Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Rebekah Mikaelson - The Girl, Who Loved Too Esily

Adminisztrátor
Rising of the Mortals
Tartózkodási hely :
Egy lépéssel mindig előtted



A poszt írója Rising of the Mortals
Elküldésének ideje Kedd Május 28, 2013 10:13 pm
Ugrás egy másik oldalra

Sajnáljuk...
diaries frpg
Nos, most nagyon nehezen jutok szóhoz, hiszen ez a karakterlap minden adminból és moderátorból más és más érzelmeket váltott ki. Az előtörténetben azt hiszem, egyikünk sem talált buktatót, vagy ha mégis, hát az olyan apróság volt, hogy mostanra el is felejtettem. Rolling Eyes Ami viszont szemet szúrt, hogy nagyon rövid jellemzést kaptunk a karakter belső lelki világáról. Az nagyon tetszett, ahogy kezdted, miszerint jó és rossz. És azt hiszem, hogy kétség sem fér ahhoz, miszerint ha ezt bővebben kifejted, valamint az előtörténeted kitöltése előtt néhány dolognak utánanézel, vagy utánakérdezel nálam, lehettél volna a befutó. Damon sosem feküdt le Rebekah-val, hiszen nem nyílt rá lehetőségük.
Nos, mindenesetre köszönjük a fáradalmaidat, reméljük hogy ez az apró kis kudarc nem vette el a kedved. Wink Más bőrben visszavárunk! Wink
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Május 26, 2013 5:52 pm
Ugrás egy másik oldalra

Rebekah Esther Mikaelson
⋆ Laugh at the girl who loved too easily ⋆

Információk
because we are different
Teljes neved: Rebekah Esther Mikaelson

Születési idő; hely: 996. október 15., a mai Mystic Falls területe

Kor: ezer valahány... ennyi idő után ki számolja?!

Faj: Vámpír, az Ősik közül

Play By: Claire Holt

Érdeklődési kör:
  • Szeretem:
    - a vért,
    - szeretnék ember lenni,
    - szeretném megszeretni a gógyírt,
    - szeretnék egy igaz szerelmet,
    - gyerekeket,
    - megöregedni.

  • Nem szeretem:
    - ha átvernek,
    - ha gyengének néznek,
    - a fehér tölgyből készült karót - bárcsak elpusztítaná valaki!

    Becenév: Bekah, Sexy Bex, Klaus-Barbie

  • Amit a külső takar...


    Belső:
    Röviden: két énem van, egy jobb és egy rosszabb. A rosszabb énem az ellenségeim láthatják, olyankor senkit nem kímélek, hajlandó vagyok mindenkit hátba támadni.
    A jobb énemet csak néhány ember láthatja, akik igazán fontosak nekem. Olyankor annyira nem vagyok gonosz és néha-néha megesik a szívem valakin.
    A családom pedig mindenek felett áll számomra.

    Külső:
    Hosszú, szőke hajam van, amit legtöbbször kiengedve hordok,
    sminkelni ugyan szoktam magam, de anélkül is teljesen meg vagyok elégedve a külsőmmel. Vékony vagyok, ember koromban sem voltam elhízva sosem, ami most hasznomra válik.




    Életem története

    Boldog voltam emberként és ezt a boldogságot próbálom visszaszerezni, mióta átváltoztam vámpírrá. Az élet akkor egyszerű volt, legalábbis utólag visszagondolva az volt. Mindenen megvolt, amire csak szükségem lehetett, család, hírnév, barátok. Az élet akkor követett el ellenem egy összeesküvést, mikor a vérfarkasok megölték az öcsémet, Henryt. Minden akkor vált bonyolulttá.
    Apám és anyám nem nézték tétlenül, hogy védetlenek vagyunk. Az ösztöneikre hallgattak, amelyek azt súgták, meg kell védeniük minket, a gyermekeiket. Sikerült. Most, ezer évvel később is élek és virulok, ahogy majdnem mindenki más a családomból. Majdnem, hisz anyám és apám halott. Apámmal Klaus saját kezűleg végzett, mint ahogy utóbb kiderült anyámmal is, bár őt nehezebb volt eltennie láb alól. 1000 évvel később visszatért, hogy megöljön minket, a szörnyetegeket, akiket kreált, akik nem mellesleg a gyermekei. Na de kezdjük a történetem elején, hisz ha össze-vissza ugrálok, évszázadokat kihagyva sosem fogsz igazán megismerni és ez amúgy is bonyolult az én esetemben.
    Tatia borba kevert vére által változtam át a fiú testvéreimmel és az apámmal együtt. Az anyám volt a boszorkány, aki elvégezte rajtunk a varázslatot, így ő nem vált halhatatlanná, közönséges boszorkány maradt. Na jó, ő az Ősi boszorkány, szóval mégis eltér az átlagtól. Apám szúrt le, mikor a halálra került a sor az átváltozás folyamatában.
    Akkor még akartam vámpír lenni. Vonzott ez az egész természetfeletti dolog. Különlegesnek és elérhetetlennek éreztem magam, de 1000 év rengeteg idő, még akkor is, ha az életem felét koporsóba zárva töltöttem egy tőrrel a mellkasomban. Az átváltozást úgy fejeztem be, hogy egy falubéli vérét vettem magamhoz, hogy pontosítsak, megöltem.
    1920-ban beleszerettem Stefan Salvatore-be és ez a szerelem megváltoztatta az életemet. Nem tagadom, azóta is szeretem, de Damon Salvatore iránt is érzek valamit. A szex a grillben egészen megváltoztatta a véleményemet róla. Ő is törődik az érzelmeivel, akárcsak én, és ő is próbálja elrejteni őket, akárcsak én.
    De most ember akarok lenni. Ez minden vágyam.



    Célok a városban


    Mystic Falls... itt születtem és egy idő után mindig visszatérünk a családommal. Talán a szívünk húz vissza, talán a sors.. Nem tudjuk. Most először érkeztem úgy a városba, hogy tudtam, mit akarok: Stefan Salvatorét. Azonban azóta eltelt jó pár hónap és már módosult a kiszemelt személy Matt Donovan-re és lett még egy célom: megszerezni a gyógyírt és emberré válni.





    K.

    - tizenx - Másfél. - Not yet.
    Vissza az elejére Go down
     

    Rebekah Mikaelson - The Girl, Who Loved Too Esily

    Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
    1 / 1 oldal

     Similar topics

    -
    » Rebekah Mikaelson
    » Rebekah Mikaelson
    » Rebekah Mikaelson
    » REBEKAH MIKAELSON - THE VAMPIRE BARBIE
    » Rebekah Mikaelson

    Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
    rising of the mortals :: Archivált lapok-


    Új posztok
    tekintsd meg
    Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
    Laurel O. Delgado
    Szer. Május 29, 2019 1:28 am
    Katherine Pierce
    Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
    Amren Monroe
    Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
    Lucille Éamon Vodova
    Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
    Katherine Pierce
    Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
    Shiraz Watson
    Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
    Aingeal Hearn

    • ROTM FRPG •