Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Christopher villája

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 21, 2013 11:33 pm
Ugrás egy másik oldalra
Smile


Christopher villája Xinwo13528809048708



A hozzászólást Christopher Thorne összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Aug. 22, 2013 10:31 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 22, 2013 12:31 am
Ugrás egy másik oldalra

Chelsea


/ Folytatás az erdős rész után /

Chelsea azt szerette volna, ha valami más helyen beszéljük meg azt, amit már egy évszázada kellett volna megtenni. Sebaj, most már itt van, itt vagyunk, bármi is lesz nem hagyom, hogy megint elmenjen! Gyorsan végiggondoltam a legalkalmasabb helyszíneket, majd végül döntöttem és megkértem Chelsea-t, hogy kövessen. Az otthonom felé vettem az irányt, nem siettem, most már nem volt rá okom! Azt akartam, hogy minél tovább itt lehessen velem, ha esetleg az a terve, hogy megint elmegy. Útközben néha oldalra pillantottam és próbáltam minél jobban az emlékeimbe vésni gyönyörű arcát, tengerkék szemeit, szőke haját.
Hosszas séta után megérkeztünk az otthonom kapujához. Lényegében egy igen méretes villáról van szó, bár azért vigyáztam, mivel így is elég feltűnő a méreteivel. A magas kovácsoltvas kaput egy laza mozdulattal átugrottam és pár pillanat múlva már nyitottam is Chelseanek az ajtót.
-Érezd magad otthon!- mondtam egy félmosollyal miközben éppen beléptünk az előtérbe.
Egy pillanat erejéig lesuhantam a pincébe, majd egy pillanat múlva egy igen régi borral a kezemben tértem vissza.
-Az 1700-as évek végéről való. Egy hajótörés után találtam egy ládát, abban volt, de csak ez az egy. Azóta őrizgetem, de azt hiszem ez egy jó alkalom a felbontására! - merültem el gondolataimban, majd kitöltöttem a bort és leültettem Chelsea-t a nappaliban!
-Szóval, mi történt veled az elmúlt 100 évben?-kérdeztem...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 25, 2013 7:31 pm
Ugrás egy másik oldalra

Christopher & Chelsea

Kicsit ideges voltam, hogy pont ide kellett elsétálni, de tudtam, hogy Christopher képtelen volna bántani, szóval egy kis idő után sikerült megnyugtatnom magam.
- Igazán szép ez a ház!- jegyzem meg és próbálom nem nyitott állal elmondani ezt a rövid kis mondatot. Nagyon meglepődtem, hogy milyen kis lakhelye van... persze tudtam, hogy Christophernek vannak bizonyos elvárásai egy lakással kapcsolatban, de nem tettem volna egy ilyen kifinomult házra a voksomat, miszerint, hogy ez az Ő stílusa volna.
- Köszönöm!- átveszem az italt, miközben figyelmesen hallgatom az információt a borról, de valahogy most nem nagyon köt le. Sokkal inkább az zavar, hogy Őt is belekevertem a hazugságba, amit Amyvel terveltünk ki, a nővérének szánva.
- Nem voltam terhes!- bököm ki a választ, majd egy hörpintés alatt lehajtom a bort és a dohányzóasztalra teszem le a poharat. - Sajnálom, hogy hazudtam, de megbeszéltem valamit Amandával, és azt hittem, ha neked tudok hazudni, akkor a világ egyik legjobb vadászának is tudni fogok.- hadartam el egy szuszra mindezt, majd csak a mondatom befejezte után vettem egy nagy levegőt. - Sajnálom, hogy hazudtam, ismét...- mondtam már sokkal halkabban.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 25, 2013 8:49 pm
Ugrás egy másik oldalra
Chelsea



-Nos, ezt valahogy sejtettem. Sok dolgot láttam már életemben, de a vámpírterhesség lehetetlen! - mondtam mosolyogva és meglepődve néztem ahogy néhány pillanat alatt eltüntette a pohara tartalmát. Biztosra veszem, hogy most nagyon ideges lehet és zavarodott. Mondhatni én is az vagyok, hisz alig fél órája még egyedül sétáltam az erdőben, most meg itt ülök vele 100 év után újra. A palack után nyúltam és teletöltöttem Chelsea poharát, ha esetleg némi bátorságot akarna még szerezni.
-Ki az az Amanda, Chelsea? És mit terveltetek ki?- kérdeztem érdeklődve, mivel azt sem tudtam, hogy igazából miről beszél. Sosem hallottam Amandáról, szóval valószínűleg az elmúlt 100 év során találkozhatott vele. Attól félek, hogy Chelseavel az elmúlt 100 évben sok olyan dolog történt amelyet próbál majd előlem titokban tartani, de nem vagyok az a fajta, aki feladná. Szóval egy idő után úgyis elfog mindent mondani, végül is, így lenne tiszta a dolog. Tudnom kell mindenről, legfőképpen az okról, vagy okokról amiért annak idején minden jel nélkül ott hagyott és többé nem jött vissza.
-A világ legjobb vadásza?- kérdeztem széles mosollyal. Sok olyan vámpírral és emberrel találkoztam már, aki a világ legjobb vadászának tartotta magát egészen addig, amíg el nem intéztem őket.
-Mond el, hogy ki az! Véget vetek a dolognak, legyen bármi is az! - mondtam immár komolyabban. Bárki is legyen az, nem ússza meg szárazon, ha megtudom, hogy esetleg bántotta Chelsea-t vagy valakit, aki számára kedves!
-Ne kérj bocsánatot! Nem tudok arra haragudni, akit mindennél jobban szeretek!- mondtam mosolyogva, majd hátradőltem a fotelben és vártam, hogy Chelsea elmondja ki is az a vadász...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 26, 2013 7:30 pm
Ugrás egy másik oldalra

Christopher & Chelsea

Csalódottan biggyesztettem le az alsó ajakamat. Ennyire buta még én sem lehet, hisz Ő ismer engem, és tudja, hogy már egy jó ideje vámpír vagyok. De Jessica... ő még nem tudja, hogy az vagyok, így talán ő beveszi a kis tervünket/ tervemet.
- És ha mondjuk egy boszorkány segítene nekem, akkor sem lehet majd kisbabám?- tettem a kezemet a hasamra csalódottan. Olyan kis butus vagyok... több mint egy 700 éve vámpír vagyok, és még ebbe, az egész életembe bele sem gondoltam. Hogy nem lehet kisbabám...
- Amanda a barátnőm! Nem olyan régóta ismerem, otthon, a hazámba ismertem meg és nagyon jóba lettünk, de most kiderült, hogy az ex barátja vámpírrá változtatta.- kezdtem bele, miközben a kezembe vettem a poharamat, ami ismét teli töltődött. Majd folytattam a mondandómat, de most csak is az igazat mondom, nem akarok többé hazudni!
- Jessica a világ egyik legjobb vadásza, hidd el nekem. És félek, hogy képes lenne megölni a saját húgát is azért, mert vámpírrá változott... ezért az a tervem, hogy segítek neki, mármint Amynek. Magamra vállalom, hogy vámpírrá változtattam, azért, mert az elveszett kislányomnak hittem, vagy valami ilyesmi, még nincs pontos "történetem"... a lényeg, hogy bevegye és inkább rám haragudjon, mint Amyre.- ürítettem ki újra a poharamat, majd helyet foglaltam mellette a kanapén.
- Szóval... ez lenne az én kis tervem.- fejeztem be a kis mesémet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 27, 2013 7:12 pm
Ugrás egy másik oldalra
Sajnáltam Chelsea-t, mert bizonyosan vágyott mindig is arra, hogy egyszer életet adhasson egy gyermeknek. Egy kis életnek, mely az ő gyönyörű szőke haját, kék szemeit, angyali mosolyát örökölte volna.
-Drága Chelsea, te is tudod, hogy ez nem lehetséges! Ne is gondolj rá, ne tedd rosszabbá!- mondtam miközben szomorú arcát figyeltem. Néha én is azt kívánom, bárcsak sosem lettem volna vámpír. Bár talán akkor meghaltam volna én is a mészárláskor. Na és persze Chelsea-t sem ismertem volna meg, talán sosem lettem volna szerelmes. Az is lehet, hogy ez egy ajándék, egy második esély az életre. Persze ha ezt egyáltalán lehet életnek nevezni, hisz végül is már meghaltunk egyszer...
-Ez a Jessica egy ember igaz? Chelsea, ne aggódj és Amy se tegye! Majd én elintézem ezt helyettetek! Megölöm ha kell vagy ráveszem, hogy legyen jó kislány és álljon meg amíg nem lesz késő!- mondtam félmosollyal. Chelsea leült mellém, aminek hatására elkezdtem izgulni. Régen éreztem már ilyet, úgy éreztem a szívem kiugrik a helyéről. Biztos voltam benne, hogy vele is ez történik. 100 éve nem voltunk ilyen közel egymáshoz...
-Nem hagyom, hogy bármi baj történjen veled! Érted?! Az életemet is odaadnám érted!- jelentettem ki már mosolyogva és egy évszázad után ismét megfoghattam kezét, érezhettem a belőle áradó meleget, a remegést...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 29, 2013 2:51 pm
Ugrás egy másik oldalra

Christopher & Chelsea

Próbáltam jobb kedvre derülni, de valahogy nem ment.  A tudat, hogy nem lehet kisbabám teljesen elszomorított. Pedig imádom a kisgyerekeket!
- Nem tudok, nem erre gondolni! Mármint én egy nő vagyok és azért születtem meg, hogy én is életet adjak valakinek, egy kicsi gyereknek. Jó mondjuk 730 évvel ezelőtt...- haraptam bele az alsó ajakam, hátha így eltudom hallagatattani magamat. Tényleg hagynom kéne a témát a fenébe...
- Nem!- a következő mondata nagyon szíven ütött. Hogy mondhatja ezt? Jessica fontos nekem, vagy talán nem is érződött a szavaim súlyossága, érzelmekkel telisége? Gyorsan felpattantam a kanapéról és csípőre tettem a kezem.
- Nem bánthatod Jess-t! Én szeretem őt, fontos nekem... és bár Amy olyan mintha a húgom lenne... - itt egy pillanatra megálltam.
- A lényeg, hogy Amandát megvédem Jessicától, Jessicát is attól akitől meg kell. Nem lehet egyiknek se semmi baja, mert ha lesz valami...- túrtam bele hosszú szőke hajamba, majd ismét csípőre tettem a kezem, mintha valami komoly dolgot próbálnék elmagyarázni. Mert számomra ez tényleg komoly és fontos téma volt
- Kérlek szépen ne bántsd őt! A vérében van a vámpírgyilkolás, megveti az olyan lényeket mint amilyen én vagyok, meg most már a húga.- sóhajtottam egy nagyot. Milyen drámai ez az egész...
- Velem nem lesz semmi, hisz ismersz, tudod, hogy van elég erőm ahhoz, hogy leállítsam és meggyőzzem a vadászlánykát.- néztem rá hálásan.
- De én már eleget meséltem.. Most te jössz! próbltam elterelni a témát.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 29, 2013 8:40 pm
Ugrás egy másik oldalra
Kicsit meglepődtem, amikor hirtelen felállt, de megértem. Talán egy kicsit finomabban is fogalmazhattam volna a lánnyal kapcsolatban. Ha ő azt akarja, hogy ne bántsam, akkor természetesen nem fogom. Bár szerintem tisztában van vele, hogy ezzel is csak őt próbálom védeni. Lehet, hogy 730 éve vámpír már, de egy jól képzett, erős, tapasztalt vadász könnyedén túljárhat egy idősebb vámpír eszén is! A vadászoknak manapság megvannak a maguk kis trükkjei, illetve a fegyvereik is igen komolyak. Csak féltem őt, ennyi az egész. Nem szeretném újra, esetleg végérvényesen elveszíteni őt. Talán fel sem tudnám dolgozni...
-Jól van, megígérem, nem fogom őt bántani! Viszont mindig ott leszek a háttérben, ha esetleg be kell avatkozni! - mondtam ellentmondást nem tűrően és visszahúztam a kanapéra Chelsea-t! Hogy én meséljek? Fogalmam sincs mire is kíváncsi és azt sem tudom, hogy hol kezdjem. Bár 100 év alatt elég sok minden történik, főleg egy vámpír életében. A veszteséget jómagam igen sajátos módon próbáltam kezelni, ez vonatkozik az elmúlt évszázadra is, még annak ellenére is, hogy tudtam ez a veszteség nem lehet végleges. Tudtam, hogy Chelsea életben van, de arra nem számítottam, hogy valaha még viszontlátom!
-Emlékszel arra, hogy annak idején mielőtt elmentél tettünk egy kis kirándulást Angliában? Amikor abban a kis faluban jártunk a tengerhez közel, fenn északon, egy árvaház előtt mentünk el. Akkoriban igen hideg tél volt, az emberek fáztak, mert alig volt tűzifájuk, főleg a szegényeknek. Az árvaházból kiszaladt hozzánk egy szőke kisfiú, Jamesnek hívták... Te egyből leguggoltál hozzá és adtál neki egy puszit a homlokára, majd adtál neki egy kis cipót a kocsiról. Én viszont csak álltam döbbenten. A fiú szinte megszólalásig hasonlított az öcsémre. A haja, a szeme, még amikor mosolygott, akkor is őt láttam benne! A fiú visszaszaladt és eltűnt az ajtóban, mi pedig visszamentünk a fogadóba. Másnap reggel, amikor hajnalodott felkeltem elterveztem, hogy visszamegyek az árvaházhoz. Adtam egy csókot az arcodra, úgy terveztem, hogy mire felébredsz visszajövök! Fogtam minden pénzt ami nálam volt és elmentem az árvaházba. Odaadtam mindet a nevelőknek, hiszen a gyerekeknek szükségük volt ételre, melegre, ruhákra, jobban mint bárkinek! Tudtam, hogy mennyire szerettél volna egy gyermeket, de nem lehetett mivel mi nem vagyunk rá képesek. Megkerestem az árvaház vezetőjét és elrendeztem vele, hogy örökbe fogadhassam a fiút! Boldog voltam, mert ezzel örömet okoztam Jamesnek is és tudtam, hogy neked is azt fogok! Arra gondoltam, hogy felneveljük őt, megadjuk neki a legjobbat és amikor felnő elmesélünk neki mindent magunkról, ő pedig majd eldönti, hogy mit szeretne! Velünk marad, mint vámpír vagy saját családot alapít, ami nekünk nem adatott meg. A visszafelé vezető úton végig nevettünk, szórakoztunk és vártuk, hogy találkozzunk veled. Ő is várta, a szeme szinte csillogott, annyira boldog volt. Azonban amikor visszaértünk, az ágyad hideg és üres volt. A fogadóban azt mondták, hogy sietve összepakoltál és elmentél. Azt viszont nem tudták megmondani, hogy hová. Semmi sem maradt utánad. Se egy tárgy, se egy levél, csak az angyali arcod, a csodálatos kék szemeid, a válladat simogató szőke hajad. Csupán ezek emléke égette belsőmet, törte darabokra a szívemet, az ő szívét is. Egy ideig még kerestünk, de tudtam hiába. Elmentél és nem jöttél többé vissza. - az utolsó mondat után egy könnycsepp gördült le az arcomon, fájdalmas volt erről a dologról beszélni. Szívbemarkoló érzés fog el, ha visszagondolok arra a napra...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 01, 2013 6:28 pm
Ugrás egy másik oldalra

Christopher & Chelsea

Ismét visszaültem az ágyra, de most nem önszántamból. Jól esett a közelében lenni, érezni a támogatását és szeretetét, de ugyanakkor féltem is. Most nem akarok mindent elsietni, nem akarok megint menekülni, most nem siethetünk. Nem követhetjük el a múltbéli hibákat.  
Mikor elkezdett mesélni, én már éreztem, hogy nem lesz egy könnyű, hogy talán felszakít majd néhány régi sebet. Hát így lett...
- De én...- hebegtem valamennyit, majd hirtelen elhalkultam. Nem, nem és nem! Nem sírhatok!
- Miért nem mondtad el mit tervezel? Miért nem szóltál?- kérdeztem már könnytől teli szemekkel, amik csak úgy csillogtak az értetlenségtől.
- El kellett mennem! Csodás éveket éltünk meg együtt, de én akkor... elgyengültem. Szükségem volt a magányra, az egyedüllétre, hogy újra megembereljem magam, muszáj volt.- töröltem meg a szememet. El sem hiszem, hogy pont akkor kellett elmennem, hogy pont akkor voltam olyan borzalmas állapotban...  
- Én.... nem tudok mit mondani.- szipogtam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Szept. 17, 2013 4:53 pm
Ugrás egy másik oldalra
Talán nem kellett volna elmesélnem Chelseanek, hogy mi történt miután elment. Nagyon rossz érzés volt ilyen állapotban látni, az pedig még jobban bántott, hogy miattam szomorú. Talán én is hibás vagyok a történtek miatt. Meglehet, hogy nem kellett volna visszamennem az árvaházba. Mégis megtettem, mert szerettem volna boldoggá tenni azzal, hogy örökbe fogadom a fiút! Tudtam, hogy Chelsea mennyire vágyott rá. Nem akartam azt, hogy ne tudhassa meg milyen szülőnek lenni. Azt akartam, hogy teljes legyen az élete!
-Nem szóltam mert tudtam mennyire szeretnéd titkon, ezért meglepetést akartam okozni!- mondtam, majd odaültem hozzá és letöröltem a könnyeit. Sokszor láttam már sírni, de ez most más volt. Életemben nem láttam még ennyire szomorúnak, fogalmam sem volt mit érezhet ahogy a fájdalom apránként darabokra tépi a szívét.
-Elgyengültél? Szerettelek! Miért lehet az, hogy neked mégis magányra volt szükséged?- kérdeztem letörten. A régmúlt emlékkel együtt, az elrejtett érzéseim is előtörtek. Nem akartam sírni, de könnyek hagyták el a szememet. Furcsa dolog ez, hogy még ilyenkor is azon vagyok, hogy minél kevésbé mutassam ki mit is érzek valójában! Igazából azért, mert nem engedhettem meg magamnak sosem, hogy bárki is gyengének lásson. Nem, még Chelsea sem...
-Nem kell semmit mondanod, mindannyian hozunk rossz döntéseket!- próbáltam vigasztalni, bár valahogy úgy érzem, ezzel csak még jobban felszakítottam a régi sebeit. Nem tudok rá haragudni, mert az az igazság, amit mondtam. Mindenki hoz rossz döntéseket, én is megtettem, nem is egyszer! Ha minden jól megy, egy vámpír igen sokáig élhet, akár örökké is, ez idő alatt pedig helyrehozhatja a hibáit!
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Szept. 26, 2013 7:08 pm
Ugrás egy másik oldalra

Christopher & Chelsea

Életem egyik legnagyobb butasága volt elmenni akkor! De mégsem bántam meg... hogy miért? Azt magam sem tudom, de azt érzem, hogy az érzelmeim egyáltalán nem változtak, viszont én annál inkább. Most semmit nem szeretnék másképp csinálni, mint ahogy akarom, ahogy tényleg akarom.
- Nem lett volna mellettünk szép élete! Ezt te is tudod.... És amúgy is mi van ha nem akart volna átváltozni, akkor képes lettél volna végignézni, hogy a kisfiunk 80 évesen meghal?!- kontráztam rá a mondatára, mikor szükségesnek érzetem.
- Mert... egyszerűen szükségem volt rá.- nyeltem egy nagyot. Majd a tekintetemmel megpróbáltam elkapni az övét.
- Christopher, nekem nagyon nehéz volt akkor elmennem, de nem bántam meg. Ha újra átélhetném azokat az éveket ismét megtenném, mert így volt jó neked, és nekem is. Sajnálom, de ez az igazság!- egy gyors torokköszörülés után, egy iramban hadartam el a mondatot.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Okt. 18, 2013 3:12 am
Ugrás egy másik oldalra
Nem értem Chelsea-t! Miért kifogásokat keres? Nem akarom a szemébe mondani, de ebben az egész dologban ő a leginkább hibás. Ő hagyott el engem, nem pedig fordítva...
-Chelsea, kérlek! A lehető legjobbat adtuk volna meg neki, ezt te is tudod! Hiszen mindig erre vágytunk!- válaszoltam kissé feldúltan. Észrevettem, hogy a kezeim ökölbe szorultak. Legszívesebben törtem-zúztam volna a lakásban, de igyekeztem megnyugtatni magam. A csalódottság, a fájdalom és a düh... Mindezek a dolgok egyszerre kavarogtak bennem. Úgy éreztem, hogy kezd kicsúszni a talaj a lábaim alól.
-Nekem pedig rád volt szükségem! Rád volt szükségünk!- kiabáltam. Nem akartam megijeszteni Chelsea-t, de nem bírtam visszatartani az érzelmeimet.
-Szeretlek Chelsea, mióta először találkoztunk. Akkor sem éreztem másként, amikor nem voltál itt. A kérdés az, hogy te mit szeretnél! Tudnom kell! Nem akarok úgy élni, hogy arra kelljen gondolnom vajon mikor mész el megint!- viszonoztam a tekintetét, látni szerettem volna, hogy vajon mit gondol most, de a jelenlegi helyzetben nem voltam rá képes... Csak a válasza érdekel, semmi más...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Okt. 23, 2013 7:04 pm
Ugrás egy másik oldalra

Christopher & Chelsea

Buta vagyok! Ezzel a sok butasággal jól felidegesítettem...
- Elég, állj le, kérlek!- egyik kezemet ökölbe szorítottam, míg a másikat előre emeltem, hogy a testtartásom is a "nyugalmamat" sugározza. Nem szeretem mikor kikel magából... ez az énje olyan.. más, olyan mint egy ragadozó.
- Ez már a múlt! Szeretnék ezen továbblépni.- vallottam be az igazat. Persze nem volt ilyen könnyű lapozni egyet. Hisz Ő itt állt és hozzám beszélt, amitől  még nagyobb ludasnak éreztem magam.
- Szeretnék mindent rendbe hozni... azt hiszem, de sokkal lassabban, mert nekem ez sok. Nagyon sok... nem akarok még egyszer elmenni...- vallottam be az igazat.
- Christopher, ha ezt most jól csináljuk, akkor nem kell elmennem többet. De ehhez kell Amy, Jess és te is.. és rengeteg türelem.- éreztem, hogy az én kezem már nincs ökölbe, sőt lágyan lent lóg a testem mellett aminek nagyon örültem... végre akadályok nélkül kitudtam mondani, azt amit szerettem volna.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Nov. 09, 2013 1:19 am
Ugrás egy másik oldalra
Attól függetlenül, hogy haragudtam rá tudtam mit érez. Tudtam, hogy valószínűleg bűntudata van a múltban elkövetett dolgok miatt. Azt is tudom, hogy ez nem csak nekem fájt egyedül...
-Mindent rendbe fogunk hozni! Megígérem! - nyugtattam meg Chelsea-t és egy mosoly is megjelent az arcomon, amin meglepődtem, de nem tudtam leplezni, hogy örülök Chelsea döntésének. Olyan hirtelen történt minden, szinte fel sem tudom fogni. Pár órája megjelent Chelsea az erdőben, most meg itt vagyunk és megígéri, hogy marad. Azt hiszem kell még egy kis idő, hogy valóban felfogjam...
-Ők miért kellenek ehhez? - kérdeztem kíváncsian. Fogalmam sem volt, hogy Chelsea vámpír barátnője és vadász csaj miként jönnek képbe.
-Csak mond meg, hogy mit tegyek! - jelentettem ki. Azt hiszem, hogy az lesz a legjobb ha követem Chelsea utasításait és csak akkor avatkozom bele az ügyeibe, ha az tényleg szükséges...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Dec. 02, 2013 6:07 pm
Ugrás egy másik oldalra

Christopher & Chelsea

Nem értem miért kell ilyet kérdeznie... Mármint már elmondtam párszor, hogy Amanda és Jessica a családom része, nagyon sokáig velük voltam együtt egy fedél alatt és ez idő alatt meg is szeretettem őket.
- Ők az én családom!- feleltem a hangomban teli határozottsággal.  Egy percig sem hittem volna, hogy számára ez probléma lehet.
Majd a tettek mezejére léptem, hogy ne csak szavakban kezdődjön meg az a "rendbehozás" dolog. A hosszú szőke hajkoronámba túrtam, miközben csak azon agyaltam, hogy mi is lenne a legmegfelelőbb lépés.
- Mint minden normális ember vacsizhatnánk, például. Főzhetnénk valamit... ez kezdésnek jó, nem?- kérdeztem kicsit megszeppenve, mivel még sosem játszottam meg a nagy konyhatündérkét.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Márc. 06, 2014 3:58 pm
Ugrás egy másik oldalra
Az ötletén, hogy főzzünk valamit elmosolyodtam, de örültem neki. Bár a vámpírok nem igazán szoktak főzni, mivel fő táplálékuk a vér. Szerencsére az emberi táplálékot is el tudjuk fogyasztani, aminek személy szerint nagyon örülök, mivel imádok főzni. Megragadtam Chelsea kezét és a konyha felé vezettem, ahol egyből nekiláttam a főzésnek!
-Remélem szereted az olasz kaját!- mondtam mosolyogva és nekiláttam a tészta megfőzésének. Miután felraktam főni a tésztát, Chelsea felé fordultam.
-Van valami, amit már régóta meg szerettem volna tenni!- kezeimmel megfogtam a derekát és közelebb húztam magamhoz. Egy ideig a szemeit fürkésztem, majd gyengéden megcsókoltam. Nagyon régóta vágytam már erre a pillanatra, már arra sem emlékszem mikor történt meg utoljára.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jún. 06, 2014 5:29 pm
Ugrás egy másik oldalra

Christopher & Chelsea

Kicsi mosolyra húztam a számat mikor az olasz kajákat említette. Hisz pontosan ez a konyha az, amit a legjobban szeretek. Hisz ezen nőttem fel. A jó kis olasz fogásokon, amiken ott volt az egész (nagy) család.
- Az szuper lesz. – feleltem és néztem, hogy milyen lelkesen áll neki tésztát főzni.
Majd figyeltem, ahogy a keze a derekamhoz ér. Ekkor kicsit zavarba jövök, mivel már olyan rég volt, hogy ilyen közel érezhettem magam hozzá. Mikor csókot lehelet az ajkaimra még jobb volt a közelsége, de valahogy nem tudtam felhőtlenül élvezni. Mármint pont most mondtuk, hogy nem sietünk el semmit. Erre… itt csókolózunk a konyhába. Ez így nem jó!
Óvatosan eltolom magamtól, majd egy pár másodperc múlva megszólaltam.
- Héé az előbb megbeszéltünk valamit. Csináljuk meg a tésztát, aztán majd a vacsi keretében mesélek neked Amandáról és a többiekről. – mondtam halkan, hisz semmi értelme nem volt felemelni a hangom. Oly’ közel állt hozzám.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra
Vissza az elejére Go down
 

Christopher villája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Christopher Casey
» Christopher Britanov
» Christopher lakása
» Christopher Thorne
» Christopher Britanov - Ősvámpír

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: Mystic Falls-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •