Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 29, 2013 3:29 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next
Összeráncoltam a homlokom és szorosan fogtam őt. Miért kínoz? Halkan sóhajtva simogattam a combját és erősen megmarkoltam. Tudom, hogy miért csinálja, de még is csak őrjítő. Kikelve magamból én is ráharaptam alsó ajkára és teljesen magamhoz préseltem. Remélem ő is ennyire izgatónak találja a helyzetet, mint én. Meztelen testünk ahogy súrolta egymást.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 29, 2013 3:27 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next

Tudtam nagyon jól, hogy az agyára fogok menni ezzel az egésszel. De pont az volt a célom. Oké én is akarom őt, de miért nem játszhatunk egy picit. Ezzel arra utalnék, hogy húzom az agyát, amennyire csak lehet. Amit iránta érzek az nem játék, csak egyszerűen nem akarom, hogy azt higgye, hogy én úgy mindenestül az ölébe pottyanok. Azért nem hagyhatom, hogy teljesen kiismerjen. Jó, már így is teljesen megváltoztam miatta. Annyira, hogy már én magam sem tudom ki is vagyok és milyen is vagyok. Vele éppenséggel egy visszahúzódó félénk kislány. Másoknak pedig én jelentek rémálmokat. Mondjuk másoknak nem is akarok többet jelenteni. Neki igen.
Továbbra sem csináltam semmit, már csak azért sem. Csak az ajkát harapdáltam. Egyre erősebben.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 29, 2013 3:22 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next
Gonosz egy nőszemély az már biztos. Nagyon energikus lett az a bizonyos első után. De hát minden nő kivirul ha megmutatják mennyire is oda lehet figyelni rá.
Naná, hogy húzza az agyam. Ahogy megharapott már értem, miért mondják, hogy tüzesek a farkasok. Még meg sem rezzent, mikor elszakadt a bugyija.
Erősen simogattam a hátát és persze a fenekét. Az őrületbe fog kergetni ha nem adja meg magát nekem.
Ne most akarj játszadozni, kérlek. Belebolondulok ha nem kaphatom meg. Itt vagyunk tök pucéran a kanapén, erre ő meg csak harapdál és csókolgat. Miért ilyenek ezek a nők?!
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 29, 2013 3:19 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next

Azt meg kell mondjam, hogy a kanapé nem a legjobb választás.. De ez van. Nekem itt is megfelel. Meg ő sem ellenkezett, hogy éppenséggel neki túl kevésnek bizonyult a hely vagy bármi ilyesmi. Minek is foglalkozzunk a hellyel? Kívánom őt és kész. Ahogyan ő is kíván engem. Legyen ez a ház bármelyik pontján.
Felkuncogtam mikor azt mondta, hogy akar.. Ezt már észrevettem. Csak, hogy picit húzzam az agyát finoman harapdálni kezdtem az alsó ajkát.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 29, 2013 3:18 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next
Mikor hátra döntött csak elmosolyodva húztam magammal. De ekkora már csókolgatni kezdett. Halkan felsóhajtva simogattam csupasz hátát. El sem hiszem, hogy ez velem történik meg, egy dögös lány a barátnőm aki igen csak nem fogja magát vissza.
- Akarlak. - nyögtem a szemeibe nézve és megmarkoltam a fenekét.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 29, 2013 3:12 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next

Az anyag szakadása volt, ami egy picit kirángatott a vágy hatalmas felhőjéből. Nem érdekelt, hogy most elszakította.. Mert van még bőven. Meg szerintem kijelenthetem, hogy így sokkal jobb volt az egész. Már ezzel is, csak azt érte el, hogy egyre jobban kívántam.
Nem valami erősen, de az sem mondhatom, hogy gyenge voltam amikor hátralöktem a kanapén és lehajolva hozzá szenvedélyesen kezdtem falni az ajkait. Amikor idejöttem még csak meg sem fordult a fejemben ilyesmi.. Most pedig szerelemes vagyok.. Neal-be. Aki olyan édes.. Mindig odafigyel rám. Igaz volt pillanat mikor kételkedtem abban, hogy ebből bármi is lehet. De mióta kimondta, hogy szeret minden egyes kétségem elszállt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 29, 2013 3:11 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next
Nem igazán hezitált, a mozdulatai pontosak és határozottak voltak. Tudta mit akar és nem akart tágítani mellőle. Aminek én csak igen örülök. Mikor a boxerem is a ruha kupacba landolt a kanapé mellet a földön, vággyal teli szemeibe néztem és kezemmel megkerestem a bugyijának a szélét és mivel olyan vékony anyag volt, kis erő hatására is szakadt. Oké, eltéptem a bugyiját. Felnevetve vontam meg a vállam. Maximum kap egyet tőlem. Bár jobban fog tetszeni amit most teszünk, minthogy a vásárláson gondolkodjon. A fenekét simogatva dobtam le a bugyi darabjait mellénk.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 29, 2013 3:10 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next

Egy pillanatra sem akartam megállni gondolkozni. Egyszerűen nem, nem és nem. Akarom őt és ezen nincs mit gondolkozni. Olyan közel akarom őt érezni magamhoz, amennyire csak lehetséges. Vihar ide vagy oda.. Úgy is ez lett volna a vége. A film címére sem emlékszem nem arra, hogy mi is volt benne az első pár percben. Csak vele foglalkoztam. Azzal, hogy milyen közel van hozzám és azzal, hogy megkért legyek a barátnője.. Ami szerintem roppantul édes volt tőle. Habár én sosem voltam az a nyáladzós típus.. Ő kihozta belőlem. Csak azért vagyok ilyen, mert ő van nekem.. Ilyen egyszerű.
Nem szórakoztam túlzottan sokáig, mert nem akartam és kész. Az utolsó ruhadarabját is hamar lehúztam róla. Most erre igazán nincs szüksége.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 29, 2013 3:09 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next
Mikor lekerült rólam a nadrágja combjain végig simítva játszadoztam az ujjaimmal egészen a nadrágja gombjaival. Nem valami hosszú volt az a gatya, de akkor is többet takart, mint amennyit én látni akartam belőle.
Játékosan gomboltam ki és gyorsan megszabadítottam tőle, majd magamhoz húzva ismét megcsókoltam.
Még hálával is tartozom a viharnak, bár lehet vihar nélkül is egymásnak estünk volna.
Gyengéden simogattam a hasát, egészen le a combjáig amit kissé megmarkoltam, miközben ajkait csókoltam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 29, 2013 3:07 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next

Most már nem volt bennem semmi félelem. Az első alkalom azért mégis csak az első volt. Az, hogy féltem azt hiszem valamennyire természetes volt. Mindenki izgul kicsit az első alkalomnál.. Azt hiszem. Mondjuk én inkább attól féltem, hogy közel engedjek valakit magamhoz. Alig ismerem, de már olyan természetesnek veszem a közelségét. Miután levettem a felsőjét végigsimítottam a mellkasán és határozottan indultam meg a nadrágja felé, amitől egy egyszerű mozdulattal megszabadítottam. Élveztem simogatását, csókjait.. Tudtam, hogy most a kezembe adta az irányítást. Nem bántam, mert szeretem a kezembe venni az irányítást. De most eszem ágában sem volt, hogy ugyanolyan törékeny baba legyek, mint akkor. Nem vártam el tőle, hogy úgy érjen hozzám, mint aki mindjárt darabokra törik.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 29, 2013 3:06 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next
Meglepett, hogy Adélaide ilyen kis vad lett. Egy pillanatra le is gondolkodtam, hogy ezt mind én tettem vele. Ha nem veszem el az ártatlanságát nem lenne ekkora a kapocs kettőnk között.
Mikor lekerült rólam a felső csak elvigyorodva húztam le én is róla a felsőt, ami még a földre sem ért, de már követte a melltartója. A vállát és nyakát csókolgatva simogattam az oldalát. Az egy dolog, hogy már voltunk együtt, de az csak az első alkalom volt. Még fájhat neki minden elkapkodott mozdulat. De amit művel velem, épp ésszel nem tudom felfogni.
Lássuk mennyire kreatív, direkt nem fordítottam a helyzeten, most mozogjon ő. Előbb - utóbb úgy is eljött volna rá az alkalom.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 29, 2013 3:05 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next

A parkban az volt a sejtésem, hogy mindennek vége szakad, hogy az a lány után fut, hogy rendbe hozzák a dolgaikat. Felesleges harmadik keréknek éreztem magam. Aztán meglepett azzal, hogy bevallotta szeret. Engem szeret és nem azt a libát. Értem aggódik, engem ölel s csókol. Velem lakik együtt.. Ő az én barátom. Én pedig a barátnője. Életemben nem volt még komoly kapcsolatom.. De egy már biztos.. Nem akarom elveszíteni.. Fontos a számomra. Túl sok fontos embert veszítettem el az életemben őt nem akarom.
- Én is szeretlek téged. - Suttogtam ajkaira, miközben egyre vadabbul csókoltam. Vágytam rá.. Úgy, mint még soha senkire. Kezeimmel végigsimítottam a felsője alatt, majd le is húztam róla. Akarom őt itt és most.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 29, 2013 3:01 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next
Mennyivel jobb így, hogy nem csak kerülgetjük egymást, bármikor egymásnak eshetünk. De meddig fog tartani? Camille bármikor megjelenhet és akár meg is ölheti őt. Bár a karkötő megvédi, amíg nem felejti el levenni.
Valószínűleg az életem árán is megmenteném. Én nélküle nem tudnék élni. Viszont Camille arcán láttam, hogy szeret. Még mindig. Vagy csak akar valamit és ki akar használni. Nem tudom, de most nem is érdekel.
Kezemet a felsője alá csúsztatva simítottam végig a gerincén s aztán vissza. Puha bőre csak siklott az ujjaim alatt.
- Szeretlek. - súgtam miközben ajkaim már a vállát csókolgatták. Nem sokszor szoktam ezt kimondani, most még is arra vágytam, hogy hangoztassam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 29, 2013 2:49 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next

Nem a legjobb, hogy már ilyen kis vihartól elmegy az áram, de nem lehet semmi sem tökéletes. Mondjuk most sötétben is feltaláljuk magukat. Legalábbis nem hiszem, hogy nagyon unatkozni kezdenénk.
- Örülök, hogy így gondolod. - Valamiért jó érzéssel töltött el az, hogy jól van. Még soha senki iránt nem éreztem így. Még hasonlót sem.. Eddig abban a tudatban éltem, hogy még szívem sincsen. Hiszen senkivel nem viselkedtem túlzottan kedvesen. Még a családtagjaimmal sem. Neal-nek olyan könnyen megnyíltam.. Ezzel még magamat is megleptem. Vonzott hozzá valami. Már abban a percben is, amikor leborítottam kávéval. Visszatekintve egyáltalán nem bánom. Különben talán el sem jutottunk volna idáig.
Szenvedéllyel faltam ajkait miközben az ujjaimmal a hajába túrtam és olyan közel húztam magamhoz amennyire csak lehetett.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 29, 2013 2:25 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next
Kicsit zavart, hogy egyik pillanatról kiment az áram, egy kis vihar miatt. Talán jobb lenne biztosítok cseréltetni. Nem akarom, hogy állandóan ez legyen. Mondjuk ha csak ketten vagyunk akkor nincs gond, hamar feltalálnánk magunkat.
- Lehető legjobban. - néztem a szemeibe és szorosan magamhoz öleltem. Vágytam arra, hogy érezzem, ahogy mellkasa az enyémhez simul. Kicsit furcsa pár vagyunk. Nem megszokott, hogy egy varázsló és egy vérfarkas kavar, de hát istenem. Nekem ő kell.
Hirtelen megpillantottam egy gyertyát és meggyújtva azt csókoltam meg ajkait. Nem tudom miért van ez így, de nem tudok betelni ajkai mézes ízével. Talán ez az igaz szerelem? De akkor Camille? Ő csak valami bűbájt eresztett rám amit megtudtam törni? Igen, ez csak is így lehet. Erősebben fogta meg a csípőjét és szenvedélyesen faltam továbbra is ajkait.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 29, 2013 2:22 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next

Kellemes bizsergéssel töltött el, ahogy a magához húzott. Valahogy már sejtettem mikor idejöttünk, hogy ebből különösebben filmnézés nem lesz. Mondjuk én nem bánom.. Egyáltalán nem. Szeretem ajkát az enyémen érezni.. Szeretem, ahogy hozzámér.. Álmaimban sem gondoltam volna, hogy szeretni fogok valakit. Vagy hogy éppenséggel engem fognak szeretni.. De ő szeret. Hihetetlen jó érzés..
- Nem akkora tragédia. - Mondtam kuncogva miközben, ahogy felült velem körbefontam a karomat a nyakán. Még mindig annyira hihetetlen, hogy így néz rám.. Nem értem mivel érdemeltem ki őt, de nem is akarok ezzel foglalkozni. Ő az enyém.. Én pedig az övé.
- Tökéletesen, te? - Hiába borult szinte teljes sötétségbe a lakás az arcvonalait még így is tökéletesen láthattam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Május 26, 2013 8:46 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next
Elmosolyodva simogattam az arcát, ahogy a szemeimbe nézet. Nem tudtam hirtelen mit tenni, csak halkan felsóhajtva a tarkójánál fogva húztam közelebb ajkait és finoman csókoltam meg. Ennyit a filmezésről. Már hivatalosan is a barátnőm, ami olyan hihetetlen.
- Azt hiszem lőttek a filmnek. – nevettem fel, mikor hirtelen dörögni kezdett és elment az áram és óvatosan felülve tartottam meg a lányt. Nem így gondoltam azt, hogy ne folytassuk a filmet.
- Jól vagy? – simogattam meg a hátát miközben szemeimmel kerestem a sötétben egy gyertyát amit meggyújthatok.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Május 26, 2013 8:22 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next

A barátnője vagyok.. Most már hivatalosan is. Szóval akkor mondhatjuk, hogy a kapcsolatunk igen hivatalossá vált. Ami voltaképpen azt is jelenti, hogy valódi. És ami valódi az fájhat is. Csak oda kell figyelnem, hogy mennyire engedem megerősödni.. Minél erősebb annál rosszabb lesz ez az egész később.. De nem akarom, hogy elmúljon vagy, hogy véget érjen. Álmodozni akarok annyira, hogy azt mondhassam ez örökké fog tartani. Vagy legalábbis valami hasonló.. Mert szeretem őt. Életemben először szeretek valakit és ki is tudom mutatni. Többször nem követném el azt a hibát, hogy akkor akarom ezt megtenni, mikor már túl késő..
Hmm.. Ez nagyon jól hangzik.- Kuncogva összeérintettem a homlokunkat. Olyan jó volt hallani, ahogy ezt kimondja.. A szívem is egy hatalmasat dobbant az egésztől.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Május 26, 2013 4:57 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next
Megnyugodva simogattam meg az arcát miközben szenvedélyesen faltam ajkait. Igent mondott, ő mostantól a barátnőm. Camille ez ellen már semmit nem tehet, Adélaide a barátnőm. Olyan jó kimondani, még csak magamban, de így is valami tökéletes érzés.
- Szia, barátnőm. – nevetve néztem a szemeibe. Muszáj volt kimondanom hangosan is. Olyan hihetetlen számomra. De közben jó érzés is, hogy magam mellett tudhatom, nem csak szexuálisan, hanem érzelmileg is.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Május 26, 2013 4:27 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next

Jó érzés volt rajta feküdni.. Már csak azért is, mert imádom a közelségét. Aztán simogatni kezdett. Ez még csak tetézte is a dolgokat. Nem is igazán tudtam a filmre koncentrálni. Nem mintha akartam volna. Minek figyelnék oda, amikor élvezhetném egy ilyen édes srác társaságát is, mint ő? Egyszerűen megveszek érte. Olyan figyelmes velem és még akkor is édes, amikor aggódik. Mikor alig kaptam levegőt.. A tekintete. Tükröződött benne a félelme aziránt, hogy elveszíthet. Nem is értem mit látott meg bennem a legelején. A szám nagy és nem is igazán arról vagyok híres, hogy képes vagyok befogni. Szeretek kötekedni.. Meg kivívni az emberek figyelmét. Bár nála sokkal jobban törekedtem erre. Az elején még semmi ilyesmi még csak meg sem fordult a fejemben. Most pedig mégis itt vagyunk. Mint egy pár. Nem mondtuk még ki, hogy azok lennénk, de az az érzésem.. Nem hiszem, hogy ki kellene mondani ezen bármit is. Úgy érzem és kész.
Aztán, mintha olvasott volna a gondolataimban.. Megint. – Persze, hogy lennék a barátnőd hivatalosan is. Ezer örömmel. – Mondtam vigyorral az arcomon, majd szenvedélyes csókkal ajándékoztam meg ajkait. Még ezt a kérdést is annyira édesen tette fel..
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Május 26, 2013 3:59 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next
Minden egyes apró mozdulatát figyeltem, jó érzésvolt tudni, hogy ő az enyém. Csak az enyém. Elvigyorodva karoltam át és fejemet a tv felé fordítottam.
- Érzem. – nevettem miközben simogattam azt a picike területet, ami a nadrágja és a felsője között nem takart anyag. Lassan cirógattam, nem is ismerem ezt a filmet. Mondjuk nem is szoktam moziba járni. Én inkább olvasni szerek. De hát varázsló vagyok állandóan képezni kell magam. És ez olvasás nélkül ugye tudjuk, hogy lehetetlen. Nem nagyon kötött le ez a film csak arra tudtam koncentrálni, ahogy a bőre selymesen karcolódik az ujjaimhoz. Igen, tudom, nem szabadna. De még is csak ez járt az eszembe, hogy ő és én együtt vagyunk.
- Adélaide. Tudom, hogy hülyeség. De.. – kezdtem bele miközben a szemébe nézve tűrtem el a haját. – Lennél a barátnőm hivatalosan is? – kissé hülyén jött le a kérdés, még is ez olyan hivatalos, nem olyan, csak dugunk kapcsolat.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Május 26, 2013 3:50 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next

Ezek olyan unalmas és igen megszokott programok, de így hirtelen nem jutott jobb az eszembe. Nem vagyok egy agytröszt ezen a téren, hiszen még soha nem volt komolyabb kapcsolatom senkivel. Szóval fogalmam nincs, hogy hogyan kellene eltölteni az időt egy másik személlyel.. Filmekben láttam oké.. De hát akkor is. Ez az egész annyira távol áll tőlem, mint a Hold innen is vissza.
Bólintottam mikor azt mondta, hogy menjünk le a nappaliba. El is indultam utána egyenesen lefelé. – A lehető legromantikusabb és legsiratóbb filmet fogom már csak azért is betenni. – Mondtam kiöltve rá a nyelvemet. Gonoszkodásból már csak azért is megcsinálnám, de olyan távol áll tőlem az egész, hogy inkább arra szavazok, hogy hanyagoljuk. Nem vagyok oda a romantikus filmekért. Az akcióért és a horrorért már annál inkább közelebb állnak a szívemhez.
Keresgélni kezdtem a filmek között, de nem akartam túl sokáig húzni úgyhogy ami először kezembe akadt akciófilm beraktam a lejátszóba és elindultam, majd odasiettem Neal-hez és ráfeküdtem. – Megjöttem. – Mondtam kuncogva.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Május 26, 2013 3:25 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next
Felsorolta a lehetőségeket, és ahogy értelmeztem most ő nem akar elmenni. Lemásztam róla és megfogva a kezét segítettem fel őt is. Nehezen ment, hogy ne azon a vonalon menjünk tovább. De sikerült legyűrni a vágyat.
- Menjünk a nappaliba. – néztem körbe a szobába, Igen, ott kényelmesebben ellenénk. Aztán elgondolkoztam.
- Milyen filmre gondoltál? – elindultam a szobámból kifelé, egyenesen a lépcső felé ahol megálltam.
- Ugye nem valami csöpögős valamit? - ráncoltam a homlokom miközben folytattam az utamat lefelé. a konyhába tűntem el, és két pohárral és egy üveg vörösborral tértem vissza. Kicsit lazuljunk. Letettem a nappaliban lévő asztalkára és elfeküdtem azon.
- Rád bízok mindent én csak várlak. – paskoltam meg a hasam, máshol úgy sincs hely, csak rajtam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Május 26, 2013 3:13 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next

Úgy megismételtem volna a vele való együttlétet, de nem.. Mert ha most nem parancsolunk magunknak megálljt, akkor soha nem leszünk rá képesek ergo egyfolytában egymás alatt illetve fölött fogunk kikötni. Úgy meg hát.. Elég hamar meg lehet unni mindent. Egy valami van, amit nem tudok megunni viszont. A levegő vétel. Akármilyen gyakran is csinálja az ember.. Ez az egyetlen, amire képtelen ráunni. Persze van, aki másokat szívesen megszabadítana ettől. Nekem is van egy személy.. De hát nem akarok semmit sem elsietni.
Nem tudom. A séta illetve a ház elhagyása kilőve. Nem nézzünk valamilyen filmet? – Vetettem fel az ötletet. Soha nem voltam az a filmnézős típus. Ritka volt az, ha én valamit megnéztem. Jó mondjuk moziba eljártam, de az egy picit más.
Tudom. – Simítottam végig az arcán. Nem akarok erről beszélni.. és nem hiszem, hogy ő lelkesedik attól, hogy most ezt hozta fel.. Nem is értem miért. El akarom felejteni azt a csajt úgy, ahogy van.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Május 26, 2013 2:59 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next
Csak vigyorogva néztem, ahogy elloptam a szívét. Szerintem saját maga sem tudta, hogy vannak ilyen érzelmek. Nem kell mindig erősnek mutatni magunkat. Lehet szomorú is, bár nem örülnék neki, vagy törékeny, akár egy porcelánbaba. Állandóan vele lennék, főleg mikor ilyen kis bújós. Nevetve viszonoztam a csókját és finoman ránehezedtem.
- Mit csináljunk? – kérdeztem mikor elszakadtam ajkaitól. Nem szexelhetünk egésznap, de mondjuk Camille-val sem lenne jó ötlet összefutni. Ez a rövidnadrág, ami rajta van, hát istenem, miért kell ennyire kihívóan öltözködnie?! Ahogy elnéztem a ruha nem sokat takart belőle. Nem! Neal, nem gondolhatsz ilyenekre.
- Féltettelek. – tereltem a gondolataimat. Igen, akkor beszéljünk Cam magán akciójáról csak ne keljen arra gondoljak, hogy mennyire szép lány fekszik alattam egy pár alig takaró ruházatban.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next
Vissza az elejére Go down
 

Adélaide és Neal lakása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
10 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next

 Similar topics

-
» Adélaide Y. Betranche
» Neal Davis
» Eva lakása
» Adelaide Kane
» Adélaide Yvonne Betranche

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Mystic Falls-i lakások-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •