Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 22, 2013 4:32 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next
Minden olyan volt, mint egy álomban. Itt van álmaim nője, aki eddig érintetlen volt. Halkan sóhajtva álltam meg egy pillanatra, hogy még is csak szokja milyen ez az érzés. A szemeibe veszve simogattam a combját. A másik kezemmel támaszkodtam mellette, oké, farkas, de még sem akarok ránehezedni. Ő nekem olyan, mint egy porcelánbaba. Ha nem tudnám, hogy csak két napja ismerem, azt hinném, szerelmes vagyok belé. De ez lehetetlen.
Ajkaim hamar elvándoroltak a nyakára és immáron lassan, de biztosan kezdtem el mozgatni csípőmet. Ha tudná, hogy eddig egyik lánnyal sem éreztem, amit most vele. Ezt az érintetlen érzés, ahogy Ő vele lehetek. Most már nem bánom, hogy megtettem. Finoman érintettem puha bőréhez a csók közben a nyelvem és megborzongtam tőle. Gerincemen végig futott tőle egy olyan érzés, amit még eddig senkinél nem éreztem. Mit tesz velem ez a lány?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 22, 2013 2:46 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next

Úgy gondoltam, hogy az első alkalomnál még nem szeretnék semmi ilyesmit. Vagyis hát tényleg féltem. Mert hát.. Na. Csak féltem. Mondjuk valószínűleg, ha ez korábban történik meg akkor az izgalmam is sokkal alacsonyabb és talán még érthetőbb is. Egyre jobban úgy éreztem, hogy hozzá képes egy csecsemő vagyok. Egy csecsemő, akinek mindent el kell magyarázni. Pedig már túl vagyok a második x-emen is. És mégis úgy félek, mint egy kisgyerek, amikor először teszi be a lábát az óvodába. Mondjuk utána már nagyon szívesen jár oda.. Azt hiszem a végeredmény velem is hasonló lesz.. Csak az első percekben még egy kis félelem van bennem. Tudom, hogy „jó kezekben” vagyok. Megbízom benne, de azt hiszem ez a fajta félelem valamilyen módon természetes.
Tudom.. – Nyögtem ki miközben szenvedélyesen faltam az ajkait, majd mikor megéreztem őt magamban kicsit felszisszentem. Nem mondhatom, hogy fájt.. Mert nem. Nagyobb fájdalom is ért már az életben, mint ez. Egyszerűen még új volt számomra..
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 21, 2013 9:10 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next
Elmosolyodtam, ahogy elpirult Adélaide. Oké, akkor ez még ráér. Mondjuk nem is vártam mást, mint, hogy nemet mond erre. Főleg, hogy az elején mennyire félt. Lehúztam az alsóm, de még semmit nem tettem csak finoman ránehezedtem. Láttam, hogy akarja, égett a szemében a vágy De én még is hezitáltam. Mit kéne tennem? Magamévá teszem, egyszerűen vagy most hagyom. De nem, kívánom. Nem vacillálhatok. De a vágyaimnak sem engedhetek. Egy gyengéd csók után felhelyeztem az óvszert és úgy néztem a lány szemeit. Ismét cirógatni kezdtem a combját Majd kezeimmel finoman a dereka alá nyúlva emeltem meg.
- Vigyázok rád. – suttogtam ajkaiba miközben szenvedélyes csókot leheltem ajkaira és gyengéden, a lehető leglassabban hatoltam belé. Valami fenomenális érzés volt még csak így is.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 21, 2013 8:58 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next

Nekem pontosan rá volt szükségem. Mikor a kezembe nyomta az óvszert egy kisebb rémület futott át a testemen.. Nem.. Erre még nem lennék képes. Egyszerűen most még nem akarom. Szeretném vele ezt az egészet, de ezt még kicsit későbbre halasztanám. Nagyot nyelve vesztem el a szemeiben. Nem akarom megbántani azzal, hogy nemet mondok, de nem bírnám megtenni. Félek, hogy megint beremegne a kezem és kezdhetnénk mindent elölről, mert teljesen bepánikolnék.
Nem válaszoltam, csak megráztam a fejemet, miközben minden egyes lágy csókját viszonoztam. Az ajakai.. Olyan csábítóak voltak. Puhák és édesek. Minden olyan vonzó benne, hogy az egyszerűen hihetetlen. A számomra meg végképp.. Soha nem éreztem még csak hasonló vonzalmat sem senki iránt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 21, 2013 8:40 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next
Finoman csókolgattam ajkait és simogattam a karját. Mivel ez az első alkalom így halkan szuszogva a tenyerébe adtam az óvszert. És összeszorítottam a kezeinket. Ne akarom, hogy mással próbáljon ki bármit, vagy valaki jobb. Mert nálam azért vannak ezerszer jobb férfiak. Akik talán már az első nap. Igen, a kádban, vagy a próbafülkébe meghúzták volna. De azok a férfiak ott is hagyták volna mikor bepánikolt.
- Szeretnéd megtanulni? – kérdeztem a fülébe suttogva. Nem erőltetem, de előbb-utóbb úgy is majd lesz olyan, hogy ő fogja csinálni. Bár kitudja. Mindent meg akarok neki tanítani, amit én valaha megtanultam. Lábai közé furakodva csókolgattam miközben vártam a választ. Ajkai édesen simultak össze az enyémekkel.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 21, 2013 8:32 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next

Jelen pillanatban nem ismertem magamra. Legalábbis nem ilyen téren. Hiszen az előbb még attól is szívrohamot készültem kapni, hogy a nadrágját kigomboljam. Most pedig úgy csinálok, mintha ez az egész természetes lenne. De nem zavar.. Tudom, hogy így kell lennie.
Mikor a szemembe nézett tudtam, hogy egyfajta megerősítésre vár. Semmi félelmet nem tükröződött az arcom jelen pillanatban. A szemei fényesen csillogtak és szinte elvarázsoltak. Csak úgy, mint az első pillanattól kezdve, amikor jobban megnéztem magamnak. Annyira gyönyörű barna szemei vannak.. Tekintete szinte a szívemig hatol..
Behunytam a szememet és csak halkan sóhajtoztam a simogatásától olyan jól esett.. Az egész testem bizsergett.. Most kezdtek el rájönni, hogy mit is hagytam ki.. Bár nem hiszem, hogy valaha is találtam volna olyan srácot, aki így érint meg ahogy ő. Ilyen finoman és figyelmesen. Törődik velem.. Hogy nekem erre mennyire szükségem volt.
Tudom. – Mondtam alsó ajkamba harapva. Legalábbis azt hangoztatták régebben, hogy az első alkalom eleinte kellemetlen.. De nem érdekel. Tudom, hogy az a kis fájdalom semmisé válik, majd pillanatok alatt. Most csak ő érdekel.. Semmi más, csak ő.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 21, 2013 7:50 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next
Nem hittem volna, hogy ilyen heves és szenvedélyes lesz. Közben finoman elhelyezkedtem rajta és finoman felhúztam a jobb combját és cirógatni kezdtem belső felét. Sóhajtva csókoltam meg újra és újra. Majd olyan megerősítés képp ismét a szemeibe néztem. Kezem finoman csúszott egyre lejjebb a testemmel együtt. Ujjaimmal belekapaszkodtam a lány bugyijának pántjaiba és elkezdtem róla lehúzni. Láttam már így, csupaszon. De egészen más így, hogy ő is ezt akarja, amit én. Az én alsómat viszont még nem vettem le. Hezitálva néztem rá, de finoman megcsókolgattam a hasa alját. Ujjaim viszont mát nőiességéhez közeledtek, finoman simogattam továbbra is. A legjobbat akarom neki nyújtani. Persze lehetne kicsit vadabb is, de így a jó, neki ez az első. Ilyenkor mindig gyengédnek kell lenni, hogy ne menjen el a kedve tőle.
- Ugye tudod, hogy picit fájni fog? – suttogtam ajakiba mikor felkúsztam hozzá. Majd elgondolkoztam, farkas és szűz. Első ilyen alkalom, ki van zárva, hogy szed bármiféle gyógyszert. Kicsit elhúzódva kihúztam az éjjeliszekrény fiókját és a pénztárcámból előkerestem egy kondomot. Még is csak jobb, ha védekezünk.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 21, 2013 7:37 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next

Tudtam, hogy ez az egész tökéletes lesz. Mert úgymond a tökéletes sráccal vagyok.. Egy tökéletes helyen. A közös lakásunkban. Ahova már ismertségünk első napján költöztünk. És a gyertyák.. Bárcsak el tudnám mondani, hogy mégis milyen érzés vált mindez ki belőlem, de fogalmam nincs. Annyi biztos, hogy jó. Egy kicsit még izgultam, hiszen azért mégis ez az első alkalom, de minden egyes csókjától egyre jobban lazultak el az izmaim. Nem akarok semmit elsietni és tudom, hogy ő sem. Bár belegondolva ez az egész olyan gyorsan történik, de egyáltalán nem érdekel. Akarom és ő is akarja ez az, ami most számít.
Mikor elfeküdt mellettem egy pillanatra azt hittem, hogy már megint elrontottam valamit, de nem. Tudom, hogy az akarja, hogy ellazuljak és ezt meg is fogom tenni. Érte.. Mert a közelében biztonságban érzem magam.. Mondjuk meg van bennem az az érzés, hogy nem vagyok több egy törékeny kis porcelánbabánál. De most azt hiszem.. Ez egyáltalán nem baj.
Akartam őt, minden egyes porcikámmal. Hogy vele is megértessem gyorsan birtokba vettem az ajkait.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 21, 2013 7:19 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next
Adélaide halk sóhajai perzselték az érzelmeimet. Istenem, ez a lány. Olyan, mint egy törékeny tündér. Minden apró falat, amiben megkóstolhatom a testét csak jobban hergelt. A lehető leggyengébben csókoltam meg mindkét mellét. Miért ilyen édes? Finoman húztam le a nadrágját és a sajátomat is ledobtam. Fölé hajolva néztem végig a testén. Falat bugyi, ami eltakarta előlem minden báját idegesített. De nem fog még lekerülni. Óvatosan ledőltem mellé az oldalamra fordulva és pici köröket kezdtem el a hasán rajzolgatni. Még mindig izgul és zavarban van, érzem a testén. Ha kell, akkor három órát fogom kényeztetni, nekem van időm. Közben bársonyos bőrét, ami mint a selyem csillogott a gyertyafényben, apró lehelet könnyű csókokkal halmoztam el. Megéri várni és kényeztetni, mint vadul egymásnak esni. Neki ez lesz az első, azt akarom, hogy a legjobb legyen. Hogy miért? Mert úgy érzem ez több, mint barátság, ez több mint bármi más, amit el tudtam volna képzelni az első napomon a találkozásunk során. Nem tudom még körbe írni sem mit érzek iránta. Ilyet még talán Camille iránt sem éreztem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 21, 2013 4:12 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next

Nem akartam gondolkozni semmin. Egyszerűen csak ki akartam üríteni a fejemet és átadni magamat a pillanatnak. Igen.. Semmit sem akartam ennél jobban. Most nem az a fontos, hogy mi volt pár perccel ezelőtt vagy, hogy csak két napja ismerjük egymást és, hogy mi lesz később. Csak az számít, hogy ő és én itt vagyunk. Nem is kell ennél nekem több. Alig ismerem, de valami hihetetlen sebességgel fúrta be magát a mellkasomba. A szívem felé. A viselkedésével, a természetével. Soha nem gondoltam volna, hogy én ezt megérdemlem..
Simogatásától az egész testemben furcsa bizsergés kezdett el terjengeni. Nem azt mondom, hogy rossz.. Mert egyáltalán nem. Sőt fantasztikus.
Nem sietett el semmit, de ez pont így volt jó. Hiszen nem fogok eltűnni innen fél perc múlva és ő sem. Csak szépen finoman.. Csókját hatalmas szenvedéllyel viszonoztam ebbe beleadva a jelenleg bennem kavarodó érzéseket. Mert kívántam, mint még soha senkit.
Kezeimmel a hátát kezdtem el cirógatni, miközben pár sóhaj bukott ki belőlem dekoltázsom csókolgatásától.. Jelen pillanatban úgy érzem, hogy ő az én mesebeli hercegem. Soha nem vágytam tündérmesére még hozzá hasonlóra sem. Viszont most úgy érzem, hogy épp most kapom meg. Egy srác, aki az idegesítő már-már taszító személyiségem ellenére is mellettem van. Nem mondom, hogy szeret, mert erről szerintem még szó sincs. Csak tudom, hogy ő is érzi ezt a különös vonzalmat, amit én.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 21, 2013 3:08 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next
Éreztem, ahogy a teste szépen lassan ellazul, persze még néha megrándultak az izmai, de ezt betudtam annak, hogy még sosem került ilyen helyzetbe. Mikor tenyeremmel bársonyosan puha kebleihez értem még az én gerincemen is végig futott egyfajta bizsergés. Fenséges volt hozzá érni. aztán elindult lefelé a kezem, óvatosan kigomboltam a nadrágját és immáron a hasát cirógattam, annak is azon részét, amit eddig a nadrág takart. A bugyi széle itt – ott beleütközött az ujjam, de csak mosolyogtam rajta. Mivel félt, nem fogom lerángatni róla a nadrágot. Visszacsúszva ajkait vettem birtokba. Egyik kezemmel támaszkodtam mellette a másikkal pedig elkezdtem feljebb és feljebb húzni a pólómat róla. Mikor megláttam gyönyörű melleit finoman csókolgatni kezdtem dekoltázsát és simogattam meg újra kebleit.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 21, 2013 2:59 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next

Tisztában voltam a dolgokkal. Tudtam, hogy mit akarok és meg is fogom tenni.. Mert szeretném. Igen, pont vele pont ennyi idő után. Ha elszáll a varázsa az egésznek ezután akkor hoppá így jártunk. Nem fogok túl sokáig keseregni. Hiszen tudom, hogy jelen pillanatban ez volt a legjobb döntés, amit hozhattam. Mert akarom és ő is ugyanúgy akarja. Azért még mindig volt bennem egy kisebb félelem, de leküzdöttem. Érte.. és értünk. Nem fogok belőle hülyét csinálni azzal, hogy kismilliószor leállítom. Annyira gyönyörű, ahogy a gyertyák megvilágítják a szobát. Teljesen romantikus és ő ezt miattam tette.. Hogy a kedvemben járjon.
Próbáltam aszerint cselekedni, amit mondott és ellazulni. Ami voltaképpen sikerült is, hiszen a simogatásától és a csókjaitól elég hamar sikerült ellazulnom. Azt akartam, hogy ő irányítson.. Én nem is igazán tudnék. Most még nem. Rá akarom bízni magamat ezzel is megmutatva neki, hogy megbízom benne.. Ha nem is teljesen, de valamennyire már igen.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 21, 2013 2:47 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next
Örültem, hogy látszólag jobban volt és mikor letette a csészét csak bámultam rá. Kisimítottam egy tincset a hajából és hallgattam a beszédét. Mire fel is fogtam, hogy mit akar meglepődtem, egy pillanatnyi időre nem is viszonoztam azt a tüzes csókot.
Hevesen túrtam a hajába és szorítottam magamhoz. Mikor sikeresen kigombolta a nadrágomat finoman eldőltem vele az ágyon és felülre kerülve csókoltam a nyakát. Nem hagyom, hogy pánikoljon.
- Csak lazulj el. – suttogtam a nyakába miközben a hasát simogattam és a nyakát csókoltam. Nem akartam elkapkodni semmit, így lassan de biztosan bújtattam a kezem a póló alá és kezem elindult formás mellei felé. Lehet azért pánikolt be, mert ő volt felül és félt, hogy valamit elront. Mondjuk ez ösztönös, nincs mit elrontani rajta.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 21, 2013 2:40 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next

Szerettem volna ezt az egészet.. Egyszerűen csak megijedtem attól, hogy mit is készülök tenni. De ő annyira figyelmes velem. Simogatta a hátamat én meg óvatosan kortyolgattam a teát, amit készített nekem. Gondoskodik rólam.. És már annyira a viselkedésem sem akasztja ki. Ezen mondjuk csodálkozom. De hát leginkább örülök neki.
Na, ha valami olyasmit vettél volna fel, akkor sikítva rohantam volna el az egyszer biztos. – Mondtam kuncogva, majd leraktam a bögrémet az éjjeliszekrényre és visszamásztam az ölébe, hogy szembe lehessek vele.
Sajnálom, hogy úgy kiakadtam.. De tényleg akarom. – Mondtam neki őszintén. Tényleg akartam és azt hiszem a tea is meghozta a hatását, mert sokkal nyugodtabb voltam. Hosszan és szenvedélyesen megcsókoltam miközben a kezemet végigcsúsztattam a felső testén és mikor a nadrágjához értem egy határozott mozdulattal kigomboltam a nadrágját.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Május 20, 2013 8:51 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next
Láttam, hogy ostromolja magát a történtek miatt. De nincs oka, tisztelem azt a nőt aki nem egyből a szexre vágyik. És ilyenkor mutatja meg önmagát. A félős kislányt, aki a flegma nőszemély mögött lakozik. Mikor hozzám bújt az ölembe húzva simogattam a hátát.
- Most ennyire ronda alsóm lenne, hogy így megijesztettelek vele? Gondolkodtam, hogy valami szexis bőrtangát húzok. De nem az én világom az. – próbáltam picit feldobni a hangulatát és vigyorogva megpusziltam a homlokát. Egészen jól nézet ki a pólómba. Azt hiszem neki jobban áll mint nekem.
Játssza a sérthetetlen nőt, miközben egy törékeny lélek. Persze lehet erős, mert farkas, de az emberi lélek törékenyebb, mint bármi más. Lassan cirógattam a hátát, ahogy itta a teát. Mondjuk még ilyen sem esett meg velem, hogy valaki ennyire féljen tőlem, vagy is attól, hogy velem legyen. De ezt ő nem tudja meg, mert nem engedem, hogy ez is kínozza. Sőt, ahogy látom eléggé gyötri magát ezek miatt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Május 20, 2013 8:43 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next

Ezt is elcsesztem, mint úgy az utóbbi két napban mindent. Kitalálhatom, hogy valamiért azért ő is a hibás.. De nem. Mindennek én vagyok az oka, minden szerencsétlenségnek. Minden egyes besértődésének én vagyok az oka, hiszen én voltam az, aki erre úgymond biztatta. A viselkedésemmel.. Teljesen el fogom riasztani magamtól. Azt pedig nagyon nem szeretném. Ahhoz túlságosan is fontos a számomra.
Próbált nyugtatni engem pedig voltaképpen a saját bénaságom miatt akadtam ki, mert szerencsétlen voltam, hogy még a nadrágjának a gombját se voltam képes kigombolni.. Ilyenkor azt kívánom, hogy bár minimum 5 méterrel a föld alatt lennék.
Jó érzés volt a felsőjében lenni. Az meg csak tetőzte a dolgokat, ahogyan viselkedett. Annyira figyelmes velem. Nem is kívánhatnék nála jobbat. Ahhoz képest, ahogy viselkedtem vele az első találkozásunkkor.. Nem ezt érdemlem. Én nem érdemlem meg, hogy szeressenek, mert egy bunkó hülye liba vagyok..
Egy bögrével a kezében tért vissza, amit a kezembe nyomott én pedig készséggel átvettem. Nem szóltam egy szót sem, csak odabújtam hozzá és óvatosan kortyolgatni kezdtem a még szinte forró teát.
Köszönöm. – Nyögtem ki végül. – Köszönöm, hogy ennyire törődsz velem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Május 20, 2013 8:08 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next
Hirtelen az ütötte meg a szemem, hogy remeg a keze. Ennyire zavarban lenne? Mikor felült és a hajába túrt tudtam jól, hogy ezt fogja mondani. Éreztem előre. Bólintva ráadtam a felsőmet és visszagomboltam a nadrágomat. Immáron nem lehet zavarba, maximum, ha a csupasz mellkasom még zavarhatja.
- Jól van. Nyugodj meg. – megfogtam az egyik kezét és a kézfejét simogattam. Felülve vele szembe voltam és a szemét néztem. Én is félnék. Kicsit mintha fiatalabb is lenne. Ekkora kihívás még nem volt előttem.
- Tudod mit? Várj itt. – felpattantam az ágyból és kimentem a szobából, egyenesen le a konyhába. Mivel féltés ideges, így főztem neki egy nyugtató teát. Még jó, hogy boszorkány gének vannak bennem. Tudom mi mire jó. Megfogva a bögréjét siettem vissza hozzá. Mikor bementem leültem mellé és óvatosan a kezébe adtam.
- Idd meg, és nyugodj meg. – suttogva néztem a szemeit.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Május 20, 2013 7:32 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next

Egyszerre voltam roppantul ideges és iszonyatosan zavarban. Tudom, hogy ez ilyenkor nem a legmegfelelőbb lelki állapot, de egyszerűen nem tudtam mit kezdeni ezzel az egésszel. Nem tudtam kezelni.. Ez kihatással volt a tevékenységemre is. A kezem annyira remegett, hogy nem is bírtam kigombolni a nadrágját.. Ő olyan könnyen kigombolta a melltartómat, hogy a zavarom csak még jobban nőtt.. Csak én lehetek ilyen szerencsétlen. Úgy izgulok, mintha egy villám készülne belém csapni és kíváncsi vagyok arra milyen érzés, de abba bele is halnék szóval az lenne az utolsó dolog, amit éreznék. A lényeg, hogy iszonyatosan izgulok és még ez is azok az érzések közé tartozott, amiket eddig olyan sokszor volt szerencsém megtapasztalni.
Inkább lemásztam róla és beletúrtam a hajamba.. – Azt hiszem félek. – Néztem rá nagyot nyelve. Oké.. Az előbb természetesen ennek pont az előzőjéről adtam tanúbizonyosságot, de akkor is.. A velem egykorú nők többségének ez már egyáltalán nem okoz gondot.. Én meg itt szerencsétlenkedek és ennek tetejében még zavarba is jövök. Ha már a bunkósságommal nem is, de ezzel biztos, hogy el fogom üldözni magamtól.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Május 20, 2013 3:27 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next
Meglepett, hogy ilyen hamar változott az álláspontja, bár már megszoktam. Egyszer azt akarja, maradjak távol tőle, de ha mással beszélek, előbújik belőle az anyatigris és magához vonzva kisajátít. Ennek persze örülök. Csak még meg kell szoknom.
- Rendben. – mondtam halkan miközben a kezeim végre megtalálták melltartója csatját. Egy egyszerű mozdulattál szét is nyitottam. Míg ajkaimat lefoglalta addig kezei végig a nadrágommal bajlódott. Látszik, hogy nem igen szedett le senkiről sem nadrágot. Megfogtam a kezét és a szemeibe néztem.
- Ugyan úgy működik, mint a lányoké. Megfogod és simán kigombolod. – mutattam meg neki, hogy is működik. Nem oktatásként, csak a jövőben még is csak könnyebb, ha valaki elmagyarázza neki. Én sem tudtam főleg nem melltartót kicsatolni. Emlékszem, hányszor mutatta el a legelső lány. Igen, én is egy lánytól tanultam meg, hogy mit is kell ilyenkor csinálni, és főleg, hogy, hogy. Azt akarom, hogy jó legyen neki.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Május 20, 2013 3:09 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next

Annyira hirtelen cselekedtem, hogy még magamnak is nehezemre esett felfogni, hogy mit csinálok. Vagyis éppenséggel, hogy mit fogunk csinálni.. Nem bánom egyáltalán nem. És tudom, hogy nem is fogom megbánni, mert jelen pillanatban helyesnek érzem és a múlton nem szokásom rágódni. Azt meghagyom másoknak. Én nem olyan vagyok, aki nagyon leragadna a múltjánál. Oké, hogy még mindig a testvérem halálát akarom megbosszulni, ami már rég a múlt, de érzelmileg nem. Akkor megígértem magamnak, hogy az a liba még meg fog bűnhődni érte. Nem értem miért pont a bátyámat kellett megölnie. Megölhetett volna engem is. Bár én minimum megharaptam volna, hogy tudja kivel kezdett. De a testvérem a teljes ellentétem volt. Minden, ami jó. Mégis ő volt, az aki végül meghalt. Nem felejtek olyan könnyen, de nem is ragadok le a múltban. Mert a bosszúm a jelent és a jövőt jelenti a számomra. Pont mit ahogy most Neal. Ő is a jelenem egy kis darabkája, hogy a jövőmben is jelen lesz-e? Azt már csak rajtunk múlik.
Tudom.. De ezt akarom. – Jelentettem ki, s kezeimmel végigsimítottam a mellkasánál, majd a nadrágjának a gombjával kezdtem el szórakozni miközben folyamatosan csókoltam ajkait.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Május 20, 2013 2:09 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next
Amint észleltem Adeliade is elgondolkodott, lemertem volna fogadni, hogy neki is ezen jár a kis buksija. Hogy meddig is fog tartani ez közöttünk. Lehet az első szexig vagy pár nap és már nem fog érdekelni, hogy elsétál mellettem. A haját és vállát simogattam, mikor hatalmas sóhaj szakadt fel belőle. Attól féltem, hogy ennyi volt. Ám ekkor megváltozott minden.
Felmászott az arcomhoz és hevesen csókolni kezdett aztán elkezdte leszedni a felsőmet. Most még is..? Egy ideig harcoltam magamban, hogy nem. Nem tehetem ezt vele. De megtörtem kibújtam a pólómból és magamhoz húzva csókoltam újra és újra ajkait. Aztán megint visszatért a rossz érzés.
- Nem akarom siettetni. – suttogtam halkan miközben a csípőjét szorítottam. Akarom őt, de nem így. Két nap ismeretség után egy vadidegen érzésre bízva azt akarja, hogy én legyek számára az első? Még is mi ez a hatalmas változás? Megsimogattam az arcát és megpusziltam az orrát. Tudom, jól hogy fél, látom, hogy zavarban van még mindig. Még is ezt akarja. Nem tudom meddig fogok uralkodni magamon.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Május 20, 2013 1:47 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next

Nem tudom, hogy mi lesz velünk a jövőben, de egyenlőre most nem is tudok arra gondolni. Csak az jár a fejemben, hogy milyen jó érzés őt ilyen közel érezni magamhoz. És még.. Az is bennem van, hogy akarom őt.. Csak félek. Félek attól, hogy ezután eltűnik közöttünk a varázs és, majd úgy csinálnunk, mintha semmi nem történt volna az ég világon sem. Én pedig azt nem akarom.. Rettegek ettől. Csak remélni tudom, hogy ez hosszabb ideig fog tartani, mint amilyennek első látásra tűnik.. Mert hát semmi kedvem egy pár napos kalandhoz.
Nagyon sóhajtottam, mert tudtam, hogy most már nem leszek képes visszafogni magam. Mindketten akarjuk a másikat.. Egy próbát azt hiszem megér. Felé másztam, majd szenvedélyesen kezdtem el falni az ajkait, miközben a felsőjét próbáltam lefejtegetni róla.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Május 20, 2013 1:30 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next
Azért örülök neki, hogy ő is így gondolta. Az indíttatás, amivel kezdtünk, maximum egy heves szexet néztem volna ki a mosdóban. Nem valami összebújós romantikázást. Mikor hozzám bújt úgy éreztem valami megváltozik bennem. Mintha elgyengülnék. Ahogy a mellkasomra feküdt nagyot nyelve cirógattam a vállát. Ez nem tetszik nekem. Vagy engem, vagy őt varázsolták el. Ép ésszel fel nem fogható az, ami történik köztünk.
A plafont bámulva simogattam továbbra is. Teljesen össze vagyok zavarodva. Akarom őt, de valami azt súgja, hogy baj lesz ebből. Nem szabadna az egyességre kéne koncentrálni, de nem megy. Őt akarom, Őt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Május 20, 2013 1:18 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next

Annyira hihetetlen, hogy ezt miattam csinálja.. Hogy engem akar boldoggá tenni, hogy fontos vagyok a számára.. Ilyesmiben nem igazán volt részem és most is úgy érzem, hogy ez az egész egy álom és nemsokára felébredek belőle.. De amíg lehet addig szeretném kiélvezni, hiszen annyira jó közel érezni magamhoz. Hogy mit érzek iránta és, hogy mi ez az egész köztünk? Nem tudom, de jól esik és jelenleg a többi nem is érdekel.
Nem.. Meg sem fordult a fejemben, hogy azok után még ilyen.. Kedves leszel velem. – Mondtam kuncogva. Nem hiszem, hogy valaha is el fogom felejteni, ahogy találkoztunk. Sokkal jobb volt így, mintha valami lapos dolog lett volna.
Volt valami, amit még soha nem volt alkalmam kipróbálni.. Főleg, amikor ilyen érzések kavarogtak bennem.. Sóhajtottam egyet, majd szorosan mellébújtam és a fejemet a mellkasára hajtottam. Vele olyan más, még összebújni is. Talán az érzéseim miatt.. Nem tudom. Semmit nem tudok, ami vele kapcsolatos. Minden olyan … zavaros.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Május 20, 2013 12:13 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next
Csak megráztam a fejem, mindig ellent kell mondania. Sosem értettem azokat a lányokat, akik nem tartják magukat szépnek, főleg ha azok. Nem kell a tökéletesre gyúrni. Valakinek úgy is ő a tökéletes. Mikor ajkai ajkaimhoz értek elmosolyodtam. Magamhoz húzva viszonoztam édes csókját.
- Neked mindent. – néztem rá és nevettem. Mikor láttam az értetlen arcát megsimogattam.
- Te hitted volna, hogy ez lesz abból a cirkuszból? - cirógattam meg az arcát. Nem tudok betelni az érintésével. Felsóhajtva dőltem hátra. Lehet, hogy ő tudja, de én viszont nem tudom mi is az ami köztünk van. Mi ez a megmagyarázhatatlan érzelem. szinte hozzá láncol az érzés. Teljesen megbolondulok, ha rá gondolok, nem tudok semmire sem koncentrálni. Ha megmozdul, a pillantásom egyből oda vándorol. Nem tudom magam kontrollálni a közelében.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next
Vissza az elejére Go down
 

Adélaide és Neal lakása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
13 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next

 Similar topics

-
» Adélaide Y. Betranche
» Neal Davis
» Eva lakása
» Adelaide Kane
» Adélaide Yvonne Betranche

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Mystic Falls-i lakások-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •