Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Júl. 07, 2013 7:31 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
Egy halvány mosoly jelent meg az arcán, ahogy megszorítottam a kezét. Nem szakított félbe, türelmesen hallgatta végig mit is mondok.
- Még nem volt rá lehetőségem, de elhiheted, hogy már sokszor elképzeltem hogy is fogom szétverni a szép kis arcocskáját. - Sóhajtottam fel halkan, és felkaptam a fejemet arra, hogy belebotlott.
- Kár... kíváncsi lettem volna, hogy mit tettél volna vele. - Vontam meg vállamat, enyhén felvonva a szemöldökömet. Kétlem mondjuk, hogy összefutnék azzal a nővel csak úgy. Elképzelhető, hogy keresnem kell. Nem fogom hagyni, hogy ezt tette velem, csak mert bizonyíték nélkül kitalálta, hogy én öltem meg az egyik barátját.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Júl. 17, 2013 9:38 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
- Csajbunyó? - vontam fel a szemöldökömet vigyorogva. A gondolat is tetszett mert nem mindennapi látvány, hogy két nő egymásnak ugrik. Illetve talán mégis, csak jó helyen kell lenni ahhoz, de nem járok naphosszat nightclub-okba, hogy láthassak ilyen viaskodásokat.
- Remélem, hogy kellőképpen felkészültél egy találkozásra vele. Bár most gondolom hiába mondanám, hogy felejtsd el a találkozást, mert nem engedlek a közelébe, ha már egyszer úgy elbánt veled. - húztam el számat egy kellemetlen mosoly kíséretében. Nyilván nem érdekli a véleményem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Júl. 21, 2013 7:41 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
- Miért sejtem, hogy ez neked tetszene? - Vontam össze szemöldökömet, de aztán elmosolyodtam. Végül is csak férfi... és nekik szórakoztató ha láthatnak két csajt összeverekedni.
- Pedig még nem fogok rohanni hozzá, hogy szembe állhassak vele. Sokszorosan fogja visszakapni azt amit én kaptam tőle, és lesből fogok rá támadni, úgy hogy ne számítson rá! - Mondtam határozottan, hogy mire is gondoltam. Persze, hogy nem fogom annyiban hagyni, de még egyelőre nem jött el az én időm, pontosan kell időzítenem ezt.
- Szóval még egy ideig ne is engedj a közelébe! - Vontam meg vállamat elvigyorodva.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Júl. 26, 2013 1:00 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
- Drágám, nincs jobb, mint két hajtépő csajt bámulni. Igaz, általában annak a függvénye, hogy mi miatt tépik épp egymást. - kacsintottam rá úgy, mint egy ravasz vadász, miközben beléptem a hálóba.
- Szeretem, ha egy nő határozott. De biztos vagy te abban, hogy nem lesz bajod belőle? Az a nő túl idős.. túlontúl. Igaz, meglátszani nem látszik. - sóhajtottam és zsebre vágtam ujjaimat.
- Vagy te nem így gondolod? - léptem oda elé végül, és félrebillentettem a fejem. - Ennek a szép arcnak nem eshet baja.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Júl. 27, 2013 4:33 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
Követtem ahogy a hálóba lépett, és közben hallgattam amit mondott, de inkább nem mondtam semmit egyelőre. Csak akkor szólaltam meg mikor szembe fordult velem. - Biztos vagyok benne. Akkor lehet, hogy felkészületlenül ért a támadása, de most nem lesz olyan egyszerű dolga. Igen idős, ezt azért megéreztem... de rajtam se látszik, hogy mennyi boszorkány erővel rendelkezek, és mégis erős vagyok... - Vontam fel szemöldökömet felsóhajtva. Végül is több boszorkány erejét is birtoklom, csak nem lesz olyan nehéz dolgom azzal a csajjal.
- Nem fog baja esni ennek a szép arcnak, biztosíthatlak erről! - Mosolyodtam el.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 02, 2013 2:23 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
- Talpraesett boszorkány vagy. Egy talpraesett hátvéddel. - kacsintottam rá vigyorogva, egyenesen kihúzva magam, hogy lássa, kire is értem mindezt. Mert ha én ott vagyok valaki mellett, nem olyan könnyű elbánni velem.
- Jó tervezgetést. - vigyorogtam még mindig, majd végigvetettem magam a kényelmes ágyon, és egy sóhajjal jeleztem, hogy máris otthon érzem magam.
- Milyen békés itt... van tető a fejem fölött... midnenki ilyen jó életet kíván magának. - vált ravasszá a tekintetem. - És itt vagy te... egy gyönyörű nő. - sóhajtottam fel.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 02, 2013 11:05 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
- Ohh szóval te lennél az én talpraesett hátvédem? - Vigyorodtam el oldalra billentve fejemet.
Elég gyorsan otthon érezte magát, mert végigvetette magát az ágyamon, és kényelembe helyezte magát. Végül is én engedtem neki, hogy itt lakjon szóval nyugodtan érezheti magát otthon.
- Hát nem a legjobb hely ez, de a pokolnál mégis csak jobb, nem? - Mosolyogtam és ledobtam magam az ágyra mellé. Következő mondatára nem szóltam semmit, inkább csak halkan felkuncogtam, és a plafont kezdtem bámulni. Jól esett, szerettem mikor ilyeneket mondott nekem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 09, 2013 12:43 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
- Ez olyan, mint a foci. Mindig jobb, ha van egy hátvég mögötted, mintsem hogy aztán szétrúgják a fenekedet. Ezért a hátsóért extrán kár lenne. - vigyorogtam, ahogy végigsimítottam a domborulaton Lamia testén, egy pimasz kis fénnyel tekintetemben. Pontosam ismert már engem. Annak ellenére is, hogy mikor kihozott a pokolból, nem éppen akart nekem engedni. De aztán csak befűztem. Az én életemben nem akadt még olyan nő, akit nem fűztem volna be.
Mellém feküdt, a mennyezetet bámulva. - Mázli, hogy nem vagy egy pirulós fajta. Az néha elveszi az ember kedvét.. mert mindig látszik, mikor veszünk le titeket a lábatokról. És ha előre tudjuk, hol marad a kis tiltakozás? - simítottam végig nyakán.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 11, 2013 10:53 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
- Véded a hátsóm épségét, ez igazán kedves tőled! - Mosolyodtam el, de amint megláttam a pimasz fényt a szemeiben, mosolyom kiszélesedett egy vigyorrá.
- Hát én nem sűrűn pirulok el, de viszont nem is lehet könnyen levenni a lábamról! - Sóhajtottam fel halkan, és szemeibe néztem, ahogy végigsimított nyakamon. Rég volt az már mikor egy férfi levett volna a lábamról, mármint pár bóktól nem dobok egy hátast. Persze szerettem a bókokat, mert melyik nő ne szeretné ha egy férfi szép szavakkal dicséri? Nincs olyan, ez biztosra mondhatom.
Hayden pedig értett a bókoláshoz, gondolom nem egy nőt késztetett arra, hogy elpiruljon. - Akkor hányszor vette már el kedved? A legtöbb nő már ilyenkor rég elpirult volna a helyemben. - Vigyorogtam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 16, 2013 10:19 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
- De te.. nem vagy olyan, mint a többi nő. Eddig csak egyszer ismertem ilyet előtted. - vigyorodtam el. - Igaz, őt.. a pirulásával együtt is bírtam. - kacsintottam Lamia-ra kis pajzánsággal, hisz szemmel láthatóan ő nem bánta kettőnk játékát.
- Igaz, az még mindig érdekelne, hogy mikor változott a szimpátiád irányomba. Mikor kiszabadítottál a pokolból, mindennél jobban gyűlöltél engem. És most? - vontam fel kérdőn a szemem. Vártam, hogy mi sül ki ebből. Hátha nem hajít ki innen. Akkor nem lenne esélyem most egy jót.. aludni.?!
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 19, 2013 10:35 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
- Ohh ezzel most újat mondtál... eddig teljesen abban a hitben éltem, hogy olyan vagyok mint a legtöbb nő ezen a földön! - Vigyorodtam el. Hát igen, mondhatni még egy férfi se mondta ezt nekem, és én sem gondoltam, hogy különböznék a nők nagy részétől. De ezek szerint igen csak rosszul gondoltam. - Akkor az a lány kivétel volt. - Mosolyodtam el halványan.
Következő kérdésén kicsit el kellett gondolkoznom, mert igazából nem nagyon tudtam hogy mikor is változott meg a véleményem róla. - Mondhatni most már nem gyűlöllek... sőt megkedveltelek. Máskülönben már rég kidobtalak volna a lakásomból! - Jelent meg egy széles vigyor az arcomon.
- De úgy hiszem, hogy te se bírtál annyira mikor megjelentem a pokolba nálad! - Vontam fel szemöldökömet, de a vigyor még ott volt arcomon ennek ellenére.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 22, 2013 9:45 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
- Ez teljes tévedés, gyönyörűm. Nincs olyan, hogy én nem bírok egy nőt. - vigyorogtam rá, és tréfásan felemeltem a mutatóujjamat, hogy ezzel figyelmeztessem erre a tévedésére. Ha úgy nézzük, nem tudnám megmondani, volt-e valaha nő, akit én elutasítottam. Biztosan volt, de nálam egyrészt nincs korhatár - jó, nem kezdek hatvan éves nőkkel -, másrészt mindenkinek jár egy éjszakányi boldogság. Örök mottó, mindenki élhetne vele.
- Vagy úgy tűnt? - biggyesztettem le az ajkaimat. - Én már a pokolban is rendkívül kedveltelek. Nem tűnt fel? - csaptam a fenekére mókázva.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 01, 2013 10:03 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
- Igen úgy tűnt. Elsőre legalábbis... - Mondtam először elég komolyan, de aztán egy kisebb fajta mosoly jelent meg az arcomon, amint mondandóm végére értem. Fogadjunk hogy annyira nem kedvelt volna, ha nem hozom ki egyhamar a pokolból. Először húzni akartam az időt, hiszen előtte nem hoztam még ki senkit a pokolból. Mi lett volna ha félresikerül valami? Mondjuk felesleges ilyenen gondolkozni, mert minden a legnagyobb rendben történt, legalábbis nekem úgy tűnt, hogy nem hibáztam...
- Nem dehogy! - Nevettem fel halkan. - Bár... te melyik nőt nem kedveled?! - Vigyorogtam közelebb húzódva hozzá.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Szept. 05, 2013 8:53 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
Közelebb húzódott hozzám, ennek kapcsán nagyobb felületen tudtam őt megérinteni, és nem voltam rest kihasználni ezt a lehetőséget. Kezem szőke hajára siklott, azt kezdtem simogatni, míg szememmel arcát fürkésztem, és összeszűkült szemekkel, mosolyogva néztem mosolyra húzódó ajkait.
- Melyik nőt nem? - gondolkodtam el. - azokat eléggé nem csípem, akik a saját nemükhöz vonzódnak. - vigyorodtam el, majd hajába túrva rántottam magamhoz hirtelenjében, hogy szenvedéllyel kezdjem csókolni ajkait. Talán nem is lehetetlen ennyire kívánni valakit.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 15, 2013 3:42 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
Ahogy közelebb húzódtam hozzá, keze hajamat kezdte simogatni, és úgy kezdte fürkészni arcomat, mire mosolyom még jobban kiszélesedett, de nem mondtam semmit.
- Akkor mégis vannak kivételek - Állapítottam meg mosolyogva. Már szinte meg sem leptek következő mozdulatai, de ez persze nem azt jelenti, hogy bántam volna ezt a lépését. Hajamba túrt, és már rántott is közel magához. Amint ajkaink összeértek, szenvedéllyel telve kezdte el csókolni ajkaimat, és én pedig viszonoztam neki ezt ugyanolyan szenvedéllyel miközben kezem végigsimított mellkasán.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Szept. 21, 2013 9:29 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
- Kivételek mindig, mindenben vannak. - suttogtam még ajkaira, majd gyengéden folytattam tovább azt, amibe az imént belekezdtem. Csak csókoltam és csókoltam... szinte felfaltam úgy, ahogy csak tudtam. Mert ez a nő is jelentett nekem valamit.. talán az életet. Mert ő adta nekem vissza. Tudom, hogy nem kedvelt engem, de ezek szerint fordult a kocka, és csíp engem. Vagy valami olyasmi.
- Ha nem állítasz le, sajnálom, de kénytelen leszek leteperni téged. - cirógattam végig karját, majd nyakát.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Okt. 14, 2013 10:18 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

- Ebben viszont igazad lehet! - Vigyorodtam el közel ajkaihoz, és tovább csókolta ajkaimat gyengéden. Nem tagadom, hogy élveztem ezt az egészet, mert azóta nem mondhatom el azt, hogy unalmas lenne az életem mióta kihoztam őt a pokolból. És még meg is kedveltem, vagyis valami hasonló dolgot érzek! Ezért is szeretném ezt a helyzetet kiélvezni amennyire csak lehetett...
- Akkor viszont így jártam, mert nem akartalak leállítani! - Sóhajtottam fel halkan felnevetve, ahogy nyakamat kezdte el cirógatni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Okt. 27, 2013 9:35 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
- Akkor nincs más lehetőséged, mint sodródni az árral, szépségem. - suttogtam vigyorogva, ekkor már a csípőjén járatva ujjaimat, majd gyengéden hajoltam le, és ajkaimmal kezdtem mellkasát kényeztetni, felnyúlva kezeimmel szétgombolva a felsőjét.
- Amúgy is régen találkoztam már ezzel a csodálatos testtel. - súgtam halkan, szinte letépve róla a felsőjét.  
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Dec. 10, 2013 10:47 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
- Eddig sem tettem mást... - Jelent meg egy széles vigyor az arcomon. Ez tényleg így volt. Ha a józan eszemre hallgattam volna, biztos nem itt tartanánk, amit igen csak bánnék, hogy megmondjam az őszintét.
Nem sokáig tudtam gondolkodni, mivel Hayden ajkai bejárták mellkasomat, és szépen lassan elkezdte rólam levenni felsőmet. - Csak azt ne mond, hogy hiányzott! - Kuncogtam fel halkan. Nem nagyon boldogult a felsőm gombjaival, így szinte már türelmetlenül tépte le rólam a felsőt. Én sem tétlenkedtem, és elkezdtem kigombolni ingét, és én nagyobb sikerrel jártam mint, ő mivel elég hamar sikerült megszabadítanom tőle, anélkül hogy eltéptem volna. Odahúztam magamhoz, és gyengéden végigcsókoltam nyakát, majd átvándoroltam ajkaira egy idő után.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jan. 03, 2014 9:39 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
Elszakadtam a szájától, miután szinte már teljesen eggyé váltam vele, hiszen nem voltam az "ajtóstul rontok a házba" típus.. legalábbis NEM mindig. De nincs olyan nő, aki engem könnyen kiismer, és valószínűleg pár hónap inem is elég hozzá.
- Van egy álmom... kedvesem. - cirógattam végig pírborította arcát. - Nekem, akinek világ életében csak a nők és a pénz jelentett valamit, most álmodozom... de magam sem tudom, hogy ki lenne a megfelelő arra a célra, amit én akarok... mert nem akarom, hogy... boldogtalan legyen az, aki mellémáll. És képes velem leélni egy életet. - leheltem könnyed csókot az ajkára. Nyilván nem értett semmit. Én se magamat. De mióta ebben a városban széttépnek a nők, nem ismerek magamra.    
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Jan. 28, 2014 9:10 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
Lezárt játék.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
Vissza az elejére Go down
 

Lamia lakása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

 Similar topics

-
» Leah lakása
» Lamia élete &&
» Leo lakása
» Dex lakása
» Eva lakása

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •