Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 29, 2013 7:46 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next

Mikor kiléptem rögtön magához rántott és megcsókolt. Na ez a hozzáállás már sokkal jobban tetszik. Készséggel viszonoztam a csókját, miközben picit összeborzoltam a haját. Azért ilyenkor mégis jobban szeretem, mint amikor önmagába fordul, ha csak pár perc erejéig is.
Legközelebb mondj valamit előtte, mert ilyenkor nem tudom mit gondoljak. – Mondja meg, ha baja van.. Mondjuk észreveszem rajta, de akkor is. Hogy konkrétan mi a baja azt nem tudom kiolvasni a fejéből.. Sajnos.
Valahogy a fürdőzés jobban hangzik. – Mondtam kuncogva. Az első napunkon is azt csináltuk.. Kicsi nosztalgia. Vagy valami olyasmi.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 29, 2013 7:04 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next
Megnyugodtam, hogy nem durcizott be annyira, hogy ne engedjen be. Mikor kilépet egy egyszerű mozdulattal ragadtam meg a derekát és magamhoz rántva csókoltam meg.
- Csak kellet egy perc. Ez olyan varázsló dolog. Ha hibázol. – engedtem el a derekát és léptem be a fürdőbe a kezét fogva húztam magam után.
- Gyere. – térde alá csúsztatva a kezemet emeltem fel és tartottam a karjaimba.
- Akkor tusolást óhajt? – kisfiús mosollyal az arcomon cirógattam meg puha bőrét.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 29, 2013 5:26 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next

Nem haragudtam rá csak nem értettem, hogy miért kellett úgy ott hagynia. Nem leszek mindig én az, aki utána fut megállás nélkül. Nem szokásom emberek után futni, meg teperni. Ha akar valamit ő is ide tud jönni. Van két lába és tudtommal nem bénult le az elmúlt két perc alatt. Jó, most kicsit kezdek bedurcáskodni, de na. Nem bírjuk elviselni egymást. Ezt már kijelentettük mind ketten. Nem tudom meddig fogjuk bírni ezt az egész kapcsolat dolgot.
Csak olyan rideg voltál azt hittem, hogy egyedül akarsz lenni. – Mondtam egyszerűen kilépve a fürdőből.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 29, 2013 4:47 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next
- Kinyitnád? – kérdeztem meg miközben fejemet már az ajtónak támaszkodtam. Sikeresen megsértettem. Nem akartam, de kellenek az ilyen pillanatok is. Ha nem szabályozom magamat, akkor még hatalmas hibákat is véthetek, amik talán az életembe is kerülnek.
- Nem akartam egyedül lenni, csak előkészíteni a fürdőkádat. – sóhajtottam és elléptem az ajtótól. Ha kinyitja beestem volna, de lehet, ott szobrozhatnék, egész éjjel sem nyitná ki. Attól függ, milyen napja van.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 29, 2013 4:43 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next

Ha nem akar most a közelemben lenni hát oké.. Én megértem anélkül is, hogy mondja. Nem fogok kiakadni ez miatt is. Nagy lány vagyok el tudom viselni az egyedüllétet. Főleg, hogy az életem nagy részében egyedül voltam. Tökéletesen boldogultam úgy is.
De arról. – Szóltam ki a fürdőből, mikor meghallottam Neal hangját. Most akkor nem egyedül akar lenni? Nem értem őt, na mindegy. Ha egyedül akar lenni legyen.. Kibírok egy éjszakát sőt még többet is.
Visszasétáltam az ajtóhoz. – Nem kell. Azt hittem te vagy az, akinek egy kis térre van szüksége. – Megadom én, ha ez a vágya. Nem fogok a nyakában lógni éjjel-nappal.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 29, 2013 4:32 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next
Vártam, hogy Adél belépjen a szobába, de nem történt meg. Mikor kimentem láttam, ahogy belép a szobája melletti fürdőbe. Utána sétáltam és bekopogtam hozzá.
- Nem közösről volt szó? – kérdeztem miközben neki támaszkodtam az ajtófélfának. Ő akarta a közös dolgot most meg a sajátjába megy be? Oké, lent hagytam, de még is kellet pár perc, míg leszidom magam.
- Magadra hagyjalak? – lehet rájött, hogy a karkötő a féltése miatt van és nem csak egy ékszer. Bár lehet az már akkor is eszébe jutott mikor visszaadtam neki.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 29, 2013 4:27 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next

Hirtelen olyan hideg lett. Mintha megbánta volna az egészet. Vagy mi a baja? Annyira utálom, hogy nem bírja kinyögni a szemembe, hogy mi bántja.. Úgy kell harapófogóval kihúzni belőle minden egyes szót. Jó belőlem meg soha nem lehetett egy szót sem kihúzni, hogy mégis mi a fene bajom van, de az én vagyok.. Megnyíltam neki úgy, mint még soha senkinek.. És ő most mégis elfordul.. Rendben. Nem fogok állandóan utána futni.
Felsétáltam az emeletre, de ahelyett, hogy követtem volna a szobám melletti fürdőbe mentem, hogy gyorsan lezuhanyozzak. Utána pedig lefekszem. Békén hagyom, ha erre van szüksége.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 29, 2013 4:20 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next
Kicsit elbambultam mikor Adélaide hangja zökkentett ki. Jó ötlet és el is vagyok fáradva.
- Fürödjünk. – mosolyogtam rá és felülve indultam el felfelé. Igen, kell a pihenés, mivel nem vagyok vámpír meg semmi ilyen csodalény.
Nem akartam ott hagyni, de most kell egy kis magány. Picit megijedtem. Igen megijedtem. Felelőtlen voltam, amit egy magamfajta varázsló nem engedhetem meg magamnak.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 29, 2013 4:07 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next

Ha ő boldogabb attól, hogy ez a kis bigyó a csuklómon van, akkor legyen. Engem igazából nem zavar. Szóval, ha ettől nem kapok szobafogságot és semmi hasonlót.. Akkor örömmel viselem. Mondjuk amúgy is. Mert tőle kaptam. Azért már ez is elég sokat jelent a számomra. Meg akar védeni.. De azért beavathatna a dolgokba.. Nem kell hazudozni.
Közös zuhany vagy fürdő? – Vetettem fel az ötletet. Utána pedig együtt feküdhetnénk le aludni. Komolyan olyanok vagyunk, mint akik régóta együtt vannak. Teljesen közvetlenek vagyunk a másikkal. Mondjuk a holnapi nap folyamán valamit alakítanom kellene ahhoz, hogy ne kelljen aggódni azért, hogy az egyik együttlétünk eredménye egy bizonyos időközönként felsíró valami lesz..
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 29, 2013 4:01 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next
Tudtam jól, hogy leesett neki, mikor láttam az arcát, ahogy visszaadtam a kezébe. Mikor elvette csak elmosolyodtam. Így biztonságba érzem őt.
Ahogy ráfeküdt a mellkasomra csak halkan simogattam a haját és próbáltam rendezni a levegő vételemet.
- Igen. – válaszolva néztem továbbra is a falat és cirógattam a lapockáját.
Valóban jó volt és intenzívebb, de elfeledkeztünk a védekezésről. Kéne valamit tenni, ha továbbra is így marad, be fog ütni a baj. Amit nem akarok. Nem tudnám magam elképzelni egy visító gyerek közelében, nemhogy az apja is én lennék. Kizárt dolog.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 29, 2013 3:53 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next

Csak arra eszméltem fel, hogy ő már nincs felettem, hanem már a földön fekszik. Legalábbis, amikor már kezdtek kitisztulni körülöttem a dolgok. Annyira hirtelen jött ez az egész.. De én egyáltalán nem bántam. Jó volt ez így, ahogy volt.
Visszaadta a karkötőmet. Észre sem vettem, hogy levette. Vagy csak éppenséggel nem erre figyeltem. De miért vette volna le? Csak.. nem? Azt hiszem kezdem érteni, hogy mégis miért volt neki annyira fontos, hogy ezt viseljem. De azért ezt tudathatta volna velem is. Akkor nem kellett volna ennyire félnie az egésztől. Gondolom ő, sem akar még apa lenni. De jobban belegondolva ennyi idősen, ki akar?
Nagyot sóhajtottam, majd inkább lefeküdtem mellé a földre. Nem akartam egyedül a kanapén.. A karkötőt szó nélkül visszahúztam a csuklómra. Nem fogom kérdezgetni az egészről. Hordom és kész. De ne higgye azt egy pillanatra se, hogy annyira hülye vagyok, hogy nem esett le.
Fantasztikus volt. – Mondtam halvány mosollyal az arcomon, mikor a mellkasára hajtottam a fejemet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 29, 2013 3:46 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next
Amint tudtam, hogy védve van és nem lesz semmilyen baleset ismét beleélhettem magam a tevékenységünkben. A nyakát és vállát csókolva éreztem, ahogy a testemen végig futott a kellemes bizsergés.
Felnyögve tapasztaltam, hogy Adélaide is is sikeresen túllépet a gyönyörön hiszen a körmei már a hátamba vésődtek. Bár én is erősen szorítottam a csípőjét. Mint aki fél, hogy elveszti az alatta lévő törékeny testet. Kihúzódva belőle dőltem le a földre. Hogy miért pont oda? Mert most még ennyi erőm sem volt, hogy alá furakodva húzzam a mellkasomra. Zihálva tettem kezeimet a mellkasomra és bámultam a mennyezetet. Azt hiszem ez minden értelemben vad volt.
Aztán a karkötőjét visszaadtam neki. Nem hülye, tudja mi történt abban a röpke másodpercben, míg nem volt rajta.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 29, 2013 3:44 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next

Még mindig áradt belőle a feszültség, de a forrását még mindig nem tudtam. Azért remélem, hogy utána beavat vagy rájövök. Aztán beütött.. Hiszen akkor védekeztünk most meg nem. Már értem, hogy miért lassított. Mindent értek. Valószínűleg már rájött a dolog nyitjára, hogy hogyan tudná ezt megoldani anélkül, hogy abbahagynánk. Nem terveztem gyereket.. Sem most.. sem máskor. Nem vagyok az az anyatípus. Bár még minden változhat.. A komoly kapcsolat sem az én asztalom volt most még is itt vagyunk. Bár ha valaha is akarnék gyereket.. Az is jó pár év múlva lenne..
Pár percen belül az egész testem beleremegett ebbe az érzésbe. Finoman belemélyesztettem a körmömet a hátába, miközben hangosan felnyögtem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 29, 2013 3:42 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next
Határozottan bólogatva szorítottam a csípőjét. Aztán végig simítottam a karján. Valahogy le kell húzzam róla azt a karkötőt, mert nagy bajba kerülhetünk.
Lassan kissé feszülten simítottam le róla. Még jó, hogy nem akadt meg. Mikor leeset róla magamban elmormoltam a varázsigét. Most már remélem nem lesz semmi következménye.
Mikor végeztem lassan, de biztosan segítettem át a gyönyör felé vezető úton és szenvedélyesen megcsókoltam. Megkönnyebbülés számomra, hogy nem lesz következménye.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 29, 2013 3:40 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next

- Hmm, szóval játék lenne? - Kérdeztem kuncogva újból megfeledkezve mindenről. Mondjuk biztos, hogy nem csak ennyi az egész. Túl egyszerű lenne. Látom az arcán, hogy még mindig gondolkozik valamin. Bárcsak tudnám min jár az agya. Oké lehet, hogy jobb ha nem piszkálom őt most. Valószínűleg nem tartozik rám, ha nem avatott be. Próbáltam ezután ellazulni.. Ami valamennyire sikerült is, hiszen az a közeledő mámorító érzés akaratlanul is elvette az eszem. Csak úgy, mint a közelsége.
- Biztos minden oké? - Kérdeztem pár nyögés közepette. Éreztem, hogy már nem sok van hátra.. Csak tudnám, hogy mi a baja.. De most nem tudok erre figyelni. Jelen pillanatban egyszerűen nem vagyok rá képes.. Ő még ilyenkor is képes volt figyelni rám.. Én meg nem.. Lehet, hogy tényleg az én hibám? Csak mondja meg és megnyugszom..
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 29, 2013 3:38 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next
Nem hiszem el, hogy mindent észre kell vennie. Még is, hogy közöljem vele, hogy én nem élvezhetek el? Mert voltam olyan felelőtlen és minden féle óvintézkedés nélkül egymásnak estünk.
- Semmi, csak nem csak te szeretsz játszani. - rákacsintva szorítottam meg a combját amin épp végig szaladt a kezem. Az agyam közben épp a varázsigék közt szaladgált. Kell valaminek lennie, amitől nem fog teherbe esni. De lehet, hogy eleve nem esne. Csak nem vagyok olyan szerencsés, hogy egy baleset után egyből gyerek legyen. Lassan, fokozatosan növeltem a tempót és ráakadtam egy varázslatra.De ekkor eszembe jutott a karkötője. Francba!
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 29, 2013 3:36 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next

Minden egyes mozdulata egyre közelebb jutatott, ahhoz a bizonyos érzéshez. Egy idő után, már azt is sikerült kizárnom magamból, hogy milyen kevés hely is van. Nem fogunk leesni. Sem én sem pedig ő nem engedné. Meg nem hiszem, hogy eljutnánk odáig vagy esetleg a közelébe érnénk annak, hogy leeshetnénk.
A mozgása sokkal lassabb lett. Talán el akarja húzni a dolgokat? Nem van itt még valami.. Én érzem. Csak úgy nem lassítana. Viszont félek rákérdezni, hogy mi a baj. De mégis miért? Elég közel állunk már egymáshoz, hogy feltegyek neki egy ilyen kérdést. Valami rosszat csináltam? Ha nem kérdezdek rá végig ezen fog kattogni az agyam. Lehet, hogy semmi.. Muszáj megkérdeznem én ezt nem bírom. Tudnom kell, hogy mi jár a fejében.
- Mi a baj? - Kérdeztem rá végül sóhajok közepette.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 29, 2013 3:36 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next
Volt valami ebben a lány ami eddigiek között nem volt. Nem tudok rájönni, hogy mi is lehet az. Csak érzem, hogy ő más. Teljesen belemerülve az érzelmekben na és persze a lányban fokoztam a mozgást. Egyik kezemmel a kanapé háttámlájánál kapaszkodtam a másikkal a lány feje mellet. Elég ügyesnek kell lenni, hogy ne essünk le, de megoldottuk.
Most, hogy jobban belegondolok nem csak azért furcsa vele most, mert intenzívebb a szex.. Hanem mert érzem őt. Érzem a forróságát minden porcikáját. Úristen! Mi nem védekezünk. Annyira elborult az elmém, hogy vele akarok lenni, hogy elfelejtettük az óvszert. Most még sem hagyhatom abba, hogy bocs, de nem lehet.
Lassabban kezdtem el mozogni, késleltetni akartam az elkerülhetetlent. Finoman végig pusziltam a melleit és gondolkoztam, hogy most, hogyan tovább. Nehéz kérdés. Hiszen elég egy alkalom, hogy apukává tegyem magam. Ami még nem nagyon kéne. Gratulálok Neal!
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 29, 2013 3:34 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next

Nem gondoltam volna, hogy lehet még fokozni az első együttlétet, de határozottan bebizonyította, hogy igen is lehet. Ha valaki ezt egy héttel ezelőtt mondja.. El nem hittem volna. Én, mint egy szerelmes kislány.. Az általam szeretet férfival. Annyira hihetetlen. Félek attól, hogy ez az egész csak egy álom és nemsokára felébredek belőle. Egyedül. Arra viszont nem túl pozitívan reagálnék. Egyszerűen nem menne. Egyedül a testvérem emléke tartja még bennem a lelket. Az ő halálát kell megbosszulnom.
Minden egyes mozdulat.. Minden egyes érintése kellemes bizsergéssel árasztotta el a testemet.
Nagy nehezen, de sikerült megoldanunk, hogy ő kerüljön felülre. Eléggé nehézkes volt, hiszen majdnem leestünk, de egyértelműen megérte.. Így még talán jobb is ez az egész.
Pár nyögés hagyta el ajkaimat, amit az ő mozgása váltott ki belőlem. Kezeim a hátára kúsztak és finoman karmolászni kezdtem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 29, 2013 3:34 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next
Éreztem, hogy egyre jobban belelendül. Mindig is vágytam arra, hogy valakit én rángassak ki ebből az ártatlanságból. Hogy megmutassam neki, mit is vesztett eddig. Ahogy látom nála eredménnyel zártam. A kezeim végig a lány testén kóboroltak, hol az oldalán, hol a melleinél vagy a fenekénél. Egy csöpp megállásom nem volt. Bár kinek lenne kedve megállni, egy ilyen intenzív együtt létnél.
Néha halk férfias nyögések szaladtak ki a torkomból, ez ellen nincs mit tenni. Hiszen ez olyan megerősítés, hogy igenis tetszik amit a másik neked nyújt. Miért hazudjak, ha ez így van. Adélaide-nek maga a teste izgalomba hoz. Amit művel velem. Meg nem mondanám, hogy ő még csak reggel vesztette el a szüzességét. Mint egy profi. Kezeim szépen megálltam a fenekénél és belemarkolva tartottam meg. Ez az egész helyzet amit kihozott, hát valami fergeteges. Mivel szűk a kanapé, így nehezen, de ügyes mozdulattal pózt váltottunk. Kis híja volt, hogy leesünk, de végül fent maradtunk. Ránehezedve teljesen belé hatolva csókolgattam a nyakát.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 29, 2013 3:32 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next

Nem vágytam arra, hogy ugyanolyan gyengéd legyen, mint az első alkalomra. Most többet akartam.. Sokkal többet. Akkor persze arra vágytam.. Most pedig erre. Változnak a dolgok, de azt hiszem ő teljesen partnerem volt ebben az egészben. Próbáltam a lehető leggyorsabban mozgatni a csípőmet amiben az ő segítsége is közrejátszott.. Miközben finoman harapdálni kezdtem őt, ahol értem. Kölcsön kenyér visszajár. Legalábbis valami olyasmi. Nem, mintha ellenemre lenne az egész.. Sőt kifejezetten tetszik is.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 29, 2013 3:32 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next
Egyre jobban belelendült. A csípőjét fogva segítettem a mozgását. Oké, most már teljesen belezúgtam.
Szenvedélyesen faltuk egymást és harapdáltam a vállát. Én sem a jó kisfiússágomról vagyok híres, és ami kell azt megszerzem. Nem fogom visszafogni magam mert érzem, hogy ő sem akarja.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 29, 2013 3:31 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next

Jó érzés volt végre őt megérezni végre magamban. Nem csak őt kínoztam azzal, hogy megvárattam hanem részben magamat is, mert én is borzasztóan vágytam rá. Csak azt hiszem vissza tudom még fogni ezt a vágyamat.. Meg hát vissza is kell fognom, mert azt hiszem még a végén képesek lennénk egy nyilvános helyen is rámászni a másikra.
Vadul faltuk egymás ajkait miközben én elkezdtem mozgatni a csípőmet. Most már az a pici kis kellemetlenség sem volt, mint az első alkalomnál.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 29, 2013 3:30 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next
Hirtelen minden megváltozott. Szerencsére már cselekedett is és egy kaján vigyorral az arcomon simítottam végig a hasán a mellei között, és megragadva a nyakát húztam le és vadul csókoltam ajkait. Ez az érzés amit kelt, hogy benne lehetek, felemelő. Szenvedélyesen csókoltam ajkait. Tudtam jól, hogy immáron már nem az a törékeny baba, mint aki volt. Hanem egy igazi vadcica.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 29, 2013 3:30 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next

A lehető legtovább akartam húzni az egészet. Az én kezembe adta az irányítást és azt hiszem én ezt órákig is képes lennék elhúzni. De ez csak egy feltevés. Kétlem, hogy képes lennék órákig ellenállni neki így, mikor a puszta látványától is végigfut a testemben az az érzés, hogy én őt kívánom.
Éreztem, ahogy megharapja alsó ajkam és ekkor egy hatalmas vigyor kúszott az arcomra. Már tudom, hogy elég sok ideig húztam el ezt az egészet ezért egy picit megemeltem a csípőmet, majd picit felnyögtem, mikor megéreztem őt magamban.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next
Vissza az elejére Go down
 

Adélaide és Neal lakása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
9 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next

 Similar topics

-
» Adelaide Kane
» Adelaide Kane
» Eva lakása
» Neal Davis
» Neal Davis - ELKELT

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Mystic Falls-i lakások-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •