Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Christopher lakása

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Okt. 28, 2012 6:05 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
- Erdő

Némi igézés a recepción, és megkaptam egy lakásnak a kulcsát. - Gyere csak befelé! - néztem Leah-ra, és becsuktam mögötte az ajtót. - Volt valami azon a karón, mai megszúrt? MErt akkor.. ha verbéna volt rajta, nem ártana kezelni vagy hasonló - néztem a tekintetébe.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Okt. 30, 2012 11:53 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
- Erdő Fütyül Leah-val

Némi igézés a recepción, és megkaptam egy lakásnak a kulcsát. - Gyere csak befelé! - néztem Leah-ra, és becsuktam mögötte az ajtót. - Volt valami azon a karón, mai megszúrt? MErt akkor.. ha verbéna volt rajta, nem ártana kezelni vagy hasonló - néztem a tekintetébe.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Nov. 08, 2012 5:04 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
Leah sebeit hamar lekezeltem. Igaz, hogy vámpír, ezért számára nem is olyan vészes ez. Meggyógyult. Csak a karók nyomai voltak nehézkesek, hiszen fából is készültek és egyéb löttyel is meghintették őket. Kemény menet volt, de megvan.
- Maradj itt, jó? - néztem rá. - Nemsokára hazajövök. Hozok vért. Hogy erősödj. - álltam fel, és elővettem a kabátomat.

- Utcák -
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Feb. 28, 2013 1:30 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
- Hotel -

- Kérlek, fáradj beljebb - néztem Liz-re. Tudtam, hogy nem szólíthatom el sokáig a gyermekétől, hiszen egy anyának a lánya mellett a helye, de nem akartam hálátlannak tűnni, ezért úgy döntöttem, csak valami aprósággal, de megkínálom.
- Nagyon hálás vagyok, hogy elhoztál idáig. Nem tudom, hogy mi várt volna rám, ha egyedül kell végigjönnöm ezen az úton... - húztam el a számat, miközben körülnéztem Chris lakásában. Lett volna mit a helkyére tenni, az tény.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Márc. 01, 2013 5:24 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
Még mielőtt elkezdtem volna ellenkezni, megkért rá, hogy menjek fel egy barátja lakására vele. - Köszi. - Mosolyodtam el halványan ahogy beljebb invitált a lakásba, és követtem Őt belépve. Nem szerettem volna sokáig maradni, lassan vissza is kell mennem Chicago-ba.
- Még szerencse, hogy pont az én házam ajtaján kopogtál. Szívesen segítettem.. - Vontam meg enyhén vállamat. Tényleg szívesen segítettem neki.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 02, 2013 5:46 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
// Reptér //

- Gyere beljebb. Majd ha megunod Constance társaságát, nézz be a bálra, nekem sietnem kell. - mondtam neki egy apró mosoly kíséretében, miközben benyitottam az ajtón, és rögvest megpillantottam Constance-t egy másik nő társaságában.
- Nem akarok zavarni hölgyeim, de azt hiszem, hogy vétek lemaradniuk erről a bálról. Csak emelnék az este fényét, ha megjelennének. - mondtam mosolyogva, és rákacsintottam Constance-re, de közben már az öltönyöm után kezdtem turkálni. Nem voltam túl udvarias, hiszen nem mutatkoztam be a vendégének, de... ez van.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 02, 2013 6:00 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
Csak mosolyogtam Elizabeth-en. Nagyon segítőkésznek tűnt, az én vérfarkas mivoltomat pedig... nagyon jól kezelte, pedig nem szoktak olyan jól viszonyulni hozzám. Nagyon jólesett, hogy végre valaki nem a származásomat illeti jelzőkkel, hanem engem magamat. De talán abban is volt igazság, hogy tényle nehezen ismerkedem. De mit tehetnék, maffiában nőttem fel, és egy maffia tag megölésével váltottam ki az átkomat. Azóta a nyomomban vannak, hiszen eléggé csúf halált halt az illető.
Nyílt az ajtó, és megpillantottam Christophert. Egy nő társaságában. Nem hétköznapi látvány. - Óh... nem számítottam rá, hogy ilyen hamar visszaérsz, Chris. - néztem rá egy apró mosollyal, miközben elé lépve átöleltem. Vérfarkas mivoltomhoz képest, egy vámpír a legjobb barátom. De nem ölelhettem sokáig, hiszen valami bált emlegetve rögtön öltözködni kezdett, és csak a hangját lehetett hallani a fürdőből.
- Siess. Nehogy a sok nőt megvárasd. - forgattam meg a szemeimet, közben a másik lány felé léptem, és kinyújtottam neki a kezemet. - Üdv. Constance vagyok. - mutatkoztam be neki illedelmesen.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 02, 2013 6:21 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
Magamra vettem az ingemet, és a nyakkendőmet, majd kivonultam, és a zakóm is rám került. - Nos, hölgyeim. Szeretném majd önöket is legalább tíz perc erejéig a bálon látni. Nem eltűnni! - néztem rájuk szigorúan, de mosolyogva. Iilyen udvariatlan még sosem voltam, de sürgetett az idő.
- Most mennem kell. Kérlek, Constance, lásd el Hayleyt azzal, amire csak szüksége lehet. - mondtam mosolyogva, majd intettem még feléjük egyet. Reméltem, Constance nem kotyog el semmit Hayleynek.

// Lockwood birtok //
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 03, 2013 2:28 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
|| jesszusom, mint valami rejtvény, nem győzöm követni Chris reagjainak nyomát :'D szal valahonnan a bolgár hotelből, repülővel idáig ^^ ||


A hazaút épp olyan eseménytelen volt Bulgáriából, mint az oda tartó repülésünk. Ha nem is aludtam át az egészet, valószínűleg elszundikálhattam, mert nem tűnt most sem olyan hosszúnak az utazás, mint gondoltam volna. Ami azt jelenti, hogy az előző esti pihentető alvásnak vagy a reggeli kávénak sem volt igazán hatása. Talán jobb is így. Magamban alaposan megrágtam Christopher ajánlatát, hogy csapódjak hozzá a lakásán... ha mondhatom így. Igazából mi ellenvetésem lehet azok után, hogy Szófiában egy szobában laktunk? Magamban már csak mosolygok a tényen, hogy tulajdonképpen mióta megérkeztem Mystic Fallsba, folyton ide-oda "csapódom", ha már ragaszkodunk ehhez a szóhasználathoz. Az első éjjelt nem másnál töltöttem, mint a rémséges főhibrid hotelszobájában, aztán Tylernél húztam meg magam, és talán pár héttel ezelőtt még logikusnak találtam volna azonnal visszatérni hozzá, hisz barátok vagyunk, vagy mi, de... igazából most fogalmam sincs, hogy hányadán állunk. Az a pár sms, amit váltottunk, nem oldott meg semmit, csak halogattuk vele az elkerülhetetlen beszélgetést, ami a legutóbbi találkozásunk óta egyre fenyegetőbb sötét gomolyfelhőként kavarog a fejem felett. De talán csak én képzelek túl sokat a dologba. Mindenesetre egyelőre a legegyszerűbbnek az tűnik, hogy Chrisnél szálljak meg. Persze csak amíg rá jövök, hogy hogyan tovább.
- Szia! Hayley vagyok - mutatkozom be én is a legudvariasabb modoromat elővéve Christopher barátnője felé. Csak nekem különös, hogy így maga köré gyűjti a farkaslányokat? Nem hinném, hogy vámpír létére ez teljesen normális lenne. - Régóta ismeritek egymást? - bökök az ajtóra, amin a férfi távozott, közben én is igyekszem szalonképessé tenni magam a bálra. Azt hiszem, Chris lelkesedése átragadt rám is.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 03, 2013 10:04 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
Mire bármit is mondani tudtam volna Chrisnek, hogy segítek, meg bármi, amit szeretne, ott sem volt. Elviharzott, és ez különösképp rámhozta a frászt. Nem láttam még ennyire izgatottnak, lehetséges, hogy tényleg nagy dolgok és események zajlanak ma ezen a bálon? Nem tudom, talán nekem is illendő lenne benéznem, de nem szívesen megyek társaságba, érthető okokból.
A lányra mosolyogtam, miközben aprót bólintottam. - Elég régóta. Körülbelül másfél éve ismerem. Megmentette az életemet. - nyögtem ki, kissé tátogó hangon, kiszáradó torokkal, miközben figyeltem, hogy készülődni kezd, legalábbis pakolászik. Közben felrémlett az az este, amikor a sötét utcán /miért kellett nekem mindig a sötét utcán sétikálnom a nagyvárosokban/ valaki rám támadott. Csak Christopher-en múlott, hogy nem esett bántódásom. Senki nem várta volna el tőle, hogy segítsen, hiszen két különböző, eredetileg ellenséges fajtából származunk. De akkor még nem voltam vérfarkas, az átkomat később váltottam ki.
- Te is tiszteletedet teszed a bálon? - kérdeztem tőle kis elbambulás után.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 03, 2013 5:19 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
A szemöldökeim egy árnyalattal feljebb kúsznak a homlokomon, hallva, hogy Constance és Christopher hogyan is ismerkedtek meg. Alaposan félreítéltem ezt a vámpírt az első találkozásunkkor, nem igaz? Persze azóta már egyébként is sokat változott a véleményem, de hogy vérfarkasok életét menti meg... Végülis olykor velem is elég védelmezőnek tűnt, legalábbis az utunk alatt.
- Nem tudom még, hogy el akarok-e menni. Hogy őszinte legyek, Christopher nagy lelkesedése egy kicsit kíváncsivá tett... de nem sok embert ismerek a városban, akiket pedig mégis... nos, nem tudom... - vonok vállat végül. Egy ilyen utazás után normális esetben nem az lenne az első, hogy rohanjak valami idióta vidéki bálra, de... egyáltalán mi nevezhető normálisnak ebben a városban?
- Neked van kedved megjelenni? - érdeklődöm én is. Nem is tudom, talán benézhetnénk együtt...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 03, 2013 7:17 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
- Én sem ismerek itt senkit, alig fél napja érkeztem. - ismertem el teljes őszinteséggel, de még mindig egy apró mosollyal ajkaim körül, hiszen ez bizonyos visszajelzést ad, milyen emberek vagyunk. Vagyis vérfarkasok, jelen pillanatban.
Gondolkodni kezdtem, ahogyan felálltam a kanapéról, és a szekrény felé fordultam fél szememmel, de még gondolkodnom kellett. Féltem a nyilvános helyektől. A tömegtől. Soha nem tudhattam, ki bukkan fel, és ki mit akar. Nagyon ijedős voltam, de a múltam fényében ez azt hiszem, normális. Viszont szégyenteljes, ha azt nézzük, hogy a vérfarkasoknak nem ilyennek kellene lennie. Talán majd elmúlik, ha végre sikerül jó helyre rejtőznöm azok elől a mocskok elől.
- Ha szeretnél benézni, én szívesen veled tartok. Christopher udvariatlan volt, hogy nem várt meg. Nem tudom, mi olyan sürgős neki, hiszen öt percen semmi nem múlik. - kuncogtam fel halkan. A nők, és az "öt perc és kész vagyok".
- Az én ruháim között is szétnézhetsz. - mutattam a szekrény felé. - Ha netán neked nincs ilyen alkalomra megfelelő.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 03, 2013 9:22 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
Hogy őszinte legyek, egyáltalán nem könnyű a kérdés, mert bár a farkas génjeim ordítanak egy kis izgalomért, társaságért... botrányért, másrészt azonban az elmúlt napok változatossága után annyira szívesen meghúznám magam itt a csendes lakásban mondjuk egy uncsi film egy tál popcorn, esetleg egy üveg bor, vagy egyéb itóka társaságában. De még egy csajos este gondolata is vonzóbb, annak ellenére, hogy csak most ismertem meg Constancet. Legalább vérfarkas. Azt hiszem, ő az első fajtárs, akivel eddig ebben a városban találkoztam. Nem hiába hallottam már, hogy kihalófélben vagyunk. Mint valami értékes állatfaj. Igazából vicces. Vagy csak fáradt vagyok.
- Rendben, menjünk el - lepem meg magamat is az elhatározásommal, és bár a kedves új barátnőm magas, karcsú alakja még csak meg sem közelíti az enyémet, már csak kíváncsiságból is belenézek a szekrényébe.
- Hmm... azt hiszem, ez még jól is állna egy övvel a derekamon - emelek ki egy ruhadarabot. Nem vagyok a báli elegancia híve, de azért a divatot tekintve reménytelennek sem lehet nevezni. Remélem. - Szabad? - fordulok meg a biztonság kedvéért még egyszer Connie felé. Vajon bánná, ha így becézném? Számomra szokatlan és hosszú név a Constance.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 03, 2013 10:30 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
Mintha rövid ideig hezitált volna, de mindezt mosolyogva néztem, és hagytam, hogy alaposan végiggondolhasson mindent. Mindannyiunknak döntenie kell, még a legapróbb kérdésekhez is kellhet idő. De talán ez a bál nagyobb kavalkádot okozhat, mint azt bárki várná.
- Rendben. - jegyeztem meg ennyit, majd figyeltem, hogyan nézelődik a holmijaim között, és közben belekortyoltam a pohár kiöntött gyümölcslevembe. Nem akartam most inni, de míg ő tovább méregette a szöveteket, elővettem a fényképezőgépemet, és a hozzá tartozó kellékeket. Meg kell örökítenem a ma estéből egy-egy apró képkockát, hiszen ez az életem. Igaz, nagy gyakorisággal általában a természetben fényképezek állatokat, embereket, akik nem is tudnak arról, hogy figyelem őket.
- Próbáld csak fel. Szerintem nagyon jól állna rajtad. - emeltem fel a fejemet, és szemeimmel máris ráképzeltem a ruhát. Valószínűleg pont passzolna.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 03, 2013 11:29 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
Bizonytalanul toporgok még a szekrény előtt egy picit, kezemben a választott ruhával, de aztán bólintok az ajánlatra, hogy próbáljam fel, és kicsit félrevonulok, hogy eleget is tegyek ennek.
- Hmm... - méregetem magamat a tükörben. Mintha rám öntötték volna, azt hiszem ez a leginkább ide illő szófordulat. Kicsit mégis kényelmetlenül érzem magam. Szerencsére nincs minden nap bál a városban.
- Szerinted? - fordulok vállvonogatva Connie felé. - Te miben jössz? - pislogok aztán vissza a szekrény irányába. Akad még pár igazán szép ruhadarab ott.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 03, 2013 11:48 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
Még mindig a holmijaimat szedegettem, miközben ő felöltötte magára a ruhát, de a türelmem mindig a helyén volt, így nem álltam neki toporzékolni, de az ő esetében ez nem is volt szükségem.
-Wáó! - bukott ki belőlem az, amit talán még sosem hallottam. Mintha ezt a ruhát rá szabták volna. - Nagyon jóláll rajtad. Azt hiszem, nagyobb hasznád vennéd, mint én. Még szinte soha nem voltam bálon. - ismertem el, de közben már elővettem egy lilás árnyalatú, kényelmesnek tűnő ruhát. Minek vannak nekem ezek? Szinte soha nem hordom őket. A kivétel erősíti a szabályt.
Ezúttal rajtam volt a sor, hogy fürdőbe vonuljak, majd kis vacillálás után magamra öltöttem. Gyűlöltem tükörbe nézni.
- Azt hiszem, én ezt választom. - vonultam ki vissza, majd halványan elmosolyodtam. - Ha elkérzültél, indulhatunk.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Márc. 04, 2013 12:13 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
Amíg Connie ruhapróbájára várok, hívok egy taxit, aztán lefoglalom magam sminkeléssel és a frizurám elkészítésével. Igazából nem kell ehhez nagy munka, mindenben a természeteset szeretem, de kilógni sem akarok a sorból, ha már tényleg megjelenünk ezen az eseményen. Felpillantok, amikor a lány visszaérkezik, majd halvány mosoly futja be az arcom.
- Szerintem tökéletes - bólintok biztatásul. Csak most ismertem meg, de kezd nagyon úgy tünni, hogy farkas létére nincs túl sok önbizalma. Pedig mi éppen arról vagyunk híresek, hogy meggondolatlanok, makacsok, forrófejűek vagyunk. Nem sokat adunk mások véleményére. Nem tudom, mitől lehet Connie mégis ilyen. Talán olyan falkában élt eddig, ahol elnyomták. Nekem is akadt már dolgom ilyennel az utazgatásaim alatt, miközben ide-oda csapódtam. De én aztán tényleg túl makacs vagyok ahhoz, hogy bármilyen alfa uralmát eltűrjem. Az alfa dolga, hogy megvédjen, olykor terelgessen bennünket a saját érdekünkben, de nem az, hogy ránk telepedjen. Bár ez most nem tartozik ide. Csak talán mivel fajtársak vagyunk, valahogy úgy érzem, segítenem kell ezen a lányon, hogy kicsit magára találjon.
- Mehetünk? - még egy biztató mosoly, aztán meg is indulok a kijárat felé. Szerencsére a taxi már itt van, nem kell várnunk semmire.


|| Lockwood birtok ||
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Márc. 12, 2013 12:30 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
|| Lockwood birtok ||


Alig várom, hogy kényelmesebb ruhát öltsek magamra, ezért amint megérkezünk, már célba is veszem a fürdőt. A zuhanynak sem tudok ellenállni, így egy kicsit tovább bitorlom a helyiséget, mint terveztem, de legalább mire elkészülök, és belebújok a rövid sortomba, meg a kényelmes pólómba, már kicsivel jobb kedvem lesz.
- Köszönöm még egyszer a ruhát, Constance - mosolygok a lányra, aztán Christopherhez fordulok. - És köszönöm, hogy befogadtál ma éjszakára - hangsúlyozom az utolsó szavakat. - Nem fogok sokáig akadékoskodni itt, holnap tovább állok. - jelentem apró mosollyal, aztán sarkon fordulok, mielőtt bármit mondhatna. Ideje megkeresnem az ideiglenes ágyikómat. Nem kizárt, hogy holnap meg is lépek Mystic Fallsból. Bár lenne még egy-két elintéznivalóm előbb. Azt hiszem, időközben Courtney is megérkezett, nem ártana megkeresnem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Márc. 13, 2013 9:03 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
Alig vártam, hogy ezt a vékonyka kis kabátot is ledobhassam magamról, majd ahogyan végigmértem magamat, rájöttem, hogy ideje lenne valami kényelmesebb szerelést találnom magamnak, hiszen itthon már közel sem hordhatok ilyesmit. És nem is érzem magamat jól benne, soha nem szerettem a feltűnő stílust.
- Nincs mit, Hayley. - mosolyogtam felé, majd láttam, hogy Chris felé fordul, mondott valamit, de ekkor én már a szekrényben kotorásztam, és amire legközelebb felfigyeltem, az már Hayley távozása volt a hálószoba irányában.
- Udvariatlan vagy. - fordultam Chris irányába eléggé csípős hanggal, majd felsóhajtottam, és végül úgy döntöttem, ez a kettejük ügye.
- Hayley, nincs szükséged valamire? - kérdeztem tőle, de nem nyitottam be. Csak az ajtó mögött megálltam, és vártam, hátha felel nekem valamit.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Márc. 13, 2013 9:12 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
Örültemn, hogy a hátam mögött tudhatom ezt az estét. Elég volt Erinből és Danielle-ből egy életre. Legalábbis addig, míg rá nem jövök, hogyan gyógyítsam ki a feleségemet ebből a "kórságból", ami már lassan ezer éve eszi a szervezetét.
- Hagyd már békén. - mondtam Constance-nak, mikor megállt a háló ajtaja előtt. - Pihenni szeretne. Én meg beszélni veled. - foglaltam helyet a kanapén, és kényelmesen elnyúltam, sóhajtottam egyet, majd rögtön elnyúltam, hogy elérjem a whiskys üveget, és leöntöttem a torkomon pár kortyot belőle.
- Bizonytalan vagyok Constance... még ilyen bizonytalan sohasem voltam. Nem vagyok biztos abban, hogy akarom már Erint emberként... ő egy szörnyeteg. Rosszabb, mint amit ember el tud képzelni. Egy szívtelen szörny. - súgtam az orrom alatt, bár ezt a vallomást talán előidézte az, hogy rendkívül sokat ittam ma éjjel.
- Elég ebből. - pattantam fel egy nagy elhatározás után, és odalöktem Connie kezébe az üveg piát. - Elmegyek, jó? Holnap találkozunk. Ha Hayley addig lelépne... add át neki, hogy bárhová is megy, nem most látott engem utoljára. - mondtam határozottan, és láthatta rajtam, hogy ezt komolyan gondolom. Jobb, ha átadja.

- Város -
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Márc. 13, 2013 10:57 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
Mint akit üldöznek, úgy iramodok be a másik szobába. Túl sok volt az elmúlt napok izgalma, nem vágyom másra, mint egy kis magányra, meg egy kiadós alvásra.
- Nem nem, köszönöm, Connie, megleszek - szólok ki még, miközben már az ágyat vetem be. A hangomból talán egy kis mosoly hallatszik ki. Kedvelem Constancet. Kicsit félénk, főleg farkashoz képest, de kedves és szimpatikus. Nem sok olyan személlyel akadtam eddig össze itt Fallsban, akikről ez elmondható. Értékelem a figyelmességét, de mára tényleg elég volt a társaságból. Amint bebújok az ágyba, fejemre húzom még a takarót is, és elnyom az álom.

* * *

Ébredéskor hirtelen azt sem tudom, hol vagyok már megint. A nap betűz az ablakon, melegen cirógatja az arcomat, ami viszont jól esik. Ám a következő amit megérzek, az a gyomrom nyöszörgése. Hehe, farkaséhes vagyok. A saját béna poénomom mosolyogva lépek ki a szobámból, és indulok a konyha keresésére abban a reményben, hogy lesz valami kaja is Chris hűtőjében.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Márc. 14, 2013 10:06 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
Halk neszezésre ébredtem, ami rögtön kiverte az álmot a szememből. Tehát vannak még koránkelők a városban. Vagy csupán én vagyok az, aki ezúttal jobban belehúzott az alvásba, ami nem is lenne meglepő, hiszen ha azt nézzük, eléggé későn értünk vissza a bálról. Későn is mentünk oda.
Chris még mindig nem volt itt, kicsit aggódtam hogy valakit levadászott, és azzal tölti az idejét, hogy minden csepp vért eltüntessem annak a szerencsétlennek a testéből.
Ezek a gondolatok cikáztak a fejemben, miközben magam is az előtérbe vánszorogtam, és megpillantottam Hayleyt a hűtő előtt.
- Jó reggelt! - köszöntem oda neki, majd megköszörülve torkomat, rögtön bukott is ki belőlem. - Meddig maradsz? - kérdedztem, de úgy, hogy ne értse félre. Nem elküldeni akarom. Hiszen akkor megint egyedül leszek.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Márc. 15, 2013 2:08 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
Hmm... talán csak Constance jelenlétének köszönhető, hogy a hűtő nem üres, de hála az égnek, találok némi reggeli alapanyagot, és már hozzá is fogok a szendvicskészítéshez. Közben ő is megérkezik, mosolyogva fordulok felé.
- 'reggelt! Te is kérsz? - bökök a készülő reggeli felé, aztán a figyelmem nagy részét újra a munkára fordítom. Kérdésével azonban meglepettséget csal az arcomra, a szemöldökeim is magasba szöknek.
- Nem tudom. Mármint nem tudom, hogy van-e értelme egyáltalán a városban maradnom, vagy jobb lenne tovább állnom. Még eldöntöm, de ha mégis maradnék, innen még a nap folyamán kiköltözöm. Mióta megérkeztem, minden éjszakát valahol vendégként töltöttem, és lényegében a fél életem ebből áll, de... Mindegy. Talán keresek egy motelt, ha még maradnék pár napig. Egy idő után elég kényelmetlen más nyakába varrni magam - vonom meg a vállamat, aztán elgondolkodom, beszéljek-e Connienak a kétségeimről. Kedvelem annyira, hogy őszinte legyek vele, és talán meg is értené. De túl jóban vannak Chrisszel.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 16, 2013 9:03 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
Míg ő hozzálátott a saját reggelijéhez, én is odaléptem a hűtőhöz, és tojást vettem elő, de közben a kezem ügyébe akadt néhány véres tasak is. Mintha mondtam volna Chrisnek, hogy ezt inkább a fagyasztóban tárolja, ne ott, ahonnan mi kaját válogatunk magunknak. De úgy tűnik, egyik fülén be, másikon pedig ki. Magyarázhat neki az ember, mintha nem tudná felfogni.
- Azt hiszem, ezt értem. - bólintottam, végighallgatva Hayley monológját, de nem túlzottan örültem, hogy ha ő elmegy, akkor én újra egyedül leszek. Ismertem Christophert, hogy tudjam: szokása három naponta egyszer visszalátogatni oda, amit nagyjából állandó lakhelynek nevezhet.
- Szerintem semmiképpen ne hagyd el végleg a várost. Chris... nem örülne neki. - súgtam halkan, elfordulva tőle, hogy ne láthassa a szemeimben, miféle érzésekkel is mondom ezt. De csak a vak nem vette észre azt, hogy az a bolond ősvámpír mennyire kedveli ezt a lányt, és már nemcsak a hasznát látja benne. Már ha.. származhat belőle haszna.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Márc. 21, 2013 11:35 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
- Chris? Mit érdekli őt, hogy mi van velem? - forgatom a szemeimet tettetett érdektelenséggel. Igazából fogalmam sincs miért, de hirtelen nagyon bosszús lettem. Az étvágyam sem az igazi. A két elkészített szendvicsből csak egyet vagyok képes eltűntetni. Talán a másikat majd Connie elfogyasztja.
- Azt hiszem, jobb is ha megyek - vállat vonok. Tulajdonképpen fogalmam sincs, hogy mitévő legyek. Hogyan tovább. De itt nem maradhatok. Ez így nem helyzet. Christopher a már nem létező feleségét hajkurássza - már bocs, de szerintem egy ábránd után fut, nem mintha közöm lenne hozzá - mindenesetre van elég gondja, én meg nem akarok a nyakán maradni. Főleg mivel... de mindegy is. Csak ennek így nincs értelme. Ideje valamit ténylegesen kezdeni magammal. Elsietek összeszedni a kevés holmimat.
- Örülök, hogy megismertelek, Connie - mosolygok a lányra. - Biztosan találkozunk még - nem érzem úgy, hogy ez a végleges búcsú, ezért nem is szánok rá túl sok időt. De mennem kell, ha a nap végéig rendezni akarok magamnak valami tetőt a fejem fölé.


|| folyt. valahol ||
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
Vissza az elejére Go down
 

Christopher lakása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next

 Similar topics

-
» Christopher Thorne
» Christopher villája
» Christopher Casey
» Christopher Britanov
» Christopher Britanov - Ősvámpír

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •