajtam legeltetnéd a szemedet szóval inkább fordulj el. – Öltöttem ki rá a nyelvemet, majd a kád mellé érve vetkőzni kezdtem, amikor megbizonyosodtam arról, hogy elfordult. Mikor már teljesen meztelen voltam elmerültem a kellemesen meleg vízben.
Megfordulhatsz. – Szóltam oda neki.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 14, 2013 6:07 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next
Esküszöm, kiagyal ez a csaj. Egyszer tartsam távol magam tőle, most meg pancsikáljunk együtt. Megvakartam a tarkóm, egész nyomós érveket hozott fel, hogy miért nem kéne egyedül mennem. Akarja is, hogy itt legyek meg nem is. Na, pont ezért nem értem a csajokat.
- Oké, akkor együtt megyünk. – egyeztem bele. Hát mire is gondoltam, a lányok imádnak vásárolni, és pont ő ne akarjon jönni?! Megráztam a fejem. Igaza volt, nekem is ez a véleményem. Ezt nem hiszem el, hogy élve kijutna az illető, főleg egy vérfarkas csajszi után.
- Na, akkor gyere. – megadóan indultam vissza megvárva őt is. Ekkor jutott el a tudatomig, hogy a csaj meztelen lesz. Végig nézve rajta elmosolyodtam.
- Ha szégyellős vagy elfordulok, míg elbújsz a habok között. – nevettem el magam és léptem be a szobába miközben már gomboltam is ki az ingemet, majd ledobtam a földre a kád mellé, aztán hátat fordítottam. Még sem rontok ajtóstul a házba.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 14, 2013 5:53 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next
El sem hiszem, hogy én vagyok az, aki úgymond erőlteti a dolgokat. Simán elmehettem volna arra a bizonyos nyugtató fürdőre egyedül is, de ehelyett idejövök és próbálom finoman rávezetni arra, hogy szeretném, ha velem tartana. Ha már beleegyeztem ne a rossz kedvem miatt hátráljon vissza. Vagyis nem rossz kedv ez. A kisugárzásom és a stílusom. Néha már rossz, ha kicsit ilyen taszító személyisége van az embernek. Bár nem fogom magam most emiatt megutálni. Mindig is képes voltam elfogadni, hogy az emberek többsége nem kedvel engem.
Egy szóval nem mondtam ilyet.. És bevásárolni együtt is elmehetünk. Mert azért ott is a közös érdek az első. – Nem tudjuk, hogy a másik éppenséggel mire allergiás vagy mi az, amit nem szeret. Szóval sokkal egyszerűbb lenne, ha közösen rendeznénk le a bevásárlást. Amúgy is bőven elég időt töltöttem már egyedül ahhoz, hogy most kihasználjam, hogy valaki nagyjából elvisel.
Nem félek attól, hogy bárki is pont ide akarna betörni. Vagy úgy egyáltalán be mernék tenni ide a lábukat. Ők járnának rosszul. Elég nagyot tudok harapni.. – Bár már a puszta viselkedésem elég taszító tud lenni. Szóval nem hiszem, hogy bármennyire is erőlködnöm kellene azon, hogy valakit kijjebb tessékeljek a lakásból.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 14, 2013 5:18 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next
Meg kell vallani rendszerető. De hát én is, mivel ha vétkezem, és rossz növényhez nyúlok akár hatalmas hibát is elkövethetek. A ruháimat is próbálom rendben rakni. Mégis csak kényelmesebb, ha kiveszem és elsőre megtalálom. Úgy tűnt nem adja fel, mivel utánam jött. Pont töltöttem magamnak egy pohár vizet mikor immáron én hallottam meg a hangját mögülem.
- Gondolom, jobban szeretnél egyedül lenni. Én meg addig bevásárolok, mert üres a hűtő, és ennünk meg kéne. – pillantottam rá. Miközben kitártam a hűtőt, ami üres volt. De legalább működik. Ez előnyös. Aztán kivettem a kocsi kulcsomat a hátsó zsebemből.
- Lemásoltatom a kulcsot, hogy ne keljen dugdosni vagy egymást várogatni. Szeretnéd, ha most bezárnálak, míg nem vagyok itthon? – Nem tudhatom, milyen fóbiái vannak, és ha fürdik védtelenebb, mint hinné. Mondjuk, ha kinyitja, a száját fejvesztve menekülnének az emberek. Amekkora szája van. Szerintem még hozzájuk sem kéne érnie. Ha elég lelkizős, hamar a lelkébe tipor a másiknak.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 14, 2013 5:08 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next
Láttam rajta, hogy lelomboztam, mert egyik viccét sem úgy vettem le, ahogy kellett volna. Vagy éppenséggel, ahogy szerette volna. Én úgy gondolom, hogy felesleges jó pofiznunk egymással. Ki kell bírnunk a másikat, de ez nem rögtön jelenti azt, hogy jóban is kell lennünk. Én azzal is teljesen megelégszem, ha reggel köszönünk egymásnak. De így idő után azt hiszem teljesen boldogan fogja összeszedni a dolgait is lelépni. Nincs olyan ember, aki hosszabb időre bírná mellettem. Őszintén nem is vágyom erre. Mert egy idő után én is kötődni kezdenék ahhoz a bizonyos személyhez, aminek az eredménye az lenne, hogy félnék az elveszítésétől. Ilyet meg nem akarok még egyszer átélni..
Elkezdtem kipakolászni a bőröndjeimből mindent olyan rendezetten, ahogy otthon is tettem. Azért szerettem egyfajta rendszert tartani magam körül. Na meg hát nem elég, hogy már a kisugárzásom és a viselkedésemmel is taszítom magamtól legalább egy jó benyomása legyen rólam. Hogy a szobám legalább rendezett. Nemsokára meghallottam a hangját magam mögül, ami valljuk be nem volt túl vidám. Meg sem közelítette azt, ahogy előtte beszélt.
Nagyon sóhajtottam, mert tudtam ezt még meg fogom bánni. Utána mentem vagyis azt hiszem, hogy utána de végül is a konyhában megtaláltam. – Akkor nincsen közös fürdés? – Kérdeztem miközben oldalra döntöttem a fejemet mosolyogva.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 14, 2013 3:16 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next
Halkan sóhajtottam, nem hiszem el, hogy ennyi humora sincs. Azt hiszem, abba hagyom a próbálkozást. Teljesen felesleges. Csendbe követtem, úgy is nem tudtam volna mit mondani arra, hogy humortalan. Mikor lefoglalta a szobáját az ágyára tettem a csomagjait és egy szó nélkül visszamentem az enyémekhez. Én nem válogattam, a tőle legmesszebb lévő szobába lepakoltam. Persze mindenkinek legyen meg a magán szférája. Elkezdtem kirakni a gyertyákat, növényeket egy eldugott részre. Mikor a ruhákat is kipakoltam besétáltam a fürdőbe. Egy hatalmas kád volt ott. Ezt pont nekem találtál ki. Oda mentem és először is kimostam, sosem ülnék be használt kádba, amit nem tisztítottam volna le saját kezűleg. Megengedtem a vizet és az előbb elgondolt aromákból csöpögtettem a vízbe. Majd egy semleges illatú habfürdőt tettem bele. Az olajoknak úgy is elég aromás illatuk van, nem kell még ennek is. Pár gyertyát helyeztem el a kád környékén és behúztam a függönyöket, hogy minden nyugalmas legyen. Végül át mentem hozzá.
- Kész van. Ott a szobámba a fürdőben. Magadra hagylak. – Mondtam neki és lementem a konyhába és körülnéztem. Jobb ha egyedül van.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 14, 2013 3:04 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next
Arckifejezésén látszott, hogy az ő tetszését is elnyerte a ház. Hát fejbe is vágtam volna, ha valami negatív megjegyzése lett volna a lakásra. Örüljön, hogy ilyesmit tudtam szerezni. Nem, hogy még majd panaszkodik valamiért.
Kölykök? Ezt te sem mondtad komolyan. – Nem vagyok az az anyatípus. Nem igazán tudnék egy gyereket felnevelni. De most miért is gondolkozom ezen a hülyeségen, amikor megint egy poén akart lenni az egész. Bár mondjuk elég gyenge.. Na mindegy. Próbálkozik szegény. Csak tudnám miért. Talán, hogy könnyebb legyen együtt élni.
Nyűgözz le. – Válaszoltam egyszerűen, majd elkezdtem körbejárni a lakást, mikor ő újból kiment. Hamar visszatért az én bőröndjeimmel a kezében. Felsétáltam előtte az emeletre és kiválasztottam magamnak az egyik szobát. Természetesen azt, amelyik a legközelebb állt a stílusomhoz.
Akkor az enyém ez lesz. – Jelentettem ki felé fordulva. Ellenkezni nem lehet. Ne is próbálkozzon. Úgy is veszítene.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 14, 2013 2:49 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next
Ez a lány tele van meglepetésekkel. Mikor kinyitotta az ajtót elállt a szavam. Egész jó kis helyet talált nekünk. Egész modern volt, kissé családi házas beütéssel.
- Már csak a kölykök hiányoznak. – nevettem el magam. Persze ezt nem gondoltam komolyan. De olyan feszült ez a csaj, hogy valahogy oldanom kell. Ha stresszel és feszült magával fog kiszúrni. Letettem a lépcső aljára a bőröndöket és neki támaszkodtam.
- Válassz egy szobát és mond meg mi a kedvenc illatod. – néztem végig rajta. De szerintem a levendula marad, az a legerősebb nyugtató és ellazító illat és talán egy csipet jázmint is. Gondolkodtam. Majd míg ő válogat magának egy szobát kimentem a kocsijához és kiszedtem a táskáit. Elindultam vissza és követtem a lányt felfelé.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 14, 2013 2:34 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next
Egyáltalán nem vagyok ideges. – Látszik, hogy nem ismer, mert ha ideges lennék vagy éppen valami más, már rég nekiestem volna és éppen darabokra tépném. Milyen jó is lenne az. Valószínűleg, ha nem lenen rá szükségem már rég megtettem volna. De szükségem van rá jelenleg jobban, mint bármi másra. Ezt nem azt jelenti, hogy hosszútávon tervezek vele egyezséget. Mondjuk mindig jól jön, ha van egy boszorkány ismerőse valakinek.. Meg hát jó kapcsolatot sem ártana ápolni vele.. Viszont én megelégszem csak azzal, hogy segít nekem. Mindenféle kedveskedés és ilyesmi nélkül. Már rá kellet jönnöm, hogy én nem igazán tudom megjátszani magam.
Micsoda lovag. – Most hisztizhetnék arról, hogy nem kell az én csomagjaimat cipelni, hiszen erős vagyok. Ez már a farkas énemből is adódik. De hát, ha őt ettől erősebbnek érzi magát akkor legyen.
Ha ettől boldog leszel, hát nyugodtan. – Rántottam egyet a vállamon, majd kinyitottam az ajtót és kitártam és beljebb sétáltam. Nekem tetszett belülről is, ha neki nem.. Hát akkor sajnálom, de így járt. Teljesítettem kérésének azon részét, hogy a várostól eldugott helyen legyen. Amit valljuk be én sem bánok. Itt talán nem fog minket zaklatni senki sem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 14, 2013 7:47 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next
Még az is dögösen állt a lánynak hogy így pufog nekem. Nem nagyon szeretem a nagyszájú libákat. De belőle nem tudom elképzelni, hogy nyálasan bújik a másikhoz és kényeztetésre vár. Valahogy nagyon nem ez a benyomásom.
- Nyugi van szépség. – forgattam meg a szemeimet és elindultam a kocsim felé. Kivettem két táskát. Az egyikben a ruháim voltak a másikban a varázslathoz szükségletes könyvek, fűszerek, növények. Nem szeretném, ha eltűnne a kocsiból. Mikor visszaértem eltettem a táskáimat az ajtó mellé és vártam, hogy kinyissa az ajtót.
- Segítsek majd bepakolni a bőröndöket? – kérdeztem meg végül. Nem vagyok az udvarias, de mivel együtt fogunk lakni, nem fogom hagyni, hogy megszakadjon. De persze, elég nagy a valószínűsége, hogy rám förmed, hogy elbírja, és nem kell törékenynek nézni. Jön ezzel az erős nő vagyok blablával. De legyen, ha neki ez a jó. Ezzel nem minősíteni terveztem, csak kedveskedni akartam.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next
Vissza az elejére Go down
 

Adélaide és Neal lakása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
16 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next

 Similar topics

-
» Adélaide Y. Betranche
» Neal Davis
» Eva lakása
» Adelaide Kane
» Adélaide Yvonne Betranche

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Mystic Falls-i lakások-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •