Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Május 26, 2013 2:51 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Next

Szemeit figyeltem, ahogyan minden egyes pontot jól végigmért az arcomon. Hogyha esetleg eltűnnék szóról szóra el tudja mondani. Mintha le kellene rajzolni, hogy egy körözött bűnöző vagyok vagy valami ilyesmi.. Az már biztos, hogy ha a rajzos jó, akkor nem lenne egy árnyalatnyi hiba sem a rajzban. Én is fel akartam térképezni arcának minden egyes pontját, de én nem jártam olyan sikerrel, mint ő. A szemei túlságosan lekötöttek, ahogyan rám nézett. Egyszerűen nem tudtam elszakadni tőlük.. Annyira szépek. Gondolom az is besegít, hogy éppen rám néz… Na ebben picit megmutatkozott az egoizmusom.. Mindegy.
Örülök neki. – Kuncogva magamhoz húztam és birtokba vettem az ajkait. Nem bírtam ellenállni neki.. Akármennyire is próbáltam.. Mondjuk nem küszködtem olyan sokat..

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Május 26, 2013 1:22 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Next
Csak felette támaszkodtam és figyeltem az ajkait. Mint a mágnes úgy vonzottak, teljesen teltek és vonzóak. Le sem lehet írni. Az orra kis pisze, picike és aranyos. A szemei, na, azok már valami. Ahogy rám nézet szinte a pokol alsó bugyraiba is lehettem volna sem érdekelt volna. Elvigyorodva néztem tovább. Ismét lejjebb vettem a pillantásomat. Az álla, nem olyan kitüremkedő inkább az is olyan kerek, olyan apró. Aztán ahogy néztem lassan végig csókoltam. Először ajkait, azt az orrát, majd a szemeit mikor lehunyta és végül az állát. A füléhez hajolva pusziltam bele és suttogtam.
- Csak miattad. – simogattam a haját. Nem is tudom mi lenne nélkülem vele, lehet ott helyben megöltem volna Camillet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Május 26, 2013 1:11 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Next

Nem tudom, hogy mikor nevettem úgy igazán. És felszabadultan.. Azért, mert boldog voltam.. Leginkább mások szenvedésén nevettem.. De most más volt. Azért nevettem, mert ő a közelemben volt és tényleg boldog voltam. Ami nálam elég nagy szó. Azért nevetek, mert szeret. Szeret engem.. Még a kibírhatatlan stílusommal is.. Szeret!
Belemosolyodtam a csókba, mikor a karjaiba kapott, majd letett az ágyra. Istenem.. Megörülök érte. – Annyira édes vagy. – Súgtam bele a csókba és közben a hajában túrtam.. Még mindig olyan hihetetlen számomra ez az egész..
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Május 26, 2013 10:49 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Next
Még sosem hallottam nevetni. Olyan édes a kacagása. Elmosolyodva simogattam az arcát és figyeltem ahogy ajkai közeledtek felém. Gyengédsége meglepett de jó érzéssel töltötte be a testemet. Magamhoz ölelve kaptam a karjaimba. Nem nehéz egy lány, sőt, egész könnyű így erőlködés nélkül tartottam a karjaimba.
- Gyönyörű vagy, most már egyre jobban. - nevetve haraptam meg az alsó ajkát. Miért kívánom ennyire? Óvatosan letettem az ágyra és fölé hajolva ismét megcsókoltam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Május 26, 2013 10:42 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Next

- Rendben van. – Sóhajtottam beleegyezően, majd felraktam a kezemre. Nem értem, hogy miért olyan fontos ez most neki, de van az az érzésem, hogy idővel rá fogok jönni. Nem hiszem, hogy egy szimpla egyszerű karkötő lenne.. Nem.. Akkor nem adta volna oda és nem akarná annyira, hogy hordjam. De mégis mi a fenére jó? Ezen fog kattogni az agyam, amíg választ nem kapok rá.. Valahogy ő ezt nagyon nem akarja elmondani.. Viszont tudni akarom.
Semmi gond. Csak többet ne forduljon elő. – Mondtam nevetve. Nem akarom idegesnek látni. Meg borzalmas látvány volt az elmúlt pár percben.. Meg amit művelt magával a keze.. Láthatólag már jobban van, de akkor is.. Aggódóm érte. Karomat összefontam a nyaka körül és közelebb hajolva hozzá finoman megcsókoltam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Május 26, 2013 10:20 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Next
- Csak vedd fel. - mondtam és átadtam a kezébe dobozt. Miért kell mindenről tudnia? Nem értem a kíváncsi embereket, adom akkor fel kell venni és nem kérdezgetni. Gyorsan összepakoltam a szekrénybe és becsuktam az ajtaját. Majd a fülbevaló maradványait néztem, ami egyszer csak lángra gyulladt. Most már remélem nem talál rám, ha eddig nem találta meg a lakást. Mikor végeztem magamhoz ölelve pusziltam meg az orrát.
- Sajnálom a dühkitörésemet. - kértem elnézést, gondolom nem volt jó még hallani sem. Sőt, ha nem foglalkozott volna ezzel be se jött volna a szobámba. Csak simogattam a derekát miközben őt figyeltem, minden apró részletet megjegyeztem az arcán.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Május 26, 2013 10:11 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Next

Azt hiszem még mindig nem sikerült lenyugodnia. A pakolászás közben is minden egyes mozdulatán látszott, hogy ideges. Nem tudom mit tehetnék még annak érdekében, hogy megnyugodjon. Semmi értelme idegeskednie az exe miatt. Ha még egyszer a közelembe jön, akkor esküszöm, hogy széttépem. Mindenféle gondolkodás nélkül. Meg sem fordulna a fejemben az, hogy esetleg nem kellene. Azok után, hogy megpróbált megölni?! Ugyan, könyörgöm. A legrosszabbat érdemli és azt is fogja megkapni. Csak erről Neal-nek nem kell tudnia. Nem akarom belevonni az egészbe, hiszen egyszer mégis csak szerette.. Nem hívott volna Camille-nek, mikor bebújtam mellé.. Bár mondjuk remélem ezt többször nem fog megtörténni.
Talált egy fülbevalót, ami kifejezetten nem az ő stílusa ebből tulajdonképpen le is esett, hogy kié lehet. Felállt és összetaposta, mintha ártott volna neki az bármit is.. Oké.. Ez egyre furább lesz.
Ékszert? Ha most az jön, hogy megkéri a kezemet.. Az arcába röhögnék. Mondjuk ez a veszély nem fenyeget, de azért na.. Jó eljátszani a gondolattal. Na mindegy. Aztán egy kis poros dobozkával jött felém.. Hát ez sem mai ékszer.
Mégis mi ez? – Néztem a kis ezüst karkötőre. Miért olyan fontos, hogy ezt most nekem adja?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Május 26, 2013 9:58 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Next
Idegesen dobáltam a szekrény aljából a másik oldalra a felesleges holmikat. Itt aztán minden megtalálható, kivéve az ami nekem kellene. Azt hiszem, valamelyik nap szelektálni kéne ezeket a holmikat. Vakargattam a tarkómat és éreztem a lány szemeit magamon, amin csak elmosolyodtam. Ekkor megláttam amit nem kellet volna. Minek van ez még itt? A magasba emeltem Camille régi fülbevalóját. Ezzel találhatott rám? Felállva tapostam meg. Most körülbelül így is érzem magam. Mondjuk sosem bírtam ezeket a giccses holmikat amiket hordott. Azt se tudom, hogy lehettem szerelmes belé. Most már inkább őrültségnek tűnik. Aztán vissza térdeltem és kerestem az ékszert.
- Van egy ékszer azt. - válaszoltam a kérdésére, mikor megtaláltam. Ott volt ahol régen hagytam, egy ezeréves dobozka legalján. Felállva sétáltam elé, de előtte még lefújtam róla a port. Aztán a szemeibe nézve nyitottam ki. Egy ezüst karkötő volt benne. Látszólag semmi haszna és még nem is mondhatni szépnek, hiszen csak egy egyszerű ezüst karkötő.
-Tessék. - nyújtottam át neki. Nem akarom elmondani, hogy miért is lenne fontos ha hordaná. Hiszen nem lehet mindig mellette. Csak ha át akar változni ne felejtse el levenni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Május 26, 2013 9:48 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Next

Egyfolytában azon kattog az agyam, hogy vajon meddig fog tartani ez az egész? Egyszer, majd lesz valami, ami miatt elszakadunk egymástól? Vagy éppenséggel az is előfordulhat, hogy az idő során elkopik az, amit egymás iránt érzünk. Mondjuk én nem így érzem.. Sőt.. Napról napra jobban szeretem, de mondjuk egy idő után valószínűleg fordítva is igaz lehet, de én azt nem szeretném.. Vele akarok lenni. És remélem ő is így gondolja. Most is és később is..
Megsimította az arcomat a csókunk után, majd keresgélni kezdett. Legalábbis az én szememben úgy tűnt. – Mit keresel? – Érdeklődtem, miközben figyeltem minden egyes mozdulatát.. Nem tudom miért, de úgy éreztem, hogy néznem kell.. Látványa melengette a szívemet, amiről jó darabig azt hittem, hogy nincs is.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Május 26, 2013 8:27 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Next
Elgondolkodtam, hogy vajon, hány embernek mondhatta ki ezt a szót. Én csak egynek, rajta kívül. És ő most, hogy járt? Eltörtem a kezét. Mart a bűntudat, de még is mit művel velem Adélaide?! Kezet emelek egy lányra, mert bántják. Teljesen magába bolondított és a mostani csókunk. Ezek az érzelmek, amik akkor tomboltak bennem csak azt éreztem, hogy Őt akarom.
Aztán csak álltam és néztem. Nem tudom, ilyenkor mit kéne, mondjak neki. Már mondtam, hogy szeretem, de most először mondta ki ő is. Megsimogattam az arcát és elkezdtem keresni az ékszert. Meg kell védenem, ezek után meg főleg. Belebolondulnék, hogy valami baja esne.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Május 26, 2013 12:10 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Next

Reméltem, hogy most már sikerült a fejébe vernem lehetőleg jó mélyre, hogy szeretem őt. Másképpen már nem is tudtam volna megfogalmazni.. Nem féltem tőle. Nem is értem miért gondolja ezt. Talán, mert eltörte annak a libának a kezét? Nekem az még tetszett is, nemhogy még megijedjek tőle. Jól tette. Megérdemelte.. Csak nem érettem az egész dühkitörését. Hogy mégis miért tört-zúzott. Egy pillanatra se szabadott volna önmagát hibáztatnia azért, ami a parkban történt. Valószínűleg előbb vagy utóbb visszafurakodott volna az életébe az a csaj. Utána pedig elkerülhetetlen lett volna, hogy találkozzak vele. Bár voltaképpen így jobb, mert lehet, hogy kicsit másképpen estek volna egymásnak, ha én nem vagyok ott.. Azt meg nem akarom.
Megkönnyebbültem, mikor magához rántott és vadul csókolni kezdett. Most nem volt gyengéd, de nem is érdekelt. Nem vagyok az a törékeny virágszál, mint aminek gondol. Erősebb vagyok, mint az el tudná képzelni. Egyszerűen csak az ő közelsége részegít meg. Attól változom át.. Nem tudom megmondani, hogy mivé. Talán kislánnyá.. Minden meglehet. De jelen pillanatban nem akartam semmi mást, csak őt csókolni és a lehető legközelebb érezni magamhoz.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Május 25, 2013 11:27 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Next
Ott állt velem szembe, teljesen kikelve magából. Mint aki készül felrobbanni. Szinte hozzám vágta a szavakat. Álltam, mint egy hülye és néztem ezt az apró tündérszerű lányt, aki épp azt szajkózza, hogy mennyire szeret. Láttam, ahogy küszködik magával, hogy újra és újra kimondja a szavakat. Mintha nem magamat irányítanám. Elkaptam a karját és magamhoz rántva vadul tapadtam ajkaira miközben erősen tartottam karjait. Igen, nekem még csak most esik le, hogy szeret. Arról próbál meggyőzni. Most már nem érdekel Camille. Itt van ő és az enyém marad. Nem hagyom, hogy annak a lotyónak sikerüljön a terve és ismét egyedül maradhassak. Nem akartam gondolkodni, csak őt csókolni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Május 25, 2013 11:20 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Next

Láttam rajta, hogy lesokkoltam. Kimondtam, mert így érzem. Féltem.. Igen féltem attól, hogy mi lesz ezután. Gyenge vagyok. A szemében nem vagyok több egy kislánynál. Pedig én ennél mindig is sokkal összetettebb voltam.. Másabb. Erőszakosabb, gonoszabb. Most pedig már rám sem ismernének azok, akik egykoron „ismertek”. De csak vele vagyok ilyen.. Csak ő képes kihozni ezt belőlem. A miértjére még mindig nem jöttem rá a dolognak, de rá érek ezzel később is foglalkozni. Nem akarta elhinni, hogy szeretem.. Az isten csessze meg. Nem képes felfogni, hogy mennyire nehezemre esik az érzelmeim kinyilvánítása és még akkor sem képes felfogni?
Nem.. Neal. Én szeretlek. Talán, már abban a pillanatban beléd szerettem, mikor leborítottalak kávéval. Vagy lehet, hogy akkor, amikor bebújtam melléd az éjszaka. Vagy, amikor együtt voltunk.. Neal én nem félek tőled. Én attól félek, hogy bevalljam neked szeretlek. Mert igen is szeretlek.. – Éreztem, ahogy belülről szakítom szét önmagamat ellent mondva a saját akaratomnak. Én nem szoktam ilyet tenni.. Most mégis megtettem, miatta. Csak is kizárólag miatta!
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Május 25, 2013 10:55 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Next
Olyan hihetetlennek tűntek a szavai, az után, ami a parkban volt. Hogy lehetne jól, ha majdnem megfulladt? Miért akarja ezt nekem bemagyarázni?!
Megingattam a fejem, de ekkor ismét a kezei siklottam az arcomra és a szemeibe néztem. Ott ült velem szembe és félt, tőlem? Mondjuk ezek után. A szeme láttán törtem el az exem kezét. Hirtelen én sem kaptam levegőt, mikor kimondta a szavakat. Szeret. Ő szeret engem. Mint akit mellbe vágtak. Ültem és lefagyva néztem rá. Azt hittem nem fogja kimondani.
- Ezt csak azért mondod, mert félsz tőlem. Amit Camille-vel tettem, félsz, hogy bántalak. – álltam fel és csak győzködtem magam, hogy csak ezért mondja ki.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Május 25, 2013 10:43 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Next

Láttam rajta, hogy nagyrészt az nyomasztja, hogy nem mondtam ki, hogy szeretem.. De attól, hogy nem mondom ki attól még szeretem. Már így is megmutattam neki a gyenge oldalam, most egy szó ide vagy oda.. Mondjuk ez nem akármilyen szó. Ez a szó az érzéseimet foglalja össze, amit iránta érzek.. Tudom, hogy erre vár.. Csak félek. Félek, hogy ez az, amitől teljesen elgyengülök. Viszont, ha most nem mondom ki lehet, hogy nem lesz rá alkalmam. Azt pedig soha nem bocsájtanám meg magamnak. Tudnia kell, hogy érzek iránta.. Hogy szeretem..
Jól vagyok. – Sóhajtva leültem mellé és úgy döntöttem, hogy megteszem. Mit veszíthetek? Igazából már semmit. Mindenkinek kell valaki, aki előtt gyenge lehet.. Nekem ő az.
Felemeltem a fejét és magam felé fordítottam, hogy a szemeibe nézhessek. – Én is szeretlek, Neal. – Mondtam határozottan. Ez az igazság.. Felesleges titkolni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Május 25, 2013 10:29 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Next
Elengedtem a kezét és hátra léptem. Tudom, hogy jót akar, de most nem bírok koncentrálni. Ő nem érzi azt, amit én. Szeretem őt. De Camille, ő volt nekem mindenben az első, sosem emeltem volna rá kezet. Erre tessék, eltörtem a karját. Mondjuk, ezt még meg fogom bánni, mert olyat tesz, amivel nem testileg, hanem lelkileg tud bántani. És immáron más nem csak ez a lány maradt, amivel fájdalmat tudna okozni. Egyszerűen nem tudok rájönni hova is dughattam el azt a mütyürt, ami most kéne Adélaide-nek. Leültem az ágyra és néztem a földet.
- Jól vagy? – kérdeztem halkan meg végül. Nem bírtam ránézni. Ha ránézek, csak jobban kimutatnám, hogy aggódom és féltem. Vagy azt, hogy szeretem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Május 25, 2013 10:19 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Next

Annyira jó érzés, ahogy magához ölel.. Ahogy ajka az enyémet súrolja. Nem tudom, hogy valaha is képes leszek betelni az érintésével és a csókjával. Tény, hogy a közelében teljesen más vagyok, mint igazából.. De ő nem azt érdemli meg, hogy bunkó ribancként viselkedjek vele. Főleg nem azok után, hogyha ő nincs akkor én már halott lennék.
Nincsen semmi, Neal. Kérlek nyugodj meg.. – Tudom, hogy ilyenkor erre elég kicsi az esély. Én sem lennék képes arra, hogy lenyugodjak, de néha ezt kell tennünk. Mint most is. Nem hagyhatom, hogy az a liba miatt boruljon ki. Itt vagyunk egymásnak és ennél nem is kell több. Bár el tudom képzelni, hogy milyen érzés lehetett számára látni azt, hogy nem kapok levegőt.. Érezni is borzalmas volt, de neki a látvány.. Nagy valószínűséggel magát okolja a történtek miatt.. Pedig nem az ő hibája.. Egyáltalán nem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Május 25, 2013 10:07 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Next
Adél oda lépett hozzám és a kezei rásimultak az arcomra. Nagy szemekkel néztem rá. Mint valami kisfiú. aztán csak megcsókolt. Éreztem, valamit éreztem ebbe a csókba. Magamhoz ölelve szenvedélyesen csókoltam ajkait. Nem akartam elveszteni Cam miatt. Ő egy igazi ribanc. Miközben Adélaide egy szinte kislány. Az, akit mutat semmi, amit rejteget. Finoman túrtam bele vöröses hajába miközben kiélveztem minden pillanatot a csókunkból.
- De van. – mondtam megköszörülve a torkom. Jobb, ha nem találkoznak ők ketten. Ha én nem vagyok ott Adélaide már halott lenne. Félek, hogy mit tehetne vele, ha nem lennék. Még belegondolni is rémisztő. Van egy családi ékszer, csak nem tudom hol. Ami kivédi a mágiát. Meg kell keresnem neki.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Május 25, 2013 10:08 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Next

Aggódtam érte, hogy valami nagy hülyeséget fog csinálni. Nem akartam, hogy nagyobb kárt csináljon magában a kezénél. Bár már ezt sem értem miért csinálta. Inkább tört volna össze még pár dolgot odalenn, csak magában ne tett volna kárt. Szeretem őt.. Bárcsak képes lennék arra, hogy kimondjam.. De nem megy. Valamilyen furcsa módon képtelen vagyok kimondani. Nem tudom miért.. Egyszerűen csak valami visszafog.
Megnyugodtam mikor kezeit megéreztem magamon, de tudtam, hogy ez számára hatalmas fájdalommal jár.. Hiszen a keze.. Én nem tudok semmit sem tenni, amivel egyik pillanatra a másikra elmúlik.. Nem kellett volna idegeskednie.. Talán azért volt ideges, mert nem mondtam vissza, hogy én is szeretem? Vagy mert nem igazán szóltam hozzá? Meglehet. Nem hiszem el, hogy ez az én hibám. A francba is.. Nem akartam, hogy baja essen.
Nyugodj meg.. Nincs miért idegeskedned. – Szólaltam meg miután bekente a kezét valamivel. Van az az érzésem, hogy az exe nem fogja csak úgy feladni.. Ezek után. Viszont nem érheti el azt, amit leginkább akar. Legalábbis, amit leszűrtem a dolgokból.. Nem húzhat szét minket a hülyeségeivel.
Odaléptem hozzá és két kezem közé vettem az arcát és a szemeibe néztem. Ki akartam mondani. Mindennél jobban, de nem ment. Így hát végül, csak lágyan megcsókoltam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Május 25, 2013 6:59 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Next
A víz, úgy ahogy csillapította a fájdalmamat. Bár nem nagyon éreztem, a gyűlölet nagyobb volt, amit Camille iránt éreztem. Azt senkinek nem kívánom, hogy lássa, ahogy a szeretett nő, akiért bármit megtenne, fuldoklik a karjaiba. Ez valami borzalom.
Ekkor lépteket hallottam, nem figyeltem rá. Nem vagyok gyerek, akinek a fejmosás kell, hogy mit miért csinál. Úgy sem hisz nekem, akkor minek jártassam a szám?
Ám ekkor magához szorítva ölelt át. Meglepődtem és hirtelen csak sután álltam. Majd karjaim lassan, de biztosan hozzá simultak. Hatalmas fájdalommal járt, a kezem szét akart robbanni, de ez az én hibám. Plusz még a nappaliba és össze kell szednem a váza maradványait.
- Csak ideges vagyok. – mondtam ki végül ennyivel lezártam a témát és csak felemelve a fejét néztem a szemeibe. Ezekbe szerettem bele, ezekbe a gyönyörűen csillogó szemekbe. Aztán elléptem tőle és a növényeimhez sétáltam. Gyorsan kerestem a párat. Azokat összetörve krémesítettem össze, majd a kezemre kenve pár pillanat alatt már kutya bajom sem lett.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 24, 2013 11:16 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Next

Vártam, hogy felbukkanjon vagy valami, de semmi ilyesmi nem történt ehelyett csörömpölést hallottam a földszintről. Le akartam menni, de aztán jobbnak láttam, ha nem mozdulok. Hogy őszinte legyen nem mertem lemenni. Féltem, hogy mi fog ott fogadni vagy mi lesz.. Nem tudom. Egész végig az a csaj volt a fejemben. Miatta olyan gyengének éreztem magam. Hiszen olyan könnyen megölhetett volna, de hála Neal-nek ez nem történt meg. Azt mondta, hogy szeret.. Kimondta.. Láthatólag komolyan gondolta, de mi van ha nem.
Hallottam, egy csapódást a falon. De ez nem tárgy volt.. Nem. A keze. A hallásom legalább elég jó.. Beleremegtem… Miért csinálja ezt? Nem vagyok olyan nagy szám, hogy most miattam érezze rosszul magát.. Hallottam a lépteit és már azt hittem, hogy be fog jönni hozzám, de ekkor inkább megfordult és a saját szobája felé vette az irányt. Én pedig képtelen voltam tovább itt feküdni. Tudni akartam, hogy mi történik vele azt meg még annyira, hogy mégis mi a fenét csinált és miért.. Nem akarom, hogy miattam tegyen kárt magában.
A szobájában nem találtam ezért a fürdőszobába léptem be ahol éppen vizet engedett a kezére, ami meg kell, hogy mondjam elég csúnyán nézett ki. – Neal, mit csináltál? – Léptem oda hozzá és aggódva pillantottam hol a kezére, hol a szemeibe. Annyira bolond.. Nem hiszem el, hogy ezt csinálta magával..
Gondolkodás nélkül húztam oda magamhoz és öleltem át szorosan.. Szeretem őt, a franc egye meg.. Még ha képtelen vagyok kimondani akkor is!


A hozzászólást Adélaide Betranche összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Május 25, 2013 9:53 am-kor.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 24, 2013 10:49 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Next
Elképzelhetetlen hosszúnak tűnt az út a lakásig. Én sem szóltam és ő sem. Persze ezt tiszteletben tartottam, sok minden történt ezen a röpke délután alatt. Mikor felszaladt a lépcsőn. Csak álltam és nézte, ahogy eltűnik. Csak álltam, mint valami barom a nappali közepén és legszívesebben felrobbantam volna. Miért?! Miért velem történik ez meg? Az első tárgyat, ami a kezembe akadt teljes erőmből neki dobtam a falnak. Ami hangos csörömpöléssel szinte százmillió darabra szakadt. Valóban szakadt, mert mint ha lassított felvételként néztem végig. Ez egy váza volt, még a fénykorában. Felmenjek utána? Vagy hagyjam most picit magára? Legszívesebben most felrobbantanék valamit, de nem tanácsos most, pont itt dühöngeni.
Mikor elindultam a lépcsőn megálltam egy pillanatra és teljes erőmből immár ököllel csaptam a falba bele. Ez fájt, sőt lehet most mára saját csuklómat is eltörtem. De ez semmi ahhoz képest amit Adélaide érez. Folytatva az utamat először Adél szobája előtt álltam meg. Bepillantva láttam, hogy az ágyán kuporog egy párnába bújva. Felsóhajtva léptem vissza. Nem akarom így látni, én művelte ezt vele. Így inkább bementem a szobámba és hideg vizet engedtem a kezemre. Kicsit hűsíti és csillapodik a fájdalom. Majd meggyógyítom magam. De most nincs ilyenekre erőm. Most semmihez nincs erőm.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 24, 2013 10:39 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Next

// Park

Csak némán sétáltam egészen hazáig nem is szóltam hozzá. Nem reagáltam az igen válaszára, csak gondolkoztam, hogy mégis hogy jött ez vagy mikor történt. Bár azt hiszem én is ugyanígy érzek. Mégsem tudom szavakba önteni. Nem megy.
Félek, hogy egyszer csak megtörik a varázs és az egésznek vége. Két nap alatt zajlott le mindez és mi van akkor, ha két nap múlva el is múlik? Nem lenne szabad ilyenben gondolkodnom. De mégis az agyam reálisan töprengő szektora ezt mondogatja. Talán kivételesen nem az agyamra kellene hallgatnom, hanem a szívemre.
Mikor végre hazaértünk sem szóltam hozzá semmit.. Egyszerűen felrohantam a szobámba és ledobva a lábamról a cipőmet vetődtem be az ágyamba és öleltem szorosan magamhoz a párnámat. Ha utánam jön.. Akkor tényleg szeret. Ha nem, akkor lehet, hogy nem.. De az is előfordulhat, hogy szimplán nem akar zaklatni. Mert hát a némaságomból az jöhetett le neki, hogy nem vagyok hajlandó vele beszélni a történtek után.


A hozzászólást Adélaide Betranche összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Május 25, 2013 9:54 am-kor.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 23, 2013 6:14 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Next

Elmosolyodtam, ahogy átölelt és a hasamat kezdte simogatni.. Annyira édes volt ez tőle. Aztán apró csókokat éreztem a vállamon. Oké.. Ebből talán még nem lesz semmi, de ha sokáig folytatja, akkor nem vagyok benne biztos, hogy képes leszek megállni, hogy neki essek.
Oké- Mondtam sóhajtva. Nem sokáig bírtam volna már, hogy rá ne vessem magam.. Egyszerűen megőrjít a közelsége. Azt hiszem nem sok értelme volt a másik szobába bepakolnom, de ki tudja, hogy még mit hoz a jövő. Lehet, hogy ez az egész varázs hamar elmúlik, habár egyáltalán nem így érzem.
Bementem a szobámba és öltözködni kezdtem. Valami nem túl kihívót akartam, de azért mégis azt akartam, hogy jól nézzek ki. Végül is egy mintás felső mellett döntöttem, amihez egy sötétebb szoknyát húztam fel.
Mire végeztem természetesen Neal már csak rám várt, szóval megfogtam a kezét és összekulcsolt ujjakkal hagytam el vele a házat. Nem érdekel, ha nem tetszik neki. Akkor elengedi a kezemet.. De én így szeretném és kész.

// Park
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 23, 2013 5:53 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Next
Gyorsan letusoltam és hátulról átölelve simogattam meg a hasát. Miközben a vállát csókoltam meg. Ennyi még bőven bele fér. Aztán azon gondolkodtam el, hogy milyen lesz az első nyilvános megjelenésünk.
- Na, menjünk. - kezemet a kezébe simítva húztam ki magammal és terítettem rá egy törülközőt. Aztán kisétálva elkezdtem öltözködni. Jól tudtam, hogy neki viszont a saját szobájába kell menni, öltözködni. Ott vannak a ruhái.
Egy Halásznadrágot és egy fekete póló mellet döntöttem. Miközben őt vártam és a cipőmet húztam fel. A pénztárcámat a hátsó zsebembe dugtam a telefont az elsőbe és megigazítottam a hajam. Így már minden klappol. Már csak a kisfiús mosoly, de az még rá ér.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Next
Vissza az elejére Go down
 

Adélaide és Neal lakása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
11 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Next

 Similar topics

-
» Adélaide Y. Betranche
» Neal Davis
» Adelaide Kane
» Eva lakása
» Neal Thomas Davis

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Mystic Falls-i lakások-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •